Word fan! 19

Provinciaal voetbal - Oost-Vlaanderen (3A) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 21
 Speeldag 1
03/09 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 0-0 Standaard Muide Standaard Muide
03/09 19:00 Watervliet Watervliet 2-1 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
03/09 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 3-1 Hansbeke Hansbeke
03/09 20:00 Belzele Belzele 2-0 Zomergem Zomergem
04/09 15:00 Lochristi Lochristi 6-1 Lotenhulle Lotenhulle
04/09 15:00 Waarschoot Waarschoot 1-2 Maria-Aalter Maria-Aalter
04/09 15:00 Wachtebeke Wachtebeke 4-0 Vinderhoute Vinderhoute
04/09 15:00 Heusden Heusden 1-0 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
 Speeldag 2
10/09 19:30 Zomergem Zomergem 0-3 Evergem 2020 Evergem 2020
10/09 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 1-2 Lochristi Lochristi
10/09 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 3-2 Heusden Heusden
11/09 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter 1-3 Wachtebeke Wachtebeke
11/09 15:00 Hansbeke Hansbeke 3-1 Evergem-Center Evergem-Center
11/09 15:00 Lotenhulle Lotenhulle 2-3 Watervliet Watervliet
11/09 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 0-4 Waarschoot Waarschoot
11/09 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 5-2 Belzele Belzele
 Speeldag 3
17/09 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 3-1 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
17/09 19:00 Watervliet Watervliet 3-0 Maria-Aalter Maria-Aalter
17/09 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 0-6 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
17/09 20:00 Belzele Belzele 1-2 Hansbeke Hansbeke
18/09 15:00 Lochristi Lochristi 0-0 Evergem 2020 Evergem 2020
18/09 15:00 Waarschoot Waarschoot 2-1 Standaard Muide Standaard Muide
18/09 15:00 Wachtebeke Wachtebeke 4-1 Zomergem Zomergem
18/09 15:00 Heusden Heusden 1-1 Lotenhulle Lotenhulle
 Speeldag 4
24/09 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 1-1 Wachtebeke Wachtebeke
24/09 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 5-0 Vinderhoute Vinderhoute
24/09 19:30 Zomergem Zomergem 0-4 Waarschoot Waarschoot
24/09 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 3-2 Belzele Belzele
25/09 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 1-3 Watervliet Watervliet
25/09 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter 1-2 Lochristi Lochristi
25/09 15:00 Hansbeke Hansbeke 2-0 Lotenhulle Lotenhulle
25/09 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 5-1 Heusden Heusden
 Speeldag 5
01/10 19:00 Watervliet Watervliet 5-0 Zomergem Zomergem
01/10 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 1-3 Belzele Belzele
02/10 15:00 Wachtebeke Wachtebeke 2-3 Evergem 2020 Evergem 2020
02/10 15:00 Heusden Heusden 2-2 Evergem-Center Evergem-Center
02/10 15:00 Lotenhulle Lotenhulle 1-4 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
02/10 15:00 Lochristi Lochristi 2-2 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
02/10 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter 3-4 Standaard Muide Standaard Muide
02/10 15:00 Waarschoot Waarschoot 1-1 Hansbeke Hansbeke
 Speeldag 6
08/10 19:00 Watervliet Watervliet 5-1 Lochristi Lochristi
08/10 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 1-1 Vinderhoute Vinderhoute
08/10 19:30 Zomergem Zomergem 0-3 Lotenhulle Lotenhulle
08/10 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 3-1 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
08/10 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 2-2 Wachtebeke Wachtebeke
08/10 20:00 Belzele Belzele 0-3 Heusden Heusden
09/10 15:00 Hansbeke Hansbeke 5-0 Maria-Aalter Maria-Aalter
09/10 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 4-3 Waarschoot Waarschoot
 Speeldag 7
15/10 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 5-1 Zomergem Zomergem
16/10 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 2-2 Standaard Muide Standaard Muide
16/10 15:00 Lotenhulle Lotenhulle 1-2 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
16/10 15:00 Lochristi Lochristi 2-2 Belzele Belzele
16/10 15:00 Waarschoot Waarschoot 1-2 Evergem 2020 Evergem 2020
16/10 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter 0-1 Evergem-Center Evergem-Center
16/10 15:00 Heusden Heusden 1-3 Watervliet Watervliet
16/10 15:00 Wachtebeke Wachtebeke 2-5 Hansbeke Hansbeke
 Speeldag 8
22/10 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 0-1 Waarschoot Waarschoot
22/10 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 4-1 Heusden Heusden
22/10 19:30 Zomergem Zomergem 0-7 Lochristi Lochristi
22/10 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 4-2 Watervliet Watervliet
22/10 20:00 Belzele Belzele 1-0 Lotenhulle Lotenhulle
23/10 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 3-3 Wachtebeke Wachtebeke
23/10 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 3-1 Maria-Aalter Maria-Aalter
23/10 15:00 Hansbeke Hansbeke 9-1 Vinderhoute Vinderhoute
 Speeldag 9
29/10 19:00 Watervliet Watervliet 2-0 Waarschoot Waarschoot
29/10 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 1-2 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
29/10 20:00 Belzele Belzele 0-2 Evergem-Center Evergem-Center
30/10 14:30 Lotenhulle Lotenhulle 2-8 Evergem 2020 Evergem 2020
30/10 14:30 Heusden Heusden 1-0 Maria-Aalter Maria-Aalter
30/10 14:30 Zomergem Zomergem 0-8 Hansbeke Hansbeke
30/10 14:30 Lochristi Lochristi 1-0 Wachtebeke Wachtebeke
30/10 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 3-1 Standaard Muide Standaard Muide
 Speeldag 10
05/11 19:00 Evergem-Center Evergem-Center - Watervliet Watervliet
05/11 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 3-0 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
06/11 14:30 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 2-2 Hansbeke Hansbeke
06/11 14:30 Waarschoot Waarschoot 1-0 Lochristi Lochristi
06/11 14:30 Heusden Heusden 6-0 Zomergem Zomergem
06/11 14:30 Maria-Aalter Maria-Aalter 3-1 Lotenhulle Lotenhulle
06/11 14:30 Wachtebeke Wachtebeke 5-2 Belzele Belzele
06/11 15:00 Standaard Muide Standaard Muide 8-1 Vinderhoute Vinderhoute
 Speeldag 11
11/11 14:30 Zomergem Zomergem 2-8 Maria-Aalter Maria-Aalter
12/11 19:00 Watervliet Watervliet 0-5 Evergem 2020 Evergem 2020
12/11 20:00 Belzele Belzele 1-1 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
12/11 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 1-5 Waarschoot Waarschoot
13/11 14:30 Lotenhulle Lotenhulle 0-2 Wachtebeke Wachtebeke
13/11 14:30 Lochristi Lochristi 0-1 Heusden Heusden
13/11 14:30 Hansbeke Hansbeke 1-1 Standaard Muide Standaard Muide
13/11 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 3-2 Evergem-Center Evergem-Center
 Speeldag 12
19/11 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 1-1 Lotenhulle Lotenhulle
19/11 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 2-3 Watervliet Watervliet
19/11 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 11-1 Zomergem Zomergem
20/11 14:30 Waarschoot Waarschoot 1-2 Belzele Belzele
20/11 14:30 Wachtebeke Wachtebeke 1-3 Heusden Heusden
20/11 14:30 Hansbeke Hansbeke 2-2 Lochristi Lochristi
20/11 14:30 Maria-Aalter Maria-Aalter 1-4 Evergem 2020 Evergem 2020
20/11 14:30 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 1-2 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
 Speeldag 13
26/11 19:00 Watervliet Watervliet 1-0 Wachtebeke Wachtebeke
26/11 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 4-2 Standaard Muide Standaard Muide
26/11 20:00 Belzele Belzele 4-0 Maria-Aalter Maria-Aalter
 Speeldag 14
03/12 18:00 Belzele Belzele 0-0 Evergem 2020 Evergem 2020
03/12 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 3-1 Zomergem Zomergem
03/12 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 2-11 Heusden Heusden
03/12 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 0-4 Lochristi Lochristi
04/12 14:30 Hansbeke Hansbeke 1-3 Watervliet Watervliet
04/12 14:30 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 1-3 Wachtebeke Wachtebeke
04/12 14:30 Waarschoot Waarschoot 7-1 Lotenhulle Lotenhulle
04/12 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 5-1 Maria-Aalter Maria-Aalter
 Speeldag 15
10/12 19:00 Watervliet Watervliet 6-1 Belzele Belzele
10/12 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 4-0 Evergem-Center Evergem-Center
11/12 14:30 Wachtebeke Wachtebeke 3-0 Waarschoot Waarschoot
11/12 14:30 Zomergem Zomergem 0-9 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
11/12 14:30 Heusden Heusden 1-3 Hansbeke Hansbeke
11/12 14:30 Maria-Aalter Maria-Aalter 3-1 Vinderhoute Vinderhoute
11/12 14:30 Lochristi Lochristi 6-1 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
11/12 14:30 Lotenhulle Lotenhulle 0-5 Standaard Muide Standaard Muide
 Speeldag 16
17/12 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 0-3 Evergem 2020 Evergem 2020
18/12 13:30 Lochristi Lochristi 16-1 Zomergem Zomergem
18/12 13:30 Waarschoot Waarschoot 0-3 Watervliet Watervliet
18/12 13:30 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 5-0 Lotenhulle Lotenhulle
 Speeldag 17
07/01 19:00 Zomergem Zomergem 1-4 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
 Speeldag 16
08/01 14:30 Belzele Belzele 1-2 Standaard Muide Standaard Muide
 Speeldag 17
08/01 14:30 Lotenhulle Lotenhulle 4-1 Vinderhoute Vinderhoute
08/01 14:30 Heusden Heusden 3-2 Waarschoot Waarschoot
08/01 14:30 Lochristi Lochristi 3-0 Evergem-Center Evergem-Center
08/01 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 5-2 Hansbeke Hansbeke
 Speeldag 16
11/01 20:00 Evergem-Center Evergem-Center 1-0 Maria-Aalter Maria-Aalter
11/01 20:00 Hansbeke Hansbeke 1-1 Wachtebeke Wachtebeke
 Speeldag 18
14/01 19:00 Watervliet Watervliet 5-0 Evergem-Center Evergem-Center
14/01 19:30 Zomergem Zomergem - Vinderhoute Vinderhoute
14/01 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 4-0 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
15/01 14:30 Heusden Heusden 1-2 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
15/01 14:30 Wachtebeke Wachtebeke 0-0 Lochristi Lochristi
15/01 14:30 Maria-Aalter Maria-Aalter 1-2 Hansbeke Hansbeke
15/01 14:30 Lotenhulle Lotenhulle 2-2 Belzele Belzele
 Speeldag 19
21/01 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 3-1 Heusden Heusden
21/01 20:00 Vinderhoute Vinderhoute 0-5 Standaard Muide Standaard Muide
21/01 20:00 Belzele Belzele 2-2 Wachtebeke Wachtebeke
22/01 14:30 Lochristi Lochristi 9-0 Maria-Aalter Maria-Aalter
22/01 14:30 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 1-1 Lotenhulle Lotenhulle
22/01 14:30 Waarschoot Waarschoot 12-0 Zomergem Zomergem
22/01 14:30 Hansbeke Hansbeke 2-4 Evergem 2020 Evergem 2020
22/01 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 4-2 Watervliet Watervliet
 Speeldag 20
28/01 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 4-3 Watervliet Watervliet
28/01 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 1-0 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
29/01 14:30 Wachtebeke Wachtebeke 2-1 Evergem-Center Evergem-Center
29/01 14:30 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 3-0 Vinderhoute Vinderhoute
29/01 14:30 Heusden Heusden 1-4 Lochristi Lochristi
29/01 14:30 Zomergem Zomergem 1-4 Belzele Belzele
29/01 14:30 Lotenhulle Lotenhulle 1-5 Hansbeke Hansbeke
29/01 14:30 Maria-Aalter Maria-Aalter 0-5 Waarschoot Waarschoot
 Speeldag 18
01/02 20:00 Evergem 2020 Evergem 2020 2-2 Waarschoot Waarschoot
 Speeldag 21
04/02 19:00 Watervliet Watervliet 9-0 Lotenhulle Lotenhulle
04/02 19:00 Evergem-Center Evergem-Center 2-1 Lochristi Lochristi
04/02 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 3-1 Wachtebeke Wachtebeke
04/02 20:00 Belzele Belzele 1-0 Vinderhoute Vinderhoute
04/02 20:00 Standaard Muide Standaard Muide 2-1 Maria-Aalter Maria-Aalter
05/02 15:00 Hansbeke Hansbeke 8-0 Zomergem Zomergem
05/02 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel - Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
05/02 15:00 Waarschoot Waarschoot 2-0 Heusden Heusden
 Speeldag 22
11/02 20:00 Vinderhoute Vinderhoute ...-... Hansbeke Hansbeke
12/02 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter ...-... Watervliet Watervliet
12/02 15:00 Heusden Heusden ...-... Evergem 2020 Evergem 2020
12/02 15:00 Wachtebeke Wachtebeke ...-... St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
12/02 15:00 Lotenhulle Lotenhulle ...-... Zomergem Zomergem
12/02 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille ...-... Belzele Belzele
12/02 15:00 Lochristi Lochristi ...-... Standaard Muide Standaard Muide
12/02 15:00 Waarschoot Waarschoot ...-... Evergem-Center Evergem-Center
 Speeldag 16
19/02 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille ...-... Heusden Heusden
 Speeldag 23
25/02 19:00 Watervliet Watervliet ...-... Heusden Heusden
25/02 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 ...-... Maria-Aalter Maria-Aalter
25/02 19:30 Zomergem Zomergem ...-... Wachtebeke Wachtebeke
25/02 20:00 Belzele Belzele ...-... Lochristi Lochristi
26/02 15:00 Standaard Muide Standaard Muide ...-... Waarschoot Waarschoot
26/02 15:00 Lotenhulle Lotenhulle ...-... Evergem-Center Evergem-Center
26/02 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel ...-... Vinderhoute Vinderhoute
26/02 15:00 Hansbeke Hansbeke ...-... Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
 Speeldag 24
04/03 19:00 Evergem-Center Evergem-Center ...-... Evergem 2020 Evergem 2020
04/03 20:00 Vinderhoute Vinderhoute ...-... Lotenhulle Lotenhulle
05/03 15:00 Waarschoot Waarschoot ...-... St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
05/03 15:00 Hansbeke Hansbeke ...-... Belzele Belzele
05/03 15:00 Lochristi Lochristi ...-... Watervliet Watervliet
05/03 15:00 Wachtebeke Wachtebeke ...-... Standaard Muide Standaard Muide
05/03 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille ...-... Zomergem Zomergem
05/03 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter ...-... Heusden Heusden
 Speeldag 25
11/03 19:00 Watervliet Watervliet ...-... Vinderhoute Vinderhoute
11/03 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 ...-... Belzele Belzele
11/03 19:30 Zomergem Zomergem ...-... Evergem-Center Evergem-Center
11/03 20:00 Standaard Muide Standaard Muide ...-... Hansbeke Hansbeke
12/03 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel ...-... Lochristi Lochristi
12/03 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter ...-... Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
12/03 15:00 Heusden Heusden ...-... Wachtebeke Wachtebeke
12/03 15:00 Lotenhulle Lotenhulle ...-... Waarschoot Waarschoot
 Speeldag 26
18/03 19:30 Zomergem Zomergem ...-... Standaard Muide Standaard Muide
18/03 20:00 Vinderhoute Vinderhoute ...-... Evergem-Center Evergem-Center
18/03 20:00 Belzele Belzele ...-... Watervliet Watervliet
19/03 15:00 Lotenhulle Lotenhulle ...-... Heusden Heusden
19/03 15:00 Hansbeke Hansbeke ...-... St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
19/03 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille ...-... Evergem 2020 Evergem 2020
19/03 15:00 Lochristi Lochristi ...-... Waarschoot Waarschoot
19/03 15:00 Wachtebeke Wachtebeke ...-... Maria-Aalter Maria-Aalter
 Speeldag 27
25/03 19:00 Watervliet Watervliet ...-... Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
25/03 19:00 Evergem-Center Evergem-Center ...-... Hansbeke Hansbeke
25/03 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 ...-... Lochristi Lochristi
25/03 20:00 Standaard Muide Standaard Muide ...-... Lotenhulle Lotenhulle
26/03 15:00 Heusden Heusden ...-... Vinderhoute Vinderhoute
26/03 15:00 Waarschoot Waarschoot ...-... Wachtebeke Wachtebeke
26/03 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel ...-... Zomergem Zomergem
26/03 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter ...-... Belzele Belzele
 Speeldag 28
01/04 19:30 Hansbeke Hansbeke ...-... Waarschoot Waarschoot
01/04 19:30 Zomergem Zomergem ...-... Heusden Heusden
01/04 20:00 Vinderhoute Vinderhoute ...-... Maria-Aalter Maria-Aalter
01/04 20:00 Standaard Muide Standaard Muide ...-... Evergem 2020 Evergem 2020
01/04 20:00 Belzele Belzele ...-... St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
02/04 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille ...-... Evergem-Center Evergem-Center
02/04 15:00 Lotenhulle Lotenhulle ...-... Lochristi Lochristi
02/04 15:00 Wachtebeke Wachtebeke ...-... Watervliet Watervliet
 Speeldag 29
15/04 19:00 Evergem-Center Evergem-Center ...-... St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
15/04 19:00 Watervliet Watervliet ...-... Standaard Muide Standaard Muide
15/04 19:30 Evergem 2020 Evergem 2020 ...-... Lotenhulle Lotenhulle
16/04 15:00 Lochristi Lochristi ...-... Hansbeke Hansbeke
16/04 15:00 Wachtebeke Wachtebeke ...-... Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
16/04 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter ...-... Zomergem Zomergem
16/04 15:00 Waarschoot Waarschoot ...-... Vinderhoute Vinderhoute
16/04 15:00 Heusden Heusden ...-... Belzele Belzele
 Speeldag 30
22/04 19:30 Zomergem Zomergem ...-... Watervliet Watervliet
23/04 15:00 Belzele Belzele ...-... Waarschoot Waarschoot
23/04 15:00 Standaard Muide Standaard Muide ...-... Evergem-Center Evergem-Center
23/04 15:00 Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille ...-... Lochristi Lochristi
23/04 15:00 Lotenhulle Lotenhulle ...-... Maria-Aalter Maria-Aalter
23/04 15:00 Hansbeke Hansbeke ...-... Heusden Heusden
23/04 15:00 St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel ...-... Evergem 2020 Evergem 2020
23/04 20:00 Vinderhoute Vinderhoute ...-... Wachtebeke Wachtebeke
 Speeldag 31
30/04 15:00 Heusden Heusden ...-... Standaard Muide Standaard Muide
30/04 15:00 Maria-Aalter Maria-Aalter ...-... St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel
30/04 15:00 Wachtebeke Wachtebeke ...-... Lotenhulle Lotenhulle
30/04 15:00 Waarschoot Waarschoot ...-... Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille
30/04 15:00 Lochristi Lochristi ...-... Vinderhoute Vinderhoute
30/04 15:00 Evergem 2020 Evergem 2020 ...-... Zomergem Zomergem
30/04 15:00 Watervliet Watervliet ...-... Hansbeke Hansbeke
30/04 15:00 Evergem-Center Evergem-Center ...-... Belzele Belzele

Download alle wedstrijden van Oost-Vlaanderen (3A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Evergem 2020 Evergem 2020 20 54
2. Watervliet Watervliet 19 45
3. St.Kruis-Winkel St.Kruis-Winkel 19 44
4. Standaard Muide Standaard Muide 20 40
5. Lochristi Lochristi 20 38
6. Hansbeke Hansbeke 20 38
7. Waarschoot Waarschoot 20 32
8. Wachtebeke Wachtebeke 20 30
9. Heusden Heusden 19 26
10. Belzele Belzele 20 26
11. Evergem-Center Evergem-Center 19 26
12. Kaprijke-Bentille Kaprijke-Bentille 18 19
13. Maria-Aalter Maria-Aalter 20 12
14. Lotenhulle Lotenhulle 20 10
15. Vinderhoute Vinderhoute 19 4
16. Zomergem Zomergem 19 0