Word fan! 3

Download kalender Conference League 2021/2022

Download alle wedstrijden van Conference League naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel ge√ľpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender Conference League 2021/2022

 Speeldag 2
20/07 17:55 Domzale Domzale 1-1 Honka Honka
Arnel Jakupovic 69' -
- 76' Jean Marie Dongou Tsafack
20/07 18:00 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0-5 The New Saints The New Saints
- 8' Leo Smith
- 35'
- 38'
- 40' Declan McManus
- 87'
20/07 18:00 Prishtina Prishtina 4-1 Connah's Quay Connah's Quay
Leotrim Bekteshi 41' -
53' -
- 75'
Endrit Krasniqi 79' -
90+4' -
20/07 21:00 Folgore / Falciano Folgore / Falciano 1-3 Hibernians Hibernians
5' -
- 13' Jurgen Degabriele
- 26' Jake Grech
- 83' Jake Grech
21/07 20:00 Cukaricki Cukaricki 0-0 Sumqay?t Sumqay?t
22/07 15:00 Astana Astana 2-0 Aris Saloniki Aris Saloniki
Marin Tomasov 25' -
Marin Tomasov 71' -
22/07 15:00 Ararat Ararat 2-4 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- 20' Wojciech Golla
49' -
- 50' Erik Alexander Expósito Hernández
- 70' Robert Pich
Razmik Hakobyan 84' -
- 90+1' Robert Pich
22/07 17:30 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys ...-... Vojvodina FK Vojvodina FK
22/07 18:00 KuPS KuPS 2-2 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
Aniekpeno Udoh 6' -
- 29' Ibrahim Kane
- 55' Olivier Thill (pen)
Diogo Tomas 90+6' -
22/07 18:00 Olimps / RFS Olimps / RFS 3-0 Pusk√°s Academy Pusk√°s Academy
Darko Lemajińá 8' -
Kevin Friesenbichler 18' -
Darko Lemajińá (pen) 25' -
22/07 18:00 Austria Wien Austria Wien 1-1 Breidablik Breidablik
Marco Djuricin 32' -
- 47' Alexander Helgi Sigurdarson
22/07 18:00 Olimpija Olimpija 1-0 Birkirkara Birkirkara
Mustafa Nukińá 78' -
22/07 18:00 Molde FK Molde FK 3-0 Servette Servette
Ola Brynhildsen 7' -
Ohi Kwoeme Omoijuanfo 32' -
Magnus Wolff Eikrem 59' -
22/07 18:00 FK Qarabag FK Qarabag ...-... Ashdod FC Ashdod FC
22/07 18:30 F91 Dudelange F91 Dudelange 0-1 Bohemian FC Bohemian FC
- 11'
22/07 18:30 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1-2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- 8' Omer Atzili
- 66'
Giorgi Papava 88' -
22/07 18:45 IF Elfsborg IF Elfsborg 4-0 Milsami Orhei Milsami Orhei
Leo Väisänen 2' -
24' -
Per Frick 43' -
Frederik Holst 82' -
22/07 18:45 Hammarby Hammarby 3-1 Maribor NK Maribor NK
55' -
- 60'
64' -
(pen) 87' -
22/07 19:00 Laçi Laçi 1-0 CS U Craiova CS U Craiova
Dejan Zarubica 36' -
22/07 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-3 Zilina Zilina
- 5'
Bassel Jradi 25' -
- 45+1'
- 52' (pen)
22/07 19:00 Petrocub Petrocub 0-1 Sivasspor Sivasspor
- 16' Caner OsmanpaŇüa
22/07 19:00 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0-1 Bate Borisov Bate Borisov
- 83' Pavel Nehaichik
22/07 19:00 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn 4-1 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
Rasmus Falk Jensen 43' -
Kamil Wilczek 47' -
Kamil Wilczek 62' -
Jonas Older Wind (pen) 65' -
- 90+2'
22/07 19:00 Gzira United Gzira United 0-2 Rijeka Rijeka
- 57' Denis BuŇ°nja
- 77'
22/07 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
22' -
Filip Kasa 33' -
- 79'
22/07 19:00 CSKA Sofia CSKA Sofia 0-0 LiepńĀja LiepńĀja
22/07 19:00 Teuta Durr√ęs Teuta Durr√ęs 0-2 Interclube Interclube
- 37'
- 56'
22/07 19:00 AEL Limassol AEL Limassol ...-... KS Vllaznia KS Vllaznia
22/07 19:00 Riga FC Riga FC 2-0 Shkendija 79 Shkendija 79
13' -
52' -
22/07 19:00 Spartak Trnava Spartak Trnava ...-... ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
22/07 19:00 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv ...-... Slov√°cko Slov√°cko
22/07 20:00 Shkupi Shkupi 0-3 CD Santa Clara CD Santa Clara
- 30' Abdul Rwatubyaye
- 49' Carlos Alberto Carvalho da Silva Junior
- 90+3' João José Pereira da Costa
22/07 20:00 HB Tórshavn HB Tórshavn 4-0 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica
Michal Przybylski 45' -
Michal Przybylski 47' -
58' -
Daniel Johansen (pen) 66' -
22/07 20:15 FC Basel FC Basel 3-0 Partizani Tirana Partizani Tirana
Valentin Stocker 43' -
Arthur Mendonça Cabral 52' -
Valentin Stocker 80' -
22/07 20:30 Larne Larne ...-... AGF AGF
22/07 20:30 KAA Gent KAA Gent 4-0 Vålerenga IF Vålerenga IF
Gianni Bruno 11' -
Tarik Tissoudali 40' -
Vadis Odjidja 57' -
Yonas Malede 88' -
22/07 20:30 FCSB FCSB 1-0 Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
Andrei Cordea 38' -
22/07 20:30 Sutjeska Sutjeska 0-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv
22/07 20:45 Aberdeen Aberdeen 5-1 BK Häcken BK Häcken
Andrew Considine 28' -
Lewis Ferguson (pen) 44' -
Lewis Ferguson 53' -
- 59' Alexander Jeremejeff
Christian Ramírez 84' -
Connor McLennan 90+3' -
22/07 20:45 Hibernian Hibernian 3-0 Santa Coloma Santa Coloma
Martin Boyle (pen) 14' -
Martin Boyle 47' -
Kevin Nisbet 81' -
22/07 20:45 Linfield Linfield 4-0 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
Michael Newberry 2' -
Christy Manzinga 25' -
Jamie Mulgrew 75' -
Jimmy Callacher 90+2' -
22/07 21:00 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur 0-2 Rosenborg BK Rosenborg BK
- 61' Carlo Holse
- 71' Dino Islamovic
22/07 21:00 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin ...-... Osijek Osijek
22/07 21:00 Valur Valur ...-... Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt
22/07 21:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-0 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda
Lazar Markovińá 19' -
22/07 21:00 Dundalk Dundalk 2-2 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
- 2' Bogdan VaŇ°tŇ°uk
William Patching 3' -
- 19' Bogdan VaŇ°tŇ°uk
David McMillan 27' -
22/07 21:00 Drita Drita 0-0 Feyenoord Feyenoord
22/07 21:00 Ujpest Ujpest 2-1 FC Vaduz FC Vaduz
Zolt√°n Stieber 7' -
64' -
- 81' Tunahan Cicek
22/07 21:00 Hajduk Split Hajduk Split 2-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
21' -
53' -
22/07 21:30 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 1-2 Fola Esch Fola Esch
- 19'
- 44'
Igor Stasevich 67' -
27/07 17:45 Interclube Interclube 0-3 Teuta Durr√ęs Teuta Durr√ęs
- 25' Sebino Plaku
- 80' Sebino Plaku
- 105+1' Sherif Kallaku (pen)
27/07 20:00 Budu?nost Podgorica Budu?nost Podgorica 0-2 HB Tórshavn HB Tórshavn
- 39'
- 73' Daniel Johansen (pen)
27/07 20:00 Hibernians Hibernians 4-2 Folgore / Falciano Folgore / Falciano
Jurgen Degabriele 9' -
- 28'
- 45+1'
Wilfried Domoraud 47' -
Jurgen Degabriele 66' -
Jake Grech 77' -
29/07 16:00 LiepńĀja LiepńĀja 1-3P CSKA Sofia CSKA Sofia
29/07 17:00 Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy P7-4 FCSB FCSB
Mikhail Gabyshev 11' -
- 76' Florinel Teodor Coman
90+1' -
29/07 17:00 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 4-1 Hajduk Split Hajduk Split
DuŇ°an Jovanńćińá 56' -
Igor Sergeev 61' -
Igor Sergeev 67' -
- 90+4' Emir Sahiti
Askhat Tagybergen 118' -
29/07 18:00 AGF AGF 1-1 Larne Larne
- 45' Ronan Hale
(pen) 73' -
29/07 18:00 Bod√ł Glimt Bod√ł Glimt 3-0 Valur Valur
26' -
Brede Mathias Moe 61' -
90+3' -
29/07 18:00 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-3 KuPS KuPS
Olivier Thill 48' -
- 49' Jordan Sebban
55' -
- 90+3' Urho Nissilä
- 111' Aniekpeno Udoh
29/07 18:00 Sumqay?t Sumqay?t 0-2 Cukaricki Cukaricki
- 10'
- 16' (pen)
29/07 18:00 Birkirkara Birkirkara 5-5P Olimpija Olimpija
27' -
29/07 18:00 FC Vaduz FC Vaduz 1-3 Ujpest Ujpest
Kristijan Dobras 7' -
- 28' (pen)
- 47' Giorgi Beridze
- 85' Vincent Onovo
29/07 18:00 Dinamo Brest Dinamo Brest 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- 12'
- 71' ҆imon Falta
90+1' -
29/07 18:00 Honka Honka 0-1 Domzale Domzale
- 22' Arnel Jakupovic
29/07 18:30 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-2 Dundalk Dundalk
Ernest Agyiri 17' -
- 44' David McMillan
- 90+2' William Patching
29/07 18:30 BK Häcken BK Häcken 2-0 Aberdeen Aberdeen
Martin Olsson 51' -
Leo Bengtsson (pen) 68' -
29/07 18:30 Santa Coloma Santa Coloma 1-2 Hibernian Hibernian
70' -
- 73' Jamie Murphy
- 76'
29/07 18:45 Zilina Zilina 2-2 Apollon Limassol Apollon Limassol
- 13'
27' -
- 51' Bassel Jradi
Taofiq Jibril 79' -
29/07 19:00 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 4-5P Spartak Trnava Spartak Trnava
29' -
- 67'
29/07 19:00 Vålerenga IF Vålerenga IF 2-0 KAA Gent KAA Gent
Joseph Okumu 12' -
Ivan Näsberg 81' -
29/07 19:00 Ashdod FC Ashdod FC 0-1 FK Qarabag FK Qarabag
- 6' Filip Ozobic
29/07 19:00 Slov√°cko Slov√°cko 3-3P Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Vlastimil Danicek 26' -
29/07 19:00 Sivasspor Sivasspor 1-0 Petrocub Petrocub
Olarenwaju Ayoba Kayode 65' -
29/07 19:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 0-5 IF Elfsborg IF Elfsborg
- 5'
- 8' Per Frick
- 25'
- 56'
- 64'
29/07 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Evgeni Yablonski 45+2' -
- 48' (pen)
- 59' Flamarion Jovino Filho
- 74'
- 90+5' Giorgi Pantsulaia
29/07 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 4-1 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
Dino Islamovic (pen) 49' -
Stefano Vecchia Holmquist 54' -
- 74' Gudmann Thórisson
76' -
87' -
29/07 19:00 Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino 0-5 FC K√łbenhavn FC K√łbenhavn
- 27' Kevin Diks
- 66'
- 68'
- 75'
- 90+3'
29/07 19:00 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 5-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
17' -
- 24' Barnes Osei
Fabian Mitchel Sporkslede 37' -
Omer Atzili 75' -
Yuval Ashkenazi 81' -
Yuval Ashkenazi 85' -
29/07 19:15 The New Saints The New Saints 5-1 FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
Daniel Redmond 13' -
Louis Robles 20' -
Declan McManus 25' -
Leo Smith 69' -
74' -
- 84' Michael Thuique Dias Santos
29/07 19:30 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 3-1 Sutjeska Sutjeska
Osama Khalaila 25' -
Osama Khalaila 34' -
- 51'
Eylon Haim Almog 90+2' -
29/07 19:30 Fola Esch Fola Esch 1-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
Gilson Delgado 52' -
29/07 20:00 Vojvodina FK Vojvodina FK 1-0 Panev?Ňĺys Panev?Ňĺys
90+6' -
29/07 20:00 Pusk√°s Academy Pusk√°s Academy 0-2 Olimps / RFS Olimps / RFS
- 53' Darko Lemajińá
- 69'
29/07 20:00 Feyenoord Feyenoord 3-2 Drita Drita
Guus Til 7' -
- 12' Marko Simonovski
- 16'
Guus Til 68' -
Guus Til 90' -
29/07 20:00 Partizani Tirana Partizani Tirana 0-2 FC Basel FC Basel
- 38' Valentin Stocker
- 49' Arthur Mendonça Cabral
29/07 20:00 Rijeka Rijeka 1-0 Gzira United Gzira United
Josip Drmic 27' -
29/07 20:00 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 3-3 Ararat Ararat
Robert Pich 2' -
- 40'
- 42'
58' -
Robert Pich 65' -
- 89'
29/07 20:00 Shkendija 79 Shkendija 79 0-1 Riga FC Riga FC
- 52' Mikael Soisalo
29/07 20:00 Borac Banja Luka Borac Banja Luka 0-0 Linfield Linfield
29/07 20:00 Connah's Quay Connah's Quay 4-2 Prishtina Prishtina
Jamie Insall 3' -
- 29' Endrit Krasniqi
- 36' Endrit Krasniqi
George Horan 47' -
Jamie Insall 57' -
Callum Morris (pen) 82' -
29/07 20:30 Aris Saloniki Aris Saloniki 2-1 Astana Astana
Dimitris Manos 36' -
78' -
- 120+1' Eneo Bitri
29/07 20:30 Servette Servette 2-0 Molde FK Molde FK
Moussa Diallo 18' -
59' -
29/07 20:45 DAC Dunajsk√° Streda DAC Dunajsk√° Streda 0-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado
- 20' Danilo Pantińá
- 80' Ricardo Jorge Pires Gomes
29/07 20:45 Maribor NK Maribor NK 0-1 Hammarby Hammarby
- 5' David Accam
29/07 20:45 Bohemian FC Bohemian FC 3-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Robert Cornwall 35' -
Georgie Kelly 69' -
Georgie Kelly 73' -
29/07 21:00 KS Vllaznia KS Vllaznia 0-1 AEL Limassol AEL Limassol
- 20' Stefan Scepovic
29/07 21:00 Osijek Osijek 1-0 Pogo? Szczecin Pogo? Szczecin
László Kleinheisler 44' -
29/07 21:00 Breidablik Breidablik 2-1 Austria Wien Austria Wien
Kristinn Steindorsson 6' -
√Ārni Vilhj√°lmsson 24' -
- 68' Dominik Fitz
29/07 21:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Shkupi Shkupi
Carlos Alberto Carvalho da Silva Junior 13' -
Mikel Villanueva √Ālvarez 39' -
29/07 21:30 CS U Craiova CS U Craiova 0-0 Laçi Laçi