De wedstrijd Novi Pazar - FK IMT Beograd wordt gespeeld op 18/10/2026 om 14:00. Bekijk hieronder de opstellingen van beide ploegen.
Opstellingen
|
|
|
adzic bojan
|
|
6.58
bojan adzic @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.58
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 2 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 6/7 (85.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 6/7 (85.7%)
Meer statistieken
|
|
TomasDadiÄ
|
|
6.66
TomasDadiÄ @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.66
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 1 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/2 (50%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 6/7 (85.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/1 (100%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 6/7 (85.7%)
- Succesvolle dribbels: 1/2 (50%)
Meer statistieken
|
|
Davidovic Ivan
|
|
6.55
Ivan Davidovic @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.55
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 7/11 (63.6%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 7/11 (63.6%)
Meer statistieken
|
|
Sadi Dominic
|
|
6.44
Dominic Sadi @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.44
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 3/3 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 1 |
|
|
|
Meer statistieken
|
|
Mulic Fejsal
|
|
6.7
Fejsal Mulic @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.7
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 1 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 1/1 (100%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/11 (72.7%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 8/11 (72.7%)
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 0/1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/1 (100%)
Meer statistieken
|
|
Ljajic Adem
|
|
6.84
Adem Ljajic @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.84
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/14 (85.7%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/2 (50%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/3 (66.7%) |
| Balverliezen | 4 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/14 (85.7%)
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 1/1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
Dixon Kaheim
|
|
6.47
Kaheim Dixon @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.47
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 3 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/3 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 5/6 (83.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 5/6 (83.3%)
- Doelpunten uit vrije trap: 0/3
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
| Bank |
|
Mirosavic Veljko
|
|
|
|
|
|
|
Kotzebue Vieri
|
|
|
|
|
|
|
skrobonja Nikola
|
|
|
|
|
|
|
PrekoviÄ Miloje
|
|
|
|
|
|
|
Malekinusic Matija
|
|
|
|
|
|
|
Petrovic Mihajlo
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
Keita Charly
|
|
6.32
Charly Keita @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.32
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 2/7 (28.6%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/2 (50%) |
| Balverliezen | 8 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 2/7 (28.6%)
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
ÄanÄareviÄ Ognjen
|
|
7.03
Ognjen ÄanÄareviÄ @ Novi Pazar - FK IMT Beograd7.03
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Keepen |
| Reddingen | 1 |
| Weggebokst | 0 |
| Uitgekomen | 0/0 |
| Geslaagde plukballen | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 8/11 (72.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 4/7 (57.1%) |
| Balverliezen | 3 |
|
|
- Reddingen: 1
- Weggebokst: 0
- Geslaagde plukballen: 0
Meer statistieken
|
|
Sissako Moussa
|
|
6.56
Moussa Sissako @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.56
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 16/16 (100%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 2/2 (100%) |
| Balverliezen | 0 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 16/16 (100%)
- Schoten op doel: 0/1
- Nauwkeurige lange ballen: 2/2 (100%)
Meer statistieken
|
|
Kebe Ibrahima
|
|
6.72
Ibrahima Kebe @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.72
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 1 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 1 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/13 (92.3%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/0 |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 2 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/13 (92.3%)
- Schoten op doel: 1/1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
Meer statistieken
|
|
novicic vasilije
|
|
6.43
vasilije novicic @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.43
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 1 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 2 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
1 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 0 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/2 (50%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 12/14 (85.7%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 1 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 3/3 (100%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Nauwkeurige passes: 12/14 (85.7%)
- Succesvolle dribbels: 1/2 (50%)
- Nauwkeurige lange ballen: 3/3 (100%)
Meer statistieken
|
|
Radocaj Vladimir
|
|
6.62
Vladimir Radocaj @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.62
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 2 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 0 |
| Discipline |
| Fouten | 1 |
| Fouten ondergaan | 1 |
| Buitenspel | 1 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Doelpunten uit vrije trap | 0/1 |
| Succesvolle dribbels | 0/1 (0%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 2/4 (50%) |
| Sleutelpasses | 0 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 0/1 (0%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 1/1 (100%) |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Schoten op doel: 0/1
- Doelpunten uit vrije trap: 0/1
- Succesvolle dribbels: 0/1 (0%)
Meer statistieken
|
|
glisic nikola
|
|
6.84
nikola glisic @ Novi Pazar - FK IMT Beograd6.84
| Belangrijkste |
| Gespeelde minuten | 36 |
| Goals | 0 |
| Assists | 0 |
| Verdediging |
| Tackles | 0 |
| Intercepties | 0 |
| Opruimacties | 0 |
| Geblokkeerde schoten | 1 |
| Discipline |
| Fouten | 0 |
| Fouten ondergaan | 0 |
| Buitenspel | 0 |
|
Geel /
Rood
|
0 / 0
|
| Aanval |
| Totaal schoten | 1 |
| Schoten op doel | 0 |
| Schoten op doelkader | 0 |
| Succesvolle dribbels | 1/3 (33.3%) |
| Spelmaken |
| Nauwkeurige passes | 4/5 (80%) |
| Sleutelpasses | 1 |
| Onderschepte passes | 0 |
| Nauwkeurige voorzetten | 1/1 (100%) |
| Nauwkeurige lange ballen | 0/0 |
| Balverliezen | 6 |
|
|
- Sleutelpasses: 1
- Schoten op doel: 0/1
- Succesvolle dribbels: 1/3 (33.3%)
Meer statistieken
|
| Bank |
|
gicic kadir
|
|
|
|
|
|
|
Å apiÄ Stefan
|
|
|
|
|
|
|
Kiankaulua Vicky
|
|
|
|
|
|