Stafford Rangers
Newcastle Town

Stafford Rangers - Newcastle Town (FA Cup 2022/2023)

Wedstrijd van Speeldag 1 uit de FA Cup 2022/2023 tussen Stafford Rangers en Newcastle Town.

Datum: 03/09/2022 16:00
Competitie: FA Cup
Speeldag: Speeldag 1

FA Cup

 Speeldag 1
Stourbridge Stourbridge 2-2 Hanley Town Hanley Town
Aylesbury United Aylesbury United 0-1 Margate Margate
Three Bridges Three Bridges 2-1 Erith Town Erith Town
Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers 1-5 Winchester City Winchester City
Bury AFC Bury AFC 2-1 North Shields North Shields
Waltham Abbey Waltham Abbey 7-2 Buckhurst Hill Buckhurst Hill
Eastbourne Town Eastbourne Town 0-2 Hanwell Town Hanwell Town
Potton United Potton United 1-5 Hendon Hendon
Fisher Fisher 1-1 Spelthorne Sports Spelthorne Sports
Harlow Town Harlow Town 0-2 Kings Langley FC Kings Langley FC
Stone Old Alleynians Stone Old Alleynians 0-1 Chasetown Chasetown
Hythe Town Hythe Town 0-2 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 2-4 Westfield FC Westfield FC
Shildon AFC Shildon AFC 2-1 Penistone Church Penistone Church
Sheppey United Sheppey United 2-2 Lewes Lewes
Nantwich Town Nantwich Town 0-2 Congleton Town Congleton Town
Cinderford Town Cinderford Town 2-3 Laverstock & Ford Laverstock & Ford
Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 2-1 Atherton Collieries Atherton Collieries
Bury Town Bury Town 0-3 AFC Sudbury AFC Sudbury
St. Ives Town FC St. Ives Town FC 4-0 Barking Barking
Lye Town Lye Town 1-2 Harborough Town FC Harborough Town FC
Aveley Aveley 1-1 Potters Bar Town Potters Bar Town
Dunstable Town FC Dunstable Town FC 0-2 Shefford Town Shefford Town
Whitby Whitby 5-0 Bishop Auckland Bishop Auckland
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 4-3 Stamford Stamford
Goole AFC Goole AFC 0-1 Prescot Cables Prescot Cables
Metropolitan Police FC Metropolitan Police FC 2-2 Corinthian Corinthian
Lichfield City Lichfield City 2-2 Stourport Swifts Stourport Swifts
Barwell Barwell 1-1 Highgate United Highgate United
South Shields South Shields 3-2 Workington Workington
Witton Albion Witton Albion 0-1 FC United of Manchester FC United of Manchester
Berkhamsted Berkhamsted 2-1 Witham Town Witham Town
Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 2-1 Haringey Borough Haringey Borough
Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills 3-0 Hastings United Hastings United
Midhurst & Easebourne FC Midhurst & Easebourne FC 0-6 Chatham Town Chatham Town
West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 0-1 Macclesfield Town Macclesfield Town
Edgware Town Edgware Town 1-4 Grays Athletic Grays Athletic
Morpeth Town Morpeth Town 2-2 Warrington Town Warrington Town
Sevenoaks Town Sevenoaks Town 2-1 Kingstonian Kingstonian
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 0-2 St Neots Town St Neots Town
Wincanton Town Wincanton Town 2-9 AFC Totton AFC Totton
Dunston UTS Dunston UTS 3-0 City of Liverpool City of Liverpool
Marske United Marske United 2-1 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Roman Glass St George Roman Glass St George 0-4 Hartley Wintney Hartley Wintney
Gainsborough Gainsborough 3-1 Loughborough University Loughborough University
Cleethorpes Town Cleethorpes Town 0-4 Stratford Town FC Stratford Town FC
Larkhall Athletic Larkhall Athletic Geannuleerd Clevedon Clevedon
Warrington Rylands Warrington Rylands 0-4 Hyde United Hyde United
Romford Romford 3-2 Hashtag United Hashtag United
Stalybridge Stalybridge 0-0 Lancaster City Lancaster City
Worksop Worksop 5-0 Worcester Raiders Worcester Raiders
Rushall Olympic Rushall Olympic 1-4 Redditch United Redditch United
Billericay Town Billericay Town 4-1 Leverstock Green Leverstock Green
Aveley Aveley - FF Potters Bar Town Potters Bar Town
Larkhall Athletic Larkhall Athletic 0-2 Cirencester Town Cirencester Town
East Thurrock United East Thurrock United 2-1 Biggleswade Biggleswade
Guiseley Guiseley 2-1 Avro Avro
Liversedge Liversedge 2-1 Glossop North End Glossop North End
Bishops Cleeve Bishops Cleeve 3-1 Westbury United Westbury United
North Leigh North Leigh 2-2 AFC Stoneham AFC Stoneham
Basingstoke Basingstoke 2-4 Weston Super Mare Weston Super Mare
Bracknell Town Bracknell Town 4-1 Harrow Borough Harrow Borough
Ashton United Ashton United 0-0 Ashington AFC Ashington AFC
Basford United Basford United 5-0 Romulus Romulus
Folkestone Invicta Folkestone Invicta 3-1 North Greenford United North Greenford United
Willand Rovers Willand Rovers 1-1 Swindon Supermarine Swindon Supermarine
Bognor Regis Town Bognor Regis Town 2-2 Cray Wanderers Cray Wanderers
Torpoint Athletic FC Torpoint Athletic FC 1-2 Helston Athletic Helston Athletic
Didcot Town Didcot Town 1-1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
Nuneaton Borough FC Nuneaton Borough FC 3-1 Belper Town Belper Town
Hitchin Town Hitchin Town 0-3 Heybridge Swifts Heybridge Swifts
Canvey Island Canvey Island 5-1 Enfield Town Enfield Town
Marlow Marlow 0-1 Uxbridge Uxbridge
Ashford United Ashford United 2-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
Royal Wootton Bassett Town Royal Wootton Bassett Town 2-4 Paulton Rovers Paulton Rovers
Merthyr Town Merthyr Town 5-2 Truro City Truro City
Wimborne Town Wimborne Town 0-0 Dorchester Town Dorchester Town
Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 1-1 Coalville Town Coalville Town
Bamber Bridge Bamber Bridge 1-0 Whickham FC Whickham FC
Slimbridge AFC Slimbridge AFC 0-0 Sholing Sholing
Herne Bay Herne Bay 2-1 Horsham Horsham
Charnock Richard Charnock Richard 2-2 Pontefract Collieries Pontefract Collieries
Hamworthy United Hamworthy United 0-0 Gosport Borough Gosport Borough
Blackfield & Langley Blackfield & Langley 0-0 Shepton Mallet Shepton Mallet
Hertford Town Hertford Town 0-3 Royston Town Royston Town
Lowestoft Town Lowestoft Town 0-1 Sheringham Sheringham
Anstey Nomads Anstey Nomads 3-1 Whitchurch Alport Whitchurch Alport
Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers 1-3 Hornchurch Hornchurch
Tamworth Tamworth 6-0 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels
Poole Town FC Poole Town FC 0-2 Salisbury Salisbury
Chesham United Chesham United 5-2 Peacehaven & Telscombe FC Peacehaven & Telscombe FC
Hednesford Hednesford 1-3 Long Eaton United Long Eaton United
Clitheroe Clitheroe 1-1 Heaton Stannington FC Heaton Stannington FC
Walton and Hersham Walton and Hersham 2-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB
Phoenix Sports Phoenix Sports 4-1 Rusthall Rusthall
Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 1-2 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Dereham Town Dereham Town 0-1 Biggleswade Town Biggleswade Town
Matlock Town Matlock Town 0-2 Ilkeston Town Ilkeston Town
Atherstone Town Atherstone Town 3-1 Kimberley Miners Welfare FC Kimberley Miners Welfare FC
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 1-0 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea
Yate Town Yate Town 4-3 Aylesbury FC Aylesbury FC
Leatherhead Leatherhead 1-2 Chichester City Chichester City
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 3-0 Mildenhall Town Mildenhall Town
Mickleover Sports Mickleover Sports 2-3 Alvechurch Alvechurch
East Grinstead Town East Grinstead Town 2-2 Beckenham Town Beckenham Town
Needham Market Needham Market 3-1 Leiston Leiston
Frome Town Frome Town 0-1 Tiverton Tiverton
Kempston Rovers Kempston Rovers 1-2 Bedford Bedford
Carshalton Athletic Carshalton Athletic 5-1 VCD Athletic FC VCD Athletic FC
Stafford Rangers Stafford Rangers 0-2 Newcastle Town Newcastle Town
Grantham Town Grantham Town 3-3 Rugby Town Rugby Town
Marine Marine 2-1 Radcliffe Radcliffe
Enfield Enfield 2-1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
Holyport Holyport 0-1 Binfield Binfield
Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 0-1 Walton and Hersham Walton and Hersham
Shepton Mallet Shepton Mallet 3-2 Blackfield & Langley Blackfield & Langley
Hanley Town Hanley Town 2-1 Stourbridge Stourbridge
Dorchester Town Dorchester Town 1-0 Wimborne Town Wimborne Town
Coalville Town Coalville Town 2-0 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo
Ashington AFC Ashington AFC 3-0 Ashton United Ashton United
Beckenham Town Beckenham Town 3-1 East Grinstead Town East Grinstead Town
Highgate United Highgate United 0-3 Barwell Barwell
Lancaster City Lancaster City 1-0 Stalybridge Stalybridge
Rugby Town Rugby Town 1-0 Grantham Town Grantham Town
Witham Town Witham Town 1-2 Berkhamsted Berkhamsted
Stourport Swifts Stourport Swifts 0-1 Lichfield City Lichfield City
Plymouth Parkway Plymouth Parkway 3-2 Didcot Town Didcot Town
Warrington Town Warrington Town 2-1 Morpeth Town Morpeth Town
Corinthian Corinthian 1-2 Metropolitan Police FC Metropolitan Police FC
AFC Stoneham AFC Stoneham 1-3 North Leigh North Leigh
Pontefract Collieries Pontefract Collieries 2-1 Charnock Richard Charnock Richard
Potters Bar Town Potters Bar Town 2-1 Aveley Aveley
Lewes Lewes 8-0 Sheppey United Sheppey United
Spelthorne Sports Spelthorne Sports 0-4 Fisher Fisher
Sholing Sholing 5-2 Slimbridge AFC Slimbridge AFC
Swindon Supermarine Swindon Supermarine 1-0 Willand Rovers Willand Rovers
Cray Wanderers Cray Wanderers 0-4 Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Heaton Stannington FC Heaton Stannington FC 1-2 Clitheroe Clitheroe
Gosport Borough Gosport Borough 4-0 Hamworthy United Hamworthy United
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 2-0 Morecambe Morecambe
Hereford Hereford 1-3 Portsmouth Portsmouth
South Shields South Shields 0-2 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
Bradford City Bradford City 0-1 Harrogate Town Harrogate Town
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 1-2 Barnsley Barnsley
Chesterfield Chesterfield 1-0 Northampton Town Northampton Town
Ebbsfleet United Ebbsfleet United 2-1 Halifax Town Halifax Town
Sutton United Sutton United 0-2 Farnborough Farnborough
Burton Albion Burton Albion 2-0 Needham Market Needham Market
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 6-0 Taunton Town Taunton Town
Gateshead Gateshead 2-3 Stevenage Stevenage
AFC Fylde AFC Fylde 1-1 Gillingham Gillingham
Chippenham Town Chippenham Town 1-0 Lincoln Lincoln
Barrow Barrow 0-1 Mansfield Town Mansfield Town
Solihull Moors Solihull Moors 2-2 Hartlepool Hartlepool
Weymouth FC Weymouth FC 1-1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Peterborough United Peterborough United 0-0 Salford City Salford City
Newport County Newport County 2-0 Colchester United Colchester United
Fleetwood Town Fleetwood Town 3-1 Oxford City Oxford City
Buxton Buxton 2-0 Merthyr Town Merthyr Town
Crawley Town Crawley Town 1-4 Accrington Stanley Accrington Stanley
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 0-2 Walsall Walsall
Shrewsbury Shrewsbury 2-1 York City York City
Grimsby Town Grimsby Town 5-1 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Charlton Athletic Charlton Athletic 4-1 Coalville Town Coalville Town
Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. 2-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1-0 Leyton Orient Leyton Orient
Barnet Barnet 1-1 Chelmsford City Chelmsford City
Cheltenham Town Cheltenham Town 1-2 Alvechurch Alvechurch
Boreham Wood Boreham Wood 3-1 Eastleigh Eastleigh
Maidenhead United Maidenhead United 0-1 Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
Port Vale Port Vale 2-3 Exeter City Exeter City
Doncaster Rovers Doncaster Rovers 0-1 King's Lynn Town King's Lynn Town
Stockport Stockport 5-0 Swindon Town Swindon Town
Bristol Rovers Bristol Rovers 1-0 Rochdale Rochdale
Wrexham Wrexham 3-0 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C.
Curzon Ashton Curzon Ashton 0-0 Cambridge United Cambridge United
Torquay Torquay 2-2 Derby County Derby County
Bracknell Town Bracknell Town 0-3 Ipswich Town Ipswich Town
Chelmsford City Chelmsford City 0-1 Barnet Barnet
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3-1 Weymouth FC Weymouth FC
Hartlepool Hartlepool P5-4 Solihull Moors Solihull Moors
Gillingham Gillingham 1-0 AFC Fylde AFC Fylde
Cambridge United Cambridge United P4-2 Curzon Ashton Curzon Ashton
Derby County Derby County 5-0 Torquay Torquay
Woking Woking 1-2 Oxford Utd Oxford Utd
Salford City Salford City 0-3 Peterborough United Peterborough United