Word fan! 24

Provinciaal voetbal - West-Vlaanderen (2A) 2023/2024 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 29
 Speeldag 1
02/09 19:00 Diksmuide Diksmuide 1-2 Veurne Veurne
02/09 19:30 WS Houthulst WS Houthulst 5-2 Jabbeke Jabbeke
03/09 15:00 KFC Heist KFC Heist 2-4 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
03/09 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 2-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
03/09 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 5-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
03/09 15:00 Oudenburg Oudenburg 2-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
03/09 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 2-0 Tielt Tielt
03/09 15:00 Lissewege Lissewege 0-1 Koekelare Koekelare
 Speeldag 2
09/09 18:00 Koekelare Koekelare 0-0 WS Houthulst WS Houthulst
09/09 19:00 Veurne Veurne 0-1 Snaaskerke Snaaskerke
09/09 19:00 Tielt Tielt 0-1 Jong Male VV Jong Male VV
10/09 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-1 Lichtervelde Lichtervelde
10/09 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-0 Diksmuide Diksmuide
10/09 15:00 Jabbeke Jabbeke 1-3 KFC Heist KFC Heist
10/09 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4-6 Lissewege Lissewege
10/09 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 0-3 Oudenburg Oudenburg
 Speeldag 3
16/09 18:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-1 Jabbeke Jabbeke
16/09 19:00 Diksmuide Diksmuide 1-3 Tielt Tielt
17/09 15:00 KFC Heist KFC Heist 3-4 Jong Male VV Jong Male VV
17/09 15:00 Oudenburg Oudenburg 2-0 Koekelare Koekelare
17/09 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 2-1 Lichtervelde Lichtervelde
17/09 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-3 Lissewege Lissewege
17/09 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-6 Veurne Veurne
17/09 15:00 WS Houthulst WS Houthulst 2-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
 Speeldag 4
23/09 18:00 Koekelare Koekelare 2-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
23/09 19:00 Tielt Tielt 2-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
23/09 19:30 Veurne Veurne 1-2 KFC Heist KFC Heist
24/09 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-1 Oudenburg Oudenburg
24/09 15:00 Lissewege Lissewege 3-1 WS Houthulst WS Houthulst
24/09 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 0-0 Snaaskerke Snaaskerke
24/09 15:00 Jabbeke Jabbeke 1-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
24/09 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 3-1 Diksmuide Diksmuide
 Speeldag 5
30/09 18:00 Koekelare Koekelare 2-0 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
30/09 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 5-1 Snaaskerke Snaaskerke
01/10 15:00 KFC Heist KFC Heist 3-1 Lichtervelde Lichtervelde
01/10 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4-0 Tielt Tielt
01/10 15:00 Jabbeke Jabbeke 2-2 Lissewege Lissewege
01/10 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-2 Diksmuide Diksmuide
01/10 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 0-1 Jong Male VV Jong Male VV
01/10 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-3 Veurne Veurne
 Speeldag 6
07/10 19:00 Tielt Tielt 0-4 WS Houthulst WS Houthulst
07/10 19:00 Diksmuide Diksmuide 0-3 KFC Heist KFC Heist
07/10 19:00 Veurne Veurne 1-1 Jabbeke Jabbeke
08/10 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
08/10 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-1 Koekelare Koekelare
08/10 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 2-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
08/10 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 6-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
08/10 15:00 Lissewege Lissewege 3-3 Oudenburg Oudenburg
 Speeldag 7
14/10 18:00 Koekelare Koekelare 0-3 Veurne Veurne
14/10 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 3-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
15/10 15:00 Oudenburg Oudenburg 4-1 Diksmuide Diksmuide
15/10 15:00 Lissewege Lissewege 4-0 Lichtervelde Lichtervelde
15/10 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-2 Jong Male VV Jong Male VV
15/10 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-1 Snaaskerke Snaaskerke
15/10 15:00 KFC Heist KFC Heist 4-0 Tielt Tielt
15/10 15:00 Jabbeke Jabbeke 3-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
 Speeldag 8
21/10 19:00 Tielt Tielt 0-1 Koekelare Koekelare
21/10 19:00 Diksmuide Diksmuide 0-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
21/10 19:00 Veurne Veurne 2-0 WS Houthulst WS Houthulst
22/10 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-2 Oudenburg Oudenburg
22/10 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-4 KFC Heist KFC Heist
22/10 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 6-3 Jabbeke Jabbeke
22/10 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 4-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
 Speeldag 9
28/10 18:00 Koekelare Koekelare 1-4 Jong Male VV Jong Male VV
28/10 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 1-1 Diksmuide Diksmuide
29/10 14:30 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-2 Veurne Veurne
29/10 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
29/10 14:30 KFC Heist KFC Heist 6-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
29/10 15:00 Jabbeke Jabbeke 2-2 Lichtervelde Lichtervelde
29/10 15:00 Lissewege Lissewege 6-1 Tielt Tielt
29/10 15:00 Oudenburg Oudenburg 3-2 Snaaskerke Snaaskerke
 Speeldag 10
04/11 19:00 Diksmuide Diksmuide 5-1 Lissewege Lissewege
04/11 19:00 Veurne Veurne 2-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
05/11 14:30 KFC Heist KFC Heist 3-2 Oudenburg Oudenburg
05/11 14:30 Lichtervelde Lichtervelde 1-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
05/11 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 0-1 Jabbeke Jabbeke
05/11 15:00 Tielt Tielt 1-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
05/11 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 5-0 WS Houthulst WS Houthulst
05/11 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-4 Koekelare Koekelare
 Speeldag 11
11/11 18:00 Koekelare Koekelare 2-1 Diksmuide Diksmuide
11/11 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 4-0 Lichtervelde Lichtervelde
11/11 19:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
12/11 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-1 Snaaskerke Snaaskerke
12/11 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-1 KFC Heist KFC Heist
12/11 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-2 Jong Male VV Jong Male VV
12/11 15:00 Jabbeke Jabbeke 2-1 Tielt Tielt
 Speeldag 13
25/11 18:00 Koekelare Koekelare 1-0 KFC Heist KFC Heist
26/11 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 5-2 Tielt Tielt
26/11 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 4-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
26/11 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-1 Lichtervelde Lichtervelde
26/11 15:00 Lissewege Lissewege 4-2 Snaaskerke Snaaskerke
26/11 15:00 WS Houthulst WS Houthulst 3-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
26/11 15:00 Jabbeke Jabbeke 5-2 Diksmuide Diksmuide
26/11 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 2-2 Veurne Veurne
 Speeldag 14
02/12 19:00 Diksmuide Diksmuide 2-1 Jong Male VV Jong Male VV
02/12 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 3-1 Oudenburg Oudenburg
02/12 19:00 Tielt Tielt 0-2 Snaaskerke Snaaskerke
03/12 14:30 KFC Heist KFC Heist 4-0 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
03/12 14:30 Lichtervelde Lichtervelde 1-0 Veurne Veurne
03/12 14:30 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-1 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
03/12 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 3-1 Lissewege Lissewege
03/12 15:00 Jabbeke Jabbeke 5-0 Koekelare Koekelare
 Speeldag 11
06/12 20:00 Lissewege Lissewege 4-2 Veurne Veurne
 Speeldag 15
09/12 19:00 Veurne Veurne 7-1 Tielt Tielt
10/12 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
10/12 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 3-2 WS Houthulst WS Houthulst
10/12 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-1 Diksmuide Diksmuide
10/12 15:00 Koekelare Koekelare 1-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
10/12 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-1 Jabbeke Jabbeke
10/12 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 6-1 Lichtervelde Lichtervelde
 Speeldag 16
16/12 19:00 Diksmuide Diksmuide 2-1 Oudenburg Oudenburg
16/12 19:00 Tielt Tielt 0-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
16/12 19:00 Veurne Veurne 0-0 Koekelare Koekelare
17/12 14:30 KFC Heist KFC Heist 0-1 Jabbeke Jabbeke
17/12 14:30 Lichtervelde Lichtervelde 4-3 Lissewege Lissewege
17/12 14:30 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 0-4 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
17/12 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-4 WS Houthulst WS Houthulst
17/12 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-3 Jong Male VV Jong Male VV
 Speeldag 15
23/12 18:00 Lissewege Lissewege 2-1 KFC Heist KFC Heist
 Speeldag 12
06/01 19:00 Tielt Tielt 2-5 Oudenburg Oudenburg
06/01 19:00 Diksmuide Diksmuide 1-0 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
07/01 14:30 Lichtervelde Lichtervelde 2-1 Koekelare Koekelare
07/01 14:30 KFC Heist KFC Heist 1-4 WS Houthulst WS Houthulst
07/01 15:00 Veurne Veurne 0-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
07/01 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
07/01 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-3 Jabbeke Jabbeke
07/01 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 8-1 Lissewege Lissewege
 Speeldag 17
13/01 18:00 Koekelare Koekelare 3-1 Snaaskerke Snaaskerke
13/01 19:00 Jong Male VV Jong Male VV 6-3 KFC Heist KFC Heist
14/01 14:30 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-5 Diksmuide Diksmuide
14/01 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-3 Lichtervelde Lichtervelde
14/01 15:00 Jabbeke Jabbeke 1-1 Veurne Veurne
14/01 15:00 Lissewege Lissewege 2-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
14/01 15:00 WS Houthulst WS Houthulst 4-0 Tielt Tielt
14/01 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 19
27/01 18:00 Koekelare Koekelare 5-1 Tielt Tielt
27/01 19:00 Veurne Veurne 4-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
28/01 14:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 0-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
28/01 14:30 Lichtervelde Lichtervelde 1-1 Jabbeke Jabbeke
28/01 14:30 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-1 Diksmuide Diksmuide
28/01 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 0-4 WS Houthulst WS Houthulst
28/01 15:00 Oudenburg Oudenburg 2-2 KFC Heist KFC Heist
28/01 15:00 Lissewege Lissewege 3-7 Jong Male VV Jong Male VV
 Speeldag 8
31/01 20:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 2-2 Lissewege Lissewege
 Speeldag 18
31/01 20:00 KFC Heist KFC Heist 3-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
 Speeldag 20
03/02 19:00 Diksmuide Diksmuide 0-3 Lichtervelde Lichtervelde
03/02 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 5-1 Lissewege Lissewege
03/02 19:30 Tielt Tielt 0-3 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
04/02 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 3-1 Koekelare Koekelare
04/02 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 3-6 Oudenburg Oudenburg
04/02 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-3 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
04/02 15:00 Jabbeke Jabbeke 0-0 Snaaskerke Snaaskerke
04/02 15:00 KFC Heist KFC Heist 1-2 Veurne Veurne
 Speeldag 18
10/02 19:00 Veurne Veurne 1-2 Oudenburg Oudenburg
10/02 19:00 Tielt Tielt 1-5 Lissewege Lissewege
10/02 19:30 Lichtervelde Lichtervelde 1-4 WS Houthulst WS Houthulst
10/02 19:30 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-2 Jabbeke Jabbeke
10/02 20:00 Diksmuide Diksmuide 0-0 Koekelare Koekelare
11/02 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 2-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
11/02 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-3 Jong Male VV Jong Male VV
 Speeldag 21
17/02 18:00 Koekelare Koekelare 3-1 Jabbeke Jabbeke
18/02 15:00 Oudenburg Oudenburg 0-4 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
18/02 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 1-0 KFC Heist KFC Heist
18/02 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 0-0 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
18/02 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4-0 WS Houthulst WS Houthulst
18/02 15:00 Veurne Veurne 3-1 Diksmuide Diksmuide
18/02 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-1 Tielt Tielt
18/02 15:00 Lissewege Lissewege 1-4 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 22
24/02 19:00 Tielt Tielt 0-3 Lichtervelde Lichtervelde
24/02 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 3-0 Jong Male VV Jong Male VV
24/02 19:00 KFC Heist KFC Heist 5-1 Lissewege Lissewege
24/02 19:30 Diksmuide Diksmuide 3-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
24/02 19:30 Jabbeke Jabbeke 2-2 Oudenburg Oudenburg
25/02 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-2 Veurne Veurne
25/02 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 2-2 Snaaskerke Snaaskerke
25/02 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-1 Koekelare Koekelare
 Speeldag 23
02/03 18:00 Koekelare Koekelare 2-1 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
03/03 15:00 Veurne Veurne 3-2 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
03/03 15:00 Oudenburg Oudenburg 2-5 WS Houthulst WS Houthulst
03/03 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 1-2 Snaaskerke Snaaskerke
03/03 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 9-0 Tielt Tielt
03/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 4-0 KFC Heist KFC Heist
 Speeldag 24
09/03 19:00 Tielt Tielt 0-3 Veurne Veurne
09/03 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 2-5 Koekelare Koekelare
09/03 19:30 Diksmuide Diksmuide 2-0 Jabbeke Jabbeke
10/03 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 2-0 Lissewege Lissewege
10/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-2 Jong Male VV Jong Male VV
10/03 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 0-4 KFC Heist KFC Heist
10/03 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 2-3 Lichtervelde Lichtervelde
10/03 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 1-1 Oudenburg Oudenburg
 Speeldag 25
16/03 19:00 Diksmuide Diksmuide 4-0 WS Houthulst WS Houthulst
16/03 19:00 Veurne Veurne 0-4 Lichtervelde Lichtervelde
17/03 15:00 Jabbeke Jabbeke 2-0 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
17/03 15:00 Lissewege Lissewege 1-3 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
17/03 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 2-1 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
17/03 15:00 Oudenburg Oudenburg 6-1 Tielt Tielt
17/03 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 2-2 Koekelare Koekelare
17/03 15:00 KFC Heist KFC Heist 0-2 Snaaskerke Snaaskerke
 Speeldag 23
19/03 20:00 Lissewege Lissewege 3-3 Diksmuide Diksmuide
20/03 20:00 Jabbeke Jabbeke 1-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
 Speeldag 26
23/03 18:00 Koekelare Koekelare 1-0 Lissewege Lissewege
23/03 19:00 Tielt Tielt 1-8 Diksmuide Diksmuide
23/03 19:00 Snaaskerke Snaaskerke 1-1 Oudenburg Oudenburg
24/03 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 1-0 Jabbeke Jabbeke
24/03 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 1-3 KFC Heist KFC Heist
24/03 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 4-2 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
24/03 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 0-0 Jong Male VV Jong Male VV
24/03 15:00 WS Houthulst WS Houthulst 1-0 Veurne Veurne
 Speeldag 27
06/04 19:00 Diksmuide Diksmuide 1-0 Snaaskerke Snaaskerke
06/04 19:30 Veurne Veurne 5-1 Jong Male VV Jong Male VV
06/04 19:30 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 1-1 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
06/04 19:30 Jabbeke Jabbeke 1-2 WS Houthulst WS Houthulst
06/04 20:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 3-1 Lichtervelde Lichtervelde
07/04 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-2 Tielt Tielt
07/04 15:00 KFC Heist KFC Heist 0-3 Koekelare Koekelare
07/04 15:00 Oudenburg Oudenburg 6-1 Lissewege Lissewege
 Speeldag 28
13/04 18:00 Koekelare Koekelare 0-3 Oudenburg Oudenburg
13/04 19:00 Tielt Tielt 0-3 KFC Heist KFC Heist
13/04 19:00 WS Houthulst WS Houthulst 1-4 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
13/04 19:30 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 3-0 Veurne Veurne
14/04 15:00 Snaaskerke Snaaskerke 0-0 Daring Brugge VV Daring Brugge VV
14/04 15:00 Lissewege Lissewege 1-4 Jabbeke Jabbeke
14/04 15:00 Jong Male VV Jong Male VV 1-2 Diksmuide Diksmuide
14/04 15:00 Lichtervelde Lichtervelde 7-2 Eendracht De Haan Eendracht De Haan
 Speeldag 29
21/04 15:00 Jabbeke Jabbeke 3-2 Jong Male VV Jong Male VV
21/04 15:00 Oudenburg Oudenburg 1-2 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede
21/04 15:00 Daring Brugge VV Daring Brugge VV 3-0 WS Houthulst WS Houthulst
21/04 15:00 Koekelare Koekelare 1-3 Lichtervelde Lichtervelde
21/04 15:00 Eendracht De Haan Eendracht De Haan 6-1 Tielt Tielt
21/04 15:00 Veurne Veurne 2-5 Lissewege Lissewege
21/04 15:00 KFC Heist KFC Heist 5-2 Diksmuide Diksmuide
21/04 15:00 Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 0-4 Snaaskerke Snaaskerke
 Speeldag 30
28/04 15:00 Jong Male VV Jong Male VV ...-... Daring Brugge VV Daring Brugge VV
28/04 15:00 Lichtervelde Lichtervelde ...-... Oudenburg Oudenburg
28/04 15:00 Tielt Tielt ...-... Jabbeke Jabbeke
28/04 15:00 Lissewege Lissewege ...-... Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis
28/04 15:00 Diksmuide Diksmuide ...-... Eendracht De Haan Eendracht De Haan
28/04 15:00 WS Houthulst WS Houthulst ...-... KFC Heist KFC Heist
28/04 15:00 Snaaskerke Snaaskerke ...-... Veurne Veurne
28/04 15:00 Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede ...-... Koekelare Koekelare

Download alle wedstrijden van West-Vlaanderen (2A) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Jong Male VV Jong Male VV 29 57
2. WS Houthulst WS Houthulst 29 56
3. Eendracht Hooglede Eendracht Hooglede 29 48
4. Koekelare Koekelare 29 48
5. KFC Heist KFC Heist 29 47
6. Veurne Veurne 29 47
7. Lichtervelde Lichtervelde 29 47
8. Oudenburg Oudenburg 29 43
9. Jabbeke Jabbeke 29 43
10. Diksmuide Diksmuide 29 40
11. Dosko Sint-Kruis Dosko Sint-Kruis 29 39
12. Daring Brugge VV Daring Brugge VV 29 36
13. Snaaskerke Snaaskerke 29 36
14. Lissewege Lissewege 29 35
15. Eendracht De Haan Eendracht De Haan 29 22
16. Tielt Tielt 29 7