Word fan! 0

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (2B) 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 21
 Speeldag 1
03/09 19:30 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 1-3 SK Nossegem SK Nossegem
03/09 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 0-1 Racing Butsel Racing Butsel
03/09 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 1-0 Houtem Houtem
04/09 15:00 Aarschot Aarschot 0-3 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
04/09 15:00 RWL Sport RWL Sport 3-2 Keiberg Keiberg
04/09 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 2-1 Meerbeek Meerbeek
04/09 15:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 3-3 Perk Perk
04/09 15:00 Baal Baal 2-1 Holsbeek Holsbeek
 Speeldag 2
10/09 20:00 Houtem Houtem 2-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
10/09 20:15 Keiberg Keiberg 2-1 Aarschot Aarschot
11/09 15:00 Meerbeek Meerbeek 3-2 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
11/09 15:00 Perk Perk 0-3 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
11/09 15:00 SK Nossegem SK Nossegem 2-1 Baal Baal
11/09 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 4-3 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
11/09 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 1-2 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
11/09 16:00 Holsbeek Holsbeek 4-1 RWL Sport RWL Sport
 Speeldag 3
17/09 19:30 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 4-2 Keiberg Keiberg
17/09 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-1 SK Nossegem SK Nossegem
17/09 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 8-2 Meerbeek Meerbeek
18/09 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 2-6 Houtem Houtem
18/09 15:00 RWL Sport RWL Sport 2-4 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
18/09 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 1-2 Perk Perk
18/09 15:00 Aarschot Aarschot 3-1 Holsbeek Holsbeek
18/09 16:00 Baal Baal 2-2 Racing Butsel Racing Butsel
 Speeldag 4
24/09 20:00 Houtem Houtem 6-3 Baal Baal
24/09 20:15 Keiberg Keiberg 0-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
25/09 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 4-0 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
25/09 15:00 Perk Perk 1-4 Holsbeek Holsbeek
25/09 15:00 SK Nossegem SK Nossegem 1-1 RWL Sport RWL Sport
25/09 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 1-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
25/09 15:00 Meerbeek Meerbeek 3-2 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
25/09 15:00 Aarschot Aarschot 1-0 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
 Speeldag 5
01/10 20:00 Holsbeek Holsbeek 2-2 Meerbeek Meerbeek
01/10 20:00 Houtem Houtem 1-3 SK Nossegem SK Nossegem
01/10 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 6-0 Keiberg Keiberg
02/10 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 0-0 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
02/10 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 1-1 Racing Butsel Racing Butsel
02/10 15:00 Perk Perk 0-5 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
02/10 16:00 Baal Baal 0-2 Aarschot Aarschot
02/10 16:00 RWL Sport RWL Sport 6-0 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
 Speeldag 6
08/10 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-0 Baal Baal
08/10 20:00 SK Nossegem SK Nossegem 1-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
08/10 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 3-0 Houtem Houtem
08/10 20:15 Keiberg Keiberg 1-4 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
09/10 15:00 Aarschot Aarschot 1-3 RWL Sport RWL Sport
09/10 15:00 Meerbeek Meerbeek 3-2 Perk Perk
09/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 2-0 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
09/10 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 0-1 Holsbeek Holsbeek
 Speeldag 7
15/10 20:00 Holsbeek Holsbeek 2-0 Keiberg Keiberg
15/10 20:00 Houtem Houtem 1-3 Racing Butsel Racing Butsel
15/10 20:30 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 5-2 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
16/10 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 1-3 RWL Sport RWL Sport
16/10 15:00 Meerbeek Meerbeek 1-2 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
16/10 15:00 Perk Perk 1-3 SK Nossegem SK Nossegem
16/10 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 2-1 Aarschot Aarschot
16/10 15:00 Baal Baal 3-1 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
 Speeldag 8
22/10 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-2 Holsbeek Holsbeek
22/10 20:15 Keiberg Keiberg 1-0 Perk Perk
22/10 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 3-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
23/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-0 Meerbeek Meerbeek
23/10 15:00 RWL Sport RWL Sport 1-0 Baal Baal
23/10 15:00 Aarschot Aarschot 0-2 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
23/10 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 7-1 Houtem Houtem
23/10 15:00 SK Nossegem SK Nossegem 0-1 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
 Speeldag 9
29/10 20:00 Holsbeek Holsbeek 1-1 Racing Butsel Racing Butsel
29/10 20:00 Houtem Houtem 3-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
29/10 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 2-0 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
30/10 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 3-1 Baal Baal
30/10 14:30 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 4-0 Keiberg Keiberg
30/10 14:30 Meerbeek Meerbeek 2-5 SK Nossegem SK Nossegem
30/10 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 1-1 RWL Sport RWL Sport
30/10 14:30 Perk Perk 3-3 Aarschot Aarschot
 Speeldag 10
05/11 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-2 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
05/11 20:15 Keiberg Keiberg 1-1 Meerbeek Meerbeek
05/11 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 4-2 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
06/11 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 1-2 Perk Perk
06/11 14:30 RWL Sport RWL Sport 1-3 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
06/11 14:30 Baal Baal 2-3 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
06/11 14:30 Aarschot Aarschot 2-0 Houtem Houtem
06/11 14:30 SK Nossegem SK Nossegem 3-2 Holsbeek Holsbeek
 Speeldag 11
12/11 20:00 Holsbeek Holsbeek 1-1 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
12/11 20:00 Houtem Houtem 1-0 RWL Sport RWL Sport
12/11 20:15 Keiberg Keiberg 2-1 SK Nossegem SK Nossegem
12/11 20:30 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 5-0 Baal Baal
13/11 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 2-4 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
13/11 14:30 Meerbeek Meerbeek 1-2 Aarschot Aarschot
13/11 14:30 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 0-3 Racing Butsel Racing Butsel
13/11 14:30 Perk Perk 0-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
 Speeldag 12
19/11 19:30 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 1-2 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
19/11 20:00 Houtem Houtem 2-1 Holsbeek Holsbeek
20/11 14:30 Baal Baal 2-3 Meerbeek Meerbeek
20/11 14:30 RWL Sport RWL Sport 5-0 Perk Perk
20/11 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 2-1 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
20/11 14:30 SK Nossegem SK Nossegem 1-6 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
20/11 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 3-2 Keiberg Keiberg
20/11 14:30 Aarschot Aarschot 3-1 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
 Speeldag 13
26/11 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 2-0 Aarschot Aarschot
26/11 20:00 Holsbeek Holsbeek 5-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
26/11 20:15 Keiberg Keiberg 1-1 Baal Baal
26/11 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 4-2 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
 Speeldag 17
27/11 19:00 Perk Perk 0-3 Houtem Houtem
 Speeldag 14
03/12 20:00 Houtem Houtem 1-0 Meerbeek Meerbeek
03/12 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 4-0 Holsbeek Holsbeek
03/12 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 1-3 Perk Perk
04/12 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 2-0 SK Nossegem SK Nossegem
04/12 14:30 RWL Sport RWL Sport 4-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
04/12 14:30 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 6-0 Keiberg Keiberg
04/12 14:30 Aarschot Aarschot 2-2 Racing Butsel Racing Butsel
04/12 14:30 Baal Baal 0-3 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
 Speeldag 15
10/12 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-1 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
10/12 20:00 Holsbeek Holsbeek 1-2 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
10/12 20:15 Keiberg Keiberg 2-1 Houtem Houtem
11/12 14:30 Meerbeek Meerbeek 2-3 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
11/12 14:30 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 1-0 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
11/12 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 0-5 RWL Sport RWL Sport
11/12 14:30 SK Nossegem SK Nossegem 1-1 Aarschot Aarschot
11/12 14:30 Perk Perk 2-0 Baal Baal
 Speeldag 16
17/12 14:30 Baal Baal 1-3 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
17/12 19:30 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 2-0 RWL Sport RWL Sport
17/12 20:15 Keiberg Keiberg 0-0 Holsbeek Holsbeek
18/12 13:30 Meerbeek Meerbeek 2-8 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
18/12 13:30 SK Nossegem SK Nossegem 2-1 Perk Perk
08/01 14:30 Aarschot Aarschot 1-3 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
 Speeldag 17
08/01 14:30 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 4-0 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
08/01 14:30 Meerbeek Meerbeek 4-2 RWL Sport RWL Sport
08/01 14:30 SK Nossegem SK Nossegem 2-2 Racing Butsel Racing Butsel
 Speeldag 16
11/01 20:00 Houtem Houtem 0-3 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
 Speeldag 18
14/01 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 1-3 Houtem Houtem
14/01 20:00 Holsbeek Holsbeek 0-0 Baal Baal
14/01 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 5-1 SK Nossegem SK Nossegem
15/01 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 2-1 Racing Butsel Racing Butsel
15/01 14:30 Perk Perk 0-1 Keiberg Keiberg
15/01 14:30 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 0-0 Meerbeek Meerbeek
15/01 14:30 RWL Sport RWL Sport 3-2 Aarschot Aarschot
15/01 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 3-1 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
 Speeldag 19
22/01 14:30 SK Nossegem SK Nossegem 0-2 Meerbeek Meerbeek
 Speeldag 20
28/01 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 3-2 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
28/01 20:00 Holsbeek Holsbeek 3-1 Houtem Houtem
28/01 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 4-0 RWL Sport RWL Sport
29/01 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 3-0 Aarschot Aarschot
29/01 14:30 Meerbeek Meerbeek 1-0 Keiberg Keiberg
29/01 14:30 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 4-1 SK Nossegem SK Nossegem
29/01 14:30 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 1-1 Baal Baal
29/01 14:30 Perk Perk 0-1 Racing Butsel Racing Butsel
 Speeldag 21
04/02 20:00 Houtem Houtem 1-2 Perk Perk
04/02 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 0-2 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
04/02 20:15 Keiberg Keiberg 1-3 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
05/02 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 8-1 Meerbeek Meerbeek
05/02 15:00 Baal Baal Gestopt SK Nossegem SK Nossegem
05/02 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-1 Holsbeek Holsbeek
05/02 15:00 RWL Sport RWL Sport 2-2 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
05/02 15:00 Aarschot Aarschot 1-1 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
 Speeldag 19
08/02 20:00 Houtem Houtem ...-... Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
 Speeldag 22
11/02 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode ...-... RWL Sport RWL Sport
11/02 20:00 Holsbeek Holsbeek ...-... Aarschot Aarschot
11/02 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar ...-... Racing Butsel Racing Butsel
12/02 14:30 Perk Perk ...-... Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
12/02 15:00 Meerbeek Meerbeek ...-... Houtem Houtem
12/02 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar ...-... Baal Baal
12/02 15:00 SK Nossegem SK Nossegem ...-... Keiberg Keiberg
12/02 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal ...-... Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
 Speeldag 19
16/02 20:00 Keiberg Keiberg ...-... Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
18/02 19:30 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 ...-... Holsbeek Holsbeek
 Speeldag 16
19/02 15:00 Racing Butsel Racing Butsel ...-... Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
 Speeldag 19
19/02 15:00 RWL Sport RWL Sport ...-... Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
19/02 15:00 Aarschot Aarschot ...-... Perk Perk
 Speeldag 23
25/02 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode ...-... Keiberg Keiberg
25/02 20:00 Holsbeek Holsbeek ...-... SK Nossegem SK Nossegem
26/02 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg ...-... Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
26/02 14:30 Perk Perk ...-... Meerbeek Meerbeek
26/02 15:00 Racing Butsel Racing Butsel ...-... Aarschot Aarschot
26/02 15:00 Baal Baal ...-... Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
26/02 15:00 RWL Sport RWL Sport ...-... Houtem Houtem
26/02 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal ...-... Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
 Speeldag 24
04/03 19:30 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 ...-... Racing Butsel Racing Butsel
04/03 20:00 Houtem Houtem ...-... Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
04/03 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar ...-... Perk Perk
04/03 20:15 Keiberg Keiberg ...-... RWL Sport RWL Sport
05/03 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar ...-... Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
05/03 15:00 Meerbeek Meerbeek ...-... Holsbeek Holsbeek
05/03 15:00 Aarschot Aarschot ...-... Baal Baal
05/03 15:00 SK Nossegem SK Nossegem ...-... Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
 Speeldag 25
11/03 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode ...-... Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
11/03 20:00 Holsbeek Holsbeek ...-... Perk Perk
11/03 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 ...-... Aarschot Aarschot
12/03 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg ...-... SK Nossegem SK Nossegem
12/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel ...-... Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
12/03 15:00 RWL Sport RWL Sport ...-... Meerbeek Meerbeek
12/03 15:00 Baal Baal ...-... Houtem Houtem
12/03 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal ...-... Keiberg Keiberg
 Speeldag 26
18/03 20:00 Holsbeek Holsbeek ...-... Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
18/03 20:00 Houtem Houtem ...-... Aarschot Aarschot
18/03 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar ...-... Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
18/03 20:15 Keiberg Keiberg ...-... Racing Butsel Racing Butsel
19/03 14:30 Perk Perk ...-... Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
19/03 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar ...-... RWL Sport RWL Sport
19/03 15:00 SK Nossegem SK Nossegem ...-... Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
19/03 15:00 Meerbeek Meerbeek ...-... Baal Baal
 Speeldag 27
25/03 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode ...-... Meerbeek Meerbeek
25/03 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 ...-... Baal Baal
26/03 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg ...-... Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
26/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel ...-... Houtem Houtem
26/03 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal ...-... Holsbeek Holsbeek
26/03 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar ...-... Perk Perk
26/03 15:00 Aarschot Aarschot ...-... Keiberg Keiberg
26/03 15:00 RWL Sport RWL Sport ...-... SK Nossegem SK Nossegem
 Speeldag 28
01/04 20:00 Holsbeek Holsbeek ...-... Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
01/04 20:00 Houtem Houtem ...-... Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
01/04 20:00 SK Nossegem SK Nossegem ...-... Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
01/04 20:15 Keiberg Keiberg ...-... Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
01/04 20:15 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar ...-... Aarschot Aarschot
02/04 14:30 Perk Perk ...-... Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
02/04 15:00 Baal Baal ...-... RWL Sport RWL Sport
02/04 15:00 Meerbeek Meerbeek ...-... Racing Butsel Racing Butsel
 Speeldag 19
05/04 18:30 Baal Baal ...-... Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
05/04 18:30 Racing Butsel Racing Butsel ...-... Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
 Speeldag 29
15/04 19:30 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode ...-... Perk Perk
15/04 20:15 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 ...-... Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
16/04 14:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg ...-... Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
16/04 15:00 Racing Butsel Racing Butsel ...-... SK Nossegem SK Nossegem
16/04 15:00 Aarschot Aarschot ...-... Meerbeek Meerbeek
16/04 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal ...-... Houtem Houtem
16/04 15:00 RWL Sport RWL Sport ...-... Holsbeek Holsbeek
16/04 16:00 Baal Baal ...-... Keiberg Keiberg
 Speeldag 30
23/04 14:30 Perk Perk ...-... RWL Sport RWL Sport
23/04 15:00 Holsbeek Holsbeek ...-... Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
23/04 15:00 Meerbeek Meerbeek ...-... Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal
23/04 15:00 Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode ...-... Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg
23/04 15:00 Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar ...-... Aarschot Aarschot
23/04 15:00 SK Nossegem SK Nossegem ...-... Houtem Houtem
23/04 15:00 Racing Butsel Racing Butsel ...-... Baal Baal
23/04 15:00 Keiberg Keiberg ...-... Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000
 Speeldag 31
30/04 15:00 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar ...-... Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar
30/04 15:00 RWL Sport RWL Sport ...-... Racing Butsel Racing Butsel
30/04 15:00 Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 ...-... Meerbeek Meerbeek
30/04 15:00 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg ...-... Holsbeek Holsbeek
30/04 15:00 Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal ...-... Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode
30/04 15:00 Aarschot Aarschot ...-... SK Nossegem SK Nossegem
30/04 15:00 Baal Baal ...-... Perk Perk
30/04 15:00 Houtem Houtem ...-... Keiberg Keiberg

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Averbode-Okselaar Averbode-Okselaar 19 49
2. Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar 19 47
3. Rapide Wezemaal Rapide Wezemaal 19 32
4. RWL Sport RWL Sport 19 30
5. Holsbeek Holsbeek 19 29
6. Houtem Houtem 19 27
7. Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 19 26
8. SK Nossegem SK Nossegem 19 26
9. Meerbeek Meerbeek 20 25
10. Racing Butsel Racing Butsel 18 25
11. Kessel Lo 2000 Kessel Lo 2000 19 22
12. Stormvogels Haasrode Stormvogels Haasrode 18 22
13. Aarschot Aarschot 19 22
14. Keiberg Keiberg 19 18
15. Perk Perk 19 17
16. Baal Baal 18 10