Word fan! 13

Seizoen 2012 - 2013 Oost-Vlaanderen (3C)


 Speeldag 1
01/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-2 Bottelare Bottelare
01/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 3-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
01/09 19:30 Boekel Boekel 0-2 Semmerzake Semmerzake
02/09 15:00 Nederename Nederename 0-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
02/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 4-1 KME Machelen KME Machelen
02/09 15:00 Wortegem Wortegem 4-1 Astene Astene
02/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 4-3 Maarkedal Maarkedal
02/09 15:00 Melsen Melsen 2-0 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 2
08/09 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-2 Nederename Nederename
09/09 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-4 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
09/09 15:00 KME Machelen KME Machelen 3-1 Wortegem Wortegem
09/09 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 4-0 Boekel Boekel
09/09 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-0 Melsen Melsen
09/09 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
09/09 15:00 Bottelare Bottelare 4-1 Kluisbergen Kluisbergen
09/09 15:00 Astene Astene 1-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
 Speeldag 3
15/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-2 Astene Astene
15/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-7 KME Machelen KME Machelen
15/09 19:30 Boekel Boekel 1-1 Bottelare Bottelare
16/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-2 Wortegem Wortegem
16/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 3-1 Semmerzake Semmerzake
16/09 15:00 Petegem S. Petegem S. 1-2 Maarkedal Maarkedal
16/09 15:00 Nederename Nederename 4-3 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
16/09 16:00 Melsen Melsen 1-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 4
22/09 19:30 Semmerzake Semmerzake 3-2 Melsen Melsen
23/09 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-1 Kluisbergen Kluisbergen
23/09 15:00 Wortegem Wortegem 4-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
23/09 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
23/09 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 6-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
23/09 15:00 Bottelare Bottelare 0-2 Nederename Nederename
23/09 15:00 Astene Astene 0-1 Boekel Boekel
23/09 17:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-1 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 5
29/09 17:30 Maarkedal Maarkedal 1-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
29/09 19:30 Boekel Boekel 3-2 KME Machelen KME Machelen
29/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 3-1 Wortegem Wortegem
30/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-7 Bottelare Bottelare
30/09 15:00 Nederename Nederename 2-0 Astene Astene
30/09 15:00 Melsen Melsen 1-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
30/09 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
30/09 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-3 Semmerzake Semmerzake
 Speeldag 6
06/10 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
06/10 19:30 Bottelare Bottelare 2-1 Melsen Melsen
06/10 19:30 Semmerzake Semmerzake 1-3 Maarkedal Maarkedal
06/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-0 Kluisbergen Kluisbergen
07/10 15:00 Astene Astene 6-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
07/10 15:00 KME Machelen KME Machelen 2-0 Nederename Nederename
07/10 15:00 Wortegem Wortegem 1-4 Boekel Boekel
07/10 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 5-0 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 7
13/10 17:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-5 KME Machelen KME Machelen
13/10 19:30 Boekel Boekel 1-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
14/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 0-2 Kluisbergen Kluisbergen
14/10 15:00 Petegem S. Petegem S. 2-3 Bottelare Bottelare
14/10 15:00 Melsen Melsen 3-1 Astene Astene
14/10 15:00 Maarkedal Maarkedal 3-3 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
14/10 15:00 Nederename Nederename 2-1 Wortegem Wortegem
14/10 19:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-0 Semmerzake Semmerzake
 Speeldag 8
20/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-3 Nederename Nederename
20/10 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
20/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 Boekel Boekel
21/10 15:00 KME Machelen KME Machelen 2-0 Melsen Melsen
21/10 15:00 Astene Astene 4-1 Petegem S. Petegem S.
21/10 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 5-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
21/10 15:00 Bottelare Bottelare 2-1 Maarkedal Maarkedal
21/10 15:00 Wortegem Wortegem 2-2 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 9
27/10 19:30 Semmerzake Semmerzake 3-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
28/10 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-2 Boekel Boekel
28/10 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-3 KME Machelen KME Machelen
28/10 15:00 Nederename Nederename 3-0 Kluisbergen Kluisbergen
28/10 15:00 Melsen Melsen 3-2 Wortegem Wortegem
28/10 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-1 Bottelare Bottelare
28/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-4 Sparta Bevere Sparta Bevere
28/10 15:00 Maarkedal Maarkedal 0-1 Astene Astene
 Speeldag 10
04/11 14:30 Boekel Boekel 2-3 Nederename Nederename
04/11 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 4-3 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
04/11 14:30 Bottelare Bottelare 0-1 Semmerzake Semmerzake
04/11 14:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-0 Melsen Melsen
04/11 14:30 Astene Astene 0-5 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
04/11 14:30 Kluisbergen Kluisbergen 6-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
04/11 14:30 KME Machelen KME Machelen 3-1 Maarkedal Maarkedal
04/11 14:30 Wortegem Wortegem 2-0 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 11
08/11 20:00 Semmerzake Semmerzake 2-2 Astene Astene
11/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-3 Boekel Boekel
11/11 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-1 Nederename Nederename
11/11 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-1 Bottelare Bottelare
11/11 14:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-1 KME Machelen KME Machelen
11/11 14:30 Petegem S. Petegem S. 0-4 Sparta Bevere Sparta Bevere
11/11 14:30 Melsen Melsen 2-1 Kluisbergen Kluisbergen
11/11 14:30 Maarkedal Maarkedal 1-2 Wortegem Wortegem
 Speeldag 12
17/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-0 Maarkedal Maarkedal
17/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-2 Petegem S. Petegem S.
17/11 19:30 Boekel Boekel 2-1 Melsen Melsen
17/11 19:30 Bottelare Bottelare 0-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
18/11 14:30 Wortegem Wortegem 1-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
18/11 14:30 Astene Astene 0-3 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
18/11 14:30 Nederename Nederename 2-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
18/11 14:30 KME Machelen KME Machelen 3-1 Semmerzake Semmerzake
 Speeldag 13
24/11 19:30 Semmerzake Semmerzake 1-0 Wortegem Wortegem
24/11 19:30 Bottelare Bottelare 3-2 Astene Astene
25/11 14:30 Melsen Melsen 1-1 Nederename Nederename
25/11 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 3-2 KME Machelen KME Machelen
25/11 14:30 Petegem S. Petegem S. 0-1 Boekel Boekel
25/11 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 6-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
25/11 14:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
25/11 14:30 Maarkedal Maarkedal 3-0 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 14
01/12 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-2 Semmerzake Semmerzake
01/12 19:30 Boekel Boekel 5-0 Maarkedal Maarkedal
02/12 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 3-0 Melsen Melsen
02/12 14:30 Wortegem Wortegem 3-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
02/12 14:30 Nederename Nederename 7-1 Petegem S. Petegem S.
02/12 14:30 KME Machelen KME Machelen 2-0 Bottelare Bottelare
02/12 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 7-1 Astene Astene
02/12 14:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 15
05/01 19:30 Semmerzake Semmerzake 4-3 Kluisbergen Kluisbergen
05/01 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-0 Boekel Boekel
06/01 14:30 Bottelare Bottelare 1-1 Wortegem Wortegem
06/01 14:30 Maarkedal Maarkedal 0-1 Nederename Nederename
06/01 14:30 Astene Astene 0-6 KME Machelen KME Machelen
06/01 14:30 Melsen Melsen 1-4 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
06/01 14:30 Petegem S. Petegem S. 1-2 Olsene Sportief Olsene Sportief
06/01 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
 Speeldag 16
15/12 19:30 Semmerzake Semmerzake 0-1 Boekel Boekel
16/12 14:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 4-0 Nederename Nederename
16/12 14:30 Bottelare Bottelare 1-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
16/12 14:30 KME Machelen KME Machelen 1-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
16/12 14:30 Astene Astene 2-5 Wortegem Wortegem
16/12 14:30 Maarkedal Maarkedal 1-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
16/12 14:30 Petegem S. Petegem S. 0-2 Melsen Melsen
16/12 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 4-1 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 17
22/12 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 4-2 Astene Astene
22/12 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-1 Bottelare Bottelare
22/12 19:30 Boekel Boekel 2-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
23/12 14:30 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 10-0 Petegem S. Petegem S.
23/12 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-5 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
29/12 14:30 Nederename Nederename 0-0 Semmerzake Semmerzake
30/12 14:30 Wortegem Wortegem 1-1 KME Machelen KME Machelen
30/12 14:30 Melsen Melsen 4-1 Maarkedal Maarkedal
 Speeldag 18
12/01 19:30 Semmerzake Semmerzake 8-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
13/01 14:30 Astene Astene 2-5 Kluisbergen Kluisbergen
13/01 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-4 Nederename Nederename
13/01 14:30 KME Machelen KME Machelen 1-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
13/01 14:30 Bottelare Bottelare 0-2 Boekel Boekel
13/01 14:30 Wortegem Wortegem 1-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
13/01 14:30 Maarkedal Maarkedal 4-0 Petegem S. Petegem S.
13/01 14:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 4-1 Melsen Melsen
 Speeldag 19
07/02 19:30 Boekel Boekel 4-4 Astene Astene
09/02 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 4-3 Wortegem Wortegem
10/02 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 2-2 Maarkedal Maarkedal
10/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-6 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
10/02 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
10/02 15:00 Nederename Nederename 2-0 Bottelare Bottelare
10/02 15:00 Melsen Melsen 1-2 Semmerzake Semmerzake
10/02 17:00 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 KME Machelen KME Machelen
 Speeldag 20
09/03 19:30 Bottelare Bottelare 5-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
10/03 15:00 Semmerzake Semmerzake 7-0 Petegem S. Petegem S.
10/03 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-0 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
10/03 15:00 Astene Astene 2-1 Nederename Nederename
10/03 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Melsen Melsen
10/03 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-1 Boekel Boekel
10/03 16:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-1 Maarkedal Maarkedal
10/03 16:30 Wortegem Wortegem 5-3 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 21
02/02 19:30 Boekel Boekel 2-2 Wortegem Wortegem
02/02 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-4 Sparta Bevere Sparta Bevere
03/02 15:00 Nederename Nederename 0-2 KME Machelen KME Machelen
03/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 3-3 Astene Astene
03/02 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
03/02 15:00 Petegem S. Petegem S. 0-5 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
03/02 15:00 Maarkedal Maarkedal 1-2 Semmerzake Semmerzake
03/02 15:00 Melsen Melsen 2-2 Bottelare Bottelare
 Speeldag 22
16/02 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-3 Boekel Boekel
16/02 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-6 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
16/02 19:30 Semmerzake Semmerzake 0-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
17/02 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-1 Maarkedal Maarkedal
17/02 15:00 Wortegem Wortegem 2-3 Nederename Nederename
17/02 15:00 KME Machelen KME Machelen 5-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
17/02 15:00 Astene Astene 4-2 Melsen Melsen
17/02 15:00 Bottelare Bottelare 2-1 Petegem S. Petegem S.
 Speeldag 23
23/02 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
23/02 19:30 Boekel Boekel 2-1 Kluisbergen Kluisbergen
24/02 15:00 Melsen Melsen 1-0 KME Machelen KME Machelen
24/02 15:00 Nederename Nederename 4-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
24/02 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 6-1 Semmerzake Semmerzake
28/03 19:30 Petegem S. Petegem S. 0-1 Astene Astene
30/03 17:00 Maarkedal Maarkedal 1-1 Bottelare Bottelare
30/03 17:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-3 Wortegem Wortegem
 Speeldag 24
02/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 4-2 Nederename Nederename
02/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 5-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
02/03 19:30 Boekel Boekel 1-2 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
03/03 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 3-0 Semmerzake Semmerzake
03/03 15:00 Astene Astene 3-6 Maarkedal Maarkedal
03/03 15:00 Bottelare Bottelare 1-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
03/03 15:00 KME Machelen KME Machelen 5-0 Petegem S. Petegem S.
03/03 15:00 Wortegem Wortegem 1-2 Melsen Melsen
 Speeldag 25
16/03 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-1 Bottelare Bottelare
17/03 15:00 Melsen Melsen 0-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
17/03 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 4-2 Astene Astene
17/03 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-3 KME Machelen KME Machelen
17/03 15:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Wortegem Wortegem
17/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-1 Kluisbergen Kluisbergen
17/03 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 2-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
17/03 15:00 Nederename Nederename 3-0 Boekel Boekel
 Speeldag 26
23/03 19:30 Boekel Boekel 3-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
23/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 3-1 Melsen Melsen
24/03 15:00 Astene Astene 1-4 Semmerzake Semmerzake
24/03 15:00 KME Machelen KME Machelen 4-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
24/03 15:00 Wortegem Wortegem 3-2 Maarkedal Maarkedal
24/03 15:00 Nederename Nederename 1-1 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
24/03 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-0 Petegem S. Petegem S.
04/04 20:00 Bottelare Bottelare 0-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
 Speeldag 27
06/04 18:00 Melsen Melsen 4-1 Boekel Boekel
06/04 18:30 Petegem S. Petegem S. 1-2 Kluisbergen Kluisbergen
06/04 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-1 Wortegem Wortegem
06/04 19:30 Semmerzake Semmerzake 0-1 KME Machelen KME Machelen
07/04 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 3-1 Bottelare Bottelare
07/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-3 Nederename Nederename
07/04 15:00 Maarkedal Maarkedal 1-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
07/04 17:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 6-1 Astene Astene
 Speeldag 28
13/04 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-1 Maarkedal Maarkedal
13/04 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
13/04 19:30 Boekel Boekel 6-2 Petegem S. Petegem S.
14/04 15:00 Wortegem Wortegem 2-1 Semmerzake Semmerzake
14/04 15:00 Astene Astene 2-0 Bottelare Bottelare
14/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-6 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
14/04 15:00 Nederename Nederename 4-1 Melsen Melsen
14/04 15:00 KME Machelen KME Machelen 1-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
 Speeldag 29
20/04 19:30 Semmerzake Semmerzake 1-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
21/04 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 0-2 Wortegem Wortegem
21/04 15:00 Bottelare Bottelare 0-1 KME Machelen KME Machelen
21/04 15:00 Melsen Melsen 8-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
21/04 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-2 Boekel Boekel
21/04 15:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Nederename Nederename
21/04 15:00 Astene Astene 0-5 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde
21/04 16:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-2 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 30
28/04 15:00 KME Machelen KME Machelen 5-0 Astene Astene
28/04 15:00 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 Semmerzake Semmerzake
28/04 15:00 Nederename Nederename 0-2 Maarkedal Maarkedal
28/04 15:00 VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 1-0 Melsen Melsen
28/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-0 Petegem S. Petegem S.
28/04 15:00 Boekel Boekel 1-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
28/04 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
28/04 15:00 Wortegem Wortegem 2-0 Bottelare Bottelare
 Stand G P
1. KME Machelen KME Machelen 30 69
2. Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 30 66
3. VC Zwijnaarde VC Zwijnaarde 30 58
4. Nederename Nederename 30 58
5. Semmerzake Semmerzake 30 51
6. Boekel Boekel 30 51
7. Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 30 49
8. Sparta Bevere Sparta Bevere 30 48
9. Wortegem Wortegem 30 45
10. Bottelare Bottelare 30 37
11. Melsen Melsen 30 35
12. Maarkedal Maarkedal 30 34
13. Kluisbergen Kluisbergen 30 34
14. Astene Astene 30 25
15. Olsene Sportief Olsene Sportief 30 18
16. Petegem S. Petegem S. 30 2