Minste verliespunten

Meeste doelpunten gescoord

Beste verdediging

Beste doelsaldo

Aantal keer...

Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
1. RUS Binche RUS Binche 4 2
2. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 4 2
3. Taminoise Taminoise 4 2
4. Stade Brainois Stade Brainois 4 1
5. Stockel Stockel 4 1
6. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4 1
7. Namen UR Namen UR 4 1
8. CS Manageoise CS Manageoise 2 1
9. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4 0
10. Gosselies Sport Gosselies Sport 4 0
11. FC Doornik FC Doornik 3 0
12. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3 0
13. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 3 0
14. Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2 0
15. RCS Brainois RCS Brainois 4 0
16. Aischoise Aischoise 3 0
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Gosselies Sport Gosselies Sport 4 2
2. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4 2
3. Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2 2
4. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 3 1
5. RUS Binche RUS Binche 4 1
6. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4 1
7. Stockel Stockel 4 1
8. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3 1
9. Namen UR Namen UR 4 0
10. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 4 0
11. CS Manageoise CS Manageoise 2 0
12. Taminoise Taminoise 4 0
13. RCS Brainois RCS Brainois 4 0
14. Aischoise Aischoise 3 0
15. Stade Brainois Stade Brainois 4 0
16. FC Doornik FC Doornik 3 0
Langste reeks overwinningen
1. Taminoise Taminoise 4 4+
2. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 4 3+
3. Namen UR Namen UR 4 3+
4. RCS Brainois RCS Brainois 4 2
5. CS Manageoise CS Manageoise 2 2+
6. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4 1+
7. Stade Brainois Stade Brainois 4 1
8. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4 1
9. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 3 1+
10. RUS Binche RUS Binche 4 1+
11. Stockel Stockel 4 1
12. Aischoise Aischoise 3 1+
13. FC Doornik FC Doornik 3 0
14. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3 0
15. Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2 0
16. Gosselies Sport Gosselies Sport 4 0
Langste reeks zonder verlies
1. Taminoise Taminoise 4 4+
2. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 4 4+
3. Namen UR Namen UR 4 4+
4. RCS Brainois RCS Brainois 4 3
5. CS Manageoise CS Manageoise 2 2+
6. RUS Binche RUS Binche 4 2+
7. Stockel Stockel 4 2
8. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4 1+
9. Stade Brainois Stade Brainois 4 1
10. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 4 1
11. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 3 1+
12. Aischoise Aischoise 3 1+
13. FC Doornik FC Doornik 3 1+
14. Tertre Hautrage Tertre Hautrage 3 1
15. Gosselies Sport Gosselies Sport 4 1
16. Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet 2 0