Word fan! 17

EK 2020 - Speeldag 3 (2019 - 2020)

 Speeldag 3
07/06 18:00 Georgiƫ Georgiƫ 3-0 Gibraltar Gibraltar
Valeriane Hviliia 30' 1-0
Giorgi Papunashvili 59' 2-0
Vato Arveladze (pen) 76' 3-0
07/06 20:45 Montenegro Montenegro 1-1 Kosovo Kosovo
0-1 24' Milot Rashica
Stefan MugoŔa 69' 1-1
07/06 20:45 Tsjechiƫ Tsjechiƫ 2-1 Bulgarije Bulgarije
0-1 3' Ismail Isa Mustafa
Patrik Schick 19' 1-1
Patrik Schick 50' 2-1
07/06 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 5-0 ServiĆ« ServiĆ«
Viktor Tsygankov 26' 1-0
Viktor Tsygankov 28' 2-0
Evgen Konoplyanka 46' 3-0
Roman Yaremchuk 59' 4-0
Evgen Konoplyanka 75' 5-0
07/06 20:45 Litouwen Litouwen 1-1 Luxemburg Luxemburg
0-1 20' Gerson Rodrigues Correia Leal
Arvydas Novikovas 74' 1-1
07/06 20:45 Denemarken Denemarken 1-1 Ierland Ierland
Pierre Emil HĆøjbjerg 76' 1-0
1-1 85' Shane Duffy
07/06 20:45 Zweden Zweden 3-0 Malta Malta
Robin Quaison 2' 1-0
Viktor Claesson 50' 2-0
Alexander Isak 81' 3-0
07/06 20:45 Noorwegen Noorwegen 2-2 Roemeniƫ Roemeniƫ
Tarik Elyounoussi 56' 1-0
Martin Ƙdegaard 70' 2-0
2-1 76' Claudiu KeserĆ¼
2-2 90+2' Claudiu KeserĆ¼
07/06 20:45 Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 1-4 Spanje Spanje
0-1 5' Sergio Ramos
0-2 19' JesĆŗs Navas GonzĆ”lez
KlƦmint Olsen 30' 1-2
1-3 33' Teitur Gestson
1-4 71' JosƩ Luis Gaya PeƱa
07/06 20:45 Letland Letland 0-3 Israƫl Israƫl
0-1 9' Eran Zahavi
0-2 59' Eran Zahavi
0-3 80' Eran Zahavi
07/06 20:45 Macedoniƫ Macedoniƫ 0-1 Polen Polen
0-1 47' Krzysztof Piątek
07/06 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 1-0 Sloveniƫ Sloveniƫ
Guido Burgstaller 74' 1-0
08/06 15:00 IJsland IJsland 1-0 Albaniƫ Albaniƫ
Johann Berg Gudmundsson 22' 1-0
08/06 15:00 Kroatiƫ Kroatiƫ 2-1 Wales Wales
Jamie Alexander Lawrence 17' 1-0
Ivan Perisic 48' 2-0
2-1 77' David Brooks
08/06 18:00 Moldaviƫ Moldaviƫ 1-0 Andorra Andorra
Igor Armas 8' 1-0
08/06 18:00 Rusland Rusland 9-0 San Marino San Marino
Michele Cevoli 25' 1-0
Artem Dzyuba (pen) 31' 2-0
Fedor Kudryashov 36' 3-0
Anton Miranchuk 41' 4-0
Artem Dzyuba 73' 5-0
Artem Dzyuba 76' 6-0
Fedor Smolov 77' 7-0
Fedor Smolov 83' 8-0
Artem Dzyuba 88' 9-0
08/06 18:00 Finland Finland 2-0 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
Teemu Pukki 56' 1-0
Teemu Pukki 68' 2-0
08/06 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 3-0 Liechtenstein Liechtenstein
Gevorg Ghazaryan 2' 1-0
Aleksandr Karapetyan 18' 2-0
Tigran Barseghyan 90+1' 3-0
08/06 18:00 Estland Estland 1-2 Noord-Ierland Noord-Ierland
Konstantin Vassiljev 25' 1-0
1-1 77' Conor Washington
1-2 80' Josh Magennis
08/06 18:00 Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1-3 Hongarije Hongarije
0-1 18' Willi Orban
0-2 53' Willi Orban
Mahir Madatov 69' 1-2
1-3 71' David Holman
08/06 20:45 Turkije Turkije 2-0 Frankrijk Frankrijk
Kaan Ayhan 30' 1-0
Cengiz Ɯnder 40' 2-0
08/06 20:45 Schotland Schotland 2-1 Cyprus Cyprus
Andrew Robertson 61' 1-0
1-1 87' Ioannis Kousoulos
Oliver Burke 89' 2-1
08/06 20:45 Belgiƫ Belgiƫ 3-0 Kazachstan Kazachstan
Dries Mertens 11' 1-0
Timothy Castagne 14' 2-0
Romelu Lukaku 50' 3-0
08/06 20:45 Griekenland Griekenland 0-3 Italiƫ Italiƫ
0-1 23' NicolĆ² Barella
0-2 30' Lorenzo Insigne
0-3 33' Leonardo Bonucci
08/06 20:45 Wit-Rusland Wit-Rusland 0-2 Duitsland Duitsland
0-1 12' Leroy SanƩ
0-2 62' Marco Reus

Statistieken

Speeldag 3   Thuis-Uit
Aantal gespeelde matchen: 25/25  
Aantal doelpunten: 73 47-26
Penalty's: 2 2-0
Aantal owngoals: 3  
Aantal gele kaarten: 81 34-47
Aantal rode kaarten: 4 4-0
Toeschouwers: 455471  

Download kalender EK 2020

Download alle wedstrijden van EK 2020 naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

 Groep A G P
1. Engeland Engeland 8 21
2. Tsjechiƫ Tsjechiƫ 8 15
3. Kosovo Kosovo 8 11
4. Bulgarije Bulgarije 8 6
5. Montenegro Montenegro 8 3
 Groep B G P
1. OekraĆÆne OekraĆÆne 8 20
2. Portugal Portugal 8 17
3. Serviƫ Serviƫ 8 14
4. Luxemburg Luxemburg 8 4
5. Litouwen Litouwen 8 1
 Groep C G P
1. Duitsland Duitsland 8 21
2. Nederland Nederland 8 19
3. Noord-Ierland Noord-Ierland 8 13
4. Wit-Rusland Wit-Rusland 8 4
5. Estland Estland 8 1
 Groep D G P
1. Zwitserland Zwitserland 8 17
2. Denemarken Denemarken 8 16
3. Ierland Ierland 8 13
4. Georgiƫ Georgiƫ 8 8
5. Gibraltar Gibraltar 8 0
 Groep E G P
1. Kroatiƫ Kroatiƫ 8 17
2. Wales Wales 8 14
3. Slovakije Slovakije 8 13
4. Hongarije Hongarije 8 12
5. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 8 1
 Groep F G P
1. Spanje Spanje 10 26
2. Zweden Zweden 10 21
3. Noorwegen Noorwegen 10 17
4. Roemeniƫ Roemeniƫ 10 14
5. Malta Malta 10 3
6. Faroƫr Eilanden Faroƫr Eilanden 10 3
 Groep G G P
1. Polen Polen 10 25
2. Oostenrijk Oostenrijk 10 19
3. Sloveniƫ Sloveniƫ 10 14
4. Macedoniƫ Macedoniƫ 10 14
5. Israƫl Israƫl 10 11
6. Letland Letland 10 3
 Groep H G P
1. Frankrijk Frankrijk 10 25
2. Turkije Turkije 10 23
3. IJsland IJsland 10 19
4. Albaniƫ Albaniƫ 10 13
5. Andorra Andorra 10 4
6. Moldaviƫ Moldaviƫ 10 3
 Groep I G P
1. Belgiƫ Belgiƫ 10 30
2. Rusland Rusland 10 24
3. Schotland Schotland 10 15
4. Kazachstan Kazachstan 10 10
5. Cyprus Cyprus 10 10
6. San Marino San Marino 10 0
 Groep J G P
1. Italiƫ Italiƫ 10 30
2. Finland Finland 10 18
3. Griekenland Griekenland 10 14
4. Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 10 13
5. Armeniƫ Armeniƫ 10 10
6. Liechtenstein Liechtenstein 10 2