Word fan! 260
Download kalender Conference League 2023/2024
Download alle wedstrijden van Conference League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.
Google Calendar
Hotmail / Outlook / Windows Live
Apple iCal
Microsoft Outlook 2007
Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)
Windows Vista Calendar
Netvibes
.ics-file
* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĂĽpdatet worden.
Download de kalender van jouw favoriete ploeg
Aberdeen
Astana
Aston Villa
AZ Alkmaar
Ballkani
Besiktas
Bodø Glimt
Breidablik
Club Brugge
Cukaricki
Dinamo Zagreb
Eintracht Frankfurt
FC Nordsjælland
Fenerbahçe
Ferencváros
Fiorentina
HJK
KAA Gent
KI Klaksvik
KRC Genk
Legia Warschau
Lille OSC
Ludogorets
Lugano
Mac. Tel-Aviv
Olimpija
PAOK
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
Viktoria Plzen
Zorja Loehansk
Zrinjski
Kalender Conference League 2023/2024
Halve Finales (H) | ||||
---|---|---|---|---|
02/05 21:00 | Aston Villa | ...-... | Olympiakos Piraeus | |
02/05 21:00 | Fiorentina | 3-2 | Club Brugge | |
Riccardo Sottil 5' | 1-0 | |||
1-1 | 16' Hans Vanaken (pen) | |||
Andrea Belotti 37' | 2-1 | |||
2-2 | 63' Thiago Rodrigues | |||
M'Bala Nzola 90+1' | 3-2 |
Groep A | G | P | |
---|---|---|---|
1. | Lille OSC | 6 | 14 |
2. | Slovan Bratislava | 6 | 10 |
3. | Olimpija | 6 | 6 |
4. | KI Klaksvik | 6 | 4 |
Groep B | G | P | |
1. | Mac. Tel-Aviv | 6 | 15 |
2. | KAA Gent | 6 | 13 |
3. | Zorja Loehansk | 6 | 7 |
4. | Breidablik | 6 | 0 |
Groep C | G | P | |
1. | Viktoria Plzen | 6 | 18 |
2. | Dinamo Zagreb | 6 | 9 |
3. | Ballkani | 6 | 4 |
4. | Astana | 6 | 4 |
Groep D | G | P | |
1. | Club Brugge | 6 | 16 |
2. | Bodø Glimt | 6 | 10 |
3. | Besiktas | 6 | 4 |
4. | Lugano | 6 | 4 |
Groep E | G | P | |
1. | Aston Villa | 6 | 13 |
2. | Legia Warschau | 6 | 12 |
3. | AZ Alkmaar | 6 | 6 |
4. | Zrinjski | 6 | 4 |
Groep F | G | P | |
1. | Fiorentina | 6 | 12 |
2. | Ferencváros | 6 | 10 |
3. | KRC Genk | 6 | 9 |
4. | Cukaricki | 6 | 0 |
Groep G | G | P | |
1. | PAOK | 6 | 16 |
2. | Eintracht Frankfurt | 6 | 9 |
3. | Aberdeen | 6 | 6 |
4. | HJK | 6 | 2 |
Groep H | G | P | |
1. | Fenerbahçe | 6 | 12 |
2. | Ludogorets | 6 | 12 |
3. | FC Nordsjælland | 6 | 10 |
4. | Spartak Trnava | 6 | 1 |