Word fan! 252

Conference League 2023/2024 speelschema en kalender

In de Conference League-kalender kan u duidelijk zien welke wedstrijden achter de rug zijn en welke nog op het programma staan. Voetbalkrant houdt u op de hoogte over alle wedstrijden op de Conference League-kalender.

Speeldata Conference League

Net zoals er ook geloot is welke ploegen in welke groepen terechtkomen, is er ook geloot wanneer welke groepswedstrijd nu juist doorgaat in de eerste ronde van de Conference League. De eerste wedstrijd in het speelschema van de Conference League stond op 20 september 2023 op het programma. De andere affiches op de eerste speeldag in alle groepen werden op 21 september afgewerkt. Daar hoorden ook Genk-Fiorentina, Club Brugge-Besiktas en Zorya Luhansk-Gent bij.

Affiches Genk, Club en Gent

Voor Genk, Club en Gent zijn de wedstrijden in de Conference League stuk voor stuk belangrijke afspraken dit seizoen. AA Gent zit in groep B met Maccabi Tel-Aviv, Zorya en Breidablik. Het speelt in de groepsfase ook nog thuis tegen Maccabi, thuis tegen Breidablik, uit bij Breidablik, thuis tegen Zorya en uit bij Maccabi. Club Brugge zit in groep D met Besiktas, Bodo/Glimt en Lugano. Het speelt in de groepsfase ook nog uit bij Bodo/Glimt, uit bij Lugano, thuis tegen Lugano, uit bij Besiktas en thuis tegen Bodo/Glimt. Genk zit in groep F met Ferencvaros, Fiorentina en Cukaricki. Het speelt in de groepsfase ook nog uit bij Cukaricki, thuis tegen Ferencvaros, uit bij Ferencvaros, uit bij Fiorentina en thuis tegen Cukaricki.

Wanneer die matchen allemaal achter de rug zijn, kennen de Belgische clubs net als de andere ploegen hun lot in de groepsfase van de Conference League. Dan weten alle teams of ze verder nog voor zullen komen in de kalender van de Conference League. Het toernooi gaat in 2024 alvast onverminderd verder, tot er nog twee ploegen overblijven. Die spelen op 29 mei 2024 de finale in Athene.

Huidige speeldag: Speeldag 2
 Eerste voorronde (Heen)
12/07 19:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-1 Saint Patrick Saint Patrick
12/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 0-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
13/07 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2-1 Honka Honka
13/07 17:00 Interclube Interclube 2-1 Víkingur Víkingur
13/07 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-1 Egnatia Rrogozhin√ę Egnatia Rrogozhin√ę
13/07 17:00 Pyunik Pyunik 2-0 JK Narva Trans JK Narva Trans
13/07 17:30 ŇĹilina ŇĹilina 2-1 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
13/07 17:30 Makedonija GjP Makedonija GjP 0-1 RFS RFS
13/07 18:00 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys 2-2 Milsami Orhei Milsami Orhei
13/07 18:00 FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski 2-2 Crusaders Crusaders
13/07 18:00 Bruno's Magpies Bruno's Magpies 0-0 Dundalk Dundalk
13/07 19:00 Alashkert Alashkert 1-1 FK Arsenal Tivat
13/07 19:00 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen 0-5 Shkupi Shkupi
13/07 19:00 Dukagjini Dukagjini 2-1 Europa FC Europa FC
13/07 19:00 Domzale Domzale 1-4 Balzan Balzan
13/07 19:00 Gzira United Gzira United 2-2 Glentoran Glentoran
13/07 19:00 Riga FC Riga FC 2-0 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
13/07 19:00 Torpedo Torpedo 2-2 FK Sarajevo FK Sarajevo
13/07 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 2-2 Gjilani Gjilani
13/07 19:30 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda 2-1 Dila Gori Dila Gori
13/07 19:30 Penybont Penybont 1-1 Santa Coloma Santa Coloma
13/07 20:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-0 Haverfordwest County Haverfordwest County
13/07 20:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-2 Neman Grodno Neman Grodno
13/07 20:00 HB Tórshavn HB Tórshavn 0-0 Derry City Derry City
13/07 20:00 KF Tirana KF Tirana 1-1 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
13/07 20:00 KA Akureyri KA Akureyri 2-0 Connah's Quay Connah's Quay
13/07 20:30 Zeljeznicar Zeljeznicar 2-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13/07 20:30 Sutjeska Sutjeska 1-0 Cosmos Cosmos
13/07 20:45 La Fiorita La Fiorita 1-1 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
13/07 20:45 Linfield Linfield 3-1 KS Vllaznia KS Vllaznia
13/07 21:00 Maribor NK Maribor NK 1-1 Birkirkara Birkirkara
 Eerste voorronde (Terug)
18/07 19:30 Balzan Balzan 1-3 Domzale Domzale
20/07 17:00 Europa FC Europa FC 2-3 Dukagjini Dukagjini
20/07 17:00 Birkirkara Birkirkara 1-2 Maribor NK Maribor NK
20/07 17:00 Santa Coloma Santa Coloma 2-0 Penybont Penybont
20/07 17:30 RFS RFS 4-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
20/07 17:30 JK Narva Trans JK Narva Trans 0-3 Pyunik Pyunik
20/07 17:30 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0-2 B36 Torshavn B36 Torshavn
20/07 18:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 0-1 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys
20/07 18:00 Honka Honka 0-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
20/07 18:45 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-2 ŇĹilina ŇĹilina
20/07 19:00 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 1-0 La Fiorita La Fiorita
20/07 19:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-2 Zeljeznicar Zeljeznicar
20/07 19:00 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1-2 KF Tirana KF Tirana
20/07 19:00 Dila Gori Dila Gori 2-0 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda
20/07 20:00 Neman Grodno Neman Grodno 1-1 FC Vaduz FC Vaduz
20/07 20:00 Egnatia Rrogozhin√ę Egnatia Rrogozhin√ę 2-2P Ararat-Armenia Ararat-Armenia
20/07 20:00 Gjilani Gjilani 0-2 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
20/07 20:00 Víkingur Víkingur 1-1 Interclube Interclube
20/07 20:00 Connah's Quay Connah's Quay 0-2 KA Akureyri KA Akureyri
20/07 20:30 FK Arsenal Tivat 1-6 Alashkert Alashkert
20/07 20:30 Glentoran Glentoran 14-15P Gzira United Gzira United
20/07 20:45 Derry City Derry City 1-0 HB Tórshavn HB Tórshavn
20/07 20:45 Saint Patrick Saint Patrick 2-3 F91 Dudelange F91 Dudelange
20/07 20:45 KS Vllaznia KS Vllaznia 1-0 Linfield Linfield
20/07 20:45 Cosmos Cosmos 1-1 Sutjeska Sutjeska
20/07 20:45 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 1-0 Riga FC Riga FC
20/07 20:45 Dundalk Dundalk 3-1 Bruno's Magpies Bruno's Magpies
20/07 20:45 Haverfordwest County Haverfordwest County P4-2 Shkendija 79 Shkendija 79
20/07 21:00 Shkupi Shkupi 0-0 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
20/07 21:00 Crusaders Crusaders 1-0 FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski
20/07 21:00 FK Sarajevo FK Sarajevo 3-5P Torpedo Torpedo
 Tweede voorronde (Heen)
25/07 17:00 Atletic Escaldes Atletic Escaldes 0-1 Partizani Tirana Partizani Tirana
25/07 20:00 The New Saints The New Saints 1-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
25/07 20:00 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 2-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
25/07 20:45 Tre Penne Tre Penne 0-3 Valmiera FC Valmiera FC
25/07 20:45 Ballkani Ballkani 3-0 Larne Larne
26/07 17:00 FK Struga FK Struga 1-0 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
26/07 18:00 RFS RFS 0-2 Sabah Sabah
26/07 18:45 FC Midtjylland FC Midtjylland 2-0 Niedercorn Progres Niedercorn Progres
26/07 19:30 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia 0-1 FCSB FCSB
26/07 20:00 Neman Grodno Neman Grodno 2-0 Balzan Balzan
26/07 20:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 5-0 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
27/07 17:00 Interclube Interclube 2-1 Hibernian Hibernian
27/07 17:00 Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-1 Aris Saloniki Aris Saloniki
27/07 17:00 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent 2-2 Legia Warschau Legia Warschau
27/07 17:00 Alashkert Alashkert 0-1 Debrecen Debrecen
27/07 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-0 Bohemians 1905 Bohemians 1905
27/07 18:00 Qäbälä Qäbälä 2-3 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
27/07 19:00 Kalmar FF Kalmar FF 1-2 Pyunik Pyunik
27/07 19:00 Auda 1-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
27/07 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 0-0 Drita Drita
27/07 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 0-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
27/07 19:00 Torpedo Torpedo 1-4 FK Aktobe FK Aktobe
27/07 19:00 Kecskemeti TE 2-1 Riga FC Riga FC
27/07 19:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 4-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
27/07 19:00 Gzira United Gzira United 2-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
27/07 19:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF 1-2 Luzern Luzern
27/07 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 2-1 Vojvodina FK Vojvodina FK
27/07 19:30 FC Basel FC Basel 1-3 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
27/07 19:30 Differdange Differdange 1-1 Maribor NK Maribor NK
27/07 19:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-0 Petrocub Petrocub
27/07 19:30 PAOK PAOK 0-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
27/07 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-2 Urartu FC Urartu FC
27/07 19:30 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-1 Dila Gori Dila Gori
27/07 19:30 CFR Cluj CFR Cluj 1-1 Adana Demirspor Adana Demirspor
27/07 20:00 Osijek Osijek 1-0 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE
27/07 20:00 FC Twente FC Twente 1-0 Hammarby Hammarby
27/07 20:00 KA Akureyri KA Akureyri 3-1 Dundalk Dundalk
27/07 20:00 Club Brugge Club Brugge 3-0 Aarhus GF Aarhus GF
27/07 20:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-0 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys
27/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 2-1 Haverfordwest County Haverfordwest County
27/07 20:00 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 2-3 AEK Larnaca AEK Larnaca
27/07 20:00 KAA Gent KAA Gent 5-1 ŇĹilina ŇĹilina
27/07 20:00 Dukagjini Dukagjini 0-1 Rijeka Rijeka
27/07 20:00 NK Celje NK Celje 3-4 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
27/07 20:00 Besiktas Besiktas 3-1 KF Tirana KF Tirana
27/07 20:30 Austria Wien Austria Wien 1-0 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
27/07 20:30 Lech Poznan Lech Poznan 3-1 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
27/07 20:45 Derry City Derry City 2-1 KuPS KuPS
27/07 20:45 Linfield Linfield 2-5 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
27/07 21:00 Crusaders Crusaders 2-2 Rosenborg BK Rosenborg BK
27/07 21:00 Shkupi Shkupi 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
27/07 21:00 Sutjeska Sutjeska 2-0 Santa Coloma Santa Coloma
27/07 21:00 Zeljeznicar Zeljeznicar 2-2 Neftchi Neftchi
 Tweede voorronde (Terug)
01/08 17:00 Valmiera FC Valmiera FC 7-0 Tre Penne Tre Penne
01/08 19:30 Balzan Balzan 0-0 Neman Grodno Neman Grodno
01/08 19:30 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 0-4 Fenerbahçe Fenerbahçe
01/08 20:00 Swift Hesperange Swift Hesperange 3-2 The New Saints The New Saints
01/08 20:45 Partizani Tirana Partizani Tirana 4-1 Atletic Escaldes Atletic Escaldes
01/08 21:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica 3-4 FK Struga FK Struga
02/08 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
02/08 19:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-1 Gzira United Gzira United
03/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-2 FC Basel FC Basel
03/08 17:00 Santa Coloma Santa Coloma 3-0 Sutjeska Sutjeska
03/08 17:00 Pyunik Pyunik 2-1 Kalmar FF Kalmar FF
03/08 17:30 Spartak Trnava Spartak Trnava 4-1 Auda
03/08 18:00 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
03/08 18:00 Urartu FC Urartu FC 2-3 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
03/08 18:00 Sabah Sabah 2-1 RFS RFS
03/08 18:00 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1-2 Lech Poznan Lech Poznan
03/08 18:00 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
03/08 18:00 FK Aktobe FK Aktobe 1-2 Torpedo Torpedo
03/08 18:00 KuPS KuPS 3-3 Derry City Derry City
03/08 18:00 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 3-2 Linfield Linfield
03/08 18:45 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE 1-2 Osijek Osijek
03/08 19:00 Dila Gori Dila Gori 3-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
03/08 19:00 Neftchi Neftchi 2-0 Zeljeznicar Zeljeznicar
03/08 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 2-1* Crusaders Crusaders
03/08 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 4-0 CSKA Sofia CSKA Sofia
03/08 19:00 Petrocub Petrocub 0-2 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
03/08 19:00 Riga FC Riga FC 3-1 Kecskemeti TE
03/08 19:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 4-1 Qäbälä Qäbälä
03/08 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 1-0 Shkupi Shkupi
03/08 19:05 Bohemians 1905 Bohemians 1905 2-4 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
03/08 19:30 Niedercorn Progres Niedercorn Progres 2-1 FC Midtjylland FC Midtjylland
03/08 19:30 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1-4 PAOK PAOK
03/08 20:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 2-1 CFR Cluj CFR Cluj
03/08 20:00 KF Tirana KF Tirana 0-2 Besiktas Besiktas
03/08 20:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 1-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
03/08 20:00 Hammarby Hammarby 1-1 FC Twente FC Twente
03/08 20:00 Aarhus GF Aarhus GF 1-0 Club Brugge Club Brugge
03/08 20:00 Drita Drita 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
03/08 20:00 ŇĹilina ŇĹilina 2-5 KAA Gent KAA Gent
03/08 20:15 Rijeka Rijeka 6-1 Dukagjini Dukagjini
03/08 20:15 Hibernian Hibernian 6-1 Interclube Interclube
03/08 20:15 Aris Saloniki Aris Saloniki 1-0 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
03/08 20:30 Larne Larne 1-4 Ballkani Ballkani
03/08 20:30 FCSB FCSB 3-2 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
03/08 20:30 Maribor NK Maribor NK 4-3 Differdange Differdange
03/08 20:30 Borac Banja Luka Borac Banja Luka 1-2 Austria Wien Austria Wien
03/08 20:45 Luzern Luzern 1-1 Djurgårdens IF Djurgårdens IF
03/08 20:45 Dundalk Dundalk 2-2 KA Akureyri KA Akureyri
03/08 20:45 Haverfordwest County Haverfordwest County 1-1 B36 Torshavn B36 Torshavn
03/08 21:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-2 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
03/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 3-2 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
03/08 21:00 Debrecen Debrecen P4-3 Alashkert Alashkert
03/08 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-5P NK Celje NK Celje
 Derde voorronde (Heen)
09/08 19:00 AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
09/08 20:00 KAA Gent KAA Gent 5-0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
10/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-0 Derry City Derry City
10/08 17:00 FK Struga FK Struga 3-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
10/08 18:00 Sabah Sabah 2-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
10/08 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-0 Pyunik Pyunik
10/08 19:00 Valmiera FC Valmiera FC 1-2 Partizani Tirana Partizani Tirana
10/08 19:00 Omonia Nicosia Omonia Nicosia 1-0 FC Midtjylland FC Midtjylland
10/08 19:00 Santa Coloma Santa Coloma 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
10/08 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1-1 FK Aktobe FK Aktobe
10/08 19:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-2 Austria Wien Austria Wien
10/08 19:00 Neftchi Neftchi 1-3 Besiktas Besiktas
10/08 19:00 Dila Gori Dila Gori 0-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
10/08 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4-0 Gzira United Gzira United
10/08 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 2-1 Hearts Hearts
10/08 19:30 Hamrun Spartans Hamrun Spartans 1-6 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
10/08 19:30 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 3-0 Flora Tallin Flora Tallin
10/08 19:30 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
10/08 20:00 NK Celje NK Celje 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
10/08 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 1-3 Rijeka Rijeka
10/08 20:00 FC Twente FC Twente 2-0 Riga FC Riga FC
10/08 20:00 Lech Poznan Lech Poznan 2-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
10/08 20:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 Maribor NK Maribor NK
10/08 20:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 5-1 Osijek Osijek
10/08 20:00 Club Brugge Club Brugge 5-1 KA Akureyri KA Akureyri
10/08 20:00 Arouca Arouca 2-1 Brann Brann
10/08 20:15 Aris Saloniki Aris Saloniki 1-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
10/08 20:30 Hibernian Hibernian 3-1 Luzern Luzern
10/08 20:30 FCSB FCSB 0-0 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
10/08 20:45 Ballkani Ballkani 2-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
10/08 21:00 Hajduk Split Hajduk Split 0-0 PAOK PAOK
10/08 21:00 Rapid Wien Rapid Wien 0-0 Debrecen Debrecen
 Speeldag 3
16/08 18:00 Flora Tallin Flora Tallin 0-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
 Derde voorronde (Terug)
17/08 18:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-3 Ballkani Ballkani
17/08 18:00 FK Aktobe FK Aktobe 0-1 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
17/08 18:00 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 2-1 KAA Gent KAA Gent
17/08 18:00 Pyunik Pyunik 0-3 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
17/08 19:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 2-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
17/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
17/08 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev P8-6 Aris Saloniki Aris Saloniki
17/08 19:00 Austria Wien Austria Wien 3-5 Legia Warschau Legia Warschau
17/08 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 2-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva
17/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Dila Gori Dila Gori
17/08 19:00 Gzira United Gzira United 0-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
17/08 19:00 Riga FC Riga FC 0-3 FC Twente FC Twente
17/08 19:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2-0 FCSB FCSB
17/08 19:00 Brann Brann 3-1 Arouca Arouca
17/08 19:30 PAOK PAOK 3-0 Hajduk Split Hajduk Split
17/08 19:45 FC Midtjylland FC Midtjylland 5-1 Omonia Nicosia Omonia Nicosia
17/08 20:00 Partizani Tirana Partizani Tirana 1-0 Valmiera FC Valmiera FC
17/08 20:00 Swift Hesperange Swift Hesperange 2-1 FK Struga FK Struga
17/08 20:00 Neman Grodno Neman Grodno 1-4 NK Celje NK Celje
17/08 20:00 Besiktas Besiktas 2-1 Neftchi Neftchi
17/08 20:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 3-1 Lech Poznan Lech Poznan
17/08 20:00 Osijek Osijek 3-2 Adana Demirspor Adana Demirspor
17/08 20:00 KA Akureyri KA Akureyri 1-5 Club Brugge Club Brugge
17/08 20:15 Rijeka Rijeka 2-0 B36 Torshavn B36 Torshavn
17/08 20:15 Maribor NK Maribor NK 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
17/08 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Santa Coloma Santa Coloma
17/08 20:45 Luzern Luzern 2-2 Hibernian Hibernian
17/08 20:45 Hearts Hearts 3-1 Rosenborg BK Rosenborg BK
17/08 20:45 Derry City Derry City 6-6P Tobol Kostanay Tobol Kostanay
17/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado P7-4 Sabah Sabah
17/08 21:00 Debrecen Debrecen 0-5 Rapid Wien Rapid Wien
 Play-offs (H)
23/08 18:30 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-1 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
23/08 18:45 Hibernian Hibernian 0-5 Aston Villa Aston Villa
24/08 16:00 Astana Astana 1-0 Partizani Tirana Partizani Tirana
24/08 16:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
24/08 17:00 FK Struga FK Struga 0-1 Breidablik Breidablik
24/08 18:00 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius 0-4 Ferencv√°ros Ferencv√°ros
24/08 18:30 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 5-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
24/08 19:00 Viitorul Constanta Viitorul Constanta 2-1 HJK HJK
24/08 19:00 Levski Sofia Levski Sofia 1-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
24/08 19:00 Rapid Wien Rapid Wien 1-0 Fiorentina Fiorentina
24/08 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4-1 NK Celje NK Celje
24/08 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 2-2 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
24/08 19:00 Fenerbahçe Fenerbahçe 5-1 FC Twente FC Twente
24/08 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2-3 Besiktas Besiktas
24/08 20:00 KAA Gent KAA Gent 2-0 Apoel Nicosia Apoel Nicosia
24/08 20:00 FC Midtjylland FC Midtjylland 3-3 Legia Warschau Legia Warschau
24/08 20:00 Lille OSC Lille OSC 2-1 Rijeka Rijeka
24/08 20:00 KRC Genk KRC Genk 2-1 Adana Demirspor Adana Demirspor
24/08 20:30 Osasuna Osasuna 1-2 Club Brugge Club Brugge
24/08 20:45 Ballkani Ballkani 4-1 Bate Borisov Bate Borisov
24/08 20:45 Hearts Hearts 1-2 PAOK PAOK
24/08 20:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-1 Brann Brann
 Play-offs (T)
31/08 18:00 HJK HJK 2-0 Viitorul Constanta Viitorul Constanta
31/08 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-2 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
31/08 18:45 Breidablik Breidablik 1-0 FK Struga FK Struga
31/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-2 KAA Gent KAA Gent
31/08 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
31/08 19:00 FC Twente FC Twente 0-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
31/08 19:00 Brann Brann 8-9P AZ Alkmaar AZ Alkmaar
31/08 19:30 PAOK PAOK 4-0 Hearts Hearts
31/08 20:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-0 Ballkani Ballkani
31/08 20:00 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 3-0 ŇĹalgiris Vilnius ŇĹalgiris Vilnius
31/08 20:00 Partizani Tirana Partizani Tirana 1-1 Astana Astana
31/08 20:00 Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk 1-2 Spartak Trnava Spartak Trnava
31/08 20:00 Adana Demirspor Adana Demirspor 5-5P KRC Genk KRC Genk
31/08 20:00 Fiorentina Fiorentina 2-0 Rapid Wien Rapid Wien
31/08 20:00 NK Celje NK Celje 1-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
31/08 20:00 Besiktas Besiktas 1-0 Dinamo Kiev Dinamo Kiev
31/08 20:15 Rijeka Rijeka 1-1 Lille OSC Lille OSC
31/08 20:30 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-0 Levski Sofia Levski Sofia
31/08 20:30 Club Brugge Club Brugge 2-2 Osasuna Osasuna
31/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau P7-6 FC Midtjylland FC Midtjylland
31/08 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
31/08 21:00 Aston Villa Aston Villa 3-0 Hibernian Hibernian
 Speeldag 1
20/09 16:30 Lille OSC Lille OSC 2-0 Olimpija Olimpija
21/09 18:45 Zrinjski Zrinjski 4-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
21/09 18:45 Legia Warschau Legia Warschau 3-2 Aston Villa Aston Villa
21/09 18:45 KRC Genk KRC Genk 2-2 Fiorentina Fiorentina
21/09 18:45 Ferencv√°ros Ferencv√°ros 3-1 Cukaricki Cukaricki
21/09 18:45 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-1 Aberdeen Aberdeen
21/09 18:45 HJK HJK 2-3 PAOK PAOK
21/09 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland
21/09 18:45 Ludogorets Ludogorets 4-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
21/09 21:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-0 Ballkani Ballkani
21/09 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 5-1 Astana Astana
21/09 21:00 Lugano Lugano 0-0 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
21/09 21:00 Club Brugge Club Brugge 1-1 Besiktas Besiktas
21/09 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 KI Klaksvik KI Klaksvik
21/09 21:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-2 Breidablik Breidablik
21/09 21:00 Zorja Loehansk Zorja Loehansk 1-1 KAA Gent KAA Gent
 Speeldag 2
05/10 16:30 Astana Astana ...-... Viktoria Plzen Viktoria Plzen
05/10 18:45 KI Klaksvik KI Klaksvik ...-... Lille OSC Lille OSC
05/10 18:45 Olimpija Olimpija ...-... Slovan Bratislava Slovan Bratislava
05/10 18:45 Breidablik Breidablik ...-... Zorja Loehansk Zorja Loehansk
05/10 18:45 KAA Gent KAA Gent ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
05/10 18:45 Ballkani Ballkani ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
05/10 18:45 Besiktas Besiktas ...-... Lugano Lugano
05/10 18:45 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt ...-... Club Brugge Club Brugge
05/10 21:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ...-... Legia Warschau Legia Warschau
05/10 21:00 Aston Villa Aston Villa ...-... Zrinjski Zrinjski
05/10 21:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Ferencv√°ros Ferencv√°ros
05/10 21:00 Cukaricki Cukaricki ...-... KRC Genk KRC Genk
05/10 21:00 PAOK PAOK ...-... Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
05/10 21:00 Aberdeen Aberdeen ...-... HJK HJK
05/10 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava ...-... Fenerbahçe Fenerbahçe
05/10 21:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland ...-... Ludogorets Ludogorets
 Speeldag 3
26/10 18:45 Lille OSC Lille OSC ...-... Slovan Bratislava Slovan Bratislava
26/10 18:45 KI Klaksvik KI Klaksvik ...-... Olimpija Olimpija
26/10 18:45 KAA Gent KAA Gent ...-... Breidablik Breidablik
26/10 18:45 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv ...-... Zorja Loehansk Zorja Loehansk
26/10 18:45 Ballkani Ballkani ...-... Astana Astana
26/10 18:45 Lugano Lugano ...-... Club Brugge Club Brugge
26/10 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ...-... Aston Villa Aston Villa
26/10 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe ...-... Ludogorets Ludogorets
26/10 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Viktoria Plzen Viktoria Plzen
26/10 21:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt ...-... Besiktas Besiktas
26/10 21:00 Zrinjski Zrinjski ...-... Legia Warschau Legia Warschau
26/10 21:00 Fiorentina Fiorentina ...-... Cukaricki Cukaricki
26/10 21:00 KRC Genk KRC Genk ...-... Ferencv√°ros Ferencv√°ros
26/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt ...-... HJK HJK
26/10 21:00 Aberdeen Aberdeen ...-... PAOK PAOK
26/10 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava ...-... FC Nordsjælland FC Nordsjælland
 Speeldag 4
09/11 16:30 Astana Astana ...-... Ballkani Ballkani
09/11 18:45 Ferencv√°ros Ferencv√°ros ...-... KRC Genk KRC Genk
09/11 18:45 HJK HJK ...-... Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
09/11 18:45 PAOK PAOK ...-... Aberdeen Aberdeen
09/11 18:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland ...-... Spartak Trnava Spartak Trnava
09/11 18:45 Viktoria Plzen Viktoria Plzen ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
09/11 18:45 Besiktas Besiktas ...-... Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
09/11 18:45 Legia Warschau Legia Warschau ...-... Zrinjski Zrinjski
09/11 18:45 Cukaricki Cukaricki ...-... Fiorentina Fiorentina
09/11 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava ...-... Lille OSC Lille OSC
09/11 21:00 Olimpija Olimpija ...-... KI Klaksvik KI Klaksvik
09/11 21:00 Breidablik Breidablik ...-... KAA Gent KAA Gent
09/11 21:00 Zorja Loehansk Zorja Loehansk ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
09/11 21:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Lugano Lugano
09/11 21:00 Aston Villa Aston Villa ...-... AZ Alkmaar AZ Alkmaar
09/11 21:00 Ludogorets Ludogorets ...-... Fenerbahçe Fenerbahçe
 Speeldag 5
30/11 16:30 Astana Astana ...-... Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
30/11 18:45 KI Klaksvik KI Klaksvik ...-... Slovan Bratislava Slovan Bratislava
30/11 18:45 Olimpija Olimpija ...-... Lille OSC Lille OSC
30/11 18:45 KAA Gent KAA Gent ...-... Zorja Loehansk Zorja Loehansk
30/11 18:45 Ballkani Ballkani ...-... Viktoria Plzen Viktoria Plzen
30/11 18:45 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt ...-... Lugano Lugano
30/11 18:45 Besiktas Besiktas ...-... Club Brugge Club Brugge
30/11 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar ...-... Zrinjski Zrinjski
30/11 18:45 HJK HJK ...-... Aberdeen Aberdeen
30/11 21:00 Breidablik Breidablik ...-... Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
30/11 21:00 Aston Villa Aston Villa ...-... Legia Warschau Legia Warschau
30/11 21:00 Cukaricki Cukaricki ...-... Ferencv√°ros Ferencv√°ros
30/11 21:00 Fiorentina Fiorentina ...-... KRC Genk KRC Genk
30/11 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt ...-... PAOK PAOK
30/11 21:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland ...-... Fenerbahçe Fenerbahçe
30/11 21:00 Spartak Trnava Spartak Trnava ...-... Ludogorets Ludogorets
 Speeldag 6
14/12 18:45 Legia Warschau Legia Warschau ...-... AZ Alkmaar AZ Alkmaar
14/12 18:45 Zrinjski Zrinjski ...-... Aston Villa Aston Villa
14/12 18:45 Ferencv√°ros Ferencv√°ros ...-... Fiorentina Fiorentina
14/12 18:45 KRC Genk KRC Genk ...-... Cukaricki Cukaricki
14/12 18:45 PAOK PAOK ...-... HJK HJK
14/12 18:45 Aberdeen Aberdeen ...-... Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
14/12 18:45 Fenerbahçe Fenerbahçe ...-... Spartak Trnava Spartak Trnava
14/12 18:45 Ludogorets Ludogorets ...-... FC Nordsjælland FC Nordsjælland
14/12 21:00 Lille OSC Lille OSC ...-... KI Klaksvik KI Klaksvik
14/12 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava ...-... Olimpija Olimpija
14/12 21:00 Zorja Loehansk Zorja Loehansk ...-... Breidablik Breidablik
14/12 21:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv ...-... KAA Gent KAA Gent
14/12 21:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb ...-... Ballkani Ballkani
14/12 21:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen ...-... Astana Astana
14/12 21:00 Lugano Lugano ...-... Besiktas Besiktas
14/12 21:00 Club Brugge Club Brugge ...-... Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt

Download alle wedstrijden van Conference League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.