Minste verliespunten

Totaal
1. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 19
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 20
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 30
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 33
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 33
6. Dendermonde Dendermonde 25 35
7. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 39
8. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 40
9. Jong Zulte Jong Zulte 25 40
10. Mariekerke Mariekerke 25 42
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 44
12. Latem Latem 25 46
13. Berlare Berlare 25 47
14. Adegem Adegem 25 53
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 56
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 61
Thuis
1. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 13 6
2. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 12 8
3. Bambrugge RC Bambrugge RC 12 10
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 12 11
5. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 13 13
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 12 13
7. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 13 16
8. Dendermonde Dendermonde 13 18
9. Jong Zulte Jong Zulte 12 21
10. Latem Latem 13 22
11. Mariekerke Mariekerke 13 24
12. Berlare Berlare 12 25
13. Adegem Adegem 13 26
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 12 27
15. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 12 29
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 13 32
Uit
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 13 10
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 12 13
3. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 13 15
4. Dendermonde Dendermonde 12 17
5. Mariekerke Mariekerke 12 18
6. Jong Zulte Jong Zulte 13 19
7. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 12 20
8. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 13 22
9. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 13 22
10. Berlare Berlare 13 22
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 12 23
12. Latem Latem 12 24
13. Eendracht Zele Eendracht Zele 13 27
14. Adegem Adegem 12 27
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 13 29
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 12 29

Meeste doelpunten gescoord

Totaal
1. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 62
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 61
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 58
4. Dendermonde Dendermonde 25 56
5. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 49
6. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 47
7. Berlare Berlare 25 46
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 46
9. Mariekerke Mariekerke 25 43
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 42
11. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 41
12. Jong Zulte Jong Zulte 25 38
13. Latem Latem 25 37
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 24
15. Adegem Adegem 25 22
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 13
Thuis
1. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 37
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 34
3. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 32
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 31
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 31
6. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 25
7. Dendermonde Dendermonde 25 23
8. Latem Latem 25 23
9. Mariekerke Mariekerke 25 19
10. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 19
11. Berlare Berlare 25 16
12. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 15
13. Adegem Adegem 25 14
14. Jong Zulte Jong Zulte 25 13
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 10
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 9
Uit
1. Dendermonde Dendermonde 25 33
2. Berlare Berlare 25 30
3. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 29
4. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 28
5. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 27
6. Jong Zulte Jong Zulte 25 25
7. Mariekerke Mariekerke 25 24
8. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 22
9. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 21
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 21
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 18
12. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 16
13. Latem Latem 25 14
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 14
15. Adegem Adegem 25 8
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 4

Beste verdediging

Totaal
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 28
2. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 31
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 34
4. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 35
5. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 35
6. Jong Zulte Jong Zulte 25 36
7. Dendermonde Dendermonde 25 41
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 41
9. Adegem Adegem 25 41
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 43
11. Berlare Berlare 25 44
12. Latem Latem 25 44
13. Mariekerke Mariekerke 25 48
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 48
15. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 50
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 86
Thuis
1. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 11
2. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 15
3. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 15
4. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 15
5. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 16
6. Dendermonde Dendermonde 25 17
7. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 17
8. Latem Latem 25 17
9. Jong Zulte Jong Zulte 25 18
10. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 21
11. Mariekerke Mariekerke 25 21
12. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 21
13. Adegem Adegem 25 23
14. Berlare Berlare 25 23
15. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 32
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 52
Uit
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 13
2. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 16
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 18
4. Jong Zulte Jong Zulte 25 18
5. Adegem Adegem 25 18
6. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 18
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 20
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 20
9. Berlare Berlare 25 21
10. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 24
11. Dendermonde Dendermonde 25 24
12. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 26
13. Latem Latem 25 27
14. Mariekerke Mariekerke 25 27
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 27
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 34

Beste doelsaldo

Totaal
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 33
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 28
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 23
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 16
5. Dendermonde Dendermonde 25 15
6. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 8
7. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 6
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 3
9. Jong Zulte Jong Zulte 25 2
10. Berlare Berlare 25 2
11. Mariekerke Mariekerke 25 -5
12. Latem Latem 25 -7
13. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 -8
14. Adegem Adegem 25 -19
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 -24
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 -73
Thuis
1. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 22
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 18
3. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 17
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 16
5. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 10
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 8
7. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 8
8. Dendermonde Dendermonde 25 6
9. Latem Latem 25 6
10. Mariekerke Mariekerke 25 -2
11. Jong Zulte Jong Zulte 25 -5
12. Berlare Berlare 25 -7
13. Adegem Adegem 25 -9
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 -11
15. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 -17
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 -43
Uit
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 16
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 10
3. Dendermonde Dendermonde 25 9
4. Berlare Berlare 25 9
5. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 9
6. Jong Zulte Jong Zulte 25 7
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 1
8. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 0
9. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 -2
10. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 -2
11. Mariekerke Mariekerke 25 -3
12. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 -5
13. Adegem Adegem 25 -10
14. Latem Latem 25 -13
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 -13
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 -30

Aantal keer...

Gewonnen
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 17
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 17
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 14
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 13
5. Dendermonde Dendermonde 25 12
6. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 12
7. Jong Zulte Jong Zulte 25 11
8. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 10
9. Mariekerke Mariekerke 25 10
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 10
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 9
12. Berlare Berlare 25 8
13. Latem Latem 25 7
14. Adegem Adegem 25 4
15. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 4
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 4
Gelijk
1. Adegem Adegem 25 10
2. Latem Latem 25 8
3. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 7
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 6
5. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 6
6. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 5
7. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 5
8. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 4
9. Dendermonde Dendermonde 25 4
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 4
11. Berlare Berlare 25 4
12. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 3
13. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 3
14. Mariekerke Mariekerke 25 3
15. Jong Zulte Jong Zulte 25 2
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 2
Verloren
1. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 19
2. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 14
3. Berlare Berlare 25 13
4. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 12
5. Mariekerke Mariekerke 25 12
6. Jong Zulte Jong Zulte 25 12
7. Adegem Adegem 25 11
8. Latem Latem 25 10
9. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 10
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 9
11. Dendermonde Dendermonde 25 9
12. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 9
13. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 8
14. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 7
15. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 4
16. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 3
Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 11
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 11
3. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 9
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 9
5. Berlare Berlare 25 7
6. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 7
7. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 6
8. Dendermonde Dendermonde 25 6
9. Mariekerke Mariekerke 25 5
10. Jong Zulte Jong Zulte 25 5
11. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 4
12. Latem Latem 25 4
13. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 4
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 3
15. Adegem Adegem 25 2
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 0
Winst met 1 doelpunt verschil
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 6
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 6
3. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 6
4. Dendermonde Dendermonde 25 6
5. Jong Zulte Jong Zulte 25 6
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 6
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 5
8. Mariekerke Mariekerke 25 5
9. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 5
10. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 4
11. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 4
12. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 3
13. Latem Latem 25 3
14. Adegem Adegem 25 2
15. Berlare Berlare 25 1
16. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 1
Clean sheets
1. Jong Zulte Jong Zulte 25 9
2. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 9
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 8
4. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 7
5. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 7
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 7
7. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 7
8. Adegem Adegem 25 7
9. Latem Latem 25 6
10. Dendermonde Dendermonde 25 5
11. Mariekerke Mariekerke 25 5
12. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 5
13. Berlare Berlare 25 5
14. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 5
15. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 4
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 4
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 15
2. Adegem Adegem 25 9
3. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 9
4. Mariekerke Mariekerke 25 8
5. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 8
6. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 6
7. Berlare Berlare 25 6
8. Jong Zulte Jong Zulte 25 5
9. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 5
10. Latem Latem 25 5
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 5
12. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 4
13. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 3
14. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 2
15. Dendermonde Dendermonde 25 2
16. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 1
Verlies met 1 doelpunt verschil
1. Berlare Berlare 25 7
2. Jong Zulte Jong Zulte 25 7
3. Dendermonde Dendermonde 25 7
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 6
5. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 5
6. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 5
7. Latem Latem 25 5
8. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 4
9. Mariekerke Mariekerke 25 4
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 4
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 4
12. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 3
13. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 3
14. Adegem Adegem 25 2
15. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 2
16. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 1
Niet kunnen scoren
1. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 15
2. Adegem Adegem 25 13
3. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 9
4. Jong Zulte Jong Zulte 25 8
5. Latem Latem 25 7
6. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 7
7. Berlare Berlare 25 6
8. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 6
9. Mariekerke Mariekerke 25 5
10. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 5
11. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 5
12. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 4
13. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 4
14. Dendermonde Dendermonde 25 3
15. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 3
16. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 0
Langste reeks overwinningen
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 10
2. Mariekerke Mariekerke 25 6
3. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 5
4. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 4
5. Dendermonde Dendermonde 25 4
6. Jong Zulte Jong Zulte 25 3
7. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 3
8. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 3
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 3
10. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 3
11. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 3
12. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 2
13. Latem Latem 25 2
14. Berlare Berlare 25 2
15. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 1
16. Adegem Adegem 25 1
Langste reeks zonder verlies
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 25 10
2. Voorde-Appelterre Voorde-Appelterre 25 8
3. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 25 8
4. Mariekerke Mariekerke 25 6
5. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 25 6
6. Dendermonde Dendermonde 25 5
7. Jong Zulte Jong Zulte 25 5
8. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 25 5+
9. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 25 5
10. Latem Latem 25 5+
11. Adegem Adegem 25 5
12. Eendracht Zele Eendracht Zele 25 4
13. RS Haasdonk RS Haasdonk 25 4
14. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25 3
15. Berlare Berlare 25 2
16. Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 25 1