Word fan! 81

Scottish Premier League 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 16
 Speeldag 1
30/07 13:00 Livingston Livingston 1-2 Rangers FC Rangers FC
30/07 16:00 Hearts Hearts 2-1 Ross County FC Ross County FC
30/07 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 1-1 Dundee United Dundee United
30/07 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 0-1 Hibernian Hibernian
31/07 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 0-1 Motherwell Motherwell
31/07 17:30 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-0 Aberdeen Aberdeen
 Speeldag 2
06/08 16:00 Ross County FC Ross County FC 1-3 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
06/08 16:00 Aberdeen Aberdeen 4-1 Saint Mirren Saint Mirren
06/08 16:00 Motherwell Motherwell 1-2 St Johnstone FC St Johnstone FC
06/08 16:00 Rangers FC Rangers FC 2-0 Kilmarnock Kilmarnock
07/08 13:00 Hibernian Hibernian 1-1 Hearts Hearts
07/08 16:00 Dundee United Dundee United 0-1 Livingston Livingston
 Speeldag 3
13/08 16:00 Livingston Livingston 2-1 Hibernian Hibernian
13/08 16:00 Rangers FC Rangers FC 4-0 St Johnstone FC St Johnstone FC
13/08 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 1-0 Ross County FC Ross County FC
13/08 16:00 Aberdeen Aberdeen 2-3 Motherwell Motherwell
14/08 13:00 Kilmarnock Kilmarnock 0-5 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
14/08 16:00 Hearts Hearts 4-1 Dundee United Dundee United
 Speeldag 4
20/08 13:30 Hibernian Hibernian 2-2 Rangers FC Rangers FC
20/08 16:00 Dundee United Dundee United 0-3 Saint Mirren Saint Mirren
20/08 16:00 Motherwell Motherwell 1-0 Livingston Livingston
20/08 16:00 Ross County FC Ross County FC 1-0 Kilmarnock Kilmarnock
20/08 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 0-1 Aberdeen Aberdeen
21/08 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-0 Hearts Hearts
 Speeldag 5
27/08 16:00 Aberdeen Aberdeen 5-0 Livingston Livingston
27/08 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 2-1 Motherwell Motherwell
27/08 16:00 Rangers FC Rangers FC 4-0 Ross County FC Ross County FC
27/08 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 1-0 Hibernian Hibernian
28/08 13:00 Dundee United Dundee United 0-9 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
28/08 16:00 Hearts Hearts 3-2 St Johnstone FC St Johnstone FC
 Speeldag 6
03/09 13:30 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-0 Rangers FC Rangers FC
03/09 16:00 Hibernian Hibernian 1-0 Kilmarnock Kilmarnock
03/09 16:00 Livingston Livingston 1-0 Hearts Hearts
03/09 16:00 Motherwell Motherwell 0-0 Dundee United Dundee United
03/09 16:00 Ross County FC Ross County FC 1-1 Aberdeen Aberdeen
03/09 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 3-0 Saint Mirren Saint Mirren
 Speeldag 8
17/09 16:00 Hibernian Hibernian 3-1 Aberdeen Aberdeen
17/09 16:00 Livingston Livingston 1-0 Kilmarnock Kilmarnock
17/09 16:00 Rangers FC Rangers FC 2-1 Dundee United Dundee United
17/09 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 0-0 Ross County FC Ross County FC
18/09 13:00 Saint Mirren Saint Mirren 2-0 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
18/09 16:00 Motherwell Motherwell 0-3 Hearts Hearts
 Speeldag 9
01/10 13:30 Hearts Hearts 0-4 Rangers FC Rangers FC
01/10 16:00 Aberdeen Aberdeen 4-1 Kilmarnock Kilmarnock
01/10 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-1 Motherwell Motherwell
01/10 16:00 Dundee United Dundee United 1-2 St Johnstone FC St Johnstone FC
01/10 16:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Hibernian Hibernian
01/10 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 2-1 Livingston Livingston
 Speeldag 7
04/10 20:45 Ross County FC Ross County FC 0-5 Motherwell Motherwell
05/10 20:45 Kilmarnock Kilmarnock 2-1 St Johnstone FC St Johnstone FC
 Speeldag 10
08/10 13:30 St Johnstone FC St Johnstone FC 1-2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
08/10 16:00 Hibernian Hibernian 1-0 Motherwell Motherwell
08/10 16:00 Livingston Livingston 0-1 Ross County FC Ross County FC
08/10 16:00 Rangers FC Rangers FC 4-0 Saint Mirren Saint Mirren
08/10 19:00 Dundee United Dundee United 4-0 Aberdeen Aberdeen
09/10 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 2-2 Hearts Hearts
 Speeldag 7
11/10 20:45 Dundee United Dundee United 1-0 Hibernian Hibernian
 Speeldag 11
15/10 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6-1 Hibernian Hibernian
15/10 16:00 Livingston Livingston 1-0 St Johnstone FC St Johnstone FC
15/10 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 0-0 Kilmarnock Kilmarnock
15/10 16:00 Ross County FC Ross County FC 1-1 Dundee United Dundee United
16/10 13:00 Motherwell Motherwell 1-2 Rangers FC Rangers FC
16/10 16:00 Aberdeen Aberdeen 2-0 Hearts Hearts
 Speeldag 12
21/10 20:30 Hibernian Hibernian 1-2 St Johnstone FC St Johnstone FC
22/10 13:30 Hearts Hearts 3-4 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
22/10 16:00 Saint Mirren Saint Mirren 2-1 Dundee United Dundee United
22/10 16:00 Rangers FC Rangers FC 1-1 Livingston Livingston
22/10 16:00 Motherwell Motherwell 1-2 Aberdeen Aberdeen
22/10 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 1-0 Ross County FC Ross County FC
 Speeldag 13
29/10 16:00 Hibernian Hibernian 3-0 Saint Mirren Saint Mirren
29/10 16:00 Dundee United Dundee United 0-1 Motherwell Motherwell
29/10 16:00 Rangers FC Rangers FC 4-1 Aberdeen Aberdeen
29/10 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 1-0 Kilmarnock Kilmarnock
30/10 13:00 Livingston Livingston 0-3 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
30/10 16:00 Ross County FC Ross County FC 1-2 Hearts Hearts
 Speeldag 14
04/11 20:30 Aberdeen Aberdeen 4-1 Hibernian Hibernian
04/11 20:45 Kilmarnock Kilmarnock 2-3 Livingston Livingston
05/11 16:00 Ross County FC Ross County FC 3-2 Saint Mirren Saint Mirren
05/11 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-2 Dundee United Dundee United
06/11 13:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 2-1 Rangers FC Rangers FC
06/11 16:00 Hearts Hearts 3-2 Motherwell Motherwell
 Speeldag 15
08/11 20:45 Livingston Livingston 2-1 Aberdeen Aberdeen
08/11 20:45 Hibernian Hibernian 0-2 Ross County FC Ross County FC
09/11 20:45 Saint Mirren Saint Mirren 2-2 St Johnstone FC St Johnstone FC
09/11 20:45 Rangers FC Rangers FC 1-0 Hearts Hearts
09/11 20:45 Motherwell Motherwell 1-2 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
09/11 20:45 Dundee United Dundee United 4-0 Kilmarnock Kilmarnock
 Speeldag 16
12/11 13:30 Saint Mirren Saint Mirren 1-1 Rangers FC Rangers FC
12/11 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC 1-1 Motherwell Motherwell
12/11 16:00 Kilmarnock Kilmarnock 1-0 Hibernian Hibernian
12/11 16:00 Hearts Hearts 1-1 Livingston Livingston
12/11 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2-1 Ross County FC Ross County FC
12/11 19:00 Aberdeen Aberdeen 1-0 Dundee United Dundee United
 Speeldag 17
15/12 21:00 Rangers FC Rangers FC ...-... Hibernian Hibernian
17/12 13:30 Aberdeen Aberdeen ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
17/12 16:00 Hearts Hearts ...-... Kilmarnock Kilmarnock
17/12 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
17/12 16:00 Motherwell Motherwell ...-... Saint Mirren Saint Mirren
17/12 16:00 Livingston Livingston ...-... Dundee United Dundee United
 Speeldag 7
20/12 21:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Rangers FC Rangers FC
21/12 20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Livingston Livingston
 Speeldag 18
23/12 20:30 Ross County FC Ross County FC ...-... Rangers FC Rangers FC
23/12 20:45 Motherwell Motherwell ...-... Kilmarnock Kilmarnock
24/12 13:30 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Aberdeen Aberdeen
24/12 13:30 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
24/12 15:00 Hibernian Hibernian ...-... Livingston Livingston
24/12 16:00 Dundee United Dundee United ...-... Hearts Hearts
 Speeldag 19
28/12 20:45 Livingston Livingston ...-... Saint Mirren Saint Mirren
28/12 20:45 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Aberdeen Aberdeen
28/12 20:45 Dundee United Dundee United ...-... Ross County FC Ross County FC
28/12 20:45 Rangers FC Rangers FC ...-... Motherwell Motherwell
28/12 20:45 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Hearts Hearts
28/12 21:00 Hibernian Hibernian ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
 Speeldag 20
02/01 13:30 Rangers FC Rangers FC ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
02/01 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Ross County FC Ross County FC
02/01 16:00 Hearts Hearts ...-... Hibernian Hibernian
02/01 16:00 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Saint Mirren Saint Mirren
02/01 16:00 Livingston Livingston ...-... Motherwell Motherwell
02/01 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Dundee United Dundee United
 Speeldag 21
07/01 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
07/01 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Kilmarnock Kilmarnock
07/01 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... Livingston Livingston
07/01 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Hearts Hearts
08/01 14:30 Motherwell Motherwell ...-... Hibernian Hibernian
08/01 17:00 Dundee United Dundee United ...-... Rangers FC Rangers FC
 Speeldag 7
13/01 20:45 Hearts Hearts ...-... Saint Mirren Saint Mirren
 Speeldag 22
14/01 16:00 Motherwell Motherwell ...-... Ross County FC Ross County FC
14/01 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Livingston Livingston
14/01 16:00 Hibernian Hibernian ...-... Dundee United Dundee United
18/01 20:45 Hearts Hearts ...-... Aberdeen Aberdeen
18/01 20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Saint Mirren Saint Mirren
18/01 21:00 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Rangers FC Rangers FC
 Speeldag 23
28/01 16:00 Dundee United Dundee United ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
28/01 16:00 Hibernian Hibernian ...-... Aberdeen Aberdeen
28/01 16:00 Livingston Livingston ...-... Hearts Hearts
28/01 16:00 Rangers FC Rangers FC ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
28/01 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... Kilmarnock Kilmarnock
28/01 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Motherwell Motherwell
 Speeldag 24
01/02 20:45 Aberdeen Aberdeen ...-... Saint Mirren Saint Mirren
01/02 20:45 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Livingston Livingston
01/02 20:45 Hearts Hearts ...-... Rangers FC Rangers FC
01/02 20:45 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Dundee United Dundee United
01/02 20:45 Motherwell Motherwell ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
01/02 20:45 Ross County FC Ross County FC ...-... Hibernian Hibernian
 Speeldag 25
04/02 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Motherwell Motherwell
04/02 16:00 Hearts Hearts ...-... Dundee United Dundee United
04/02 16:00 Livingston Livingston ...-... Kilmarnock Kilmarnock
04/02 16:00 Rangers FC Rangers FC ...-... Ross County FC Ross County FC
04/02 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
04/02 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Hibernian Hibernian
 Speeldag 26
18/02 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Ross County FC Ross County FC
18/02 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Aberdeen Aberdeen
18/02 16:00 Dundee United Dundee United ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
18/02 16:00 Hibernian Hibernian ...-... Kilmarnock Kilmarnock
18/02 16:00 Livingston Livingston ...-... Rangers FC Rangers FC
18/02 16:00 Motherwell Motherwell ...-... Hearts Hearts
 Speeldag 27
25/02 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Hearts Hearts
25/02 16:00 Hibernian Hibernian ...-... Rangers FC Rangers FC
25/02 16:00 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Motherwell Motherwell
25/02 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... Dundee United Dundee United
25/02 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Saint Mirren Saint Mirren
25/02 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Livingston Livingston
 Speeldag 28
04/03 16:00 Dundee United Dundee United ...-... Aberdeen Aberdeen
04/03 16:00 Hearts Hearts ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
04/03 16:00 Livingston Livingston ...-... Hibernian Hibernian
04/03 16:00 Rangers FC Rangers FC ...-... Kilmarnock Kilmarnock
04/03 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... Motherwell Motherwell
04/03 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
 Speeldag 29
18/03 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Hearts Hearts
18/03 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Hibernian Hibernian
18/03 16:00 Dundee United Dundee United ...-... Saint Mirren Saint Mirren
18/03 16:00 Kilmarnock Kilmarnock ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
18/03 16:00 Livingston Livingston ...-... Ross County FC Ross County FC
18/03 16:00 Motherwell Motherwell ...-... Rangers FC Rangers FC
 Speeldag 30
01/04 16:00 Hibernian Hibernian ...-... Motherwell Motherwell
01/04 16:00 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Hearts Hearts
01/04 16:00 Rangers FC Rangers FC ...-... Dundee United Dundee United
01/04 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
01/04 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Aberdeen Aberdeen
01/04 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Livingston Livingston
 Speeldag 31
08/04 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Kilmarnock Kilmarnock
08/04 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Rangers FC Rangers FC
08/04 16:00 Dundee United Dundee United ...-... Hibernian Hibernian
08/04 16:00 Hearts Hearts ...-... Saint Mirren Saint Mirren
08/04 16:00 Motherwell Motherwell ...-... Livingston Livingston
08/04 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Ross County FC Ross County FC
 Speeldag 32
15/04 16:00 Motherwell Motherwell ...-... Dundee United Dundee United
15/04 16:00 Rangers FC Rangers FC ...-... Saint Mirren Saint Mirren
15/04 16:00 Ross County FC Ross County FC ...-... Aberdeen Aberdeen
15/04 16:00 Livingston Livingston ...-... St Johnstone FC St Johnstone FC
15/04 16:00 Kilmarnock Kilmarnock ...-... Celtic Glasgow Celtic Glasgow
15/04 16:00 Hibernian Hibernian ...-... Hearts Hearts
 Speeldag 33
22/04 16:00 Aberdeen Aberdeen ...-... Rangers FC Rangers FC
22/04 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow ...-... Motherwell Motherwell
22/04 16:00 Dundee United Dundee United ...-... Livingston Livingston
22/04 16:00 Hearts Hearts ...-... Ross County FC Ross County FC
22/04 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC ...-... Hibernian Hibernian
22/04 16:00 Saint Mirren Saint Mirren ...-... Kilmarnock Kilmarnock

Download alle wedstrijden van Scottish Premier League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 15 42
2. Rangers FC Rangers FC 15 33
3. Aberdeen Aberdeen 15 25
4. Livingston Livingston 15 23
5. Hearts Hearts 15 21
6. St Johnstone FC St Johnstone FC 16 21
7. Saint Mirren Saint Mirren 15 21
8. Hibernian Hibernian 16 20
9. Motherwell Motherwell 16 17
10. Ross County FC Ross County FC 16 15
11. Kilmarnock Kilmarnock 16 15
12. Dundee United Dundee United 16 12