Word fan! 7

Seizoen 2016 - 2017 Henegouwen (4B)


 Speeldag 1
26/08 18:30 Wodecq Wodecq 4-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
27/08 18:30 Enghien Sport Enghien Sport 1-2 Ellezelles Ellezelles
28/08 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 1-5 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
28/08 15:00 JS Isières JS Isières 0-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
28/08 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-2 RFC Wiers RFC Wiers
28/08 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 4-2 Inter Barry Inter Barry
28/08 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 5-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 2
03/09 18:30 RFC Wiers RFC Wiers 1-1 JUS Maubray JUS Maubray
04/09 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 1-0 RUS Doornik RUS Doornik
04/09 15:00 Inter Barry Inter Barry 0-3 JS Isières JS Isières
04/09 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-1 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
04/09 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 1-1 Enghien Sport Enghien Sport
04/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 3-4 Wodecq Wodecq
04/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 9-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
 Speeldag 3
11/09 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-2 Inter Barry Inter Barry
11/09 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 3-4 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
11/09 15:00 JS Isières JS Isières 0-3 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
11/09 15:00 Wodecq Wodecq 3-1 RFC Wiers RFC Wiers
11/09 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 0-3 ASC Havinnes ASC Havinnes
11/09 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 2-1 Ellezelles Ellezelles
11/09 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 4
18/09 15:00 Ellezelles Ellezelles 5-2 JS Isières JS Isières
18/09 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 2-3 RUS Doornik RUS Doornik
18/09 15:00 Inter Barry Inter Barry 1-3 JUS Maubray JUS Maubray
18/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 3-1 Enghien Sport Enghien Sport
18/09 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 1-0 Wodecq Wodecq
18/09 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-2 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
18/09 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 6-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
 Speeldag 5
25/09 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 1-5 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
25/09 15:00 Wodecq Wodecq 3-0 Inter Barry Inter Barry
25/09 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 1-3 RUS Doornik RUS Doornik
25/09 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 1-8 Ellezelles Ellezelles
25/09 15:00 JS Isières JS Isières 4-2 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
25/09 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 0-1 ASC Havinnes ASC Havinnes
25/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 3-0 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 6
02/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 7-1 Enghien Sport Enghien Sport
02/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
02/10 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 5-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
02/10 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 5-2 Wodecq Wodecq
02/10 15:00 Inter Barry Inter Barry 0-7 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
02/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 5-2 JS Isières JS Isières
02/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 7-0 JUS Maubray JUS Maubray
 Speeldag 7
09/10 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 3-0 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
09/10 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 1-2 JS Isières JS Isières
09/10 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 2-2 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
09/10 15:00 Wodecq Wodecq 1-2 Ellezelles Ellezelles
09/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 0-4 ASC Havinnes ASC Havinnes
09/10 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 5-1 Inter Barry Inter Barry
09/10 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 1-10 RUS Doornik RUS Doornik
 Speeldag 8
16/10 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 1-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
16/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 5-0 Enghien Sport Enghien Sport
16/10 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 14-0 Wodecq Wodecq
16/10 15:00 Inter Barry Inter Barry 0-6 RFC Wiers RFC Wiers
16/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
16/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 2-0 JUS Maubray JUS Maubray
16/10 15:00 JS Isières JS Isières 8-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
 Speeldag 9
23/10 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 0-4 JS Isières JS Isières
23/10 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 2-2 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
23/10 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 3-0 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
23/10 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-2 Ellezelles Ellezelles
23/10 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 6-0 Inter Barry Inter Barry
23/10 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 4-1 RUS Flobecq RUS Flobecq
23/10 15:00 Wodecq Wodecq 1-3 RUS Doornik RUS Doornik
 Speeldag 10
30/10 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-2 JUS Maubray JUS Maubray
30/10 15:00 Ellezelles Ellezelles 1-0 RFC Wiers RFC Wiers
30/10 15:00 Inter Barry Inter Barry 2-4 Enghien Sport Enghien Sport
30/10 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-4 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
30/10 15:00 JS Isières JS Isières 4-0 Wodecq Wodecq
30/10 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 1-3 ASC Havinnes ASC Havinnes
30/10 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 1-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 11
06/11 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 0-6 JUS Maubray JUS Maubray
06/11 14:30 Inter Barry Inter Barry 1-14 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
06/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-0 Ellezelles Ellezelles
06/11 14:30 Wodecq Wodecq 2-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
06/11 14:30 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2-0 JS Isières JS Isières
06/11 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 1-0 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
06/11 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 4-2 RUS Doornik RUS Doornik
 Speeldag 12
13/11 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 5-2 RFC Wiers RFC Wiers
13/11 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 2-2 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
13/11 14:30 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 0-4 ASC Havinnes ASC Havinnes
13/11 14:30 JUS Maubray JUS Maubray 8-2 Wodecq Wodecq
13/11 14:30 Ellezelles Ellezelles 6-0 Inter Barry Inter Barry
13/11 15:00 JS Isières JS Isières 5-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
13/11 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 1-8 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
 Speeldag 13
19/11 19:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 4-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
20/11 14:30 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4-0 JUS Maubray JUS Maubray
20/11 14:30 Wodecq Wodecq 3-6 Enghien Sport Enghien Sport
20/11 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 3-2 RUS Doornik RUS Doornik
20/11 14:30 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 1-5 Ellezelles Ellezelles
20/11 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 0-2 JS Isières JS Isières
20/11 14:30 Inter Barry Inter Barry 1-7 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
 Speeldag 14
04/12 14:30 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 15-0 Wodecq Wodecq
04/12 14:30 Inter Barry Inter Barry 2-2 RUS Doornik RUS Doornik
04/12 14:30 ASC Havinnes ASC Havinnes 2-1 JS Isières JS Isières
04/12 14:30 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 2-1 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
04/12 14:30 RFC Wiers RFC Wiers 4-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
04/12 14:30 Ellezelles Ellezelles 5-2 Enghien Sport Enghien Sport
04/12 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-2 JUS Maubray JUS Maubray
 Speeldag 15
27/11 14:30 RUS Doornik RUS Doornik 0-4 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
27/11 14:30 Enghien Sport Enghien Sport 0-9 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
27/11 14:30 Wodecq Wodecq 0-5 RUS Beloeil RUS Beloeil
27/11 14:30 JUS Maubray JUS Maubray 4-3 RFC Wiers RFC Wiers
27/11 14:30 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 2-3 Ellezelles Ellezelles
27/11 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-12 ASC Havinnes ASC Havinnes
27/11 15:00 JS Isières JS Isières 3-0 Inter Barry Inter Barry
 Speeldag 16
05/02 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 5-1 JS Isières JS Isières
05/02 15:00 Ellezelles Ellezelles 5-1 RUS Doornik RUS Doornik
05/02 15:00 Inter Barry Inter Barry 0-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
26/02 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
26/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 6-3 JUS Maubray JUS Maubray
26/02 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 4-1 Wodecq Wodecq
26/02 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 3-0 Enghien Sport Enghien Sport
 Speeldag 17
26/03 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-5 FF St. Jean Tournai St. Jean Tournai
26/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 8-2 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
26/03 15:00 JUS Maubray JUS Maubray - FF Inter Barry Inter Barry
26/03 15:00 Wodecq Wodecq 0-11 ASC Havinnes ASC Havinnes
26/03 15:00 JS Isières JS Isières 1-2 Ellezelles Ellezelles
26/03 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 0-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
26/03 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4-1 RFC Wiers RFC Wiers
 Speeldag 18
29/01 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 9-1 JUS Maubray JUS Maubray
29/01 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 2-1 Enghien Sport Enghien Sport
29/01 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 0-8 JS Isières JS Isières
29/01 15:00 Inter Barry Inter Barry 7-0 Wodecq Wodecq
29/01 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 4-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
29/01 15:00 Ellezelles Ellezelles 5-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
05/02 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 1-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 19
02/04 14:15 JS Isières JS Isières 2-1 RUS Doornik RUS Doornik
02/04 15:00 Wodecq Wodecq 0-7 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
02/04 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 0-2 Ellezelles Ellezelles
02/04 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 2-4 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
02/04 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais - FF Inter Barry Inter Barry
02/04 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 3-2 RFC Wiers RFC Wiers
02/04 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-3 ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 20
12/02 15:00 Inter Barry Inter Barry 1-3 RUS Beloeil RUS Beloeil
12/02 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 7-0 RFC Wiers RFC Wiers
12/02 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 6-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
12/02 15:00 Ellezelles Ellezelles 13-0 Wodecq Wodecq
12/02 15:00 JS Isières JS Isières 2-0 Enghien Sport Enghien Sport
12/02 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 1-1 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
12/02 17:30 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 0-5 JUS Maubray JUS Maubray
 Speeldag 21
19/02 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 3-3 RUS Doornik RUS Doornik
19/02 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-10 JS Isières JS Isières
19/02 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 2-1 Ellezelles Ellezelles
19/02 15:00 Wodecq Wodecq 2-6 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
19/02 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 19-0 Inter Barry Inter Barry
19/02 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 0-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
19/02 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-2 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
 Speeldag 22
05/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 9-1 Wodecq Wodecq
05/03 15:00 JS Isières JS Isières 8-3 JUS Maubray JUS Maubray
05/03 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 0-5 Enghien Sport Enghien Sport
05/03 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 1-3 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
05/03 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 8-0 RFC Wiers RFC Wiers
05/03 15:00 Ellezelles Ellezelles 0-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
05/03 15:00 Inter Barry Inter Barry 0-5 FF ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 23
12/03 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 4-1 RUS Doornik RUS Doornik
12/03 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 2-1 Ellezelles Ellezelles
12/03 15:00 Wodecq Wodecq 1-2 JS Isières JS Isières
12/03 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 5-1 RUS Flobecq RUS Flobecq
12/03 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 4-2 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
12/03 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-2 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
12/03 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 5-0 FF Inter Barry Inter Barry
 Speeldag 24
19/03 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette 2-7 RFC Wiers RFC Wiers
19/03 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 1-0 RUS Beloeil RUS Beloeil
19/03 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 4-1 Enghien Sport Enghien Sport
19/03 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 5-0 FF Inter Barry Inter Barry
19/03 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 3-1 Wodecq Wodecq
19/03 15:00 JS Isières JS Isières 0-0 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
19/03 15:30 Ellezelles Ellezelles 2-2 ASC Havinnes ASC Havinnes
 Speeldag 25
23/04 15:00 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 5-0 FF RUS Flobecq RUS Flobecq
23/04 15:00 Wodecq Wodecq 0-5 FF JUS Maubray JUS Maubray
23/04 15:00 Inter Barry Inter Barry - FF Ellezelles Ellezelles
23/04 15:00 St. Jean Tournai St. Jean Tournai 5-1 Enghien Sport Enghien Sport
23/04 15:00 RFC Wiers RFC Wiers 0-1 RUS Doornik RUS Doornik
23/04 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-2 JS Isières JS Isières
23/04 15:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 7-1 Leuze-Lignette Leuze-Lignette
 Speeldag 26
30/04 15:00 Leuze-Lignette Leuze-Lignette - FF Inter Barry Inter Barry
30/04 15:00 RUS Doornik RUS Doornik 0-0 ASC Havinnes ASC Havinnes
30/04 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 1-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
30/04 15:00 JS Isières JS Isières 4-1 RFC Wiers RFC Wiers
30/04 15:00 JUS Maubray JUS Maubray 1-7 Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais
30/04 15:00 Ellezelles Ellezelles 2-0 St. Jean Tournai St. Jean Tournai
30/04 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 5-0 FF Wodecq Wodecq
 Stand G P
1. ASC Havinnes ASC Havinnes 25 67
2. Ellezelles Ellezelles 25 59
3. Meslin-Grand Marais Meslin-Grand Marais 25 57
4. St. Jean Tournai St. Jean Tournai 25 51
5. JS Isières JS Isières 26 50
6. RUS Doornik RUS Doornik 26 48
7. RUS Beloeil RUS Beloeil 26 36
8. JUS Maubray JUS Maubray 25 34
9. RFC Wiers RFC Wiers 26 32
10. Leuze-Lignette Leuze-Lignette 25 28
11. Enghien Sport Enghien Sport 25 20
12. Wodecq Wodecq 26 13
13. Inter Barry Inter Barry 19 7
14. RUS Flobecq RUS Flobecq 26 7