2e klasse - Speeldag 7 (2023 - 2024)
Speeldag 7 | ||||
---|---|---|---|---|
29/09 20:00 | SK Deinze | 0-0 | SK Beveren | |
29/09 20:00 | SL16 FC | 0-1 | Patro Eisden Maasmechelen | |
0-1 | 83' Wouter Corstjens | |||
30/09 16:00 | Beerschot | 1-1 | KV Oostende | |
0-1 | 27' Mohamed Berte | |||
Zechariah Medley 61' | 1-1 | |||
30/09 20:00 | RSCA Futures | 3-3 | Lierse Kempenzonen | |
Nilson Angulo 11' | 1-0 | |||
1-1 | 34' Obbi Oularé | |||
1-2 | 41' Viktor Boone | |||
45+2' | 2-2 | |||
Lucas Lissens 86' | 3-2 | |||
3-3 | 90+4' | |||
30/09 20:00 | Francs Borains | 0-2 | Seraing | |
0-1 | 49' | |||
0-2 | 61' Noah Solheid | |||
01/10 13:30 | Zulte Waregem | 0-1 | Club Brugge NXT | |
0-1 | 15' Denzel De Roeve | |||
01/10 16:00 | Luik FC | 2-1 | Lommel SK | |
0-1 | 25' Igor Vetokele | |||
Benjamin Lambot 57' | 1-1 | |||
Adriano Bertaccini 69' | 2-1 | |||
01/10 19:15 | FCV Dender EH | 1-3 | Jong Genk | |
0-1 | 9' | |||
0-2 | 52' (pen) | |||
0-3 | 64' | |||
Arnaud Dony 90+2' | 1-3 |
Statistieken
Speeldag 7 | Thuis-Uit | |
---|---|---|
Aantal gespeelde matchen: | 8/8 | |
Aantal doelpunten: | 19 | 7-12 |
Penalty's: | 1 | 0-1 |
Aantal owngoals: | 2 | |
Aantal gele kaarten: | 1 | 0-1 |
Aantal rode kaarten: | 0 | 0-0 |
Toeschouwers: | 0 |
Download kalender 2e klasse
Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.
Stand | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Beerschot | 26 | 50 |
2. | Lommel SK | 26 | 48 |
3. | SK Deinze | 26 | 46 |
4. | FCV Dender EH | 26 | 45 |
5. | Patro Eisden Maasmechelen | 26 | 44 |
6. | Zulte Waregem | 26 | 43 |
7. | Luik FC | 26 | 39 |
8. | SK Beveren | 26 | 39 |
9. | Club Brugge NXT | 26 | 34 |
10. | Jong Genk | 26 | 33 |
11. | RSCA Futures | 26 | 32 |
12. | Francs Borains | 26 | 29 |
13. | Lierse Kempenzonen | 26 | 28 |
14. | KV Oostende | 26 | 25 |
15. | Seraing | 26 | 23 |
16. | SL16 FC | 26 | 17 |