Word fan! 1282

2e klasse 2023/2024 speelschema en kalender

De Challenger Pro League 2023-2024 is een nieuwe editie van het kampioenschap op het tweede niveau in het Belgische voetbal en duurt van augustus 2023 tot en met mei 2024. De gehele Challenger Pro League-kalender is op Voetbalkrant.com te vinden. RWDM werd het voorbije seizoen kampioen.

De ontknoping van de reguliere competitie van de Challenger Pro League volgt zoals steeds op de laatste speeldag van de kalender. Die zal afgewerkt worden in het weekend van 20 april 2024. De wedstrijden op de laatste speeldag zijn: Beerschot-Patro, Club Luik-Jong Genk, Oostende-SL16, RSCA Futures-Club NXT, Lommel-SK Beveren, Zulte Waregem-Lierse, Francs Borains-Dender en Seraing-Deinze.

Topaffiches

Voorts is het ook weer reikhalzend uitkijken naar de topaffiches in deze competitie. Zo'n eerste duel komt er al snel aan: op speeldag 2 staat Beerschot-Zulte Waregem. Eind september ontvangt Beerschot Oostende op speeldag 7. Op de elfde speeldag staat dan Zulte Waregem-Oostende op het programma. De terugmatchen van deze affiches zijn uiteraard voor de terugronde.

Ook bekervoetbal

De eerste ploegen van de tweedeklassers zullen hun prestaties in de Challenger Pro League trachten te combineren met een mooi avontuur in de Beker van België

Wanneer begint de Challenger Pro League?

Op 11 augustus 2023 staan de eerste wedstrijden op het programma: RSCA Futures-Beerschot en Seraing-SL16. De andere wedstrijden uit het eerste competitieweekend worden op 12 en 13 augustus gespeeld.

Wanneer is de laatste speeldag van de Challenger Pro League?

De laatste speeldag van de reguliere competitie gaat door in het weekend van 20 april 2004. Nadien komen de play-offs er nog aan.

Huidige speeldag: Speeldag 23
 Speeldag 1
11/08 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-3 Beerschot Beerschot
11/08 20:00 Seraing Seraing 3-0 SL16 FC SL16 FC
12/08 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 3-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
12/08 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-1 SK Deinze SK Deinze
12/08 20:00 Luik FC Luik FC 0-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
13/08 13:30 Jong Genk Jong Genk 1-0 SK Beveren SK Beveren
13/08 16:00 KV Oostende KV Oostende 0-1 Lommel SK Lommel SK
13/08 19:15 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-3 Francs  Borains Francs Borains
 Speeldag 2
18/08 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-3 RSCA Futures RSCA Futures
18/08 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-0 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
19/08 16:00 Beerschot Beerschot 1-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
19/08 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-0 KV Oostende KV Oostende
19/08 20:00 SK Beveren SK Beveren 1-1 Seraing Seraing
20/08 13:30 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
20/08 16:00 Francs Borains Francs  Borains 2-5 Jong Genk Jong Genk
20/08 19:15 SL16 FC SL16 FC 2-1 Luik FC Luik FC
 Speeldag 3
25/08 20:00 Seraing Seraing 0-5 Zulte Waregem Zulte Waregem
25/08 20:00 Jong Genk Jong Genk 0-3 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
26/08 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 2-1 SK Beveren SK Beveren
26/08 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-0 SK Deinze SK Deinze
27/08 13:30 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-2 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
27/08 16:00 Luik FC Luik FC 2-0 KV Oostende KV Oostende
27/08 19:15 Francs Borains Francs  Borains 1-0 RSCA Futures RSCA Futures
 Speeldag 4
01/09 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
01/09 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-1 Jong Genk Jong Genk
02/09 16:00 SK Deinze SK Deinze 3-1 Luik FC Luik FC
02/09 20:00 KV Oostende KV Oostende 1-1 Seraing Seraing
02/09 20:00 Beerschot Beerschot 2-1 Francs  Borains Francs Borains
03/09 13:30 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-2 Lommel SK Lommel SK
03/09 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 2-2 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
03/09 20:00 SK Beveren SK Beveren 2-0 SL16 FC SL16 FC
 Speeldag 5
15/09 20:00 Luik FC Luik FC 3-1 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
15/09 20:00 Jong Genk Jong Genk 2-4 Zulte Waregem Zulte Waregem
16/09 16:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-3 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
16/09 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 3-1 Lommel SK Lommel SK
16/09 20:00 Beerschot Beerschot 0-0 SK Beveren SK Beveren
17/09 13:30 SK Deinze SK Deinze 1-0 Seraing Seraing
17/09 16:00 Francs Borains Francs  Borains 2-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
17/09 19:15 SL16 FC SL16 FC 0-1 KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 6
22/09 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 SK Deinze SK Deinze
22/09 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
23/09 16:00 Seraing Seraing 1-1 RSCA Futures RSCA Futures
23/09 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 4-1 SL16 FC SL16 FC
23/09 20:00 KV Oostende KV Oostende 2-2 Jong Genk Jong Genk
24/09 13:30 Lommel SK Lommel SK 3-0 Francs  Borains Francs Borains
24/09 16:00 SK Beveren SK Beveren 1-2 Luik FC Luik FC
24/09 19:15 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-3 Beerschot Beerschot
 Speeldag 7
29/09 20:00 SK Deinze SK Deinze 0-0 SK Beveren SK Beveren
29/09 20:00 SL16 FC SL16 FC 0-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
30/09 16:00 Beerschot Beerschot 1-1 KV Oostende KV Oostende
30/09 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 3-3 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
30/09 20:00 Francs Borains Francs  Borains 0-2 Seraing Seraing
01/10 13:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
01/10 16:00 Luik FC Luik FC 2-1 Lommel SK Lommel SK
01/10 19:15 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-3 Jong Genk Jong Genk
 Speeldag 8
06/10 20:00 Seraing Seraing 1-3 FCV Dender EH FCV Dender EH
06/10 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-0 SL16 FC SL16 FC
07/10 16:00 Jong Genk Jong Genk 1-2 Beerschot Beerschot
07/10 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 1-0 Francs  Borains Francs Borains
07/10 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-2 Luik FC Luik FC
08/10 13:30 SK Beveren SK Beveren 0-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
08/10 16:00 KV Oostende KV Oostende 1-2 RSCA Futures RSCA Futures
08/10 19:15 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 0-1 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 9
20/10 20:00 Beerschot Beerschot 2-1 Lommel SK Lommel SK
20/10 20:00 SK Deinze SK Deinze 3-2 Jong Genk Jong Genk
21/10 16:00 RSCA Futures RSCA Futures 3-0 SL16 FC SL16 FC
21/10 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-0 Luik FC Luik FC
21/10 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-0 Seraing Seraing
22/10 13:30 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-1 KV Oostende KV Oostende
22/10 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 0-3 SK Beveren SK Beveren
22/10 19:15 Francs Borains Francs  Borains 0-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
 Speeldag 10
27/10 20:00 KV Oostende KV Oostende 0-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
27/10 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
28/10 16:00 Seraing Seraing 2-1 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
28/10 20:00 SK Beveren SK Beveren 3-0 Francs  Borains Francs Borains
28/10 20:00 Jong Genk Jong Genk 1-3 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
29/10 13:30 Beerschot Beerschot 0-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
29/10 16:00 SL16 FC SL16 FC 2-1 SK Deinze SK Deinze
29/10 19:15 Luik FC Luik FC 0-2 RSCA Futures RSCA Futures
 Speeldag 11
03/11 20:00 Jong Genk Jong Genk 2-3 Luik FC Luik FC
03/11 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 KV Oostende KV Oostende
04/11 16:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-1 Lommel SK Lommel SK
04/11 20:00 Francs Borains Francs  Borains 2-1 SL16 FC SL16 FC
04/11 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-2 SK Beveren SK Beveren
05/11 13:30 SK Deinze SK Deinze 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
05/11 16:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 2-1 Seraing Seraing
05/11 20:30 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 0-2 Beerschot Beerschot
 Speeldag 12
10/11 20:00 SL16 FC SL16 FC 3-1 Jong Genk Jong Genk
10/11 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-0 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
11/11 16:00 Seraing Seraing 1-2 Beerschot Beerschot
11/11 20:00 KV Oostende KV Oostende 1-0 Francs  Borains Francs Borains
11/11 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-3 SK Deinze SK Deinze
12/11 13:30 Luik FC Luik FC 2-4 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
12/11 16:00 SK Beveren SK Beveren 2-2 Lommel SK Lommel SK
12/11 19:15 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 13
24/11 20:00 SK Beveren SK Beveren 3-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
24/11 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-2 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
25/11 16:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 3-3 KV Oostende KV Oostende
25/11 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-5 RSCA Futures RSCA Futures
25/11 20:00 Francs Borains Francs  Borains 0-1 SK Deinze SK Deinze
26/11 13:30 Jong Genk Jong Genk 1-1 Seraing Seraing
26/11 16:00 Beerschot Beerschot 3-0 Luik FC Luik FC
26/11 19:15 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-4 SL16 FC SL16 FC
 Speeldag 14
01/12 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-2 Beerschot Beerschot
01/12 20:00 Lommel SK Lommel SK 0-1 Jong Genk Jong Genk
02/12 16:00 SL16 FC SL16 FC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
02/12 20:00 SK Deinze SK Deinze 1-3 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
02/12 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 0-2 SK Beveren SK Beveren
03/12 13:30 KV Oostende KV Oostende 0-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
03/12 16:00 Luik FC Luik FC 2-1 Seraing Seraing
 Speeldag 3
05/12 20:00 SL16 FC SL16 FC 1-0 Beerschot Beerschot
 Speeldag 14
05/12 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 2-0 Francs  Borains Francs Borains
 Speeldag 15
08/12 20:00 Jong Genk Jong Genk 0-1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
08/12 20:00 Seraing Seraing 2-2 Lommel SK Lommel SK
09/12 16:00 SL16 FC SL16 FC 0-4 FCV Dender EH FCV Dender EH
09/12 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 0-1 RSCA Futures RSCA Futures
09/12 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 0-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
10/12 13:30 Beerschot Beerschot 1-2 SK Deinze SK Deinze
10/12 16:00 Luik FC Luik FC 1-0 Francs  Borains Francs Borains
10/12 19:15 KV Oostende KV Oostende 0-2 SK Beveren SK Beveren
 Speeldag 16
15/12 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 2-1 Seraing Seraing
15/12 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-0 Luik FC Luik FC
16/12 16:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 4-0 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
16/12 20:00 SK Beveren SK Beveren 2-1 Jong Genk Jong Genk
16/12 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 0-0 KV Oostende KV Oostende
17/12 13:30 Francs Borains Francs  Borains 1-3 Beerschot Beerschot
17/12 16:00 SK Deinze SK Deinze 2-1 SL16 FC SL16 FC
17/12 19:15 Lommel SK Lommel SK 3-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
 Speeldag 17
12/01 20:00 Luik FC Luik FC 1-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
12/01 20:00 Beerschot Beerschot 1-1 RSCA Futures RSCA Futures
13/01 16:00 SL16 FC SL16 FC 1-4 SK Beveren SK Beveren
13/01 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 0-2 Lommel SK Lommel SK
13/01 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-4 FCV Dender EH FCV Dender EH
14/01 13:30 KV Oostende KV Oostende 3-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
14/01 16:00 Seraing Seraing 1-5 Francs  Borains Francs Borains
14/01 19:15 Jong Genk Jong Genk 3-2 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 18
19/01 20:00 SK Deinze SK Deinze 4-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
21/01 13:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Jong Genk Jong Genk
21/01 16:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-1 SL16 FC SL16 FC
21/01 19:15 SK Beveren SK Beveren 0-2 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
 Speeldag 19
26/01 20:00 Francs Borains Francs  Borains 3-0 SK Beveren SK Beveren
26/01 20:00 SL16 FC SL16 FC 0-4 Lommel SK Lommel SK
27/01 16:00 Jong Genk Jong Genk 3-0 RSCA Futures RSCA Futures
27/01 18:15 Seraing Seraing 1-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
27/01 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
28/01 13:30 Beerschot Beerschot 3-0 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
28/01 16:00 Luik FC Luik FC 0-2 Zulte Waregem Zulte Waregem
28/01 19:15 KV Oostende KV Oostende 0-1 SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 20
02/02 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 0-1 SK Deinze SK Deinze
02/02 20:00 SL16 FC SL16 FC 0-1 RSCA Futures RSCA Futures
03/02 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 1-2 KV Oostende KV Oostende
03/02 20:00 Lommel SK Lommel SK 2-2 FCV Dender EH FCV Dender EH
03/02 20:30 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 SK Beveren SK Beveren
04/02 13:30 Seraing Seraing 1-3 Jong Genk Jong Genk
04/02 16:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-1 Francs  Borains Francs Borains
04/02 19:15 Luik FC Luik FC 1-4 Beerschot Beerschot
 Speeldag 18
07/02 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-1 Luik FC Luik FC
07/02 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 5-1 Seraing Seraing
07/02 20:00 Lommel SK Lommel SK 3-0 Beerschot Beerschot
 Speeldag 21
09/02 20:00 Francs Borains Francs  Borains 2-2 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
09/02 20:00 SK Deinze SK Deinze 0-0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
10/02 16:00 SK Beveren SK Beveren 3-1 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
10/02 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-3 Lommel SK Lommel SK
10/02 20:00 RSCA Futures RSCA Futures 1-2 Seraing Seraing
11/02 13:30 Jong Genk Jong Genk 2-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
11/02 16:00 Beerschot Beerschot 2-0 SL16 FC SL16 FC
11/02 19:15 KV Oostende KV Oostende 0-2 Luik FC Luik FC
 Speeldag 18
14/02 20:00 Francs Borains Francs  Borains 0-2 KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 22
16/02 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 3-1 Jong Genk Jong Genk
16/02 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem
17/02 16:00 Lommel SK Lommel SK 0-1 KV Oostende KV Oostende
17/02 20:00 Seraing Seraing 0-4 Luik FC Luik FC
17/02 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 1-0 SK Beveren SK Beveren
18/02 13:30 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-0 RSCA Futures RSCA Futures
18/02 16:00 SK Deinze SK Deinze 4-2 Beerschot Beerschot
18/02 19:15 SL16 FC SL16 FC 1-2 Francs  Borains Francs Borains
 Speeldag 23
23/02 20:00 SK Beveren SK Beveren 2-2 SK Deinze SK Deinze
23/02 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-0 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
24/02 16:00 RSCA Futures RSCA Futures 2-1 FCV Dender EH FCV Dender EH
24/02 20:00 Luik FC Luik FC 1-1 SL16 FC SL16 FC
24/02 20:00 KV Oostende KV Oostende 1-4 Club Brugge NXT Club Brugge NXT
25/02 13:30 Beerschot Beerschot 0-0 Seraing Seraing
25/02 16:00 Jong Genk Jong Genk 1-1 Lommel SK Lommel SK
25/02 19:15 Francs Borains Francs  Borains 2-1 Zulte Waregem Zulte Waregem
 Speeldag 24
01/03 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT ...-... Jong Genk Jong Genk
01/03 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... SL16 FC SL16 FC
02/03 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Francs  Borains Francs Borains
02/03 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... RSCA Futures RSCA Futures
02/03 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Luik FC Luik FC
03/03 13:30 FCV Dender EH FCV Dender EH ...-... Beerschot Beerschot
03/03 16:00 Seraing Seraing ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
03/03 19:15 SK Beveren SK Beveren ...-... KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 25
08/03 20:00 Beerschot Beerschot ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
08/03 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen ...-... Jong Genk Jong Genk
09/03 16:00 SL16 FC SL16 FC ...-... Club Brugge NXT Club Brugge NXT
09/03 20:00 KV Oostende KV Oostende ...-... FCV Dender EH FCV Dender EH
09/03 20:00 Seraing Seraing ...-... SK Beveren SK Beveren
10/03 13:30 RSCA Futures RSCA Futures ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
10/03 16:00 Francs Borains Francs  Borains ...-... Lommel SK Lommel SK
10/03 19:15 Luik FC Luik FC ...-... SK Deinze SK Deinze
 Speeldag 26
15/03 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Beerschot Beerschot
15/03 20:00 SK Beveren SK Beveren ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
15/03 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT ...-... Seraing Seraing
16/03 16:00 Lommel SK Lommel SK ...-... RSCA Futures RSCA Futures
16/03 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Luik FC Luik FC
16/03 18:15 SK Deinze SK Deinze ...-... Francs  Borains Francs Borains
16/03 20:45 FCV Dender EH FCV Dender EH ...-... SL16 FC SL16 FC
16/03 20:45 Jong Genk Jong Genk ...-... KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 27
29/03 20:00 Beerschot Beerschot ...-... Jong Genk Jong Genk
29/03 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT ...-... FCV Dender EH FCV Dender EH
30/03 16:00 RSCA Futures RSCA Futures ...-... Francs  Borains Francs Borains
30/03 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
30/03 20:00 SL16 FC SL16 FC ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
31/03 13:30 Seraing Seraing ...-... KV Oostende KV Oostende
31/03 16:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen ...-... Lommel SK Lommel SK
31/03 19:15 Luik FC Luik FC ...-... SK Beveren SK Beveren
 Speeldag 28
05/04 20:00 SK Beveren SK Beveren ...-... RSCA Futures RSCA Futures
05/04 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
06/04 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... Club Brugge NXT Club Brugge NXT
06/04 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH ...-... SK Deinze SK Deinze
06/04 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... Seraing Seraing
07/04 13:30 Jong Genk Jong Genk ...-... SL16 FC SL16 FC
07/04 16:00 KV Oostende KV Oostende ...-... Beerschot Beerschot
07/04 19:15 Francs Borains Francs  Borains ...-... Luik FC Luik FC
 Speeldag 29
12/04 20:00 SK Beveren SK Beveren ...-... Beerschot Beerschot
12/04 20:00 Club Brugge NXT Club Brugge NXT ...-... Luik FC Luik FC
13/04 16:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen ...-... RSCA Futures RSCA Futures
13/04 20:00 FCV Dender EH FCV Dender EH ...-... Zulte Waregem Zulte Waregem
13/04 20:00 SK Deinze SK Deinze ...-... Lommel SK Lommel SK
14/04 13:30 Jong Genk Jong Genk ...-... Francs  Borains Francs Borains
14/04 16:00 SL16 FC SL16 FC ...-... Seraing Seraing
14/04 19:15 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen ...-... KV Oostende KV Oostende
 Speeldag 30
19/04 20:00 Beerschot Beerschot ...-... Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
19/04 20:00 Luik FC Luik FC ...-... Jong Genk Jong Genk
19/04 20:00 KV Oostende KV Oostende ...-... SL16 FC SL16 FC
19/04 20:00 RSCA Futures RSCA Futures ...-... Club Brugge NXT Club Brugge NXT
19/04 20:00 Seraing Seraing ...-... SK Deinze SK Deinze
19/04 20:00 Francs Borains Francs  Borains ...-... FCV Dender EH FCV Dender EH
19/04 20:00 Zulte Waregem Zulte Waregem ...-... Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
19/04 20:00 Lommel SK Lommel SK ...-... SK Beveren SK Beveren

Download alle wedstrijden van 2e klasse naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Beerschot Beerschot 23 43
2. SK Deinze SK Deinze 23 43
3. Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 23 40
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 23 39
5. Lommel SK Lommel SK 23 39
6. FCV Dender EH FCV Dender EH 23 38
7. Luik FC Luik FC 23 36
8. SK Beveren SK Beveren 23 36
9. RSCA Futures RSCA Futures 23 32
10. Jong Genk Jong Genk 23 29
11. Club Brugge NXT Club Brugge NXT 23 27
12. Francs  Borains Francs Borains 23 26
13. KV Oostende KV Oostende 23 22
14. Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 23 22
15. Seraing Seraing 23 19
16. SL16 FC SL16 FC 23 16