Word fan! 8

Provinciaal voetbal - Henegouwen (4C) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
22/08 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 2-1 JS Isières JS Isières
22/08 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 8-1 Soignies Soignies
22/08 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 3-4 ASC Baudour ASC Baudour
22/08 15:00 Thulin Thulin 6-1 Casteau Casteau
22/08 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 3-1 LC Ghlin LC Ghlin
22/08 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
22/08 15:00 RSC Naast RSC Naast 6-1 Wodecq Wodecq
22/08 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 3-4 FF Chièvres Chièvres
 Speeldag 2
28/08 14:00 JS Isières JS Isières 2-0 Enghien Sport Enghien Sport
29/08 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 3-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
29/08 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 2-2 RSC Naast RSC Naast
29/08 15:00 Chièvres Chièvres 0-3 FF FC Quevy Genly FC Quevy Genly
29/08 15:00 Soignies Soignies 0-2 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
29/08 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-1 Thulin Thulin
29/08 15:00 Casteau Casteau 0-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
29/08 15:00 Wodecq Wodecq 1-4 CDF Espanola CDF Espanola
 Speeldag 3
05/09 15:00 Thulin Thulin 2-3 Exc. Bievene Exc. Bievene
05/09 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 2-1 FF Chièvres Chièvres
05/09 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 3-0 Casteau Casteau
05/09 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-1 Soignies Soignies
05/09 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 14-0 Wodecq Wodecq
05/09 15:00 RSC Naast RSC Naast 3-3 RUS Flobecq RUS Flobecq
05/09 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 4-2 JS Isières JS Isières
05/09 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 3-2 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 4
12/09 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
12/09 15:00 Soignies Soignies 5-4 Thulin Thulin
12/09 15:00 JS Isières JS Isières 4-2 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
12/09 15:00 Casteau Casteau 2-2 RSC Naast RSC Naast
12/09 15:00 Chièvres Chièvres 2-1 FF ASC Baudour ASC Baudour
12/09 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-4 Enghien Sport Enghien Sport
12/09 15:00 Wodecq Wodecq 0-16 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
12/09 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 1-1 CDF Espanola CDF Espanola
 Speeldag 5
19/09 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 6-0 LC Ghlin LC Ghlin
19/09 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 5-0 FF Wodecq Wodecq
19/09 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 1-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
19/09 15:00 Soignies Soignies 6-1 FF Chièvres Chièvres
19/09 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 6-2 Casteau Casteau
19/09 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 1-3 JS Isières JS Isières
19/09 15:00 Thulin Thulin 2-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
19/09 15:00 RSC Naast RSC Naast 2-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
 Speeldag 6
25/09 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-4 RSC Naast RSC Naast
26/09 15:00 Casteau Casteau 3-7 Enghien Sport Enghien Sport
26/09 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-1 CDF Espanola CDF Espanola
26/09 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 2-2 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
26/09 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 3-3 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
26/09 15:00 Wodecq Wodecq 0-5 FF ASC Baudour ASC Baudour
26/09 15:00 Chièvres Chièvres 1-7 FF Thulin Thulin
26/09 15:00 JS Isières JS Isières 3-1 Soignies Soignies
 Speeldag 7
03/10 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-1 RUS Flobecq RUS Flobecq
03/10 15:00 Soignies Soignies 15-2 Wodecq Wodecq
03/10 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 0-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
03/10 15:00 Thulin Thulin 1-4 RSC Naast RSC Naast
03/10 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 1-0 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
03/10 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 7-1 Casteau Casteau
03/10 15:00 Chièvres Chièvres 0-1 FF JS Isières JS Isières
03/10 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 4-2 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 8
10/10 15:00 JS Isières JS Isières 3-2 Thulin Thulin
10/10 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 3-2 ASC Baudour ASC Baudour
10/10 15:00 Casteau Casteau 0-3 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
10/10 15:00 RSC Naast RSC Naast 1-3 CDF Espanola CDF Espanola
10/10 15:00 Wodecq Wodecq 0-9 FF Chièvres Chièvres
10/10 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 3-1 Soignies Soignies
10/10 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 0-3 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
10/10 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 2-4 Enghien Sport Enghien Sport
 Speeldag 9
17/10 15:00 JS Isières JS Isières 5-0 FF Wodecq Wodecq
17/10 15:00 Chièvres Chièvres 2-1 FF LC Ghlin LC Ghlin
17/10 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 4-0 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
17/10 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 8-3 Casteau Casteau
17/10 15:00 Thulin Thulin 2-3 CDF Espanola CDF Espanola
17/10 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 4-5 RSC Naast RSC Naast
17/10 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
17/10 15:00 Soignies Soignies 2-1 RUS Flobecq RUS Flobecq
 Speeldag 10
23/10 16:15 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
24/10 15:00 RSC Naast RSC Naast 0-2 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
24/10 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 5-1 FF Chièvres Chièvres
24/10 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-6 JS Isières JS Isières
24/10 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 0-2 Enghien Sport Enghien Sport
24/10 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 2-1 ASC Baudour ASC Baudour
24/10 15:00 Wodecq Wodecq 1-7 Thulin Thulin
24/10 15:00 Casteau Casteau 3-7 Soignies Soignies
 Speeldag 11
07/11 14:30 Wodecq Wodecq 0-5 FF LC Ghlin LC Ghlin
07/11 14:30 Soignies Soignies 2-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
07/11 14:30 Thulin Thulin 0-1 Enghien Sport Enghien Sport
07/11 14:30 Chièvres Chièvres 4-4 FF Casteau Casteau
07/11 14:30 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 3-1 CDF Espanola CDF Espanola
07/11 14:30 JS Isières JS Isières 2-3 RUS Flobecq RUS Flobecq
07/11 14:30 ASC Baudour ASC Baudour 2-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
07/11 14:30 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-2 RSC Naast RSC Naast
 Speeldag 12
14/11 14:30 Exc. Bievene Exc. Bievene 5-0 FF Chièvres Chièvres
14/11 14:30 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 2-0 Soignies Soignies
14/11 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 3-4 Thulin Thulin
14/11 14:30 Casteau Casteau 1-12 JS Isières JS Isières
14/11 14:30 CDF Espanola CDF Espanola 3-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
14/11 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 0-3 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
14/11 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 7-1 Wodecq Wodecq
 Speeldag 13
16/11 19:30 RSC Naast RSC Naast 7-5 ASC Baudour ASC Baudour
21/11 14:30 JS Isières JS Isières 3-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
21/11 14:30 Thulin Thulin 1-0 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
21/11 14:30 ASC Baudour ASC Baudour 5-1 CDF Espanola CDF Espanola
21/11 14:30 Chièvres Chièvres 2-2 FF Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
21/11 14:30 Wodecq Wodecq 2-2 Casteau Casteau
21/11 14:30 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-3 Enghien Sport Enghien Sport
21/11 14:30 Soignies Soignies 1-2 RSC Naast RSC Naast
21/11 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 1-1 RUS Flobecq RUS Flobecq
 Speeldag 14
28/11 14:30 CDF Espanola CDF Espanola 4-2 Soignies Soignies
28/11 14:30 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-1 JS Isières JS Isières
28/11 14:30 Thulin Thulin 2-6 RUS Flobecq RUS Flobecq
28/11 14:30 RSC Naast RSC Naast 3-1 FF Chièvres Chièvres
28/11 14:30 Casteau Casteau 1-2 LC Ghlin LC Ghlin
28/11 14:30 Exc. Bievene Exc. Bievene 6-0 Wodecq Wodecq
28/11 14:30 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 2-1 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
28/11 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-0 ASC Baudour ASC Baudour
 Speeldag 15
05/12 14:30 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-10 Thulin Thulin
05/12 14:30 Chièvres Chièvres 4-5 FF CDF Espanola CDF Espanola
05/12 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 1-3 Exc. Bievene Exc. Bievene
05/12 14:30 Wodecq Wodecq 1-8 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
05/12 14:30 JS Isières JS Isières 3-0 RSC Naast RSC Naast
05/12 14:30 ASC Baudour ASC Baudour 2-4 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
05/12 14:30 Soignies Soignies 1-4 Enghien Sport Enghien Sport
05/12 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 9-0 Casteau Casteau
 Speeldag 16
12/12 14:30 ASC Baudour ASC Baudour 4-4 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
12/12 14:30 Soignies Soignies 2-4 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
12/12 14:30 Chièvres Chièvres 4-5 FF Enghien Sport Enghien Sport
12/12 14:30 LC Ghlin LC Ghlin 0-5 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
12/12 14:30 Casteau Casteau 0-8 Thulin Thulin
12/12 14:30 Wodecq Wodecq 0-6 RSC Naast RSC Naast
12/12 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 3-3 Exc. Bievene Exc. Bievene
 Speeldag 17
19/12 14:30 JS Isières JS Isières 4-0 CDF Espanola CDF Espanola
 Speeldag 21
30/01 15:00 Chièvres Chièvres 0-5 FF Soignies Soignies
30/01 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 1-6 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
30/01 15:00 Casteau Casteau 3-3 CDF Espanola CDF Espanola
30/01 15:00 Wodecq Wodecq 0-5 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
30/01 15:00 JS Isières JS Isières 1-2 ASC Baudour ASC Baudour
30/01 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 2-0 Thulin Thulin
30/01 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-0 RSC Naast RSC Naast
30/01 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 3-0 Enghien Sport Enghien Sport
 Speeldag 18
06/02 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 0-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
06/02 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 5-0 FF Chièvres Chièvres
06/02 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 8-0 Wodecq Wodecq
06/02 15:00 RSC Naast RSC Naast 2-1 LC Ghlin LC Ghlin
06/02 15:00 Thulin Thulin 1-5 ASC Baudour ASC Baudour
06/02 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-1 Soignies Soignies
06/02 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-3 JS Isières JS Isières
 Speeldag 19
13/02 15:00 Soignies Soignies 2-3 ASC Baudour ASC Baudour
13/02 15:00 JS Isières JS Isières 1-0 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
13/02 15:00 Casteau Casteau 1-5 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
13/02 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 1-2 Thulin Thulin
13/02 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-5 CDF Espanola CDF Espanola
13/02 15:00 Chièvres Chièvres 1-4 FF Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
13/02 15:00 Wodecq Wodecq 0-9 Enghien Sport Enghien Sport
13/02 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 2-2 RSC Naast RSC Naast
 Speeldag 20
20/02 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-2 JS Isières JS Isières
20/02 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-2 Exc. Bievene Exc. Bievene
20/02 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 1-3 RUS Flobecq RUS Flobecq
20/02 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 10-0 Wodecq Wodecq
20/02 15:00 RSC Naast RSC Naast 11-1 Casteau Casteau
20/02 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 5-0 FF Chièvres Chièvres
20/02 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 5-1 LC Ghlin LC Ghlin
20/02 15:00 Thulin Thulin 1-0 Soignies Soignies
 Speeldag 22
27/02 15:00 Thulin Thulin 5-1 FF Chièvres Chièvres
27/02 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 5-0 Wodecq Wodecq
27/02 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 13-0 Casteau Casteau
27/02 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 3-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
27/02 15:00 RSC Naast RSC Naast 3-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
27/02 15:00 Soignies Soignies 1-1 JS Isières JS Isières
27/02 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 1-2 RUS Flobecq RUS Flobecq
27/02 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 2-1 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 23
06/03 15:00 Casteau Casteau 0-5 FF FC Quevy Genly FC Quevy Genly
06/03 15:00 RSC Naast RSC Naast 2-3 Thulin Thulin
06/03 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 3-1 Enghien Sport Enghien Sport
06/03 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 4-0 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
06/03 15:00 JS Isières JS Isières 5-0 FF Chièvres Chièvres
06/03 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-8 ASC Baudour ASC Baudour
06/03 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-3 CDF Espanola CDF Espanola
06/03 15:00 Wodecq Wodecq 1-7 Soignies Soignies
 Speeldag 24
13/03 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 5-2 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
13/03 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 1-0 Exc. Bievene Exc. Bievene
13/03 15:00 Chièvres Chièvres 0-5 FF Wodecq Wodecq
13/03 15:00 Thulin Thulin 3-0 JS Isières JS Isières
13/03 15:00 Soignies Soignies 6-1 LC Ghlin LC Ghlin
13/03 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 1-1 RSC Naast RSC Naast
13/03 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 1-1 RUS Flobecq RUS Flobecq
13/03 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 3-0 Casteau Casteau
 Speeldag 25
20/03 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 2-2 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
20/03 15:00 Casteau Casteau 0-4 ASC Baudour ASC Baudour
20/03 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 4-0 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
20/03 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 4-0 Soignies Soignies
20/03 15:00 Wodecq Wodecq 0-8 JS Isières JS Isières
20/03 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 0-1 Thulin Thulin
20/03 15:00 LC Ghlin LC Ghlin - FF Chièvres Chièvres
20/03 15:00 RSC Naast RSC Naast 2-2 Enghien Sport Enghien Sport
 Speeldag 26
27/03 15:00 Chièvres Chièvres - FF RUS Flobecq RUS Flobecq
27/03 15:00 Thulin Thulin 20-0 Wodecq Wodecq
27/03 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 1-0 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
27/03 15:00 Soignies Soignies 8-1 Casteau Casteau
27/03 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 5-3 CDF Espanola CDF Espanola
27/03 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 2-1 Exc. Bievene Exc. Bievene
27/03 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 1-0 RSC Naast RSC Naast
27/03 15:00 JS Isières JS Isières 6-1 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 18
30/03 18:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 3-1 Casteau Casteau
 Speeldag 27
03/04 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 1-0 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
03/04 15:00 RSC Naast RSC Naast 2-0 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
03/04 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 5-1 Soignies Soignies
03/04 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 1-1 JS Isières JS Isières
03/04 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 2-6 Thulin Thulin
03/04 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 1-6 ASC Baudour ASC Baudour
03/04 15:00 Casteau Casteau - FF Chièvres Chièvres
03/04 18:00 LC Ghlin LC Ghlin 13-0 Wodecq Wodecq
 Speeldag 28
10/04 15:00 Soignies Soignies 2-1 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
10/04 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 3-1 RSC Naast RSC Naast
10/04 15:00 JS Isières JS Isières 5-0 FF Casteau Casteau
10/04 15:00 Chièvres Chièvres - FF Exc. Bievene Exc. Bievene
10/04 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 2-0 Enghien Sport Enghien Sport
10/04 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 2-4 CDF Espanola CDF Espanola
10/04 15:00 Wodecq Wodecq 0-15 RUS Flobecq RUS Flobecq
10/04 15:00 Thulin Thulin 5-0 LC Ghlin LC Ghlin
 Speeldag 29
17/04 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 4-0 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
17/04 15:00 Casteau Casteau 8-0 Wodecq Wodecq
17/04 15:00 RSC Naast RSC Naast 1-3 Soignies Soignies
17/04 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 2-2 JS Isières JS Isières
17/04 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 3-2 Thulin Thulin
17/04 15:00 CDF Espanola CDF Espanola 0-6 ASC Baudour ASC Baudour
17/04 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 5-0 FF LC Ghlin LC Ghlin
17/04 15:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart - FF Chièvres Chièvres
 Speeldag 30
24/04 15:00 RUS Flobecq RUS Flobecq 4-1 Thulin Thulin
24/04 15:00 Wodecq Wodecq 0-7 Exc. Bievene Exc. Bievene
24/04 15:00 Chièvres Chièvres - FF RSC Naast RSC Naast
24/04 15:00 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 0-3 FC Quevy Genly FC Quevy Genly
24/04 15:00 JS Isières JS Isières 2-2 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart
24/04 15:00 Soignies Soignies 5-6 CDF Espanola CDF Espanola
24/04 15:00 ASC Baudour ASC Baudour 0-2 Enghien Sport Enghien Sport
24/04 15:00 LC Ghlin LC Ghlin 0-5 Casteau Casteau
 Speeldag 31
30/04 18:00 Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 10-0 Wodecq Wodecq
01/05 15:00 Exc. Bievene Exc. Bievene 5-0 FF LC Ghlin LC Ghlin
01/05 15:00 Thulin Thulin 4-2 Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville
01/05 15:00 Casteau Casteau 0-4 RUS Flobecq RUS Flobecq
01/05 15:00 FC Quevy Genly FC Quevy Genly 0-3 ASC Baudour ASC Baudour
01/05 15:00 RSC Naast RSC Naast 3-2 JS Isières JS Isières
01/05 15:00 Enghien Sport Enghien Sport 4-2 Soignies Soignies
01/05 15:00 CDF Espanola CDF Espanola - FF Chièvres Chièvres

Download alle wedstrijden van Henegouwen (4C) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. FC Quevy Genly FC Quevy Genly 28 65
2. RUS Flobecq RUS Flobecq 28 60
3. ASC Baudour ASC Baudour 28 59
4. JS Isières JS Isières 28 56
5. Exc. Bievene Exc. Bievene 28 54
6. Enghien Sport Enghien Sport 28 52
7. CDF Espanola CDF Espanola 28 52
8. Thulin Thulin 28 48
9. RSC Naast RSC Naast 28 46
10. Soignies Soignies 28 30
11. Harchies-Bernissart Harchies-Bernissart 28 29
12. Pommeroeul Ville Pommeroeul Ville 28 26
13. LC Ghlin LC Ghlin 28 15
14. Casteau Casteau 28 9
15. Wodecq Wodecq 28 1
16. Chièvres Chièvres 0 0