Word fan! 19

Seizoen 2019 - 2020 Luik (2C)


 Speeldag 1
16/08 20:15 Olympia Recht Olympia Recht 3-2 Trois-Frontières Trois-Frontières
17/08 19:00 Kelmis Kelmis 2-3 Battice Battice
17/08 19:30 Eupen FC Eupen FC 2-1 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
18/08 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 1-2 Stavelotain Stavelotain
18/08 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 0-1 Elsautoise Elsautoise
18/08 15:00 Hombourg Hombourg 2-0 Walhorn Walhorn
18/08 15:00 Waimes W. Waimes W. 2-0 Faymonville Faymonville
18/08 15:00 Rocherath Rocherath - Sart Sart
 Speeldag 2
23/08 20:00 Elsautoise Elsautoise 2-1 Eupen FC Eupen FC
25/08 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 2-1 Hombourg Hombourg
25/08 15:00 Walhorn Walhorn 2-1 Waimes W. Waimes W.
25/08 15:00 Sart Sart - Kelmis Kelmis
25/08 15:00 Stavelotain Stavelotain 2-0 R. Herve FC R. Herve FC
25/08 15:00 Faymonville Faymonville 1-2 Olympia Recht Olympia Recht
25/08 15:00 Battice Battice 1-1 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
25/08 16:00 Trois-Frontières Trois-Frontières 3-2 Rocherath Rocherath
 Speeldag 3
30/08 20:00 Kelmis Kelmis 2-1 Trois-Frontières Trois-Frontières
01/09 15:00 Olympia Recht Olympia Recht 1-3 Walhorn Walhorn
01/09 15:00 Eupen FC Eupen FC 1-3 Stavelotain Stavelotain
01/09 15:00 Rocherath Rocherath 1-0 Faymonville Faymonville
01/09 15:00 Battice Battice - Sart Sart
01/09 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 2-3 R. Herve FC R. Herve FC
01/09 15:00 Waimes W. Waimes W. 2-0 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
01/09 15:00 Hombourg Hombourg 0-8 Elsautoise Elsautoise
 Speeldag 4
06/09 20:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 2-2 Olympia Recht Olympia Recht
07/09 19:30 Elsautoise Elsautoise 0-0 Waimes W. Waimes W.
08/09 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 5-1 Eupen FC Eupen FC
08/09 15:00 Sart Sart - RSFC Andrimont RSFC Andrimont
08/09 15:00 Walhorn Walhorn 2-3 Rocherath Rocherath
08/09 15:00 Trois-Frontières Trois-Frontières 1-3 Battice Battice
08/09 15:00 Faymonville Faymonville 1-1 Kelmis Kelmis
08/09 15:00 Stavelotain Stavelotain 4-0 Hombourg Hombourg
 Speeldag 5
13/09 20:00 Kelmis Kelmis 1-0 Walhorn Walhorn
15/09 15:00 Sart Sart - Trois-Frontières Trois-Frontières
15/09 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 3-3 Eupen FC Eupen FC
15/09 15:00 Hombourg Hombourg 3-5 R. Herve FC R. Herve FC
15/09 15:00 Waimes W. Waimes W. 2-0 Stavelotain Stavelotain
15/09 15:00 Battice Battice 4-0 Faymonville Faymonville
15/09 15:00 Olympia Recht Olympia Recht 4-2 Elsautoise Elsautoise
15/09 15:00 Rocherath Rocherath 1-2 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
 Speeldag 6
21/09 19:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 3-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
22/09 15:00 Eupen FC Eupen FC 1-2 Hombourg Hombourg
22/09 15:00 Faymonville Faymonville - Sart Sart
22/09 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 3-2 Waimes W. Waimes W.
22/09 15:00 Stavelotain Stavelotain 4-0 Olympia Recht Olympia Recht
22/09 15:00 Elsautoise Elsautoise 4-2 Rocherath Rocherath
22/09 15:00 Walhorn Walhorn 0-0 Battice Battice
22/09 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 0-1 Kelmis Kelmis
 Speeldag 7
29/09 15:00 Trois-Frontières Trois-Frontières 3-1 Faymonville Faymonville
29/09 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 0-4 Hombourg Hombourg
29/09 15:00 Kelmis Kelmis 2-3 Elsautoise Elsautoise
29/09 15:00 Olympia Recht Olympia Recht 2-2 R. Herve FC R. Herve FC
29/09 15:00 Battice Battice 4-1 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
29/09 15:00 Waimes W. Waimes W. 3-3 Eupen FC Eupen FC
29/09 15:00 Sart Sart - Walhorn Walhorn
29/09 15:00 Rocherath Rocherath 0-0 Stavelotain Stavelotain
 Speeldag 8
04/10 20:00 R. Herve FC R. Herve FC 2-1 Rocherath Rocherath
06/10 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V - Sart Sart
06/10 15:00 Walhorn Walhorn 2-1 Trois-Frontières Trois-Frontières
06/10 15:00 Stavelotain Stavelotain 4-4 Kelmis Kelmis
06/10 15:00 Eupen FC Eupen FC 4-1 Olympia Recht Olympia Recht
06/10 15:00 Elsautoise Elsautoise 5-2 Battice Battice
06/10 15:00 Faymonville Faymonville 0-1 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
06/10 15:00 Hombourg Hombourg 2-2 Waimes W. Waimes W.
 Speeldag 9
12/10 19:00 Kelmis Kelmis 0-4 R. Herve FC R. Herve FC
12/10 20:00 Rocherath Rocherath 0-2 Eupen FC Eupen FC
13/10 15:00 Battice Battice 1-0 Stavelotain Stavelotain
13/10 15:00 Olympia Recht Olympia Recht 0-1 Hombourg Hombourg
13/10 15:00 Sart Sart - Elsautoise Elsautoise
13/10 15:00 Trois-Frontières Trois-Frontières 2-1 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
13/10 15:00 Faymonville Faymonville 2-1 Walhorn Walhorn
13/10 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 0-1 Waimes W. Waimes W.
 Speeldag 10
19/10 18:00 Eupen FC Eupen FC 1-2 Kelmis Kelmis
20/10 15:00 Waimes W. Waimes W. 1-2 Olympia Recht Olympia Recht
20/10 15:00 Stavelotain Stavelotain - Sart Sart
20/10 15:00 Elsautoise Elsautoise 1-0 Trois-Frontières Trois-Frontières
20/10 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 2-1 Battice Battice
20/10 15:00 Walhorn Walhorn 3-0 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
20/10 15:00 Hombourg Hombourg 2-1 Rocherath Rocherath
20/10 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 2-1 Faymonville Faymonville
 Speeldag 11
27/10 14:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 3-2 Stavelotain Stavelotain
27/10 14:30 Kelmis Kelmis 1-2 Hombourg Hombourg
27/10 14:30 Walhorn Walhorn 4-3 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
27/10 14:30 Faymonville Faymonville 2-3 Elsautoise Elsautoise
27/10 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 0-2 Olympia Recht Olympia Recht
27/10 14:30 Rocherath Rocherath 2-4 Waimes W. Waimes W.
27/10 14:30 Battice Battice 2-0 Eupen FC Eupen FC
27/10 14:30 Sart Sart - R. Herve FC R. Herve FC
 Speeldag 12
03/11 14:30 Hombourg Hombourg 2-0 Battice Battice
03/11 14:30 Elsautoise Elsautoise 2-4 Walhorn Walhorn
03/11 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 2-5 Trois-Frontières Trois-Frontières
03/11 14:30 Eupen FC Eupen FC - Sart Sart
03/11 14:30 Olympia Recht Olympia Recht 1-0 Rocherath Rocherath
03/11 14:30 Waimes W. Waimes W. 0-0 Kelmis Kelmis
03/11 14:30 Stavelotain Stavelotain 1-1 Faymonville Faymonville
03/11 14:30 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 3-0 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
 Speeldag 13
10/11 14:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 0-3 Eupen FC Eupen FC
10/11 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 2-5 Rocherath Rocherath
10/11 14:30 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 0-2 Elsautoise Elsautoise
10/11 14:30 Faymonville Faymonville 0-2 R. Herve FC R. Herve FC
10/11 14:30 Walhorn Walhorn 1-0 Stavelotain Stavelotain
10/11 14:30 Kelmis Kelmis 3-2 Olympia Recht Olympia Recht
10/11 14:30 Battice Battice 1-2 Waimes W. Waimes W.
10/11 14:30 Sart Sart - Hombourg Hombourg
 Speeldag 14
17/11 14:30 Stavelotain Stavelotain 1-1 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
17/11 14:30 Eupen FC Eupen FC 3-0 Faymonville Faymonville
17/11 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 0-0 Elsautoise Elsautoise
17/11 14:30 Olympia Recht Olympia Recht 6-1 Battice Battice
17/11 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 6-0 Walhorn Walhorn
17/11 14:30 Hombourg Hombourg 3-2 Trois-Frontières Trois-Frontières
17/11 14:30 Waimes W. Waimes W. - Sart Sart
17/11 16:45 Rocherath Rocherath 1-2 Kelmis Kelmis
 Speeldag 15
24/11 14:30 Faymonville Faymonville 2-5 Hombourg Hombourg
24/11 14:30 Kelmis Kelmis 5-4 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
24/11 14:30 Battice Battice 1-4 Rocherath Rocherath
24/11 14:30 Sart Sart - Olympia Recht Olympia Recht
24/11 14:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 1-1 Waimes W. Waimes W.
24/11 14:30 Walhorn Walhorn 1-4 Eupen FC Eupen FC
24/11 14:30 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 2-3 R. Herve FC R. Herve FC
24/11 14:30 Elsautoise Elsautoise 2-0 Stavelotain Stavelotain
 Speeldag 16
01/12 14:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 2-1 Olympia Recht Olympia Recht
01/12 14:30 Faymonville Faymonville 1-2 Waimes W. Waimes W.
01/12 14:30 Elsautoise Elsautoise 3-0 R. Herve FC R. Herve FC
01/12 14:30 Battice Battice 1-1 Kelmis Kelmis
01/12 14:30 Walhorn Walhorn 1-0 Hombourg Hombourg
01/12 14:30 Stavelotain Stavelotain 1-0 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
01/12 14:30 Sart Sart - Rocherath Rocherath
12/01 14:30 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 3-1 Eupen FC Eupen FC
 Speeldag 17
08/12 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 2-0 Battice Battice
08/12 14:30 Olympia Recht Olympia Recht 5-0 Faymonville Faymonville
08/12 14:30 Rocherath Rocherath 3-1 Trois-Frontières Trois-Frontières
08/12 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 2-1 Stavelotain Stavelotain
08/12 14:30 Hombourg Hombourg 1-2 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
08/12 14:30 Kelmis Kelmis - Sart Sart
08/12 14:30 Waimes W. Waimes W. 3-1 Walhorn Walhorn
08/12 14:30 Eupen FC Eupen FC 2-2 Elsautoise Elsautoise
 Speeldag 18
15/12 14:30 Faymonville Faymonville 1-0 Rocherath Rocherath
15/12 14:30 Walhorn Walhorn 1-2 Olympia Recht Olympia Recht
15/12 14:30 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 1-4 Waimes W. Waimes W.
15/12 14:30 Elsautoise Elsautoise 2-2 Hombourg Hombourg
15/12 14:30 Stavelotain Stavelotain 1-1 Eupen FC Eupen FC
15/12 14:30 Sart Sart - Battice Battice
15/12 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 0-0 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
15/12 14:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 1-3 Kelmis Kelmis
 Speeldag 19
22/12 14:30 Hombourg Hombourg 1-0 Stavelotain Stavelotain
22/12 14:30 Eupen FC Eupen FC 2-1 R. Herve FC R. Herve FC
22/12 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont - Sart Sart
22/12 14:30 Battice Battice 1-1 Trois-Frontières Trois-Frontières
22/12 14:30 Kelmis Kelmis 1-2 Faymonville Faymonville
22/12 14:30 Rocherath Rocherath 3-0 Walhorn Walhorn
22/12 14:30 Olympia Recht Olympia Recht 2-1 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
22/12 14:30 Waimes W. Waimes W. 1-3 Elsautoise Elsautoise
 Speeldag 20
19/01 14:30 Elsautoise Elsautoise 1-0 Olympia Recht Olympia Recht
19/01 14:30 Stavelotain Stavelotain 0-0 Waimes W. Waimes W.
19/01 14:30 R. Herve FC R. Herve FC 0-3 Hombourg Hombourg
19/01 14:30 Trois-Frontières Trois-Frontières - Sart Sart
19/01 14:30 Faymonville Faymonville 0-1 Battice Battice
19/01 14:30 Walhorn Walhorn 1-0 Kelmis Kelmis
19/01 14:30 Eupen FC Eupen FC 4-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
19/01 14:30 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 0-1 Rocherath Rocherath
 Speeldag 21
26/01 13:30 Kelmis Kelmis 1-4 Honsfelder S.V Honsfelder S.V
26/01 14:30 Battice Battice 1-1 Walhorn Walhorn
26/01 14:30 Sart Sart - Faymonville Faymonville
26/01 14:30 RSFC Andrimont RSFC Andrimont 4-1 Trois-Frontières Trois-Frontières
26/01 14:30 Hombourg Hombourg 1-3 Eupen FC Eupen FC
26/01 14:30 Waimes W. Waimes W. 0-0 R. Herve FC R. Herve FC
26/01 14:30 Olympia Recht Olympia Recht 0-2 Stavelotain Stavelotain
26/01 14:30 Rocherath Rocherath 2-2 Elsautoise Elsautoise
 Speeldag 22
02/02 15:00 Walhorn Walhorn - Sart Sart
30/06 15:00 Eupen FC Eupen FC Geannuleerd Waimes W. Waimes W.
30/06 15:00 Faymonville Faymonville Geannuleerd Trois-Frontières Trois-Frontières
30/06 15:00 Elsautoise Elsautoise Geannuleerd Kelmis Kelmis
30/06 15:00 R. Herve FC R. Herve FC Geannuleerd Olympia Recht Olympia Recht
30/06 15:00 Hombourg Hombourg Geannuleerd RSFC Andrimont RSFC Andrimont
30/06 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V Geannuleerd Battice Battice
30/06 15:00 Stavelotain Stavelotain Geannuleerd Rocherath Rocherath
 Speeldag 23
08/02 19:30 Trois-Frontières Trois-Frontières 1-3 Walhorn Walhorn
09/02 15:00 Sart Sart - Honsfelder S.V Honsfelder S.V
30/06 15:00 Olympia Recht Olympia Recht Geannuleerd Eupen FC Eupen FC
30/06 15:00 Rocherath Rocherath Geannuleerd R. Herve FC R. Herve FC
30/06 15:00 Waimes W. Waimes W. Geannuleerd Hombourg Hombourg
30/06 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont Geannuleerd Faymonville Faymonville
30/06 15:00 Kelmis Kelmis Geannuleerd Stavelotain Stavelotain
30/06 15:00 Battice Battice Geannuleerd Elsautoise Elsautoise
 Speeldag 24
16/02 15:00 Elsautoise Elsautoise - Sart Sart
16/02 15:00 Stavelotain Stavelotain 0-1 Battice Battice
16/02 15:00 Eupen FC Eupen FC 0-0 Rocherath Rocherath
16/02 15:00 Waimes W. Waimes W. 2-1 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
16/02 15:00 R. Herve FC R. Herve FC 2-2 Kelmis Kelmis
16/02 15:00 Hombourg Hombourg 2-3 Olympia Recht Olympia Recht
16/02 15:00 Walhorn Walhorn 3-0 Faymonville Faymonville
16/02 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 4-1 Trois-Frontières Trois-Frontières
 Speeldag 25
01/03 15:00 Sart Sart Geannuleerd Stavelotain Stavelotain
30/06 15:00 Faymonville Faymonville Geannuleerd Honsfelder S.V Honsfelder S.V
30/06 15:00 Olympia Recht Olympia Recht Geannuleerd Waimes W. Waimes W.
30/06 15:00 Battice Battice Geannuleerd R. Herve FC R. Herve FC
30/06 15:00 Trois-Frontières Trois-Frontières Geannuleerd Elsautoise Elsautoise
30/06 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont Geannuleerd Walhorn Walhorn
30/06 15:00 Rocherath Rocherath Geannuleerd Hombourg Hombourg
30/06 15:00 Kelmis Kelmis Geannuleerd Eupen FC Eupen FC
 Speeldag 26
08/03 15:00 Stavelotain Stavelotain 0-0 Trois-Frontières Trois-Frontières
08/03 15:00 R. Herve FC R. Herve FC Geannuleerd Sart Sart
08/03 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V 4-2 Walhorn Walhorn
08/03 15:00 Olympia Recht Olympia Recht 3-2 RSFC Andrimont RSFC Andrimont
08/03 15:00 Hombourg Hombourg 2-0 Kelmis Kelmis
08/03 15:00 Waimes W. Waimes W. 0-0 Rocherath Rocherath
08/03 15:00 Elsautoise Elsautoise 6-0 Faymonville Faymonville
08/03 15:00 Eupen FC Eupen FC 2-2 Battice Battice
 Speeldag 27
22/03 15:00 Sart Sart Geannuleerd Eupen FC Eupen FC
30/06 15:00 Rocherath Rocherath Geannuleerd Olympia Recht Olympia Recht
30/06 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont Geannuleerd Honsfelder S.V Honsfelder S.V
30/06 15:00 Walhorn Walhorn Geannuleerd Elsautoise Elsautoise
30/06 15:00 Faymonville Faymonville Geannuleerd Stavelotain Stavelotain
30/06 15:00 Trois-Frontières Trois-Frontières Geannuleerd R. Herve FC R. Herve FC
30/06 15:00 Battice Battice Geannuleerd Hombourg Hombourg
30/06 15:00 Kelmis Kelmis Geannuleerd Waimes W. Waimes W.
 Speeldag 28
29/03 15:00 Hombourg Hombourg Uitg Sart Sart
30/06 15:00 R. Herve FC R. Herve FC Geannuleerd Faymonville Faymonville
30/06 15:00 Waimes W. Waimes W. Geannuleerd Battice Battice
30/06 15:00 Stavelotain Stavelotain Geannuleerd Walhorn Walhorn
30/06 15:00 Rocherath Rocherath Geannuleerd RSFC Andrimont RSFC Andrimont
30/06 15:00 Elsautoise Elsautoise Geannuleerd Honsfelder S.V Honsfelder S.V
30/06 15:00 Olympia Recht Olympia Recht Geannuleerd Kelmis Kelmis
30/06 15:00 Eupen FC Eupen FC Geannuleerd Trois-Frontières Trois-Frontières
 Speeldag 29
19/04 15:00 Sart Sart Uitg Waimes W. Waimes W.
30/06 15:00 Battice Battice Geannuleerd Olympia Recht Olympia Recht
30/06 15:00 Honsfelder S.V Honsfelder S.V Geannuleerd Stavelotain Stavelotain
30/06 15:00 Elsautoise Elsautoise Geannuleerd RSFC Andrimont RSFC Andrimont
30/06 15:00 Kelmis Kelmis Geannuleerd Rocherath Rocherath
30/06 15:00 Walhorn Walhorn Geannuleerd R. Herve FC R. Herve FC
30/06 15:00 Trois-Frontières Trois-Frontières Geannuleerd Hombourg Hombourg
30/06 15:00 Faymonville Faymonville Geannuleerd Eupen FC Eupen FC
 Speeldag 30
26/04 15:00 Olympia Recht Olympia Recht Uitg Sart Sart
30/06 15:00 Waimes W. Waimes W. Geannuleerd Trois-Frontières Trois-Frontières
30/06 15:00 R. Herve FC R. Herve FC Geannuleerd Honsfelder S.V Honsfelder S.V
30/06 15:00 Stavelotain Stavelotain Geannuleerd Elsautoise Elsautoise
30/06 15:00 Hombourg Hombourg Geannuleerd Faymonville Faymonville
30/06 15:00 RSFC Andrimont RSFC Andrimont Geannuleerd Kelmis Kelmis
30/06 15:00 Eupen FC Eupen FC Geannuleerd Walhorn Walhorn
30/06 15:00 Rocherath Rocherath Geannuleerd Battice Battice
 Stand G P
1. Elsautoise Elsautoise 21 47
2. Olympia Recht Olympia Recht 22 38
3. Hombourg Hombourg 22 38
4. Waimes W. Waimes W. 22 38
5. R. Herve FC R. Herve FC 21 37
6. Walhorn Walhorn 23 35
7. Eupen FC Eupen FC 22 33
8. Battice Battice 21 30
9. Honsfelder S.V Honsfelder S.V 22 29
10. Kelmis Kelmis 21 29
11. Stavelotain Stavelotain 22 28
12. Rocherath Rocherath 21 25
13. Trois-Frontières Trois-Frontières 22 24
14. RSFC Andrimont RSFC Andrimont 21 13
15. Faymonville Faymonville 21 11
16. Sart Sart 0 0