Word fan! 74

3e amateurliga C 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
28/08 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
28/08 20:00 FC Doornik FC Doornik 2-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
28/08 20:00 Taminoise Taminoise 1-1 Aischoise Aischoise
28/08 20:00 Namen UR Namen UR 2-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
29/08 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 4-2 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
29/08 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-0 Stockel Stockel
29/08 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-0 RCS Brainois RCS Brainois
 Speeldag 2
04/09 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-5 CS Manageoise CS Manageoise
04/09 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-0 Taminoise Taminoise
05/09 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 0-2 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
05/09 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 3-0 FC Doornik FC Doornik
05/09 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-2 RUS Binche RUS Binche
05/09 15:00 Stockel Stockel 0-4 Namen UR Namen UR
05/09 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 2-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 3
11/09 20:00 Namen UR Namen UR 1-2 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
11/09 20:00 Aischoise Aischoise 3-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
11/09 20:00 FC Doornik FC Doornik 3-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
11/09 20:00 Taminoise Taminoise 2-2 RCS Brainois RCS Brainois
12/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
12/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 4-2 Stockel Stockel
12/09 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 2-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
 Speeldag 4
18/09 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 0-1 Namen UR Namen UR
18/09 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-1 CS Manageoise CS Manageoise
18/09 20:00 Stockel Stockel 0-0 FC Doornik FC Doornik
18/09 20:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-1 Taminoise Taminoise
19/09 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 0-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
19/09 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 2-4 Aischoise Aischoise
19/09 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 0-1 RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 5
25/09 20:00 FC Doornik FC Doornik 2-1 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
25/09 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 6-1 RCS Brainois RCS Brainois
25/09 20:00 Taminoise Taminoise 1-0 Stockel Stockel
25/09 20:00 Aischoise Aischoise 0-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
25/09 20:00 Namen UR Namen UR 3-2 Gosselies Sport Gosselies Sport
26/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 4-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
26/09 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
 Speeldag 6
02/10 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 FC Doornik FC Doornik
02/10 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-0 Namen UR Namen UR
03/10 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 1-2 RUS Binche RUS Binche
03/10 15:00 Stockel Stockel 2-2 Aischoise Aischoise
03/10 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-1 Taminoise Taminoise
03/10 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-5 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
03/10 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 2-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 7
09/10 20:00 FC Doornik FC Doornik 5-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
09/10 20:00 Aischoise Aischoise 3-1 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
09/10 20:00 Namen UR Namen UR 3-1 CS Manageoise CS Manageoise
09/10 20:00 Taminoise Taminoise 3-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
09/10 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-1 Stockel Stockel
10/10 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 1-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
10/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
 Speeldag 8
16/10 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-4 Aischoise Aischoise
16/10 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2-0 FC Doornik FC Doornik
17/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-0 Namen UR Namen UR
17/10 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 1-1 Taminoise Taminoise
17/10 15:00 Stockel Stockel 1-3 RCS Brainois RCS Brainois
17/10 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-3 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
17/10 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 3-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 9
23/10 20:00 Taminoise Taminoise 0-4 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
23/10 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-2 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
23/10 20:00 Aischoise Aischoise 2-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
23/10 20:00 FC Doornik FC Doornik 1-0 CS Manageoise CS Manageoise
24/10 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 5-2 Stockel Stockel
24/10 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 3-4 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
24/10 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-0 RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 10
31/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-0 FC Doornik FC Doornik
31/10 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-2 RCS Brainois RCS Brainois
31/10 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 1-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
31/10 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-1 Aischoise Aischoise
31/10 15:00 Namen UR Namen UR 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
31/10 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 1-1 Taminoise Taminoise
31/10 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
 Speeldag 11
06/11 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
06/11 20:00 Aischoise Aischoise 1-1 CS Manageoise CS Manageoise
06/11 20:00 FC Doornik FC Doornik 0-1 Namen UR Namen UR
06/11 20:00 Taminoise Taminoise 2-0 RUS Binche RUS Binche
07/11 14:30 RCS Brainois RCS Brainois 1-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
07/11 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
07/11 15:00 Stockel Stockel 0-1 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
 Speeldag 12
14/11 14:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-3 FC Doornik FC Doornik
14/11 14:30 Gosselies Sport Gosselies Sport 0-1 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
14/11 14:30 CS Manageoise CS Manageoise 1-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
14/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 3-0 Aischoise Aischoise
14/11 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 Stockel Stockel
14/11 15:00 Namen UR Namen UR 2-0 Taminoise Taminoise
14/11 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4-1 RCS Brainois RCS Brainois
 Speeldag 13
20/11 20:00 Taminoise Taminoise 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
20/11 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 0-1 RUS Binche RUS Binche
20/11 20:00 Aischoise Aischoise 0-2 Namen UR Namen UR
21/11 14:30 RCS Brainois RCS Brainois 1-2 CS Manageoise CS Manageoise
21/11 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
21/11 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
21/11 15:00 Stockel Stockel 0-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
 Speeldag 14
27/11 20:00 FC Doornik FC Doornik 0-0 Taminoise Taminoise
27/11 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 3-0 Stockel Stockel
27/11 20:00 Namen UR Namen UR 1-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
28/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 1-4 RCS Brainois RCS Brainois
28/11 14:30 Gosselies Sport Gosselies Sport 1-0 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
28/11 14:30 CS Manageoise CS Manageoise 1-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
28/11 15:30 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-1 Aischoise Aischoise
 Speeldag 15
04/12 18:00 Aischoise Aischoise 2-0 FC Doornik FC Doornik
04/12 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
05/12 14:30 RCS Brainois RCS Brainois 0-1 Namen UR Namen UR
05/12 15:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2-0 Gosselies Sport Gosselies Sport
05/12 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 3-2 RUS Binche RUS Binche
05/12 15:00 Stockel Stockel 0-7 CS Manageoise CS Manageoise
05/12 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
 Speeldag 16
11/12 18:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-1 FC Doornik FC Doornik
11/12 19:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 0-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
12/12 14:30 Aischoise Aischoise 2-0 Taminoise Taminoise
12/12 14:30 RCS Brainois RCS Brainois 2-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
12/12 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 3-1 Namen UR Namen UR
12/12 15:00 Stockel Stockel 1-5 RUS Binche RUS Binche
12/12 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-2 CS Manageoise CS Manageoise
 Speeldag 17
18/12 18:00 Taminoise Taminoise 2-3 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
18/12 19:00 FC Doornik FC Doornik 2-0 RCS Brainois RCS Brainois
18/12 19:00 Namen UR Namen UR 3-0 Stockel Stockel
19/12 14:30 RUS Binche RUS Binche 0-0 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
19/12 14:30 CS Manageoise CS Manageoise 4-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
19/12 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-3 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
 Speeldag 19
29/01 20:00 Namen UR Namen UR 2-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
30/01 14:30 CS Manageoise CS Manageoise 1-3 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
30/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 0-0 Gosselies Sport Gosselies Sport
30/01 14:30 Taminoise Taminoise 1-1 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
30/01 14:30 Aischoise Aischoise 3-2 RCS Brainois RCS Brainois
30/01 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-4 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
30/01 15:00 FC Doornik FC Doornik 3-2 Stockel Stockel
 Speeldag 17
02/02 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-0 Gosselies Sport Gosselies Sport
 Speeldag 21
05/02 20:00 FC Doornik FC Doornik 3-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
05/02 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-3 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
05/02 20:00 Namen UR Namen UR 5-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
05/02 20:00 Taminoise Taminoise 1-0 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
05/02 20:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
06/02 15:00 Aischoise Aischoise 5-0 Stockel Stockel
06/02 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-1 CS Manageoise CS Manageoise
 Speeldag 22
12/02 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 0-3 Taminoise Taminoise
12/02 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 2-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
13/02 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-2 RCS Brainois RCS Brainois
13/02 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 0-2 FC Doornik FC Doornik
13/02 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 2-2 Aischoise Aischoise
13/02 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 0-1 Namen UR Namen UR
13/02 15:00 Stockel Stockel 1-4 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
 Speeldag 23
19/02 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 1-2 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
19/02 20:00 Aischoise Aischoise 2-2 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
19/02 20:00 FC Doornik FC Doornik 2-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
19/02 20:00 Namen UR Namen UR 0-1 RUS Binche RUS Binche
20/02 15:00 Taminoise Taminoise 2-0 Gosselies Sport Gosselies Sport
20/02 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 5-2 Stockel Stockel
20/02 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 2-1 CS Manageoise CS Manageoise
 Speeldag 18
26/02 20:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 0-2 RUS Binche RUS Binche
26/02 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-2 Aischoise Aischoise
27/02 14:30 RCS Brainois RCS Brainois 1-2 Taminoise Taminoise
27/02 14:30 Gosselies Sport Gosselies Sport 0-5 CS Manageoise CS Manageoise
27/02 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 0-1 FC Doornik FC Doornik
27/02 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 1-2 Namen UR Namen UR
27/02 15:00 Stockel Stockel 5-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 24
05/03 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
05/03 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-1 Taminoise Taminoise
06/03 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 2-1 FC Doornik FC Doornik
06/03 15:00 Stockel Stockel 2-5 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
06/03 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-1 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
06/03 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 0-2 RCS Brainois RCS Brainois
06/03 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 2-3 Aischoise Aischoise
 Speeldag 25
12/03 20:00 Aischoise Aischoise 3-0 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
12/03 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 0-0 Gosselies Sport Gosselies Sport
12/03 20:00 FC Doornik FC Doornik 2-1 RUS Binche RUS Binche
13/03 15:00 Taminoise Taminoise 0-4 CS Manageoise CS Manageoise
13/03 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 4-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
13/03 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 1-0 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
13/03 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 1-5 Namen UR Namen UR
 Speeldag 26
19/03 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 1-1 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
19/03 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
19/03 20:00 Namen UR Namen UR 2-1 FC Doornik FC Doornik
20/03 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 2-2 Aischoise Aischoise
20/03 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 1-0 RCS Brainois RCS Brainois
20/03 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-1 Taminoise Taminoise
20/03 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 1-2 Stockel Stockel
 Speeldag 20
27/03 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 3-1 RUS Binche RUS Binche
27/03 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 0-4 Namen UR Namen UR
27/03 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 0-4 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
27/03 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 4-2 Aischoise Aischoise
27/03 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 0-0 FC Doornik FC Doornik
27/03 15:00 Stockel Stockel 3-3 Taminoise Taminoise
27/03 17:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 0-0 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
 Speeldag 27
02/04 20:00 Aischoise Aischoise 3-2 RUS Binche RUS Binche
02/04 20:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 0-0 CS Manageoise CS Manageoise
02/04 20:00 FC Doornik FC Doornik 2-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
02/04 20:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 5-1 Gosselies Sport Gosselies Sport
03/04 15:00 Taminoise Taminoise 0-2 Namen UR Namen UR
03/04 15:00 Stockel Stockel 0-1 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
03/04 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 1-1 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
 Speeldag 28
09/04 19:30 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 0-0 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
09/04 20:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 1-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
09/04 20:00 Namen UR Namen UR 3-1 Aischoise Aischoise
10/04 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-2 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
10/04 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 3-0 RCS Brainois RCS Brainois
10/04 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 1-0 Stockel Stockel
10/04 16:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 0-0 Taminoise Taminoise
 Speeldag 29
24/04 15:00 Aischoise Aischoise 1-2 Tertre Hautrage Tertre Hautrage
24/04 15:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-3 Namen UR Namen UR
24/04 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 3-3 CS Manageoise CS Manageoise
24/04 15:00 Taminoise Taminoise 1-0 FC Doornik FC Doornik
24/04 15:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 4-2 Gosselies Sport Gosselies Sport
24/04 15:00 Stockel Stockel 3-4 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois
24/04 15:00 RCS Brainois RCS Brainois 3-2 RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 30
30/04 20:00 Namen UR Namen UR 3-1 RCS Brainois RCS Brainois
01/05 15:00 RUS Binche RUS Binche 0-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek
01/05 15:00 Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3-5 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons
01/05 15:00 Gosselies Sport Gosselies Sport 1-0 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet
01/05 15:00 CS Manageoise CS Manageoise 3-2 Stockel Stockel
01/05 15:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 0-2 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath
01/05 15:00 FC Doornik FC Doornik 1-6 Aischoise Aischoise

Download alle wedstrijden van 3e amateurliga C naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Namen UR Namen UR 28 65
2. CS Manageoise CS Manageoise 28 49
3. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 28 49
4. Aischoise Aischoise 28 48
5. FC Doornik FC Doornik 28 45
6. RUS Binche RUS Binche 28 42
7. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 28 41
8. Taminoise Taminoise 28 40
9. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 28 40
10. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 28 37
11. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 28 36
12. RCS Brainois RCS Brainois 28 31
13. Gosselies Sport Gosselies Sport 28 22
14. Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 28 18
15. Stockel Stockel 28 10