Word fan! 26

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (2A) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 21
 Speeldag 1
03/09 19:30 Maldegem Maldegem 1-1 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
03/09 19:30 Latem Latem 3-2 Knesselare Knesselare
03/09 20:00 Meetjesland Meetjesland 1-6 St-Laureins St-Laureins
03/09 20:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-5 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
04/09 15:00 Lembeke Lembeke 5-2 Bellem SK Bellem SK
04/09 15:00 VSV Gent VSV Gent 3-0 Poesele Poesele
04/09 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel 2-3 Destelbergen Destelbergen
04/09 15:00 LS Merendree LS Merendree 1-4 Lovendegem Lovendegem
 Speeldag 2
10/09 18:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 2-1 Sparta Ursel Sparta Ursel
11/09 15:00 Bellem SK Bellem SK 1-1 Meetjesland Meetjesland
11/09 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 2-1 VSV Gent VSV Gent
11/09 15:00 Lovendegem Lovendegem 4-3 Latem Latem
11/09 15:00 Knesselare Knesselare 4-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
11/09 15:00 St-Laureins St-Laureins 4-0 LS Merendree LS Merendree
11/09 15:00 Destelbergen Destelbergen 2-0 Maldegem Maldegem
11/09 17:30 Poesele Poesele 1-1 Lembeke Lembeke
 Speeldag 3
17/09 19:30 Maldegem Maldegem 1-3 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
17/09 20:00 Meetjesland Meetjesland 1-1 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
17/09 20:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 0-4 Destelbergen Destelbergen
18/09 15:00 Lembeke Lembeke 1-3 Latem Latem
18/09 15:00 LS Merendree LS Merendree 2-3 Knesselare Knesselare
18/09 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel 1-2 Bellem SK Bellem SK
18/09 15:00 VSV Gent VSV Gent 1-1 Lovendegem Lovendegem
18/09 15:00 Poesele Poesele 3-3 St-Laureins St-Laureins
 Speeldag 4
24/09 19:30 Latem Latem 6-2 Poesele Poesele
25/09 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-1 VSV Gent VSV Gent
25/09 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 2-2 Lembeke Lembeke
25/09 15:00 Lovendegem Lovendegem 2-1 Maldegem Maldegem
25/09 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 0-3 LS Merendree LS Merendree
25/09 15:00 Knesselare Knesselare 1-2 Bellem SK Bellem SK
25/09 15:00 St-Laureins St-Laureins 6-2 Sparta Ursel Sparta Ursel
25/09 15:00 Destelbergen Destelbergen 5-1 Meetjesland Meetjesland
 Speeldag 5
01/10 19:30 Maldegem Maldegem 3-3 Knesselare Knesselare
01/10 20:00 Meetjesland Meetjesland 4-2 Lovendegem Lovendegem
02/10 15:00 Lembeke Lembeke 0-3 St-Laureins St-Laureins
02/10 15:00 Bellem SK Bellem SK 1-4 Destelbergen Destelbergen
02/10 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel 1-2 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
02/10 15:00 VSV Gent VSV Gent 0-4 Latem Latem
02/10 15:00 Poesele Poesele 1-1 LS Merendree LS Merendree
02/10 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 2-2 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 6
08/10 18:00 LS Merendree LS Merendree 5-0 Sparta Ursel Sparta Ursel
08/10 19:30 Latem Latem 3-2 Destelbergen Destelbergen
08/10 20:00 Meetjesland Meetjesland 2-3 Lembeke Lembeke
09/10 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-1 Poesele Poesele
09/10 15:00 Knesselare Knesselare 1-4 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
09/10 15:00 Lovendegem Lovendegem 3-1 Bellem SK Bellem SK
09/10 15:00 St-Laureins St-Laureins 5-0 Maldegem Maldegem
09/10 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 3-1 VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 7
15/10 19:30 Maldegem Maldegem 1-6 Latem Latem
16/10 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel 2-0 Meetjesland Meetjesland
16/10 15:00 Poesele Poesele 3-2 Lovendegem Lovendegem
16/10 15:00 Bellem SK Bellem SK 3-6 St-Laureins St-Laureins
16/10 15:00 Lembeke Lembeke 2-4 LS Merendree LS Merendree
16/10 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 2-2 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
16/10 15:00 VSV Gent VSV Gent 1-0 Knesselare Knesselare
16/10 15:00 Destelbergen Destelbergen 1-0 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 8
22/10 19:30 Latem Latem 2-1 Sparta Ursel Sparta Ursel
23/10 15:00 Lovendegem Lovendegem 2-1 Lembeke Lembeke
23/10 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 0-4 Maldegem Maldegem
23/10 15:00 Knesselare Knesselare 5-0 Poesele Poesele
23/10 15:00 St-Laureins St-Laureins 4-0 VSV Gent VSV Gent
23/10 15:00 Destelbergen Destelbergen 2-2 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
23/10 15:00 LS Merendree LS Merendree 5-1 Bellem SK Bellem SK
23/10 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 2-1 Meetjesland Meetjesland
 Speeldag 9
29/10 20:00 Meetjesland Meetjesland 2-1 Maldegem Maldegem
30/10 14:30 Lembeke Lembeke 5-1 VSV Gent VSV Gent
30/10 14:30 Lovendegem Lovendegem 1-2 Knesselare Knesselare
30/10 14:30 Bellem SK Bellem SK 0-3 Latem Latem
30/10 14:30 St-Laureins St-Laureins 3-1 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
30/10 14:30 Sparta Ursel Sparta Ursel 0-1 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
30/10 15:00 Poesele Poesele 1-2 Destelbergen Destelbergen
30/10 18:00 LS Merendree LS Merendree 5-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
 Speeldag 10
05/11 19:30 Maldegem Maldegem 2-3 Lembeke Lembeke
05/11 19:30 Latem Latem 4-1 St-Laureins St-Laureins
06/11 14:30 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 2-0 Bellem SK Bellem SK
06/11 14:30 Destelbergen Destelbergen 4-2 Knesselare Knesselare
06/11 14:30 Sparta Ursel Sparta Ursel 0-4 Lovendegem Lovendegem
06/11 14:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 3-2 Meetjesland Meetjesland
06/11 14:30 VSV Gent VSV Gent 3-3 LS Merendree LS Merendree
06/11 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-2 Poesele Poesele
 Speeldag 11
12/11 20:00 Meetjesland Meetjesland 2-3 Latem Latem
13/11 14:30 LS Merendree LS Merendree 0-3 Destelbergen Destelbergen
13/11 14:30 Lembeke Lembeke 2-0 Sparta Ursel Sparta Ursel
13/11 14:30 Knesselare Knesselare 1-4 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
13/11 14:30 Lovendegem Lovendegem 1-0 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
13/11 14:30 Bellem SK Bellem SK 1-2 VSV Gent VSV Gent
13/11 14:30 St-Laureins St-Laureins 5-2 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
13/11 15:00 Poesele Poesele 1-2 Maldegem Maldegem
 Speeldag 12
19/11 19:30 Maldegem Maldegem 0-2 LS Merendree LS Merendree
20/11 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 2-3 Lovendegem Lovendegem
20/11 14:30 Destelbergen Destelbergen 0-0 St-Laureins St-Laureins
20/11 14:30 Knesselare Knesselare 0-2 Lembeke Lembeke
20/11 14:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-1 Bellem SK Bellem SK
20/11 14:30 VSV Gent VSV Gent 0-1 Sparta Ursel Sparta Ursel
20/11 14:30 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 0-2 Latem Latem
20/11 15:00 Poesele Poesele 3-1 Meetjesland Meetjesland
 Speeldag 17
26/11 14:30 Bellem SK Bellem SK 3-3 Poesele Poesele
26/11 18:00 LS Merendree LS Merendree 0-1 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
 Speeldag 13
26/11 19:30 Latem Latem 0-1 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 17
26/11 19:30 St-Laureins St-Laureins 0-3 Knesselare Knesselare
 Speeldag 13
26/11 20:00 Meetjesland Meetjesland 1-1 VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 14
03/12 19:30 Maldegem Maldegem 3-0 Bellem SK Bellem SK
04/12 14:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 4-3 Lovendegem Lovendegem
04/12 14:30 St-Laureins St-Laureins 4-1 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
04/12 14:30 Destelbergen Destelbergen 5-1 VSV Gent VSV Gent
04/12 14:30 LS Merendree LS Merendree 3-2 Latem Latem
04/12 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-2 Lembeke Lembeke
04/12 14:30 Knesselare Knesselare 2-1 Meetjesland Meetjesland
04/12 15:00 Poesele Poesele 5-1 Sparta Ursel Sparta Ursel
 Speeldag 15
10/12 19:30 Latem Latem 3-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
10/12 20:00 Meetjesland Meetjesland 0-2 LS Merendree LS Merendree
11/12 14:30 Lembeke Lembeke 1-0 Destelbergen Destelbergen
11/12 14:30 VSV Gent VSV Gent 1-1 Maldegem Maldegem
11/12 14:30 Lovendegem Lovendegem 0-4 St-Laureins St-Laureins
11/12 14:30 Bellem SK Bellem SK 0-2 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
11/12 14:30 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 1-1 Poesele Poesele
11/12 14:30 Sparta Ursel Sparta Ursel 2-3 Knesselare Knesselare
 Speeldag 16
17/12 19:30 Maldegem Maldegem 4-1 Meetjesland Meetjesland
17/12 19:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-4 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
18/12 13:30 Knesselare Knesselare 5-0 VSV Gent VSV Gent
18/12 13:30 Lembeke Lembeke 4-2 Lovendegem Lovendegem
18/12 13:30 LS Merendree LS Merendree 3-0 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
18/12 13:30 Poesele Poesele 0-0 Latem Latem
07/01 15:00 St-Laureins St-Laureins 4-0 Bellem SK Bellem SK
 Speeldag 17
08/01 14:30 Sparta Ursel Sparta Ursel 1-4 Maldegem Maldegem
08/01 14:30 Lembeke Lembeke 2-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
08/01 14:30 Lovendegem Lovendegem 0-6 Destelbergen Destelbergen
 Speeldag 16
11/01 20:00 Destelbergen Destelbergen 8-1 Sparta Ursel Sparta Ursel
 Speeldag 18
14/01 19:30 Latem Latem 2-0 Maldegem Maldegem
14/01 20:00 Meetjesland Meetjesland 3-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
15/01 14:30 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 3-0 Knesselare Knesselare
15/01 14:30 VSV Gent VSV Gent 2-0 Lembeke Lembeke
15/01 14:30 Sparta Ursel Sparta Ursel 1-3 St-Laureins St-Laureins
15/01 14:30 Bellem SK Bellem SK 2-3 LS Merendree LS Merendree
15/01 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 0-0 Destelbergen Destelbergen
15/01 14:30 Lovendegem Lovendegem 4-4 Poesele Poesele
 Speeldag 19
21/01 19:30 Maldegem Maldegem 2-3 Lovendegem Lovendegem
22/01 14:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-2 Sparta Ursel Sparta Ursel
22/01 14:30 Destelbergen Destelbergen 4-0 Bellem SK Bellem SK
22/01 14:30 Knesselare Knesselare 0-0 Latem Latem
22/01 14:30 St-Laureins St-Laureins 4-2 Meetjesland Meetjesland
22/01 14:30 Lembeke Lembeke 5-3 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
22/01 14:30 LS Merendree LS Merendree 1-0 VSV Gent VSV Gent
22/01 15:00 Poesele Poesele 1-3 Zeveren Sportief Zeveren Sportief
 Speeldag 20
28/01 19:30 Latem Latem 2-0 Meetjesland Meetjesland
29/01 14:30 Sparta Ursel Sparta Ursel 0-0 Lembeke Lembeke
29/01 14:30 Lovendegem Lovendegem 0-6 LS Merendree LS Merendree
29/01 14:30 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 1-4 Maldegem Maldegem
29/01 14:30 Destelbergen Destelbergen 0-0 Poesele Poesele
29/01 14:30 Bellem SK Bellem SK 0-1 Knesselare Knesselare
29/01 14:30 VSV Gent VSV Gent 2-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
29/01 14:30 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 5-0 St-Laureins St-Laureins
 Speeldag 21
04/02 19:30 Latem Latem 1-0 VSV Gent VSV Gent
04/02 19:30 Maldegem Maldegem 2-1 Sparta Ursel Sparta Ursel
04/02 20:00 Meetjesland Meetjesland 3-1 Bellem SK Bellem SK
05/02 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 3-1 Lembeke Lembeke
05/02 15:00 Knesselare Knesselare 1-2 Lovendegem Lovendegem
05/02 15:00 LS Merendree LS Merendree 1-1 Poesele Poesele
05/02 15:00 St-Laureins St-Laureins 2-2 Destelbergen Destelbergen
05/02 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 1-0 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
 Speeldag 22
11/02 19:30 Maldegem Maldegem ...-... St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
12/02 15:00 Lembeke Lembeke ...-... Zeveren Sportief Zeveren Sportief
12/02 15:00 VSV Gent VSV Gent ...-... St-Laureins St-Laureins
12/02 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute ...-... Meetjesland Meetjesland
12/02 15:00 Poesele Poesele ...-... Knesselare Knesselare
12/02 15:00 Bellem SK Bellem SK ...-... Lovendegem Lovendegem
12/02 15:00 Destelbergen Destelbergen ...-... LS Merendree LS Merendree
12/02 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel ...-... Latem Latem
 Speeldag 23
25/02 19:30 Latem Latem ...-... Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
25/02 20:00 Meetjesland Meetjesland ...-... Sparta Ursel Sparta Ursel
26/02 15:00 LS Merendree LS Merendree ...-... Lembeke Lembeke
26/02 15:00 St-Laureins St-Laureins ...-... Poesele Poesele
26/02 15:00 Lovendegem Lovendegem ...-... VSV Gent VSV Gent
26/02 15:00 Knesselare Knesselare ...-... Destelbergen Destelbergen
26/02 15:00 Bellem SK Bellem SK ...-... St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
26/02 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief ...-... Maldegem Maldegem
 Speeldag 24
04/03 19:30 Maldegem Maldegem ...-... St-Laureins St-Laureins
04/03 19:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge ...-... Latem Latem
05/03 15:00 Knesselare Knesselare ...-... LS Merendree LS Merendree
05/03 15:00 Poesele Poesele ...-... Bellem SK Bellem SK
05/03 15:00 VSV Gent VSV Gent ...-... Zeveren Sportief Zeveren Sportief
05/03 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute ...-... Sparta Ursel Sparta Ursel
05/03 15:00 Lembeke Lembeke ...-... Meetjesland Meetjesland
05/03 15:00 Destelbergen Destelbergen ...-... Lovendegem Lovendegem
 Speeldag 25
11/03 19:30 Latem Latem ...-... LS Merendree LS Merendree
11/03 20:00 Meetjesland Meetjesland ...-... Poesele Poesele
12/03 15:00 Lovendegem Lovendegem ...-... St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
12/03 15:00 St-Laureins St-Laureins ...-... Lembeke Lembeke
12/03 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute ...-... Destelbergen Destelbergen
12/03 15:00 Bellem SK Bellem SK ...-... Maldegem Maldegem
12/03 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief ...-... Knesselare Knesselare
12/03 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel ...-... VSV Gent VSV Gent
 Speeldag 26
19/03 15:00 Bellem SK Bellem SK ...-... Sparta Ursel Sparta Ursel
19/03 15:00 Lovendegem Lovendegem ...-... Zeveren Sportief Zeveren Sportief
19/03 15:00 Poesele Poesele ...-... St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
19/03 15:00 Knesselare Knesselare ...-... St-Laureins St-Laureins
19/03 15:00 VSV Gent VSV Gent ...-... Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
19/03 15:00 Destelbergen Destelbergen ...-... Latem Latem
19/03 15:00 Lembeke Lembeke ...-... Maldegem Maldegem
19/03 15:00 LS Merendree LS Merendree ...-... Meetjesland Meetjesland
 Speeldag 27
25/03 19:30 Maldegem Maldegem ...-... VSV Gent VSV Gent
25/03 19:30 Latem Latem ...-... Lembeke Lembeke
25/03 20:00 Meetjesland Meetjesland ...-... Destelbergen Destelbergen
26/03 15:00 St-Laureins St-Laureins ...-... Lovendegem Lovendegem
26/03 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief ...-... Bellem SK Bellem SK
26/03 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute ...-... LS Merendree LS Merendree
26/03 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel ...-... Poesele Poesele
26/03 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge ...-... Knesselare Knesselare
 Speeldag 28
01/04 17:00 Knesselare Knesselare ...-... Maldegem Maldegem
01/04 18:00 Bellem SK Bellem SK ...-... Lembeke Lembeke
02/04 15:00 Destelbergen Destelbergen ...-... St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
02/04 15:00 LS Merendree LS Merendree ...-... St-Laureins St-Laureins
02/04 15:00 Poesele Poesele ...-... Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
02/04 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief ...-... Latem Latem
02/04 15:00 Lovendegem Lovendegem ...-... Sparta Ursel Sparta Ursel
02/04 15:00 VSV Gent VSV Gent ...-... Meetjesland Meetjesland
 Speeldag 29
15/04 19:30 Maldegem Maldegem ...-... Poesele Poesele
15/04 19:30 Latem Latem ...-... Bellem SK Bellem SK
15/04 20:00 Meetjesland Meetjesland ...-... Zeveren Sportief Zeveren Sportief
16/04 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel ...-... LS Merendree LS Merendree
16/04 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge ...-... St-Laureins St-Laureins
16/04 15:00 VSV Gent VSV Gent ...-... Destelbergen Destelbergen
16/04 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute ...-... Lovendegem Lovendegem
16/04 15:00 Lembeke Lembeke ...-... Knesselare Knesselare
 Speeldag 30
23/04 15:00 Destelbergen Destelbergen ...-... Lembeke Lembeke
23/04 15:00 St-Laureins St-Laureins ...-... Latem Latem
23/04 15:00 Knesselare Knesselare ...-... Sparta Ursel Sparta Ursel
23/04 15:00 Bellem SK Bellem SK ...-... Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute
23/04 15:00 Poesele Poesele ...-... VSV Gent VSV Gent
23/04 15:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief ...-... St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
23/04 15:00 LS Merendree LS Merendree ...-... Maldegem Maldegem
23/04 15:00 Lovendegem Lovendegem ...-... Meetjesland Meetjesland
 Speeldag 31
30/04 15:00 Meetjesland Meetjesland ...-... Knesselare Knesselare
30/04 15:00 VSV Gent VSV Gent ...-... Bellem SK Bellem SK
30/04 15:00 Lembeke Lembeke ...-... Poesele Poesele
30/04 15:00 Latem Latem ...-... Lovendegem Lovendegem
30/04 15:00 Sparta Ursel Sparta Ursel ...-... Zeveren Sportief Zeveren Sportief
30/04 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge ...-... LS Merendree LS Merendree
30/04 15:00 Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute ...-... St-Laureins St-Laureins
30/04 15:00 Maldegem Maldegem ...-... Destelbergen Destelbergen

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (2A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Latem Latem 20 47
2. St-Laureins St-Laureins 20 45
3. Destelbergen Destelbergen 20 44
4. LS Merendree LS Merendree 20 39
5. Lembeke Lembeke 20 36
6. Zeveren Sportief Zeveren Sportief 20 35
7. Lovendegem Lovendegem 20 32
8. Knesselare Knesselare 20 29
9. Assenede-Boekhoute Assenede-Boekhoute 20 28
10. Maldegem Maldegem 20 24
11. Poesele Poesele 20 21
12. VSV Gent VSV Gent 20 20
13. St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 20 18
14. Meetjesland Meetjesland 20 15
15. Sparta Ursel Sparta Ursel 20 10
16. Bellem SK Bellem SK 20 9