Download kalender

Download alle wedstrijden van Beker van Limburg naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Achel VV Achel VV Amandina VC Amandina VC Anadol Anadol Bilzen VV Bilzen VV Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder Bolderberg Bolderberg BS Sport BS Sport De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon E. Genenbos E. Genenbos Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom Eendracht Henis Eendracht Henis Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort Eendracht Zelem Eendracht Zelem Eksel Eksel Ellikom Ellikom ESJ Alken ESJ Alken Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt Exc Hamont Exc Hamont FC Alken FC Alken FC Diepenbeek FC Diepenbeek FC Herderen FC Herderen FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant FC Vliermaal FC Vliermaal Godsheide VV Godsheide VV GS Bree-Beek GS Bree-Beek Habo SK Habo SK Hades Hades Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven Ham United Ham United Hechtel Hechtel Heers VV Heers VV Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen Heis Sport Heis Sport Helson Helchteren Helson Helchteren Herenelderen Herenelderen Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC Herkol Herkol Heur-Tongeren Heur-Tongeren Heusden 06 Heusden 06 Heusden-Zolder Heusden-Zolder HO Hasselt HO Hasselt Hoepertingen Hoepertingen JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen Kadijk SK Kadijk SK Kanne VV Kanne VV Kattenbos Sport Kattenbos Sport Kaulille FC Kaulille FC KDH Jeuk KDH Jeuk KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 KMR Biesen KMR Biesen Koersel Koersel Kortessem VV Kortessem VV KSV Hoeselt KSV Hoeselt KVK Beringen KVK Beringen KVV Lummen KVV Lummen Laak Laak Lillonia Lillonia Lindelhoeven Lindelhoeven Loksbergen Loksbergen Lommel Kolonie Lommel Kolonie Lutlommel VV Lutlommel VV MD Halen MD Halen Mechelen-Bovelingen Mechelen-Bovelingen Membruggen Membruggen Olympic Landen Olympic Landen Overpeltse VV Overpeltse VV Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen Racing Peer Racing Peer RC Reppel RC Reppel RDK Gravelo RDK Gravelo Riemst Vooruit Riemst Vooruit RS Beverlo RS Beverlo Runkst VV Runkst VV SC Donk SC Donk SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder Schoonbeek Schoonbeek SK Bree SK Bree SK Lozen SK Lozen SK Meeuwen SK Meeuwen SK Meldert SK Meldert SK Moelingen SK Moelingen SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot Sparta Kolmont Sparta Kolmont Sparta Kuringen Sparta Kuringen Sparta Lille Sparta Lille Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel Sporting Hasselt Sporting Hasselt Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal Stal Sport Stal Sport Standaard Bree Standaard Bree Standard Val-Meer Standard Val-Meer Statie Zolder Statie Zolder Stokrooie VV Stokrooie VV Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer SV Breugel SV Breugel Terkoest Alken Terkoest Alken Tervant Tervant Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo Thor Hasselt Thor Hasselt Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt Turkse FC Turkse FC Union FC Rutten Union FC Rutten Valencia Piringen Valencia Piringen VC Kesselt VC Kesselt Velm VV Velm VV Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel Viversel Viversel VK Gestel VK Gestel VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden Vlijtingen VV Vlijtingen VV Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder Vroenhoven VV Vroenhoven VV VV Hoeselt VV Hoeselt VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken Wellen Wellen WS Linkhout WS Linkhout Zepperen Zepperen Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem Zonhoven VV Zonhoven VV Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal
 Groep 3 G P
1. MD Halen MD Halen 8 13
2. ESJ Alken ESJ Alken 4 10
3. Thor Hasselt Thor Hasselt 4 10
4. Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 4 9
5. Sporting Hasselt Sporting Hasselt 4 9
6. FC Diepenbeek FC Diepenbeek 4 9
7. Eendracht Zelem Eendracht Zelem 4 9
8. FC Alken FC Alken 4 8
9. Bolderberg Bolderberg 4 7
10. Zonhoven VV Zonhoven VV 4 7
11. Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 4 7
12. Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 4 7
13. Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 4 6
14. Runkst VV Runkst VV 4 6
15. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 4 6
16. HO Hasselt HO Hasselt 4 6
17. BS Sport BS Sport 4 5
18. Amandina VC Amandina VC 4 4
19. SC Donk SC Donk 4 4
20. Terkoest Alken Terkoest Alken 4 4
21. Sparta Kuringen Sparta Kuringen 4 4
22. Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 4 4
23. Hades Hades 4 3
24. Loksbergen Loksbergen 4 3
25. Godsheide VV Godsheide VV 4 0
26. Stokrooie VV Stokrooie VV 4 0
27. Laak Laak 4 0
 Groep 4 G P
1. Vlijtingen VV Vlijtingen VV 4 12
2. Heur-Tongeren Heur-Tongeren 4 12
3. Sparta Kolmont Sparta Kolmont 4 12
4. SK Moelingen SK Moelingen 4 10
5. VC Kesselt VC Kesselt 4 9
6. Valencia Piringen Valencia Piringen 4 9
7. Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 4 9
8. VV Hoeselt VV Hoeselt 4 9
9. Kortessem VV Kortessem VV 4 8
10. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4 8
11. FC Herderen FC Herderen 4 7
12. JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 4 7
13. KSV Hoeselt KSV Hoeselt 4 7
14. KMR Biesen KMR Biesen 4 7
15. Eendracht Henis Eendracht Henis 4 7
16. Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 4 6
17. Standard Val-Meer Standard Val-Meer 4 4
18. Schoonbeek Schoonbeek 4 4
19. Heis Sport Heis Sport 4 4
20. SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 4 4
21. SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 4 4
22. FC Vliermaal FC Vliermaal 3 3
23. Herenelderen Herenelderen 4 3
24. Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 4 3
25. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4 3
26. Kanne VV Kanne VV 4 3
27. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 3 3
28. Wellen Wellen 4 3
29. Union FC Rutten Union FC Rutten 4 2
30. Bilzen VV Bilzen VV 4 1
31. Membruggen Membruggen 4 1
32. De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4 1
33. Habo SK Habo SK 4 0
 Groep 5 G P
1. KDH Jeuk KDH Jeuk 4 10
2. Olympic Landen Olympic Landen 4 10
3. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 4 10
4. Zepperen Zepperen 4 9
5. Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem 4 7
6. Heers VV Heers VV 4 7
7. Hoepertingen Hoepertingen 4 5
8. Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4 4
9. VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 4 3
10. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 4 3
11. Mechelen-Bovelingen Mechelen-Bovelingen 4 2
12. RDK Gravelo RDK Gravelo 4 1
13. Velm VV Velm VV 4 1
 Groep 6 G P
1. WS Linkhout WS Linkhout 4 12
2. Statie Zolder Statie Zolder 4 10
3. E. Genenbos E. Genenbos 4 10
4. Turkse FC Turkse FC 4 9
5. KVK Beringen KVK Beringen 4 9
6. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 3 9
7. VK Gestel VK Gestel 3 9
8. Tervant Tervant 4 8
9. KVV Lummen KVV Lummen 4 7
10. Koersel Koersel 4 6
11. Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4 6
12. RS Beverlo RS Beverlo 4 5
13. Ham United Ham United 4 5
14. Viversel Viversel 4 4
15. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 5 4
16. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 3 3
17. Lillonia Lillonia 4 3
18. FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 4 3
19. Stal Sport Stal Sport 4 2
20. Helson Helchteren Helson Helchteren 4 2
21. Anadol Anadol 4 1
22. SK Meldert SK Meldert 4 0
23. Heusden 06 Heusden 06 4 0
 Groep 7 G P
1. Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 4 12
2. SK Bree SK Bree 4 12
3. Lindelhoeven Lindelhoeven 4 10
4. Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 4 10
5. Eksel Eksel 4 10
6. Lutlommel VV Lutlommel VV 4 9
7. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4 9
8. GS Bree-Beek GS Bree-Beek 4 7
9. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4 7
10. RC Reppel RC Reppel 4 7
11. KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4 7
12. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4 6
13. Achel VV Achel VV 4 6
14. Sparta Lille Sparta Lille 4 6
15. Racing Peer Racing Peer 4 6
16. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 4 6
17. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4 6
18. Overpeltse VV Overpeltse VV 4 6
19. SK Meeuwen SK Meeuwen 4 5
20. Herkol Herkol 4 4
21. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 4 4
22. Hechtel Hechtel 4 4
23. Kadijk SK Kadijk SK 4 4
24. SK Lozen SK Lozen 4 3
25. Exc Hamont Exc Hamont 4 3
26. Kaulille FC Kaulille FC 4 3
27. SV Breugel SV Breugel 4 1
28. Lommel Kolonie Lommel Kolonie 4 0
29. Standaard Bree Standaard Bree 4 0
30. Ellikom Ellikom 4 0