AFC Wimbledon
Ramsgate
1-0
26'
2-0
43'
3-0
53'
5-0

AFC Wimbledon - Ramsgate (FA Cup 2023/2024)

Wedstrijd van Speeldag 2 uit de FA Cup 2023/2024 tussen AFC Wimbledon en Ramsgate.

Datum: 04/12/2023 20:45
Competitie: FA Cup
Speeldag: Speeldag 2

Opstellingen

AFC Wimbledon AFC Wimbledon

  Speler G Beoordeel
4 Reeves Jake 90' -
14 Little Armani 90' -
19 Lemonheigh-Evans Connor 90' -
31 Lewis Joe 90' -
  Bank G Beoordeel
3 Brown Lee -  
7 Tilley James -  
15 Pearce Alex -  

Ramsgate Ramsgate

  Speler G Beoordeel
1 Hadler Tom 90' -
2 Young Alfie 90' -
10 Green Jordan 90' -
15 Martin Lee Robert 90' -
17 West Michael 90' -
  Bank G Beoordeel
14 Elito Medy -  

Live

  Discussieer live mee!


Scheidsrechter
Einde
Wat vond je van de match? Laat het weten in de Reacties.
53

Goal
Doelpunt van AFC Wimbledon

48

Goal
Doelpunt van Connor Lemonheigh-Evans



Scheidsrechter
Rust


Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.
43

Goal
Doelpunt van AFC Wimbledon

26

Goal
Doelpunt van AFC Wimbledon

8

Goal
Doelpunt van Jake Reeves

1
AFC Wimbledon - Ramsgate: 0-0

FA Cup

 Speeldag 2
Merthyr Town Merthyr Town 1-1 Taunton Town Taunton Town
Darlington 1883 Darlington 1883 3-1 Workington Workington
Ascot United Ascot United 1-2 Lewes Lewes
Tadcaster Albion Tadcaster Albion 1-3 Chester FC Chester FC
Macclesfield Town Macclesfield Town 2-0 Buxton Buxton
Warrington Town Warrington Town 2-3 Curzon Ashton Curzon Ashton
Mousehole Mousehole 0-5 Salisbury Salisbury
Hashtag United Hashtag United 0-1 Needham Market Needham Market
Margate Margate 2-2 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Morpeth Town Morpeth Town 3-0 Southport Southport
Tamworth Tamworth 2-1 Harborough Town FC Harborough Town FC
Blyth Blyth 1-1 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
Sheppey United Sheppey United 3-0 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
King's Lynn Town King's Lynn Town 0-0 Aveley Aveley
Highworth Town Highworth Town 1-3 Weymouth FC Weymouth FC
Lincoln United Lincoln United 0-3 Worksop Worksop
Larkhall Athletic Larkhall Athletic 2-3 Bath City Bath City
Gosport Borough Gosport Borough 3-0 Cribbs Cribbs
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 3-3 Biggleswade Town Biggleswade Town
Wimborne Town Wimborne Town 0-3 Torquay Torquay
Witham Town Witham Town 1-5 Hornchurch Hornchurch
Scunthorpe Scunthorpe 0-0 Brackley Town Brackley Town
Canvey Island Canvey Island 1-1 Braintree Town Braintree Town
Hyde United Hyde United 2-1 Albion Sports Albion Sports
Barwell Barwell 1-2 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 1-3 Billericay Town Billericay Town
Steyning Town Steyning Town 1-4 Maidstone United Maidstone United
Horndean Horndean 0-3 Poole Town FC Poole Town FC
Haringey Borough Haringey Borough 4-2 Tonbridge Angels Tonbridge Angels
Boston Utd Boston Utd 4-0 Leamington Leamington
Whitehawk Whitehawk 4-0 Redhill FC Redhill FC
Bedford Bedford 2-3 Gorleston Gorleston
Southall Southall 1-2 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
Barton Rovers Barton Rovers 1-1 Wroxham Wroxham
Nantwich Town Nantwich Town 2-1 Banbury United Banbury United
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC 2-2 Marine Marine
Northwood Northwood 2-2 Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills
Stourbridge Stourbridge 2-0 Matlock Town Matlock Town
Carshalton Athletic Carshalton Athletic 4-0 Kingstonian Kingstonian
South Shields South Shields 2-0 Bishop Auckland Bishop Auckland
Horsham Horsham 2-2 Marlow Marlow
Mossley AFC Mossley AFC 1-1 Emley Emley
Runcorn Linnets Runcorn Linnets 1-1 Chorley Chorley
Farnham Town Farnham Town 1-2 Chesham United Chesham United
Dover Athletic Dover Athletic 3-2 Hastings United Hastings United
Kettering Kettering 1-0 Sporting Khalsa Sporting Khalsa
Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC 1-1 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
Eastbourne United Eastbourne United 1-3 Berkhamsted Berkhamsted
Ware Ware 3-3 Chelmsford City Chelmsford City
Didcot Town Didcot Town 2-0 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
Knaphill Knaphill 0-1 Hanworth Villa Hanworth Villa
Yeovil Town Yeovil Town 7-1 AFC Stoneham AFC Stoneham
Rushall Olympic Rushall Olympic 3-2 Carlton Town Carlton Town
Lancaster City Lancaster City 4-1 Marske United Marske United
Weston Super Mare Weston Super Mare 2-0 Truro City Truro City
Royston Town Royston Town 1-3 Hemel Hempstead Hemel Hempstead
Gloucester City Gloucester City 0-3 AFC Totton AFC Totton
Hitchin Town Hitchin Town 3-0 AFC Sudbury AFC Sudbury
Chippenham Town Chippenham Town 1-4 Hungerford Town Hungerford Town
Hereford Hereford 2-0 Anstey Nomads Anstey Nomads
FC United of Manchester FC United of Manchester 0-4 Warrington Rylands Warrington Rylands
Plymouth Parkway Plymouth Parkway 2-2 Frome Town Frome Town
Reading City Reading City 1-1 Winchester City Winchester City
Cleethorpes Town Cleethorpes Town 2-4 Alfreton Town Alfreton Town
Mickleover Sports Mickleover Sports 3-1 Spalding United Spalding United
Dartford Dartford 2-3 Welling United Welling United
Coalville Town Coalville Town 2-1 Stafford Rangers Stafford Rangers
Worcester Worcester 0-2 Leek Town Leek Town
Enfield Town Enfield Town 3-0 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United
Leiston Leiston 1-2 St. Albans City St. Albans City
Ashton United Ashton United 2-2 Atherton Collieries Atherton Collieries
Whitby Whitby 2-1 Prescot Cables Prescot Cables
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 0-2 Slough Town Slough Town
Peterborough Sports Peterborough Sports 0-0 Redditch United Redditch United
Bracknell Town Bracknell Town 2-1 Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Halesowen Halesowen 5-2 Alvechurch Alvechurch
Eastbourne Borough Eastbourne Borough 0-1 Worthing Worthing
Biggleswade Biggleswade 1-2 Cambridge City Cambridge City
Cray Wanderers Cray Wanderers 2-2 Ramsgate Ramsgate
Wingate & Finchley Wingate & Finchley 0-0 Farnborough Farnborough
Chelmsford City Chelmsford City 2-1 Ware Ware
Redditch United Redditch United 1-3 Peterborough Sports Peterborough Sports
Aveley Aveley 4-0 King's Lynn Town King's Lynn Town
Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue 1-3 Blyth Blyth
Taunton Town Taunton Town 1-2 Merthyr Town Merthyr Town
Atherton Collieries Atherton Collieries 1-3 Ashton United Ashton United
Frome Town Frome Town 2-1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway
Winchester City Winchester City 4-1 Reading City Reading City
Scarborough Athletic Scarborough Athletic 3-0 Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC
Folkestone Invicta Folkestone Invicta 1-3 Margate Margate
Emley Emley 3-1 Mossley AFC Mossley AFC
Marlow Marlow 1-3 Horsham Horsham
Wroxham Wroxham 3-4 Barton Rovers Barton Rovers
Marine Marine 2-1 Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
Cray Valley Paper Mills Cray Valley Paper Mills 4-3 Northwood Northwood
Braintree Town Braintree Town 3-1 Canvey Island Canvey Island
Brackley Town Brackley Town 3-1 Scunthorpe Scunthorpe
Biggleswade Town Biggleswade Town 3-1 Bishop's Stortford Bishop's Stortford
Chorley Chorley 3-1 Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Farnborough Farnborough 6-0 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Ramsgate Ramsgate 3-2 Cray Wanderers Cray Wanderers
York City York City 0-1 Wigan Wigan
Notts County Notts County 2-3 Shrewsbury Shrewsbury
Sutton United Sutton United 3-0 Horsham Horsham
Stevenage Stevenage 1-1 Port Vale Port Vale
Sutton United Sutton United Geannuleerd Barnsley Barnsley
Peterborough United Peterborough United 2-1 Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Newport County Newport County 1-1 Barnet Barnet
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 0-2 Morecambe Morecambe
Maidstone United Maidstone United 2-1 Barrow Barrow
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 5-1 Harrogate Town Harrogate Town
Cambridge United Cambridge United 4-0 Fleetwood Town Fleetwood Town
Gillingham Gillingham 2-0 Charlton Athletic Charlton Athletic
Oxford Utd Oxford Utd 2-0 Grimsby Town Grimsby Town
Eastleigh Eastleigh 2-1 Reading Reading
Aldershot Town Aldershot Town 2-2 Stockport Stockport
Chesterfield Chesterfield 1-0 Leyton Orient Leyton Orient
Wrexham Wrexham 3-0 Yeovil Town Yeovil Town
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5-0 Ramsgate Ramsgate
Alfreton Town Alfreton Town 0-0 Walsall Walsall
Walsall Walsall 1-0 Alfreton Town Alfreton Town
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-4 Bristol Rovers Bristol Rovers
Port Vale Port Vale 1-1P Stevenage Stevenage
Barnet Barnet 1-4 Newport County Newport County
Stockport Stockport 0-1 Aldershot Town Aldershot Town
Blackpool Blackpool 3-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers