Info

Naam: Silhavy
Voornaam: Jaroslav
Nationaliteit: Tsjechië
Geboortedatum: 03/11/1961

Ploegen

Trainer

01/07/2009 01/06/2011 ?eské Bud?jovice Trainer
01/06/2011 16/04/2014 Slovan Liberec Trainer
01/07/2014 31/12/2015 Jablonec 97 Trainer
01/07/2016 05/09/2016 Dukla Praha Trainer
05/09/2016 31/12/2017 Slavia Praha Trainer
01/10/2018 02/06/2020 Tsjechië Trainer

Statistieken

Wedstrijden Wedstrijden
Aantal keer titularis Aantal keer titularis
Aantal keer vervangen Aantal keer vervangen
Gespeelde minuten Gespeelde minuten
Goals Goals
Assists Assists
Owngoals Owngoals
Penalty Penalty
Rode kaarten Rode kaarten
Gele kaarten Gele kaarten