Word fan! 13

Seizoen 2013 - 2014 Oost-Vlaanderen (3C)


 Speeldag 1
31/08 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 6-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
31/08 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-3 Kluisbergen Kluisbergen
31/08 19:30 Boekel Boekel 3-1 Maarkedal Maarkedal
31/08 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-1 Velzeke Velzeke
01/09 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-0 Ophasselt Ophasselt
01/09 15:00 Wortegem Wortegem 3-1 Michelbeke Michelbeke
01/09 17:00 Deftinge Deftinge 0-0 Oudenhove Oudenhove
01/09 18:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 1-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
 Speeldag 2
07/09 18:00 Ophasselt Ophasselt 7-1 Boekel Boekel
07/09 18:00 Oudenhove Oudenhove 1-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
07/09 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 4-3 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
07/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 Wortegem Wortegem
07/09 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 5-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
08/09 15:00 Michelbeke Michelbeke 1-3 Deftinge Deftinge
08/09 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-2 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
08/09 15:00 Velzeke Velzeke 2-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 3
14/09 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-1 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
14/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
14/09 19:30 Boekel Boekel 0-3 Velzeke Velzeke
14/09 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 5-0 Michelbeke Michelbeke
15/09 15:00 Maarkedal Maarkedal 4-1 Ophasselt Ophasselt
15/09 15:00 Wortegem Wortegem 4-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
15/09 15:00 Deftinge Deftinge 0-3 Kluisbergen Kluisbergen
15/09 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 4-0 Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 4
21/09 17:30 Ophasselt Ophasselt 1-2 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
21/09 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-2 Wortegem Wortegem
21/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
22/09 15:00 Michelbeke Michelbeke 2-4 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
22/09 15:00 Velzeke Velzeke 2-3 Maarkedal Maarkedal
22/09 15:00 Oudenhove Oudenhove 3-1 Boekel Boekel
22/09 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 0-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
22/09 17:00 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-1 Deftinge Deftinge
 Speeldag 5
28/09 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
28/09 19:30 Boekel Boekel 3-2 Michelbeke Michelbeke
28/09 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
29/09 15:00 Deftinge Deftinge 3-0 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
29/09 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-3 Kluisbergen Kluisbergen
29/09 15:00 Maarkedal Maarkedal 1-1 Oudenhove Oudenhove
29/09 15:00 Wortegem Wortegem 1-0 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
29/09 17:30 Ophasselt Ophasselt 0-1 Velzeke Velzeke
 Speeldag 6
05/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-4 Boekel Boekel
05/10 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
05/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-0 Wortegem Wortegem
05/10 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
06/10 15:00 Michelbeke Michelbeke 3-0 Maarkedal Maarkedal
06/10 15:00 Velzeke Velzeke 3-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
06/10 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 3-1 Deftinge Deftinge
06/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 1-1 Ophasselt Ophasselt
 Speeldag 7
12/10 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-2 Wortegem Wortegem
12/10 19:30 Boekel Boekel 2-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
12/10 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
12/10 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-0 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
13/10 15:00 Deftinge Deftinge 2-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
13/10 15:00 Ophasselt Ophasselt 5-2 Michelbeke Michelbeke
13/10 15:00 Maarkedal Maarkedal 1-5 Kluisbergen Kluisbergen
13/10 15:00 Velzeke Velzeke 2-2 Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 8
19/10 18:00 Kluisbergen Kluisbergen 4-3 Ophasselt Ophasselt
19/10 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-1 Boekel Boekel
19/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
19/10 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-3 Maarkedal Maarkedal
20/10 15:00 Michelbeke Michelbeke 2-4 Velzeke Velzeke
20/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 3-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
20/10 15:00 Wortegem Wortegem 0-1 Deftinge Deftinge
20/10 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 3-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 9
26/10 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 0-0 Deftinge Deftinge
26/10 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 3-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
26/10 19:30 Boekel Boekel 2-1 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
26/10 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 6-0 Wortegem Wortegem
27/10 15:00 Maarkedal Maarkedal 4-5 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
27/10 15:00 Velzeke Velzeke 1-3 Kluisbergen Kluisbergen
27/10 15:00 Ophasselt Ophasselt 2-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
27/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-0 Michelbeke Michelbeke
 Speeldag 10
01/11 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 3-3 Ophasselt Ophasselt
02/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-0 Boekel Boekel
02/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-2 Oudenhove Oudenhove
02/11 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 3-2 Velzeke Velzeke
03/11 14:30 Michelbeke Michelbeke 1-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
03/11 14:30 Deftinge Deftinge 1-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
03/11 14:30 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 1-1 Maarkedal Maarkedal
03/11 14:30 Wortegem Wortegem 1-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 11
09/11 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 1-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
09/11 19:30 Boekel Boekel 3-5 Wortegem Wortegem
10/11 14:30 Michelbeke Michelbeke 2-4 Kluisbergen Kluisbergen
10/11 14:30 Oudenhove Oudenhove 2-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
10/11 14:30 Ophasselt Ophasselt 4-6 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
10/11 14:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 6-1 Deftinge Deftinge
10/11 14:30 Maarkedal Maarkedal 2-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
10/11 14:30 Velzeke Velzeke 1-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
 Speeldag 12
16/11 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 0-1 Oudenhove Oudenhove
16/11 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 5-0 Michelbeke Michelbeke
16/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
16/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-0 Ophasselt Ophasselt
16/11 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
17/11 14:30 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 2-5 Velzeke Velzeke
17/11 14:30 Deftinge Deftinge 0-5 Boekel Boekel
17/11 14:30 Wortegem Wortegem 4-1 Maarkedal Maarkedal
 Speeldag 13
23/11 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 1-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
23/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-0 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
23/11 19:30 Boekel Boekel 2-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
24/11 14:30 Maarkedal Maarkedal 0-1 Deftinge Deftinge
24/11 14:30 Oudenhove Oudenhove 4-1 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
24/11 14:30 Ophasselt Ophasselt 1-7 Wortegem Wortegem
24/11 14:30 Michelbeke Michelbeke 0-5 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
24/11 14:30 Velzeke Velzeke 1-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
 Speeldag 14
30/11 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 3-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
30/11 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-1 Kluisbergen Kluisbergen
30/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-0 Oudenhove Oudenhove
30/11 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-0 Maarkedal Maarkedal
01/12 14:30 Deftinge Deftinge 0-0 Ophasselt Ophasselt
01/12 14:30 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 0-2 Michelbeke Michelbeke
01/12 14:30 Wortegem Wortegem 4-3 Velzeke Velzeke
01/12 17:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 4-1 Boekel Boekel
 Speeldag 15
07/12 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
07/12 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-0 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
07/12 19:30 Boekel Boekel 0-2 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
08/12 14:30 Ophasselt Ophasselt 2-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
08/12 14:30 Velzeke Velzeke 1-0 Deftinge Deftinge
08/12 14:30 Michelbeke Michelbeke 0-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
08/12 14:30 Oudenhove Oudenhove 1-1 Wortegem Wortegem
08/12 14:30 Maarkedal Maarkedal 2-6 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 16
14/12 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-2 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
14/12 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
14/12 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-0 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
15/12 14:30 Ophasselt Ophasselt 0-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
15/12 14:30 Michelbeke Michelbeke 0-3 Wortegem Wortegem
15/12 14:30 Oudenhove Oudenhove 1-0 Deftinge Deftinge
15/12 14:30 Velzeke Velzeke 1-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
15/12 14:30 Maarkedal Maarkedal 2-2 Boekel Boekel
 Speeldag 17
21/12 19:30 Boekel Boekel 5-0 Ophasselt Ophasselt
21/12 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-0 Oudenhove Oudenhove
04/01 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 5-0 Maarkedal Maarkedal
04/01 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-1 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
05/01 14:30 Wortegem Wortegem 4-1 Kluisbergen Kluisbergen
05/01 14:30 Deftinge Deftinge 2-5 Michelbeke Michelbeke
05/01 14:30 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 1-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
05/01 14:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 5-0 Velzeke Velzeke
 Speeldag 18
11/01 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 1-3 Wortegem Wortegem
11/01 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
11/01 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 3-4 Deftinge Deftinge
12/01 14:30 Michelbeke Michelbeke 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
12/01 14:30 Velzeke Velzeke 2-1 Boekel Boekel
12/01 14:30 Ophasselt Ophasselt 5-0 Maarkedal Maarkedal
12/01 14:30 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 2-2 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
12/01 14:30 Oudenhove Oudenhove 2-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
 Speeldag 19
18/01 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 1-1 Ophasselt Ophasselt
18/01 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 4-2 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
18/01 20:00 Boekel Boekel 2-1 Oudenhove Oudenhove
18/01 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-4 Kluisbergen Kluisbergen
19/01 15:00 Maarkedal Maarkedal 0-5 Velzeke Velzeke
19/01 15:00 Deftinge Deftinge 1-4 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
19/01 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 8-2 Michelbeke Michelbeke
19/01 15:00 Wortegem Wortegem 2-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
 Speeldag 20
25/01 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 1-1 Deftinge Deftinge
25/01 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
25/01 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 5-3 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
26/01 14:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
26/01 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 4-3 Wortegem Wortegem
26/01 15:00 Oudenhove Oudenhove 5-0 Maarkedal Maarkedal
26/01 15:00 Michelbeke Michelbeke 0-1 Boekel Boekel
26/01 15:00 Velzeke Velzeke 3-4 Ophasselt Ophasselt
 Speeldag 21
01/02 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-3 Velzeke Velzeke
01/02 19:30 Boekel Boekel 2-2 Kluisbergen Kluisbergen
01/02 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-0 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
02/02 15:00 Ophasselt Ophasselt 2-4 Oudenhove Oudenhove
02/02 15:00 Deftinge Deftinge 0-1 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
02/02 15:00 Maarkedal Maarkedal 0-5 Michelbeke Michelbeke
02/02 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
02/02 15:00 Wortegem Wortegem 4-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
 Speeldag 22
15/02 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-2 Maarkedal Maarkedal
15/02 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-1 Boekel Boekel
15/02 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-1 Deftinge Deftinge
15/02 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 4-1 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
16/02 15:00 Wortegem Wortegem 0-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
16/02 15:00 Michelbeke Michelbeke 1-3 Ophasselt Ophasselt
16/02 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 0-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
16/02 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-0 Velzeke Velzeke
 Speeldag 23
22/02 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 0-0 Oudenhove Oudenhove
22/02 19:30 Boekel Boekel 3-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
22/02 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 5-2 Sparta Bevere Sparta Bevere
23/02 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
23/02 15:00 Velzeke Velzeke 2-2 Michelbeke Michelbeke
23/02 15:00 Ophasselt Ophasselt 0-4 Kluisbergen Kluisbergen
23/02 15:00 Deftinge Deftinge 2-2 Wortegem Wortegem
23/02 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-0 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
 Speeldag 24
08/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 3-0 Velzeke Velzeke
08/03 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 6-0 Maarkedal Maarkedal
08/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 5-0 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
08/03 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 3-1 Ophasselt Ophasselt
09/03 15:00 Michelbeke Michelbeke 0-3 Oudenhove Oudenhove
09/03 15:00 Deftinge Deftinge 2-2 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
09/03 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 1-4 Boekel Boekel
09/03 16:30 Wortegem Wortegem 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 25
15/03 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-3 Michelbeke Michelbeke
15/03 19:30 Boekel Boekel 1-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
15/03 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-1 Deftinge Deftinge
16/03 15:00 Maarkedal Maarkedal 0-0 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
16/03 15:00 Velzeke Velzeke 3-2 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
16/03 15:00 Ophasselt Ophasselt 0-2 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
16/03 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-3 Wortegem Wortegem
16/03 15:00 Oudenhove Oudenhove 1-2 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 26
22/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-1 Maarkedal Maarkedal
22/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-2 Michelbeke Michelbeke
22/03 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-2 Velzeke Velzeke
22/03 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 2-2 Oudenhove Oudenhove
22/03 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-2 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
23/03 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 0-2 Ophasselt Ophasselt
23/03 15:00 Deftinge Deftinge 2-2 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
23/03 15:00 Wortegem Wortegem 6-0 Boekel Boekel
 Speeldag 27
29/03 19:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-1 Kluisbergen Kluisbergen
29/03 19:30 Boekel Boekel 3-1 Deftinge Deftinge
30/03 15:00 Ophasselt Ophasselt 0-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
30/03 15:00 Maarkedal Maarkedal 2-3 Wortegem Wortegem
30/03 15:00 Oudenhove Oudenhove 3-5 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
30/03 15:00 Velzeke Velzeke 1-0 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
30/03 15:00 Michelbeke Michelbeke 1-3 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
30/03 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 0-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 28
12/04 18:00 Wortegem Wortegem 6-0 Ophasselt Ophasselt
12/04 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 0-1 Kluisbergen Kluisbergen
12/04 19:30 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 4-2 Michelbeke Michelbeke
12/04 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 6-1 Velzeke Velzeke
12/04 19:30 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 2-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
12/04 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-0 Boekel Boekel
13/04 15:00 Deftinge Deftinge 1-2 Maarkedal Maarkedal
13/04 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 0-1 Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 29
19/04 18:00 Velzeke Velzeke 1-7 Wortegem Wortegem
19/04 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke
19/04 19:30 Boekel Boekel 3-3 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief
19/04 19:30 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 3-1 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen
20/04 15:00 Oudenhove Oudenhove 1-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
20/04 15:00 Michelbeke Michelbeke 0-1 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen
20/04 15:00 Ophasselt Ophasselt 0-2 Deftinge Deftinge
20/04 15:00 Maarkedal Maarkedal 1-4 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 30
27/04 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-0 Michelbeke Michelbeke
27/04 15:00 Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 1-2 Maarkedal Maarkedal
27/04 15:00 Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 2-3 Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem
27/04 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-1 Ophasselt Ophasselt
27/04 15:00 Deftinge Deftinge 0-3 Velzeke Velzeke
27/04 15:00 Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 3-2 Kluisbergen Kluisbergen
27/04 15:00 Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 2-0 Boekel Boekel
27/04 15:00 Wortegem Wortegem 2-0 Oudenhove Oudenhove
 Stand G P
1. KSV Sottegem KSV Sottegem 30 74
2. Wortegem Wortegem 30 60
3. Oudenhove Oudenhove 30 51
4. Kluisbergen Sportief Kluisbergen Sportief 30 50
5. Kluisbergen Kluisbergen 30 49
6. Wilskracht Idegem Wilskracht Idegem 30 46
7. Velzeke Velzeke 30 46
8. Boekel Boekel 30 44
9. Sparta Bevere Sparta Bevere 30 41
10. Jong Geraardsbergen Jong Geraardsbergen 30 40
11. Eendracht Moerbeke Eendracht Moerbeke 30 40
12. Deftinge Deftinge 30 30
13. Sparta Geraardsbergen Sparta Geraardsbergen 30 29
14. Ophasselt Ophasselt 30 26
15. Maarkedal Maarkedal 30 24
16. Michelbeke Michelbeke 30 18