Word fan! 53

Seizoen 2019 - 2020 Henegouwen (1)


 Speeldag 1
24/08 19:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
24/08 20:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-2 RLC Hornu RLC Hornu
25/08 15:00 Soignies Soignies 3-1 RFC De Gilly RFC De Gilly
25/08 15:00 SC Montignies SC Montignies 0-3 RAS Monceau RAS Monceau
25/08 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 2-0 Houdeng Houdeng
25/08 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
25/08 15:00 Paturageois Paturageois 0-1 Solrézienne Solrézienne
25/08 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
 Speeldag 2
31/08 19:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 3-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
01/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 6-1 Paturageois Paturageois
01/09 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
01/09 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-2 Soignies Soignies
01/09 15:00 Houdeng Houdeng 1-3 RUS Binche RUS Binche
01/09 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
01/09 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 2-4 SC Montignies SC Montignies
01/09 15:00 Solrézienne Solrézienne 1-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 3
07/09 19:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 4-2 RUS Binche RUS Binche
08/09 15:00 Paturageois Paturageois 2-2 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
08/09 15:00 Soignies Soignies 2-0 Houdeng Houdeng
08/09 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 1-1 RLC Hornu RLC Hornu
08/09 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-3 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
08/09 15:00 SC Montignies SC Montignies 0-0 Solrézienne Solrézienne
08/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-2 Peruwelz FC Peruwelz FC
08/09 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-1 RFC De Gilly RFC De Gilly
 Speeldag 4
15/09 15:00 Solrézienne Solrézienne 0-1 RAS Monceau RAS Monceau
15/09 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
15/09 15:00 Houdeng Houdeng 1-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
15/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-0 Soignies Soignies
15/09 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 5-0 Paturageois Paturageois
15/09 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
15/09 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
15/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-0 SC Montignies SC Montignies
 Speeldag 5
22/09 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 2-6 Solrézienne Solrézienne
22/09 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-0 Houdeng Houdeng
22/09 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 0-1 RLC Hornu RLC Hornu
22/09 15:00 SC Montignies SC Montignies 3-1 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
22/09 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
22/09 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-2 RUS Binche RUS Binche
22/09 15:00 Paturageois Paturageois 2-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
22/09 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 4-2 Soignies Soignies
 Speeldag 6
29/09 15:00 Houdeng Houdeng 3-0 Paturageois Paturageois
29/09 15:00 Solrézienne Solrézienne 6-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
29/09 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
29/09 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-1 SC Montignies SC Montignies
29/09 15:00 Soignies Soignies 2-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
29/09 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
29/09 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
29/09 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0-3 RAS Monceau RAS Monceau
 Speeldag 7
05/10 19:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-0 Houdeng Houdeng
06/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 4-1 Soignies Soignies
06/10 15:00 Paturageois Paturageois 0-2 RUS Binche RUS Binche
06/10 15:00 SC Montignies SC Montignies 0-3 Peruwelz FC Peruwelz FC
06/10 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 2-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
06/10 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 3-1 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
06/10 15:00 Solrézienne Solrézienne 3-3 RLC Hornu RLC Hornu
06/10 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 8
13/10 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
13/10 15:00 Soignies Soignies 0-1 Paturageois Paturageois
13/10 15:00 Houdeng Houdeng 1-0 SC Montignies SC Montignies
13/10 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-3 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
13/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
13/10 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
13/10 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 0-2 RAS Monceau RAS Monceau
13/10 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 2-1 Solrézienne Solrézienne
 Speeldag 9
19/10 19:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 4-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
20/10 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-1 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
20/10 15:00 Solrézienne Solrézienne 0-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
20/10 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-2 Peruwelz FC Peruwelz FC
20/10 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 4-0 Houdeng Houdeng
20/10 15:00 SC Montignies SC Montignies 3-2 RUS Binche RUS Binche
20/10 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-1 Soignies Soignies
20/10 15:00 Paturageois Paturageois 0-4 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 10
27/10 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 3-2 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
27/10 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
27/10 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-3 RLC Hornu RLC Hornu
27/10 15:00 Soignies Soignies 2-1 SC Montignies SC Montignies
27/10 15:00 Houdeng Houdeng 1-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
27/10 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-2 Solrézienne Solrézienne
27/10 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-0 Paturageois Paturageois
27/10 15:00 RUS Binche RUS Binche 2-1 RAS Monceau RAS Monceau
 Speeldag 11
10/11 14:30 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 3-1 Paturageois Paturageois
10/11 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 3-0 Soignies Soignies
10/11 14:30 Solrézienne Solrézienne 0-0 Houdeng Houdeng
10/11 14:30 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 4-4 RFC De Gilly RFC De Gilly
10/11 14:30 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-2 RUS Binche RUS Binche
10/11 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
10/11 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
10/11 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 2-3 Peruwelz FC Peruwelz FC
 Speeldag 12
17/11 14:30 Paturageois Paturageois 2-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
17/11 14:30 Soignies Soignies 1-2 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
17/11 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 4-1 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
17/11 14:30 RUS Binche RUS Binche 4-1 Solrézienne Solrézienne
17/11 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 2-0 RAS Monceau RAS Monceau
17/11 14:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
17/11 14:30 Houdeng Houdeng 0-4 RLC Hornu RLC Hornu
17/11 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-1 SC Montignies SC Montignies
 Speeldag 13
24/11 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 3-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
24/11 14:30 Solrézienne Solrézienne 2-2 Soignies Soignies
24/11 14:30 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 0-4 RUS Beloeil RUS Beloeil
24/11 14:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
24/11 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
24/11 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0-1 Houdeng Houdeng
24/11 15:00 SC Montignies SC Montignies 0-2 Paturageois Paturageois
24/11 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-1 RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 14
01/12 14:30 Paturageois Paturageois 0-0 RAS Monceau RAS Monceau
01/12 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 3-1 Solrézienne Solrézienne
01/12 14:30 Houdeng Houdeng 1-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
01/12 14:30 RUS Binche RUS Binche 4-0 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
01/12 14:30 Soignies Soignies 2-0 RLC Hornu RLC Hornu
01/12 14:30 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-0 SC Montignies SC Montignies
01/12 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
01/12 17:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-0 Peruwelz FC Peruwelz FC
 Speeldag 15
08/12 14:30 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 3-1 Paturageois Paturageois
08/12 14:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-5 FF RUS Binche RUS Binche
08/12 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-4 Houdeng Houdeng
08/12 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
08/12 14:30 Solrézienne Solrézienne 2-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
08/12 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
08/12 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0-2 Soignies Soignies
08/12 15:00 SC Montignies SC Montignies 1-3 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
 Speeldag 16
15/12 14:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-3 Soignies Soignies
15/12 14:30 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
15/12 14:30 RAS Monceau RAS Monceau 0-0 SC Montignies SC Montignies
15/12 14:30 Solrézienne Solrézienne 5-1 Paturageois Paturageois
15/12 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-3 RUS Binche RUS Binche
15/12 14:30 Houdeng Houdeng 0-2 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
15/12 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
15/12 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 1-6 RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 17
11/01 19:30 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 5-0 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
12/01 14:30 Soignies Soignies 2-2 Peruwelz FC Peruwelz FC
12/01 14:30 RUS Beloeil RUS Beloeil 0-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
12/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 2-0 Houdeng Houdeng
12/01 14:30 Paturageois Paturageois 1-2 RLC Hornu RLC Hornu
12/01 14:30 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 3-0 RAS Monceau RAS Monceau
12/01 14:30 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-1 Solrézienne Solrézienne
12/01 15:00 SC Montignies SC Montignies 2-2 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
 Speeldag 18
19/01 14:30 Houdeng Houdeng 4-2 Soignies Soignies
19/01 14:30 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0-2 Paturageois Paturageois
19/01 14:30 RFC De Gilly RFC De Gilly 1-2 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
19/01 14:30 Solrézienne Solrézienne 3-1 SC Montignies SC Montignies
19/01 14:30 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-1 RUS Beloeil RUS Beloeil
19/01 14:30 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-2 RAS Monceau RAS Monceau
19/01 14:30 RUS Binche RUS Binche 2-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
19/01 14:30 RLC Hornu RLC Hornu 4-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
 Speeldag 19
25/01 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 1-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
26/01 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 Houdeng Houdeng
26/01 15:00 Soignies Soignies 1-2 RUS Binche RUS Binche
26/01 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 0-2 Solrézienne Solrézienne
26/01 15:00 SC Montignies SC Montignies 2-3 RLC Hornu RLC Hornu
26/01 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-4 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
26/01 15:00 Paturageois Paturageois 1-2 RFC De Gilly RFC De Gilly
26/01 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
 Speeldag 20
02/02 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 1-1 RAS Monceau RAS Monceau
02/02 15:00 Soignies Soignies 1-0 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
02/02 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-4 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
02/02 15:00 Solrézienne Solrézienne 4-0 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
02/02 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 2-1 Paturageois Paturageois
02/02 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0-1 SC Montignies SC Montignies
02/02 15:00 RUS Binche RUS Binche 3-2 RUS Beloeil RUS Beloeil
02/02 15:00 Houdeng Houdeng 0-0 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
 Speeldag 21
15/02 19:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 0-2 RUS Binche RUS Binche
16/02 15:00 SC Montignies SC Montignies 2-1 RFC De Gilly RFC De Gilly
16/02 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 1-3 RLC Hornu RLC Hornu
16/02 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 2-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
16/02 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 2-2 Solrézienne Solrézienne
16/02 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-2 Soignies Soignies
16/02 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-0 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
16/02 15:00 Paturageois Paturageois 4-1 Houdeng Houdeng
 Speeldag 22
01/03 15:00 RUS Binche RUS Binche 1-0 Paturageois Paturageois
01/03 15:00 Soignies Soignies 4-1 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
01/03 15:00 Houdeng Houdeng 1-2 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
01/03 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil 1-1 RFC Molenbaix RFC Molenbaix
01/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC 1-0 SC Montignies SC Montignies
01/03 15:00 RLC Hornu RLC Hornu 0-1 Solrézienne Solrézienne
01/03 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing 0-1 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
01/03 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly 0-4 RAS Monceau RAS Monceau
 Speeldag 23
06/03 20:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 3-3 RUS Binche RUS Binche
07/03 19:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix 1-1 RLC Hornu RLC Hornu
08/03 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 3-0 RFC De Gilly RFC De Gilly
08/03 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 2-6 RUS Beloeil RUS Beloeil
08/03 15:00 Paturageois Paturageois 0-1 Soignies Soignies
08/03 15:00 RAS Monceau RAS Monceau 1-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
08/03 15:00 Solrézienne Solrézienne 2-1 Olympic Warcoing Olympic Warcoing
08/03 15:00 SC Montignies SC Montignies 3-0 Houdeng Houdeng
 Speeldag 24
14/03 20:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien Uitg RFC Molenbaix RFC Molenbaix
15/03 15:00 RUS Binche RUS Binche Uitg SC Montignies SC Montignies
15/03 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly Uitg Solrézienne Solrézienne
15/03 15:00 Houdeng Houdeng Uitg RAS Monceau RAS Monceau
15/03 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing Uitg RLC Hornu RLC Hornu
15/03 15:00 Soignies Soignies Uitg AC Le Roeulx AC Le Roeulx
15/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC Uitg AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
15/03 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil Uitg Paturageois Paturageois
 Speeldag 25
21/03 16:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber Uitg Houdeng Houdeng
21/03 19:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix Uitg Olympic Warcoing Olympic Warcoing
22/03 15:00 RLC Hornu RLC Hornu Uitg RFC De Gilly RFC De Gilly
22/03 15:00 Paturageois Paturageois Uitg Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
22/03 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx Uitg RUS Beloeil RUS Beloeil
22/03 15:00 SC Montignies SC Montignies Uitg Soignies Soignies
22/03 15:00 Solrézienne Solrézienne Uitg Peruwelz FC Peruwelz FC
22/03 15:00 RAS Monceau RAS Monceau Uitg RUS Binche RUS Binche
 Speeldag 26
29/03 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly Uitg Olympic Warcoing Olympic Warcoing
29/03 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil Uitg SC Montignies SC Montignies
29/03 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC Uitg RLC Hornu RLC Hornu
29/03 15:00 Soignies Soignies Uitg RAS Monceau RAS Monceau
29/03 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien Uitg AC Le Roeulx AC Le Roeulx
29/03 15:00 RUS Binche RUS Binche Uitg AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
29/03 15:00 Paturageois Paturageois Uitg RFC Molenbaix RFC Molenbaix
29/03 15:00 Houdeng Houdeng Uitg Solrézienne Solrézienne
 Speeldag 27
05/04 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx Geannuleerd Paturageois Paturageois
05/04 15:00 Solrézienne Solrézienne Geannuleerd RUS Binche RUS Binche
05/04 15:00 RLC Hornu RLC Hornu Geannuleerd Houdeng Houdeng
05/04 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber Geannuleerd Soignies Soignies
05/04 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing Geannuleerd Peruwelz FC Peruwelz FC
05/04 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix Geannuleerd RFC De Gilly RFC De Gilly
05/04 15:00 SC Montignies SC Montignies Geannuleerd Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
05/04 15:00 RAS Monceau RAS Monceau Geannuleerd RUS Beloeil RUS Beloeil
 Speeldag 28
19/04 15:00 Paturageois Paturageois Geannuleerd SC Montignies SC Montignies
19/04 15:00 RUS Binche RUS Binche Geannuleerd RLC Hornu RLC Hornu
19/04 15:00 Soignies Soignies Geannuleerd Solrézienne Solrézienne
19/04 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien Geannuleerd RAS Monceau RAS Monceau
19/04 15:00 Houdeng Houdeng Geannuleerd Olympic Warcoing Olympic Warcoing
19/04 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx Geannuleerd RFC Molenbaix RFC Molenbaix
19/04 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC Geannuleerd RFC De Gilly RFC De Gilly
19/04 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil Geannuleerd AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
 Speeldag 29
26/04 15:00 Peruwelz FC Peruwelz FC Geannuleerd RFC Molenbaix RFC Molenbaix
26/04 15:00 RLC Hornu RLC Hornu Geannuleerd Soignies Soignies
26/04 15:00 SC Montignies SC Montignies Geannuleerd AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/04 15:00 Olympic Warcoing Olympic Warcoing Geannuleerd RUS Binche RUS Binche
26/04 15:00 Solrézienne Solrézienne Geannuleerd RUS Beloeil RUS Beloeil
26/04 15:00 RFC De Gilly RFC De Gilly Geannuleerd Houdeng Houdeng
26/04 15:00 AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber Geannuleerd Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien
26/04 15:00 RAS Monceau RAS Monceau Geannuleerd Paturageois Paturageois
 Speeldag 30
01/05 15:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx Geannuleerd RAS Monceau RAS Monceau
01/05 15:00 Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien Geannuleerd Solrézienne Solrézienne
01/05 15:00 RUS Beloeil RUS Beloeil Geannuleerd RLC Hornu RLC Hornu
01/05 15:00 Houdeng Houdeng Geannuleerd Peruwelz FC Peruwelz FC
01/05 15:00 Soignies Soignies Geannuleerd Olympic Warcoing Olympic Warcoing
01/05 15:00 RUS Binche RUS Binche Geannuleerd RFC De Gilly RFC De Gilly
01/05 15:00 Paturageois Paturageois Geannuleerd AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber
01/05 15:00 RFC Molenbaix RFC Molenbaix Geannuleerd SC Montignies SC Montignies
 Stand G P
1. RUS Binche RUS Binche 23 61
2. Solrézienne Solrézienne 23 41
3. AC Le Roeulx AC Le Roeulx 23 41
4. RAS Monceau RAS Monceau 23 40
5. RLC Hornu RLC Hornu 23 38
6. RFC Molenbaix RFC Molenbaix 23 36
7. Soignies Soignies 23 34
8. RUS Beloeil RUS Beloeil 23 33
9. Peruwelz FC Peruwelz FC 23 30
10. AS Snef-Tyber AS Snef-Tyber 23 26
11. SC Montignies SC Montignies 23 25
12. Houdeng Houdeng 23 25
13. Pays Blanc Antoinien Pays Blanc Antoinien 23 24
14. RFC De Gilly RFC De Gilly 23 19
15. Paturageois Paturageois 23 18
16. Olympic Warcoing Olympic Warcoing 23 15