Word fan! 1248

2e klasse 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 18
 Speeldag 1
12/08 20:00 Virton Virton 1-1 RWDM RWDM
12/08 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-4 Lommel SK Lommel SK
13/08 16:00 Beerschot Beerschot 1-0 SK Beveren SK Beveren
13/08 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-2 SL16 FC SL16 FC
14/08 16:00 Jong Genk Jong Genk 4-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
14/08 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 0-0 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 2
19/08 20:00 SK Deinze SK Deinze 3-2 Jong Genk Jong Genk
19/08 20:00 SL16 FC SL16 FC 2-2 Beerschot Beerschot
20/08 16:00 SK Beveren SK Beveren 2-2 Virton Virton
20/08 20:00 RWDM RWDM 1-0 FCV Dender EH FCV Dender EH
21/08 16:00 Lommel SK Lommel SK 0-2 RSCA Futures RSCA Futures
21/08 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 3-1 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
 Speeldag 3
26/08 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-1 SL16 FC SL16 FC
26/08 20:00 Jong Genk Jong Genk 0-3 Lommel SK Lommel SK
27/08 16:00 RSCA Futures RSCA Futures 2-2 SK Beveren SK Beveren
27/08 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-1 Virton Virton
28/08 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-1 RWDM RWDM
28/08 20:00 Beerschot Beerschot 2-3 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
 Speeldag 4
02/09 20:00 RWDM RWDM 2-2 RSCA Futures RSCA Futures
02/09 20:00 SL16 FC SL16 FC 2-2 Jong Genk Jong Genk
03/09 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 1-2 Beerschot Beerschot
03/09 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 4-1 SK Deinze SK Deinze
04/09 16:00 Virton Virton 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
04/09 20:00 Lommel SK Lommel SK 0-2 SK Beveren SK Beveren
 Speeldag 5
09/09 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-3 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
09/09 20:00 Beerschot Beerschot 0-2 Lommel SK Lommel SK
10/09 16:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-1 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
10/09 20:00 SK Beveren SK Beveren 2-1 SL16 FC SL16 FC
11/09 16:00 Jong Genk Jong Genk 0-1 Virton Virton
11/09 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-2 RWDM RWDM
 Speeldag 6
16/09 20:00 SK Deinze SK Deinze 0-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
16/09 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-3 RSCA Futures RSCA Futures
17/09 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-2 SK Beveren SK Beveren
17/09 20:00 RWDM RWDM 1-1 Jong Genk Jong Genk
18/09 16:00 Virton Virton 1-2 Beerschot Beerschot
18/09 20:00 Lommel SK Lommel SK 0-1 SL16 FC SL16 FC
 Speeldag 7
30/09 20:00 Virton Virton 3-3 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
30/09 20:00 Jong Genk Jong Genk 0-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
01/10 16:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 RWDM RWDM
01/10 20:00 Beerschot Beerschot 2-0 SK Deinze SK Deinze
02/10 16:00 SK Beveren SK Beveren 5-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
02/10 20:00 SL16 FC SL16 FC 1-3 RSCA Futures RSCA Futures
 Speeldag 8
07/10 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-3 SK Beveren SK Beveren
07/10 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 3-1 Virton Virton
08/10 16:00 SK Deinze SK Deinze 3-0 Lommel SK Lommel SK
08/10 20:00 RWDM RWDM 2-0 Beerschot Beerschot
09/10 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-0 SL16 FC SL16 FC
09/10 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 3-1 Jong Genk Jong Genk
 Speeldag 9
14/10 20:00 SK Beveren SK Beveren 2-1 SK Deinze SK Deinze
14/10 20:00 SL16 FC SL16 FC 1-4 RWDM RWDM
15/10 16:00 Virton Virton 0-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
15/10 20:00 Lommel SK Lommel SK 3-4 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
16/10 16:00 Jong Genk Jong Genk 3-2 RSCA Futures RSCA Futures
16/10 20:00 Beerschot Beerschot 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
 Speeldag 10
21/10 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-0 SK Deinze SK Deinze
21/10 20:00 SL16 FC SL16 FC 2-1 Virton Virton
22/10 16:00 Jong Genk Jong Genk 1-2 Beerschot Beerschot
22/10 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 0-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
23/10 16:00 RWDM RWDM 3-1 SK Beveren SK Beveren
23/10 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 3-1 Lommel SK Lommel SK
 Speeldag 11
28/10 20:00 SK Deinze SK Deinze 4-1 SL16 FC SL16 FC
28/10 20:00 Lommel SK Lommel SK 3-1 Virton Virton
29/10 16:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-2 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
29/10 20:00 Beerschot Beerschot 1-2 RSCA Futures RSCA Futures
30/10 16:00 RWDM RWDM 3-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
30/10 20:00 SK Beveren SK Beveren 3-0 Jong Genk Jong Genk
 Speeldag 12
04/11 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-1 RWDM RWDM
04/11 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 3-0 SL16 FC SL16 FC
05/11 16:00 Virton Virton 0-1 SK Deinze SK Deinze
05/11 20:00 SK Beveren SK Beveren 1-0 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
06/11 16:00 Lommel SK Lommel SK 1-3 Beerschot Beerschot
06/11 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 4-2 Jong Genk Jong Genk
 Speeldag 13
11/11 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-2 RSCA Futures RSCA Futures
11/11 20:00 SL16 FC SL16 FC 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
12/11 16:00 Jong Genk Jong Genk 0-0 SK Deinze SK Deinze
12/11 20:00 Beerschot Beerschot 3-0 Virton Virton
13/11 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-5 SK Beveren SK Beveren
13/11 20:00 RWDM RWDM 5-0 Lommel SK Lommel SK
 Speeldag 14
18/11 20:00 Virton Virton 0-2 SL16 FC SL16 FC
18/11 20:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 Jong Genk Jong Genk
19/11 16:00 Beerschot Beerschot 1-0 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
19/11 20:00 SK Beveren SK Beveren 1-1 RWDM RWDM
20/11 16:00 SK Deinze SK Deinze 2-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
20/11 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-1 RSCA Futures RSCA Futures
 Speeldag 15
25/11 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 4-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
25/11 20:00 Jong Genk Jong Genk 2-0 RWDM RWDM
26/11 16:00 SL16 FC SL16 FC 1-2 SK Deinze SK Deinze
26/11 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-2 Beerschot Beerschot
27/11 16:30 SK Beveren SK Beveren 2-3 Lommel SK Lommel SK
27/11 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-2 Virton Virton
 Speeldag 16
02/12 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 2-0 Jong Genk Jong Genk
02/12 20:00 SL16 FC SL16 FC 2-4 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
03/12 16:00 Virton Virton 0-1 Lommel SK Lommel SK
03/12 20:00 RWDM RWDM 0-2 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
04/12 13:30 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-3 Beerschot Beerschot
04/12 18:00 SK Deinze SK Deinze 1-4 SK Beveren SK Beveren
 Speeldag 17
09/12 20:00 SK Beveren SK Beveren 4-1 RSCA Futures RSCA Futures
09/12 20:00 Jong Genk Jong Genk 1-2 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
10/12 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
11/12 13:30 RWDM RWDM 3-1 Virton Virton
11/12 17:00 Beerschot Beerschot 1-0 SL16 FC SL16 FC
11/12 20:30 Lommel SK Lommel SK 1-0 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 18
17/12 16:00 Virton Virton 0-0 SK Beveren SK Beveren
17/12 18:00 SL16 FC SL16 FC 0-3 Lommel SK Lommel SK
18/12 13:30 RSCA Futures RSCA Futures 1-2 RWDM RWDM
15/01 16:00 SK Deinze SK Deinze 3-2 Beerschot Beerschot
 Speeldag 19
20/01 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-1 Lommel SK Lommel SK
20/01 20:00 Jong Genk Jong Genk Uitg SL16 FC SL16 FC
21/01 16:00 RWDM RWDM 2-1 SK Deinze SK Deinze
21/01 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-4 Virton Virton
22/01 16:00 SK Beveren SK Beveren 2-0 Beerschot Beerschot
22/01 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 3-3 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
 Speeldag 18
24/01 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-1 Jong Genk Jong Genk
 Speeldag 20
27/01 20:00 SK Deinze SK Deinze 2-1 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
27/01 20:00 Beerschot Beerschot 3-2 Jong Genk Jong Genk
28/01 16:00 Virton Virton 1-3 RSCA Futures RSCA Futures
28/01 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
29/01 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-2 RWDM RWDM
29/01 20:00 SL16 FC SL16 FC 2-2 SK Beveren SK Beveren
 Speeldag 18
01/02 18:30 Club Brugge NXT Club Brugge NXT ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
 Speeldag 21
03/02 20:00 RSCA Futures RSCA Futures ...-... Lommel SK Lommel SK
03/02 20:00 Jong Genk Jong Genk ...-... SK Beveren SK Beveren
04/02 16:00 RWDM RWDM ...-... SL16 FC SL16 FC
04/02 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Beerschot Beerschot
05/02 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT ...-... Virton Virton
05/02 19:15 FCV Dender EH FCV Dender EH ...-... SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 22
11/02 20:45 SK Beveren SK Beveren ...-... FCV Dender EH FCV Dender EH
11/02 20:45 SK Deinze SK Deinze ...-... RSCA Futures RSCA Futures
11/02 20:45 Lommel SK Lommel SK ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
11/02 20:45 SL16 FC SL16 FC ...-... Club Brugge NXT Club Brugge NXT
12/02 16:00 Virton Virton ...-... Jong Genk Jong Genk
12/02 19:15 Beerschot Beerschot ...-... RWDM RWDM

Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. RWDM RWDM 20 40
2. SK Beveren SK Beveren 20 39
3. Beerschot Beerschot 20 38
4. Lommel SK Lommel SK 20 31
5. Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 19 30
6. RSCA Futures RSCA Futures 20 30
7. Club Brugge NXT Club Brugge NXT 19 29
8. SK Deinze SK Deinze 20 27
9. FCV Dender EH FCV Dender EH 20 19
10. SL16 FC SL16 FC 19 17
11. Jong Genk Jong Genk 19 15
12. Virton Virton 20 14