Seizoen 2009 - 2010


 Speeldag 1
30/08 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 12-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
30/08 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 0-5 LC Ghlin LC Ghlin
30/08 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-0 Thulin Thulin
30/08 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-2 AS Baisieux AS Baisieux
30/08 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 7-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
30/08 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-4 DR Rongy DR Rongy
30/08 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-0 Bleharies Bleharies
 Speeldag 2
06/09 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 1-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
06/09 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 2-6 FC Brunehaut FC Brunehaut
06/09 15:00 Thulin Thulin 1-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
06/09 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 2-4 Ellezelles Ellezelles
06/09 15:00 DR Rongy DR Rongy 0-1 RFC Wiers RFC Wiers
06/09 15:00 Bleharies Bleharies 0-8 CS Jemappes CS Jemappes
06/09 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 3-2 US Hensitoise US Hensitoise
 Speeldag 3
12/09 19:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 4-5 Bleharies Bleharies
13/09 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 5-1 Thulin Thulin
13/09 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 5-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
13/09 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 2-8 LC Ghlin LC Ghlin
13/09 15:00 Ellezelles Ellezelles 1-0 Aedec Hyon Aedec Hyon
13/09 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 7-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
11/11 14:30 AS Baisieux AS Baisieux 2-1 DR Rongy DR Rongy
 Speeldag 4
20/09 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4-0 Ellezelles Ellezelles
20/09 15:00 Bleharies Bleharies 3-3 US Hensitoise US Hensitoise
20/09 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 6-1 AS Baisieux AS Baisieux
20/09 15:00 Thulin Thulin 1-2 FC Brunehaut FC Brunehaut
20/09 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-17 CS Jemappes CS Jemappes
20/09 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 2-3 RFC Wiers RFC Wiers
27/12 14:30 Aedec Hyon Aedec Hyon 2-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
 Speeldag 5
26/09 18:30 US Hensitoise US Hensitoise 3-0 Thulin Thulin
27/09 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 7-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
27/09 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
27/09 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-0 Bleharies Bleharies
27/09 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 9-1 Aedec Hyon Aedec Hyon
27/09 15:00 DR Rongy DR Rongy 1-3 LC Ghlin LC Ghlin
27/09 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 3-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
 Speeldag 6
04/10 15:00 Bleharies Bleharies 1-4 AS Baisieux AS Baisieux
04/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 0-1 RAS Honnelles RAS Honnelles
04/10 15:00 Thulin Thulin 1-2 RFC Wiers RFC Wiers
04/10 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-4 US Hensitoise US Hensitoise
04/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-1 CS Jemappes CS Jemappes
04/10 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 4-1 FC Brunehaut FC Brunehaut
01/11 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-1 DR Rongy DR Rongy
 Speeldag 7
10/10 19:00 DR Rongy DR Rongy 3-4 Bleharies Bleharies
11/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-5 RCS Aulnois RCS Aulnois
11/10 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 7-2 Ellezelles Ellezelles
11/10 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 2-3 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
11/10 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 0-0 Aedec Hyon Aedec Hyon
11/10 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 3-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
11/10 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 1-1 Thulin Thulin
 Speeldag 8
18/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 3-3 FC Brunehaut FC Brunehaut
18/10 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-6 CS Jemappes CS Jemappes
18/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 6-1 US Hensitoise US Hensitoise
18/10 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-4 AS Baisieux AS Baisieux
18/10 15:00 Thulin Thulin 3-2 DR Rongy DR Rongy
18/10 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 3-2 RFC Wiers RFC Wiers
18/10 15:00 Bleharies Bleharies 5-0 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 9
25/10 15:00 DR Rongy DR Rongy 4-2 RCS Aulnois RCS Aulnois
25/10 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 2-0 Ellezelles Ellezelles
25/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 2-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
25/10 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 1-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
25/10 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 9-2 Thulin Thulin
25/10 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 1-2 Aedec Hyon Aedec Hyon
25/10 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-3 Bleharies Bleharies
 Speeldag 10
08/11 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 0-2 FC Brunehaut FC Brunehaut
08/11 14:30 Aedec Hyon Aedec Hyon 0-1 DR Rongy DR Rongy
08/11 14:30 RAS Honnelles RAS Honnelles 3-2 US Hensitoise US Hensitoise
08/11 14:30 Thulin Thulin 4-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
08/11 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-5 LC Ghlin LC Ghlin
08/11 14:30 Ellezelles Ellezelles 3-1 RFC Wiers RFC Wiers
08/11 14:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-1 AS Baisieux AS Baisieux
 Speeldag 11
14/11 19:00 DR Rongy DR Rongy 2-9 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
15/11 14:30 Bleharies Bleharies 3-4 Thulin Thulin
15/11 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 1-0 Aedec Hyon Aedec Hyon
15/11 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 1-2 RAS Honnelles RAS Honnelles
15/11 14:30 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 5-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
15/11 14:30 US Hensitoise US Hensitoise 2-4 CS Jemappes CS Jemappes
15/11 14:30 AS Baisieux AS Baisieux 2-3 Ellezelles Ellezelles
 Speeldag 12
22/11 14:30 FC Brunehaut FC Brunehaut 2-4 US Hensitoise US Hensitoise
22/11 14:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4-1 LC Ghlin LC Ghlin
22/11 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 5-2 RFC Wiers RFC Wiers
22/11 14:30 Ellezelles Ellezelles 2-2 DR Rongy DR Rongy
22/11 14:30 Aedec Hyon Aedec Hyon 5-0 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
22/11 14:30 RAS Honnelles RAS Honnelles 1-2 AS Baisieux AS Baisieux
22/11 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-2 Bleharies Bleharies
 Speeldag 13
29/11 14:30 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 0-3 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
29/11 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 2-3 FC Brunehaut FC Brunehaut
29/11 14:30 Bleharies Bleharies 2-2 Aedec Hyon Aedec Hyon
29/11 14:30 Thulin Thulin 9-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
29/11 14:30 AS Baisieux AS Baisieux 2-4 CS Jemappes CS Jemappes
29/11 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 4-0 Ellezelles Ellezelles
29/11 14:30 DR Rongy DR Rongy 5-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
 Speeldag 14
05/12 18:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-2 Bleharies Bleharies
06/12 14:30 FC Brunehaut FC Brunehaut 1-1 AS Baisieux AS Baisieux
06/12 14:30 Aedec Hyon Aedec Hyon 2-2 Thulin Thulin
06/12 14:30 CS Jemappes CS Jemappes 2-0 DR Rongy DR Rongy
06/12 14:30 RAS Honnelles RAS Honnelles 0-2 LC Ghlin LC Ghlin
06/12 14:30 US Hensitoise US Hensitoise 3-3 RFC Wiers RFC Wiers
06/12 14:30 Ellezelles Ellezelles 2-3 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
 Speeldag 15
12/12 17:00 DR Rongy DR Rongy 4-3 FC Brunehaut FC Brunehaut
13/12 14:30 Bleharies Bleharies 3-3 Ellezelles Ellezelles
13/12 14:30 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-7 Aedec Hyon Aedec Hyon
13/12 14:30 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-3 RAS Honnelles RAS Honnelles
13/12 14:30 Thulin Thulin 0-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
13/12 14:30 AS Baisieux AS Baisieux 3-1 US Hensitoise US Hensitoise
13/12 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 3-8 CS Jemappes CS Jemappes
 Speeldag 16
06/02 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 5-0 FC Brunehaut FC Brunehaut
07/02 15:00 Thulin Thulin 1-3 Ellezelles Ellezelles
07/02 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 1-2 RFC Wiers RFC Wiers
07/02 15:00 DR Rongy DR Rongy 2-0 US Hensitoise US Hensitoise
07/02 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 0-12 CS Jemappes CS Jemappes
07/02 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-7 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
07/02 15:00 Bleharies Bleharies 5-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
 Speeldag 17
07/03 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 0-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
07/03 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 0-5 FF Thulin Thulin
07/03 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 7-4 DR Rongy DR Rongy
07/03 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 6-1 Bleharies Bleharies
07/03 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
07/03 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-1 Aedec Hyon Aedec Hyon
07/03 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 2-4 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 18
21/02 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-0 US Hensitoise US Hensitoise
21/02 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 0-9 RAS Honnelles RAS Honnelles
21/02 15:00 DR Rongy DR Rongy 1-1 AS Baisieux AS Baisieux
21/02 15:00 Bleharies Bleharies 4-3 FC Brunehaut FC Brunehaut
21/02 15:00 Thulin Thulin 0-7 CS Jemappes CS Jemappes
21/02 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 2-1 Ellezelles Ellezelles
21/02 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 3-1 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 19
24/01 15:00 Ellezelles Ellezelles 0-5 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
24/01 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 0-3 LC Ghlin LC Ghlin
24/01 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 0-1 Thulin Thulin
24/01 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
24/01 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 0-5 Aedec Hyon Aedec Hyon
24/01 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 4-2 Bleharies Bleharies
24/01 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 21-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
 Speeldag 20
31/01 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 5-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
27/02 19:00 Thulin Thulin 3-1 US Hensitoise US Hensitoise
28/02 15:00 Bleharies Bleharies 2-1 RFC Wiers RFC Wiers
14/03 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 0-1 AS Baisieux AS Baisieux
14/03 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 2-1 DR Rongy DR Rongy
14/03 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 1-2 CS Jemappes CS Jemappes
14/03 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 5-0 FF FC Brunehaut FC Brunehaut
 Speeldag 21
21/03 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 0-3 Aedec Hyon Aedec Hyon
21/03 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 5-0 Bleharies Bleharies
21/03 15:00 DR Rongy DR Rongy 3-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
21/03 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-0 Thulin Thulin
21/03 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 3-0 RCS Aulnois RCS Aulnois
21/03 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 2-1 Ellezelles Ellezelles
21/03 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 3-3 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 22
28/03 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 5-0 LC Ghlin LC Ghlin
28/03 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 4-1 US Hensitoise US Hensitoise
28/03 15:00 Bleharies Bleharies 0-1 DR Rongy DR Rongy
28/03 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 10-0 FC Brunehaut FC Brunehaut
28/03 15:00 Thulin Thulin 4-1 AS Baisieux AS Baisieux
28/03 15:00 Ellezelles Ellezelles 0-6 CS Jemappes CS Jemappes
28/03 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-5 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 23
03/04 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 2-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
03/04 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 3-1 Bleharies Bleharies
03/04 15:00 DR Rongy DR Rongy 3-0 Thulin Thulin
03/04 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-3 Aedec Hyon Aedec Hyon
03/04 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 8-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
03/04 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 2-0 Ellezelles Ellezelles
03/04 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 1-4 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 24
05/04 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 5-0 FF FC Brunehaut FC Brunehaut
05/04 15:00 Thulin Thulin 3-4 LC Ghlin LC Ghlin
05/04 15:00 Ellezelles Ellezelles 5-0 FF US Hensitoise US Hensitoise
05/04 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 1-1 DR Rongy DR Rongy
05/04 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 1-0 AS Baisieux AS Baisieux
05/04 18:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-0 RFC Wiers RFC Wiers
13/04 19:30 Bleharies Bleharies 2-3 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
 Speeldag 25
11/04 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 0-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
11/04 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 5-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
11/04 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 3-1 CS Jemappes CS Jemappes
11/04 15:00 DR Rongy DR Rongy 0-1 Aedec Hyon Aedec Hyon
11/04 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 1-2 RAS Honnelles RAS Honnelles
11/04 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 3-0 Thulin Thulin
11/04 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 3-0 Ellezelles Ellezelles
 Speeldag 26
18/04 15:00 Thulin Thulin 2-7 Bleharies Bleharies
18/04 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 4-2 RFC Wiers RFC Wiers
18/04 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 2-2 LC Ghlin LC Ghlin
18/04 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 2-4 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
18/04 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-0 DR Rongy DR Rongy
18/04 15:00 Ellezelles Ellezelles 6-6 AS Baisieux AS Baisieux
18/04 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 6-1 US Hensitoise US Hensitoise
 Speeldag 27
25/04 15:00 DR Rongy DR Rongy 2-3 Ellezelles Ellezelles
25/04 15:00 Bleharies Bleharies 11-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
25/04 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 1-4 FC Brunehaut FC Brunehaut
25/04 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-0 CS Jemappes CS Jemappes
25/04 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 0-3 Aedec Hyon Aedec Hyon
25/04 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 2-7 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
25/04 17:00 AS Baisieux AS Baisieux 3-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
 Speeldag 28
02/05 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 3-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
02/05 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 7-2 DR Rongy DR Rongy
02/05 15:00 Ellezelles Ellezelles 1-2 LC Ghlin LC Ghlin
02/05 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 1-3 Bleharies Bleharies
02/05 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 2-9 RFC Wiers RFC Wiers
02/05 15:00 RCS Aulnois RCS Aulnois 3-3 Thulin Thulin
02/05 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 7-3 AS Baisieux AS Baisieux
 Speeldag 29
09/05 15:00 Thulin Thulin 1-5 Aedec Hyon Aedec Hyon
09/05 15:00 DR Rongy DR Rongy 0-4 CS Jemappes CS Jemappes
09/05 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-0 Ellezelles Ellezelles
09/05 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 7-0 US Hensitoise US Hensitoise
09/05 15:00 Bleharies Bleharies 1-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
09/05 15:00 AS Baisieux AS Baisieux 5-0 FF FC Brunehaut FC Brunehaut
09/05 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-0 RAS Honnelles RAS Honnelles
 Speeldag 30
16/05 15:00 FC Brunehaut FC Brunehaut 2-4 DR Rongy DR Rongy
16/05 15:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 7-1 RCS Aulnois RCS Aulnois
16/05 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 5-0 FF Thulin Thulin
16/05 15:00 CS Jemappes CS Jemappes 3-6 LC Ghlin LC Ghlin
16/05 15:00 Ellezelles Ellezelles 3-1 Bleharies Bleharies
16/05 15:00 US Hensitoise US Hensitoise 5-0 FF AS Baisieux AS Baisieux
16/05 15:00 RAS Honnelles RAS Honnelles 5-4 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
 Stand G P
1. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 28 78
2. CS Jemappes CS Jemappes 28 68
3. LC Ghlin LC Ghlin 28 67
4. Aedec Hyon Aedec Hyon 28 49
5. RAS Honnelles RAS Honnelles 28 48
6. RFC Wiers RFC Wiers 28 43
7. Bleharies Bleharies 28 37
8. AS Baisieux AS Baisieux 28 37
9. DR Rongy DR Rongy 28 34
10. Ellezelles Ellezelles 28 34
11. Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 28 28
12. Thulin Thulin 28 27
13. US Hensitoise US Hensitoise 28 27
14. FC Brunehaut FC Brunehaut 28 26
15. RCS Aulnois RCS Aulnois 28 8