Minste verliespunten

Totaal
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 12
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 17
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 19
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 25
5. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 26
6. Dendermonde Dendermonde 19 26
7. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 30
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 30
9. Mariekerke Mariekerke 19 30
10. Jong Zulte Jong Zulte 19 31
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 32
12. Latem Latem 19 35
13. Berlare Berlare 19 39
14. Adegem Adegem 19 39
15. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 44
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 48
Thuis
1. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 9 3
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 9 4
3. Eendracht Zele Eendracht Zele 9 5
4. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 10 6
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 9 11
6. Dendermonde Dendermonde 10 11
7. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 10 12
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 10 13
9. Mariekerke Mariekerke 10 15
10. Jong Zulte Jong Zulte 9 15
11. Latem Latem 10 15
12. Adegem Adegem 10 19
13. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 9 20
14. Berlare Berlare 9 22
15. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 10 23
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 9 25
Uit
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 10 8
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 9 11
3. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 10 12
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 10 14
5. Dendermonde Dendermonde 9 15
6. Mariekerke Mariekerke 9 15
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 10 16
8. Jong Zulte Jong Zulte 10 16
9. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 9 17
10. Berlare Berlare 10 17
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 9 18
12. Latem Latem 9 20
13. Adegem Adegem 9 20
14. Eendracht Zele Eendracht Zele 10 21
15. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 9 21
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 10 23

Meeste doelpunten gescoord

Totaal
1. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 51
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 51
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 44
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 38
5. Berlare Berlare 19 37
6. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 36
7. Dendermonde Dendermonde 19 34
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 33
9. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 33
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 32
11. Mariekerke Mariekerke 19 31
12. Jong Zulte Jong Zulte 19 29
13. Latem Latem 19 29
14. Adegem Adegem 19 17
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 16
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 11
Thuis
1. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 33
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 28
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 26
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 22
5. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 21
6. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 20
7. Latem Latem 19 19
8. Dendermonde Dendermonde 19 17
9. Mariekerke Mariekerke 19 16
10. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 15
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 13
12. Adegem Adegem 19 12
13. Berlare Berlare 19 10
14. Jong Zulte Jong Zulte 19 10
15. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 7
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 5
Uit
1. Berlare Berlare 19 27
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 23
3. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 19
4. Jong Zulte Jong Zulte 19 19
5. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 18
6. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 18
7. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 18
8. Dendermonde Dendermonde 19 17
9. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 16
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 15
11. Mariekerke Mariekerke 19 15
12. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 13
13. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 11
14. Latem Latem 19 10
15. Adegem Adegem 19 5
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 4

Beste verdediging

Totaal
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 20
2. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 22
3. Jong Zulte Jong Zulte 19 23
4. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 25
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 26
6. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 28
7. Adegem Adegem 19 29
8. Dendermonde Dendermonde 19 30
9. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 35
10. Mariekerke Mariekerke 19 35
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 36
12. Latem Latem 19 36
13. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 37
14. Berlare Berlare 19 39
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 40
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 61
Thuis
1. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 4
2. Jong Zulte Jong Zulte 19 10
3. Dendermonde Dendermonde 19 10
4. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 11
5. Mariekerke Mariekerke 19 12
6. Latem Latem 19 12
7. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 13
8. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 13
9. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 14
10. Adegem Adegem 19 16
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 16
12. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 20
13. Berlare Berlare 19 20
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 20
15. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 21
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 36
Uit
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 9
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 12
3. Jong Zulte Jong Zulte 19 13
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 13
5. Adegem Adegem 19 13
6. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 14
7. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 14
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 16
9. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 18
10. Berlare Berlare 19 19
11. Dendermonde Dendermonde 19 20
12. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 20
13. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 21
14. Mariekerke Mariekerke 19 23
15. Latem Latem 19 24
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 25

Beste doelsaldo

Totaal
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 31
2. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 23
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 19
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 12
5. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 11
6. Jong Zulte Jong Zulte 19 6
7. Dendermonde Dendermonde 19 4
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 -1
9. Berlare Berlare 19 -2
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 -3
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 -3
12. Mariekerke Mariekerke 19 -4
13. Latem Latem 19 -7
14. Adegem Adegem 19 -12
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 -24
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 -50
Thuis
1. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 19
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 17
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 13
4. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 11
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 9
6. Dendermonde Dendermonde 19 7
7. Latem Latem 19 7
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 5
9. Mariekerke Mariekerke 19 4
10. Jong Zulte Jong Zulte 19 0
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 0
12. Adegem Adegem 19 -4
13. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 -8
14. Berlare Berlare 19 -10
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 -15
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 -29
Uit
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 14
2. Berlare Berlare 19 8
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 6
4. Jong Zulte Jong Zulte 19 6
5. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 5
6. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 4
7. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 3
8. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 0
9. Dendermonde Dendermonde 19 -3
10. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 -3
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 -6
12. Mariekerke Mariekerke 19 -8
13. Adegem Adegem 19 -8
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 -9
15. Latem Latem 19 -14
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 -21

Aantal keer...

Gewonnen
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 14
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 12
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 12
4. Dendermonde Dendermonde 19 10
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 9
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 9
7. Jong Zulte Jong Zulte 19 8
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 8
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 8
10. Mariekerke Mariekerke 19 8
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 7
12. Latem Latem 19 6
13. Berlare Berlare 19 5
14. Adegem Adegem 19 4
15. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 4
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 1
Gelijk
1. Adegem Adegem 19 6
2. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 6
3. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 5
4. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 4
5. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 4
6. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 4
7. Latem Latem 19 4
8. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 3
9. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 3
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 3
11. Mariekerke Mariekerke 19 3
12. Berlare Berlare 19 3
13. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 2
14. Jong Zulte Jong Zulte 19 2
15. Dendermonde Dendermonde 19 1
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 1
Verloren
1. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 14
2. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 12
3. Berlare Berlare 19 11
4. Adegem Adegem 19 9
5. Latem Latem 19 9
6. Jong Zulte Jong Zulte 19 9
7. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 8
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 8
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 8
10. Mariekerke Mariekerke 19 8
11. Dendermonde Dendermonde 19 8
12. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 6
13. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 5
14. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 5
15. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 3
16. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 2
Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 10
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 8
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 8
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 6
5. Berlare Berlare 19 4
6. Latem Latem 19 4
7. Jong Zulte Jong Zulte 19 4
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 4
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 4
10. Dendermonde Dendermonde 19 4
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 3
12. Mariekerke Mariekerke 19 3
13. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 3
14. Adegem Adegem 19 2
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 1
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 0
Winst met 1 doelpunt verschil
1. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 6
2. Dendermonde Dendermonde 19 6
3. Mariekerke Mariekerke 19 5
4. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 4
5. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 4
6. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 4
7. Jong Zulte Jong Zulte 19 4
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 4
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 4
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 4
11. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 4
12. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 3
13. Latem Latem 19 2
14. Adegem Adegem 19 2
15. Berlare Berlare 19 1
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 0
Clean sheets
1. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 8
2. Jong Zulte Jong Zulte 19 7
3. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 7
4. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 6
5. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 6
6. Dendermonde Dendermonde 19 5
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 5
8. Latem Latem 19 5
9. Adegem Adegem 19 5
10. Mariekerke Mariekerke 19 4
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 4
12. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 4
13. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 3
14. Berlare Berlare 19 3
15. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 2
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 2
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 11
2. Adegem Adegem 19 7
3. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 7
4. Berlare Berlare 19 6
5. Latem Latem 19 5
6. Mariekerke Mariekerke 19 5
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 4
8. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 4
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 4
10. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 3
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 3
12. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 2
13. Jong Zulte Jong Zulte 19 2
14. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 2
15. Dendermonde Dendermonde 19 2
16. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 1
Verlies met 1 doelpunt verschil
1. Jong Zulte Jong Zulte 19 7
2. Dendermonde Dendermonde 19 6
3. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 5
4. Berlare Berlare 19 5
5. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 5
6. Latem Latem 19 4
7. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 4
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 4
9. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 4
10. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 3
11. Mariekerke Mariekerke 19 3
12. Adegem Adegem 19 2
13. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 2
14. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 1
15. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 1
16. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 1
Niet kunnen scoren
1. Adegem Adegem 19 11
2. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 10
3. Jong Zulte Jong Zulte 19 7
4. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 7
5. Latem Latem 19 6
6. Berlare Berlare 19 5
7. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 4
8. Mariekerke Mariekerke 19 4
9. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 4
10. Dendermonde Dendermonde 19 3
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 3
12. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 3
13. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 3
14. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 3
15. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 3
16. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 0
Langste reeks overwinningen
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 10+
2. Mariekerke Mariekerke 19 5+
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 5
4. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 4
5. Dendermonde Dendermonde 19 4
6. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 3
7. Jong Zulte Jong Zulte 19 3
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 3
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 3
10. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 3
11. Latem Latem 19 2
12. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 2+
13. Adegem Adegem 19 1
14. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 1
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 1
16. Berlare Berlare 19 1+
Langste reeks zonder verlies
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 19 10+
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 19 8
3. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 19 8
4. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 19 6
5. Mariekerke Mariekerke 19 5+
6. Dendermonde Dendermonde 19 5
7. Jong Zulte Jong Zulte 19 5
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 19 5
9. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 19 3+
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 19 3
11. Latem Latem 19 3
12. Eendracht Zele Eendracht Zele 19 3+
13. Adegem Adegem 19 3
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 19 3
15. Berlare Berlare 19 2
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 19 1