Word fan! 13

Seizoen 2017 - 2018 Oost-Vlaanderen (3C)


 Speeldag 1
02/09 19:30 Boekel Boekel 3-0 Volkegem Volkegem
02/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-0 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
02/09 19:30 Zingem Zingem 1-2 Velzeke Velzeke
02/09 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
02/09 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-1 Sint-Goriks Sint-Goriks
03/09 15:00 Oudenhove Oudenhove 3-1 Michelbeke Michelbeke
03/09 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
03/09 15:00 Wortegem Wortegem 7-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
 Speeldag 2
09/09 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-3 Zingem Zingem
09/09 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-0 Semmerzake Semmerzake
09/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-4 Kluisbergen Kluisbergen
10/09 15:00 Velzeke Velzeke 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
10/09 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 1-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
10/09 15:00 Volkegem Volkegem 1-3 Oudenhove Oudenhove
10/09 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-0 Wortegem Wortegem
10/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 3-1 Boekel Boekel
 Speeldag 3
16/09 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
16/09 19:30 Zingem Zingem 4-0 Volkegem Volkegem
16/09 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
16/09 19:30 Boekel Boekel 0-0 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
16/09 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 4-0 Michelbeke Michelbeke
17/09 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 1-2 Velzeke Velzeke
17/09 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Wortegem Wortegem
17/09 15:00 Oudenhove Oudenhove 1-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 4
23/09 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-1 Sint-Goriks Sint-Goriks
23/09 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-2 Oudenhove Oudenhove
23/09 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-3 Boekel Boekel
24/09 15:00 Velzeke Velzeke 0-4 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
24/09 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-4 Zingem Zingem
24/09 15:00 Wortegem Wortegem 0-3 Kluisbergen Kluisbergen
24/09 15:00 Volkegem Volkegem 0-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
24/09 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-3 Semmerzake Semmerzake
 Speeldag 5
30/09 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-1 Wortegem Wortegem
30/09 19:30 Boekel Boekel 2-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
30/09 19:30 Zingem Zingem 3-0 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
30/09 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
01/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
01/10 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 4-1 Kluisbergen Kluisbergen
01/10 15:00 Velzeke Velzeke 4-1 Michelbeke Michelbeke
01/10 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 2-1 Volkegem Volkegem
 Speeldag 6
07/10 19:00 Michelbeke Michelbeke 2-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
07/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-6 Zingem Zingem
07/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 0-3 Semmerzake Semmerzake
07/10 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
08/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-1 Sint-Goriks Sint-Goriks
08/10 15:00 Wortegem Wortegem 4-1 Boekel Boekel
08/10 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-4 Oudenhove Oudenhove
08/10 16:00 Volkegem Volkegem 0-1 Velzeke Velzeke
 Speeldag 7
14/10 19:00 Michelbeke Michelbeke 4-0 Volkegem Volkegem
14/10 19:30 Boekel Boekel 2-2 Kluisbergen Kluisbergen
14/10 19:30 Zingem Zingem 3-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
14/10 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
15/10 15:00 Velzeke Velzeke 4-2 Olsene Sportief Olsene Sportief
15/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 5-0 Wortegem Wortegem
15/10 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-2 Semmerzake Semmerzake
15/10 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 0-4 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
 Speeldag 8
21/10 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-0 Velzeke Velzeke
21/10 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-1 Sint-Goriks Sint-Goriks
21/10 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-5 Oudenhove Oudenhove
21/10 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-0 Boekel Boekel
22/10 15:00 Wortegem Wortegem 0-2 Zingem Zingem
22/10 15:00 Volkegem Volkegem 1-3 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
22/10 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
22/10 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 6-4 Michelbeke Michelbeke
 Speeldag 9
27/10 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-2 Wortegem Wortegem
28/10 19:00 Michelbeke Michelbeke 3-7 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
28/10 19:30 Zingem Zingem 1-1 Kluisbergen Kluisbergen
29/10 15:00 Volkegem Volkegem 1-2 Olsene Sportief Olsene Sportief
29/10 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 3-0 Boekel Boekel
29/10 15:00 Velzeke Velzeke 3-4 Sparta Bevere Sparta Bevere
29/10 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 0-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
29/10 15:00 Oudenhove Oudenhove 4-4 Semmerzake Semmerzake
 Speeldag 10
05/11 14:30 Wortegem Wortegem 3-1 Sint-Goriks Sint-Goriks
05/11 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-2 Velzeke Velzeke
05/11 14:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 4-2 Michelbeke Michelbeke
05/11 14:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 5-0 Volkegem Volkegem
05/11 14:30 Boekel Boekel 0-2 Oudenhove Oudenhove
05/11 14:30 Semmerzake Semmerzake 4-3 Zingem Zingem
05/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
05/11 14:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 11
11/11 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
11/11 19:30 Zingem Zingem 6-0 Boekel Boekel
11/11 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Semmerzake Semmerzake
12/11 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-1 Oudenhove Oudenhove
12/11 14:30 Volkegem Volkegem 3-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
12/11 14:30 Velzeke Velzeke 3-3 Wortegem Wortegem
12/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
12/11 14:30 Sint-Goriks Sint-Goriks 2-4 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 12
18/11 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 5-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
18/11 19:30 Semmerzake Semmerzake 4-0 Sint-Goriks Sint-Goriks
18/11 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
18/11 19:30 Boekel Boekel 3-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
18/11 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-1 Velzeke Velzeke
19/11 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-1 Volkegem Volkegem
19/11 14:30 Wortegem Wortegem 3-2 Michelbeke Michelbeke
19/11 14:30 Oudenhove Oudenhove 1-3 Zingem Zingem
 Speeldag 13
25/11 19:00 Michelbeke Michelbeke 0-2 Kluisbergen Kluisbergen
25/11 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
25/11 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-1 Oudenhove Oudenhove
26/11 14:30 Velzeke Velzeke 2-4 Semmerzake Semmerzake
26/11 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
26/11 14:30 Sint-Goriks Sint-Goriks 2-3 Boekel Boekel
26/11 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-0 Zingem Zingem
26/11 14:30 Volkegem Volkegem 0-2 Wortegem Wortegem
 Speeldag 14
02/12 19:30 Boekel Boekel 2-2 Velzeke Velzeke
02/12 19:30 Semmerzake Semmerzake 4-1 Michelbeke Michelbeke
02/12 19:30 Zingem Zingem 4-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
02/12 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-2 Volkegem Volkegem
03/12 14:30 Wortegem Wortegem 2-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
03/12 14:30 Oudenhove Oudenhove 1-2 Sint-Goriks Sint-Goriks
03/12 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 3-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
03/12 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
 Speeldag 15
09/12 19:00 Michelbeke Michelbeke 0-3 Boekel Boekel
09/12 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-1 Wortegem Wortegem
09/12 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 4-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
09/12 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-4 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
11/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 2-6 Kluisbergen Kluisbergen
11/02 15:00 Velzeke Velzeke 1-1 Oudenhove Oudenhove
11/02 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 1-1 Zingem Zingem
11/02 15:00 Volkegem Volkegem 0-2 Semmerzake Semmerzake
 Speeldag 16
16/12 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-2 Kluisbergen Kluisbergen
16/12 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 4-3 Wortegem Wortegem
17/12 14:30 Volkegem Volkegem 2-1 Boekel Boekel
17/12 14:30 Sint-Goriks Sint-Goriks 4-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
17/12 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 Semmerzake Semmerzake
17/12 14:30 Velzeke Velzeke 3-1 Zingem Zingem
17/12 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 0-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
17/12 14:30 Michelbeke Michelbeke 0-4 Oudenhove Oudenhove
 Speeldag 17
06/01 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-6 Sparta Bevere Sparta Bevere
06/01 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-2 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
06/01 19:30 Boekel Boekel 2-3 Olsene Sportief Olsene Sportief
06/01 19:30 Zingem Zingem 4-0 Michelbeke Michelbeke
06/01 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-2 Velzeke Velzeke
07/01 14:30 Wortegem Wortegem 2-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
07/01 14:30 Oudenhove Oudenhove 1-1 Volkegem Volkegem
07/01 14:30 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-0 Sint-Goriks Sint-Goriks
 Speeldag 18
13/01 19:00 Michelbeke Michelbeke 3-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
13/01 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 0-2 Boekel Boekel
13/01 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-1 Semmerzake Semmerzake
14/01 14:30 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-3 Oudenhove Oudenhove
14/01 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3-0 Kluisbergen Kluisbergen
14/01 14:30 Wortegem Wortegem 0-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
14/01 14:30 Volkegem Volkegem 0-1 Zingem Zingem
14/01 14:30 Velzeke Velzeke 2-1 Sint-Goriks Sint-Goriks
 Speeldag 19
20/01 19:30 Boekel Boekel 2-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
20/01 19:30 Zingem Zingem 4-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
20/01 19:30 Semmerzake Semmerzake 6-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
20/01 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Volkegem Volkegem
21/01 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 1-0 Michelbeke Michelbeke
21/01 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 4-1 Velzeke Velzeke
21/01 15:00 Oudenhove Oudenhove 0-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
31/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-1 Wortegem Wortegem
 Speeldag 20
28/01 15:00 Michelbeke Michelbeke 1-1 Velzeke Velzeke
28/01 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 2-2 Oudenhove Oudenhove
28/01 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-4 Boekel Boekel
28/01 15:00 Kluisbergen Kluisbergen 0-2 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
28/01 15:00 Wortegem Wortegem 0-3 Semmerzake Semmerzake
28/01 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
28/01 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 1-1 Zingem Zingem
28/01 15:00 Volkegem Volkegem 2-4 Sint-Goriks Sint-Goriks
 Speeldag 21
03/02 19:30 Boekel Boekel 5-3 Wortegem Wortegem
03/02 19:30 Semmerzake Semmerzake 5-2 Kluisbergen Kluisbergen
03/02 19:30 Zingem Zingem 4-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
03/02 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-4 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
04/02 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 7-0 Michelbeke Michelbeke
04/02 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 3-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
04/02 15:00 Velzeke Velzeke 2-0 Volkegem Volkegem
04/02 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
 Speeldag 22
17/02 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-2 Boekel Boekel
17/02 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 1-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
17/02 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-0 Sint-Goriks Sint-Goriks
18/02 15:00 Semmerzake Semmerzake 1-0 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
18/02 15:00 Wortegem Wortegem 2-1 Oudenhove Oudenhove
18/02 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-2 Zingem Zingem
18/02 15:00 Volkegem Volkegem 1-4 Michelbeke Michelbeke
18/02 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-2 Velzeke Velzeke
 Speeldag 23
24/02 19:00 Michelbeke Michelbeke 1-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
24/02 19:30 Boekel Boekel 2-1 Semmerzake Semmerzake
24/02 19:30 Zingem Zingem 0-0 Wortegem Wortegem
24/02 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 1-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
25/02 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 3-0 Volkegem Volkegem
25/02 15:00 Velzeke Velzeke 1-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
25/02 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 4-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
25/02 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-5 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 24
03/03 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 4-0 Michelbeke Michelbeke
03/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-2 Velzeke Velzeke
03/03 19:30 Boekel Boekel 0-1 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
03/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 2-1 Zingem Zingem
03/03 19:30 Semmerzake Semmerzake 2-2 Oudenhove Oudenhove
04/03 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-0 Sint-Goriks Sint-Goriks
04/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 1-1 Volkegem Volkegem
04/03 15:00 Wortegem Wortegem 6-2 KSV Sottegem KSV Sottegem
 Speeldag 25
10/03 19:00 Michelbeke Michelbeke 2-3 Sparta Bevere Sparta Bevere
10/03 19:30 Zingem Zingem 2-1 Semmerzake Semmerzake
10/03 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 0-0 Kluisbergen Kluisbergen
11/03 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-2 Boekel Boekel
11/03 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 7-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
11/03 15:00 Volkegem Volkegem 0-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
11/03 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 4-3 Wortegem Wortegem
11/03 15:00 Velzeke Velzeke 4-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
 Speeldag 26
17/03 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-4 Sint-Goriks Sint-Goriks
17/03 19:30 Semmerzake Semmerzake 4-0 KSV Sottegem KSV Sottegem
17/03 19:30 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 2-1 Olsene Sportief Olsene Sportief
17/03 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-3 Volkegem Volkegem
17/03 19:30 Boekel Boekel 1-0 Zingem Zingem
18/03 15:00 Oudenhove Oudenhove 2-4 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
18/03 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-2 Michelbeke Michelbeke
18/03 15:00 Wortegem Wortegem 2-2 Velzeke Velzeke
 Speeldag 27
24/03 19:00 Michelbeke Michelbeke 2-1 Wortegem Wortegem
24/03 19:30 Zingem Zingem 1-1 Oudenhove Oudenhove
24/03 20:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 2-1 Boekel Boekel
25/03 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 2-0 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
25/03 15:00 Volkegem Volkegem 0-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
25/03 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 0-2 Semmerzake Semmerzake
25/03 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 4-1 Sparta Bevere Sparta Bevere
25/03 15:00 Velzeke Velzeke 0-3 Kluisbergen Kluisbergen
 Speeldag 28
14/04 19:30 Semmerzake Semmerzake 3-2 Velzeke Velzeke
14/04 19:30 Boekel Boekel 5-2 Sint-Goriks Sint-Goriks
14/04 19:30 Kluisbergen Kluisbergen 1-3 Michelbeke Michelbeke
14/04 19:30 Zingem Zingem 3-3 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
14/04 19:30 Sparta Bevere Sparta Bevere 3-3 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
15/04 15:00 Wortegem Wortegem 2-1 Volkegem Volkegem
15/04 15:00 Oudenhove Oudenhove 3-1 KSV Sottegem KSV Sottegem
15/04 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-0 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Speeldag 29
22/04 15:00 Velzeke Velzeke 2-4 Boekel Boekel
22/04 15:00 KSV Sottegem KSV Sottegem 3-0 Zingem Zingem
22/04 15:00 Sint-Goriks Sint-Goriks 2-3 Oudenhove Oudenhove
22/04 15:00 Michelbeke Michelbeke 1-3 Semmerzake Semmerzake
22/04 15:00 Volkegem Volkegem 1-6 Kluisbergen Kluisbergen
22/04 15:00 Sparta Bevere Sparta Bevere 0-3 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem
22/04 15:00 Nazareth - Eke Nazareth - Eke 3-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
22/04 15:00 Olsene Sportief Olsene Sportief 0-2 Wortegem Wortegem
 Speeldag 30
29/04 15:00 Wortegem Wortegem 0-1 Nazareth - Eke Nazareth - Eke
29/04 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-0 Sparta Bevere Sparta Bevere
29/04 15:00 Zingem Zingem 0-0 Sint-Goriks Sint-Goriks
29/04 15:00 Oudenhove Oudenhove 3-2 Velzeke Velzeke
29/04 15:00 Boekel Boekel 2-3 Michelbeke Michelbeke
29/04 15:00 Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 1-3 KSV Sottegem KSV Sottegem
29/04 15:00 Semmerzake Semmerzake 2-1 Volkegem Volkegem
29/04 15:00 Kluisbergen Kluisbergen 4-2 Olsene Sportief Olsene Sportief
 Stand G P
1. Kvc Nokere Kruishoutem Kvc Nokere Kruishoutem 30 69
2. Semmerzake Semmerzake 30 67
3. Nazareth - Eke Nazareth - Eke 30 61
4. Zingem Zingem 30 53
5. Oudenhove Oudenhove 30 50
6. Kluisbergen Kluisbergen 30 49
7. Velzeke Velzeke 30 42
8. Sparta Bevere Sparta Bevere 30 41
9. Boekel Boekel 30 40
10. KSV Sottegem KSV Sottegem 30 40
11. Wortegem Wortegem 30 38
12. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 30 37
13. Sint-Goriks Sint-Goriks 30 32
14. Michelbeke Michelbeke 30 25
15. Olsene Sportief Olsene Sportief 30 21
16. Volkegem Volkegem 30 8