Word fan! 0

Provinciaal voetbal - Vlaams-Brabant (4A) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 17:30 Vissenaken Vissenaken 1-3 Goetsenhoven Goetsenhoven
04/09 19:00 Boutersem Boutersem 1-2 Bunsbeek Bunsbeek
05/09 15:00 Heide Linter Heide Linter 0-1 Linter Linter
05/09 15:00 Halle Halle 0-0 Orsmaal Orsmaal
05/09 15:00 Meldert Meldert 2-3 Hoegaarden Hoegaarden
05/09 15:00 Neerwinden Neerwinden 0-6 KVK Tienen KVK Tienen
05/09 16:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-9 Budingen Budingen
 Speeldag 2
11/09 19:30 Houtem Houtem 6-2 Racing Butsel Racing Butsel
12/09 15:00 Halle Halle 2-4 KVK Tienen KVK Tienen
12/09 15:00 Linter Linter 6-1 Boutersem Boutersem
12/09 15:00 Orsmaal Orsmaal 3-4 Meldert Meldert
12/09 15:00 Budingen Budingen 9-1 Heide Linter Heide Linter
12/09 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 2-0 Vissenaken Vissenaken
12/09 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 3-3 Neerwinden Neerwinden
 Speeldag 3
18/09 17:30 Vissenaken Vissenaken 0-3 Linter Linter
18/09 19:00 Boutersem Boutersem 1-1 Budingen Budingen
19/09 15:00 Meldert Meldert 2-4 KVK Tienen KVK Tienen
19/09 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-6 Hoegaarden Hoegaarden
19/09 15:00 Heide Linter Heide Linter 2-2 Houtem Houtem
19/09 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 0-1 Bunsbeek Bunsbeek
19/09 15:00 Neerwinden Neerwinden 2-1 Halle Halle
 Speeldag 4
25/09 19:30 Houtem Houtem 5-2 Boutersem Boutersem
26/09 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 4-0 Neerwinden Neerwinden
26/09 15:00 Orsmaal Orsmaal 2-0 Racing Butsel Racing Butsel
26/09 15:00 Halle Halle 2-1 Meldert Meldert
26/09 15:00 Budingen Budingen 4-2 Vissenaken Vissenaken
26/09 16:00 Linter Linter 7-2 Goetsenhoven Goetsenhoven
26/09 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 5-2 Heide Linter Heide Linter
 Speeldag 5
02/10 17:30 Vissenaken Vissenaken 0-0 Houtem Houtem
02/10 19:00 Boutersem Boutersem 2-1 Hoegaarden Hoegaarden
03/10 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 1-4 Linter Linter
03/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 1-11 KVK Tienen KVK Tienen
03/10 15:00 Neerwinden Neerwinden 4-2 Meldert Meldert
03/10 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 3-3 Budingen Budingen
03/10 16:00 Heide Linter Heide Linter 3-0 Orsmaal Orsmaal
 Speeldag 6
09/10 19:30 Houtem Houtem 2-0 Goetsenhoven Goetsenhoven
10/10 15:00 Budingen Budingen 0-1 Bunsbeek Bunsbeek
10/10 15:00 Orsmaal Orsmaal 4-1 Boutersem Boutersem
10/10 15:00 Linter Linter 10-3 Neerwinden Neerwinden
10/10 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 5-0 Heide Linter Heide Linter
10/10 15:00 Halle Halle 4-0 Racing Butsel Racing Butsel
10/10 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 4-0 Vissenaken Vissenaken
 Speeldag 7
16/10 17:30 Vissenaken Vissenaken 0-2 Orsmaal Orsmaal
16/10 19:00 Boutersem Boutersem 1-2 KVK Tienen KVK Tienen
17/10 15:00 Heide Linter Heide Linter 3-3 Halle Halle
17/10 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 2-6 Hoegaarden Hoegaarden
17/10 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 1-2 Meldert Meldert
17/10 15:00 Linter Linter 1-3 Budingen Budingen
17/10 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 5-1 Houtem Houtem
 Speeldag 8
23/10 19:30 Houtem Houtem 1-4 Linter Linter
24/10 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 6-0 Vissenaken Vissenaken
24/10 15:00 Halle Halle 2-0 Boutersem Boutersem
24/10 15:00 Orsmaal Orsmaal 0-1 Goetsenhoven Goetsenhoven
24/10 15:00 Budingen Budingen 7-4 Neerwinden Neerwinden
24/10 15:00 Meldert Meldert 7-1 Heide Linter Heide Linter
24/10 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-2 Bunsbeek Bunsbeek
 Speeldag 9
30/10 17:30 Vissenaken Vissenaken 0-5 Halle Halle
30/10 19:00 Boutersem Boutersem 1-5 Meldert Meldert
31/10 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 1-4 Orsmaal Orsmaal
31/10 15:00 Neerwinden Neerwinden 6-3 Racing Butsel Racing Butsel
31/10 15:00 Linter Linter 1-2 Hoegaarden Hoegaarden
31/10 15:00 Budingen Budingen 3-1 Houtem Houtem
31/10 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 1-4 KVK Tienen KVK Tienen
 Speeldag 10
06/11 19:30 Houtem Houtem 6-3 Neerwinden Neerwinden
07/11 14:30 Orsmaal Orsmaal 0-3 Linter Linter
07/11 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 4-0 Heide Linter Heide Linter
07/11 14:30 Halle Halle 1-0 Goetsenhoven Goetsenhoven
07/11 14:30 Meldert Meldert 4-1 Vissenaken Vissenaken
07/11 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 0-3 KVK Tienen KVK Tienen
07/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 5-3 Budingen Budingen
 Speeldag 11
11/11 15:00 Houtem Houtem 0-1 Hoegaarden Hoegaarden
14/11 14:30 Bunsbeek Bunsbeek 1-0 Halle Halle
14/11 14:30 Budingen Budingen 1-2 Orsmaal Orsmaal
14/11 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 1-2 Meldert Meldert
14/11 14:30 Neerwinden Neerwinden 1-1 Heide Linter Heide Linter
14/11 15:00 Boutersem Boutersem 1-1 Racing Butsel Racing Butsel
 Speeldag 12
21/11 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 2-1 Vissenaken Vissenaken
21/11 14:30 Halle Halle 1-7 Linter Linter
21/11 14:30 Budingen Budingen 1-6 KVK Tienen KVK Tienen
21/11 14:30 Heide Linter Heide Linter 0-4 Boutersem Boutersem
21/11 14:30 Orsmaal Orsmaal 1-0 Houtem Houtem
21/11 14:30 Meldert Meldert 2-0 Bunsbeek Bunsbeek
21/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 4-1 Neerwinden Neerwinden
 Speeldag 13
23/11 20:30 Linter Linter 1-1 KVK Tienen KVK Tienen
27/11 17:30 Vissenaken Vissenaken 4-3 Heide Linter Heide Linter
27/11 19:30 Houtem Houtem 1-7 KVK Tienen KVK Tienen
28/11 14:30 Budingen Budingen 5-0 Halle Halle
28/11 14:30 Linter Linter 6-0 Meldert Meldert
28/11 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 3-1 Racing Butsel Racing Butsel
28/11 14:30 Neerwinden Neerwinden 0-2 Boutersem Boutersem
28/11 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 5-0 FF Orsmaal Orsmaal
 Speeldag 14
05/12 14:30 Neerwinden Neerwinden 3-1 Orsmaal Orsmaal
05/12 14:30 Halle Halle 1-4 Houtem Houtem
05/12 14:30 Heide Linter Heide Linter 2-3 Goetsenhoven Goetsenhoven
05/12 14:30 Meldert Meldert 1-1 Budingen Budingen
05/12 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 3-3 Bunsbeek Bunsbeek
05/12 14:30 Boutersem Boutersem 2-1 Vissenaken Vissenaken
05/12 18:00 Hoegaarden Hoegaarden 2-1 KVK Tienen KVK Tienen
 Speeldag 15
10/12 19:30 Houtem Houtem 3-4 Meldert Meldert
11/12 16:30 Vissenaken Vissenaken 4-2 Neerwinden Neerwinden
12/12 14:30 Linter Linter 5-0 FF Racing Butsel Racing Butsel
12/12 14:30 Bunsbeek Bunsbeek 5-1 Heide Linter Heide Linter
12/12 14:30 Orsmaal Orsmaal 1-4 KVK Tienen KVK Tienen
12/12 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 3-3 Boutersem Boutersem
12/12 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 4-0 Halle Halle
 Speeldag 16
18/12 19:00 KVK Tienen KVK Tienen 11-1 Neerwinden Neerwinden
19/12 14:30 Budingen Budingen 5-2 Racing Butsel Racing Butsel
19/12 14:30 Orsmaal Orsmaal 2-0 Halle Halle
19/12 14:30 Bunsbeek Bunsbeek 0-0 Boutersem Boutersem
19/12 14:30 Linter Linter 4-1 Heide Linter Heide Linter
19/12 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 4-0 Vissenaken Vissenaken
19/12 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 6-1 Meldert Meldert
 Speeldag 18
29/01 17:30 Vissenaken Vissenaken 1-6 Budingen Budingen
29/01 19:00 Boutersem Boutersem 5-2 Houtem Houtem
30/01 14:30 Heide Linter Heide Linter 1-2 Hoegaarden Hoegaarden
30/01 14:30 Neerwinden Neerwinden 4-1 Bunsbeek Bunsbeek
30/01 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 2-4 Orsmaal Orsmaal
30/01 14:30 Goetsenhoven Goetsenhoven 2-2 Linter Linter
30/01 14:30 Meldert Meldert 0-0 Halle Halle
 Speeldag 19
05/02 19:30 Houtem Houtem 1-0 Vissenaken Vissenaken
05/02 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 5-0 FF Racing Butsel Racing Butsel
06/02 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 3-0 Boutersem Boutersem
 Speeldag 20
12/02 17:30 Vissenaken Vissenaken 0-9 Hoegaarden Hoegaarden
13/02 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 1-4 Budingen Budingen
13/02 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 2-1 Houtem Houtem
13/02 15:00 Neerwinden Neerwinden 0-2 Linter Linter
13/02 15:00 Heide Linter Heide Linter 2-8 KVK Tienen KVK Tienen
13/02 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 3-3 Halle Halle
13/02 15:00 Boutersem Boutersem 2-3 Orsmaal Orsmaal
 Speeldag 19
15/02 20:30 Orsmaal Orsmaal 6-0 Heide Linter Heide Linter
16/02 20:00 Linter Linter 3-0 Bunsbeek Bunsbeek
16/02 20:00 Meldert Meldert 2-1 Neerwinden Neerwinden
17/02 20:00 Budingen Budingen 4-0 Goetsenhoven Goetsenhoven
 Speeldag 21
20/02 15:00 Orsmaal Orsmaal 2-1 Vissenaken Vissenaken
20/02 15:00 Budingen Budingen 1-1 Linter Linter
20/02 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 6-1 Boutersem Boutersem
20/02 15:00 Meldert Meldert 4-1 Racing Butsel Racing Butsel
20/02 15:00 Halle Halle 3-0 Heide Linter Heide Linter
20/02 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 4-0 Goetsenhoven Goetsenhoven
 Speeldag 22
26/02 17:30 Vissenaken Vissenaken 1-0 Bunsbeek Bunsbeek
26/02 19:00 Boutersem Boutersem 0-1 Linter Linter
26/02 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 6-1 Halle Halle
27/02 14:30 Heide Linter Heide Linter 1-4 Budingen Budingen
27/02 14:30 Meldert Meldert 2-1 Orsmaal Orsmaal
27/02 14:30 Racing Butsel Racing Butsel 1-1 Houtem Houtem
27/02 15:00 Neerwinden Neerwinden 1-4 Goetsenhoven Goetsenhoven
 Speeldag 21
02/03 20:00 Houtem Houtem 4-0 Bunsbeek Bunsbeek
 Speeldag 23
05/03 17:30 Vissenaken Vissenaken 1-2 KVK Tienen KVK Tienen
05/03 19:00 Boutersem Boutersem 2-0 Halle Halle
06/03 15:00 Heide Linter Heide Linter 3-4 Meldert Meldert
06/03 15:00 Neerwinden Neerwinden 1-2 Budingen Budingen
06/03 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 3-0 Orsmaal Orsmaal
06/03 15:00 Linter Linter 0-1 Houtem Houtem
06/03 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 1-3 Hoegaarden Hoegaarden
 Speeldag 24
12/03 19:30 Houtem Houtem 0-2 Budingen Budingen
13/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-3 Neerwinden Neerwinden
13/03 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 14-3 Goetsenhoven Goetsenhoven
13/03 15:00 Meldert Meldert 1-0 Boutersem Boutersem
13/03 15:00 Orsmaal Orsmaal 1-0 Bunsbeek Bunsbeek
13/03 15:00 Halle Halle 0-1 Vissenaken Vissenaken
13/03 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 3-1 Linter Linter
 Speeldag 25
19/03 17:30 Vissenaken Vissenaken 2-2 Meldert Meldert
19/03 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 7-0 Bunsbeek Bunsbeek
20/03 15:00 Neerwinden Neerwinden 2-0 Houtem Houtem
20/03 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 4-2 Halle Halle
20/03 15:00 Heide Linter Heide Linter 1-3 Racing Butsel Racing Butsel
20/03 15:00 Budingen Budingen 5-2 Hoegaarden Hoegaarden
20/03 15:00 Linter Linter 0-2 Orsmaal Orsmaal
 Speeldag 26
27/03 15:00 Halle Halle 2-1 Bunsbeek Bunsbeek
27/03 15:00 Orsmaal Orsmaal 3-1 Budingen Budingen
27/03 15:00 Heide Linter Heide Linter 1-9 Neerwinden Neerwinden
27/03 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 4-1 Linter Linter
27/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 0-0 Boutersem Boutersem
27/03 15:00 Meldert Meldert 0-1 Goetsenhoven Goetsenhoven
27/03 17:30 Hoegaarden Hoegaarden 2-2 Houtem Houtem
 Speeldag 27
02/04 17:30 Vissenaken Vissenaken 0-5 Racing Butsel Racing Butsel
02/04 19:00 Boutersem Boutersem 1-5 Heide Linter Heide Linter
02/04 19:30 Houtem Houtem 0-1 Orsmaal Orsmaal
03/04 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 2-0 Budingen Budingen
03/04 15:00 Linter Linter 2-0 Halle Halle
03/04 15:00 Neerwinden Neerwinden 1-0 Hoegaarden Hoegaarden
03/04 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 0-3 Meldert Meldert
 Speeldag 28
09/04 19:00 Boutersem Boutersem 0-2 Neerwinden Neerwinden
10/04 15:00 Heide Linter Heide Linter 3-1 Vissenaken Vissenaken
10/04 15:00 Halle Halle 0-1 Budingen Budingen
10/04 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 3-3 Goetsenhoven Goetsenhoven
10/04 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 7-1 Houtem Houtem
10/04 15:00 Orsmaal Orsmaal 1-3 Hoegaarden Hoegaarden
10/04 15:00 Meldert Meldert 3-4 Linter Linter
 Speeldag 17
15/04 20:00 Hoegaarden Hoegaarden 2-1 Racing Butsel Racing Butsel
15/04 20:30 KVK Tienen KVK Tienen 7-0 Meldert Meldert
16/04 18:30 Linter Linter 1-1 Vissenaken Vissenaken
16/04 19:00 Houtem Houtem 1-4 Heide Linter Heide Linter
17/04 14:30 Halle Halle 0-4 Neerwinden Neerwinden
17/04 14:30 Bunsbeek Bunsbeek 3-0 Goetsenhoven Goetsenhoven
17/04 14:30 Budingen Budingen 5-2 Boutersem Boutersem
 Speeldag 29
24/04 12:30 Vissenaken Vissenaken 6-0 Boutersem Boutersem
24/04 14:00 Orsmaal Orsmaal 1-1 Neerwinden Neerwinden
24/04 15:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-1 Hoegaarden Hoegaarden
24/04 15:00 Houtem Houtem 1-2 Halle Halle
24/04 15:00 Budingen Budingen 3-0 Meldert Meldert
24/04 15:00 Goetsenhoven Goetsenhoven 6-1 Heide Linter Heide Linter
24/04 15:00 Bunsbeek Bunsbeek 1-1 Racing Butsel Racing Butsel
 Speeldag 30
30/04 19:00 Boutersem Boutersem 3-1 Goetsenhoven Goetsenhoven
01/05 15:00 Neerwinden Neerwinden 0-0 Vissenaken Vissenaken
01/05 15:00 Heide Linter Heide Linter 0-7 Bunsbeek Bunsbeek
01/05 15:00 Racing Butsel Racing Butsel 3-3 Linter Linter
01/05 15:00 Meldert Meldert 7-1 Houtem Houtem
01/05 15:00 Halle Halle 0-1 Hoegaarden Hoegaarden
01/05 19:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-2 Orsmaal Orsmaal

Download alle wedstrijden van Vlaams-Brabant (4A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. KVK Tienen KVK Tienen 28 74
2. Hoegaarden Hoegaarden 28 69
3. Budingen Budingen 28 58
4. Linter Linter 28 56
5. Orsmaal Orsmaal 28 50
6. Meldert Meldert 28 48
7. Goetsenhoven Goetsenhoven 28 38
8. Neerwinden Neerwinden 28 37
9. Bunsbeek Bunsbeek 28 34
10. Houtem Houtem 28 28
11. Halle Halle 28 28
12. Boutersem Boutersem 28 26
13. Racing Butsel Racing Butsel 28 20
14. Vissenaken Vissenaken 28 19
15. Heide Linter Heide Linter 28 15