Word fan! 1

Nations League B 2022/2023 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 6
 Speeldag 1
02/06 20:45 Albaniƫ Albaniƫ Geannuleerd Rusland Rusland
02/06 20:45 Israƫl Israƫl 2-2 IJsland IJsland
02/06 20:45 Serviƫ Serviƫ 0-1 Noorwegen Noorwegen
02/06 20:45 Sloveniƫ Sloveniƫ 0-2 Zweden Zweden
 Speeldag 2
04/06 15:00 Armeniƫ Armeniƫ 1-0 Ierland Ierland
 Speeldag 1
04/06 18:00 Finland Finland 1-1 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
04/06 20:45 Montenegro Montenegro 2-0 Roemeniƫ Roemeniƫ
 Speeldag 2
05/06 20:45 Serviƫ Serviƫ 4-1 Sloveniƫ Sloveniƫ
05/06 20:45 Zweden Zweden 1-2 Noorwegen Noorwegen
06/06 20:45 IJsland IJsland 1-1 Albaniƫ Albaniƫ
06/06 20:45 Israƫl Israƫl Geannuleerd Rusland Rusland
07/06 18:00 Finland Finland 2-0 Montenegro Montenegro
07/06 21:05 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 1-0 Roemeniƫ Roemeniƫ
 Speeldag 1
08/06 20:45 Ierland Ierland 0-1 OekraĆÆne OekraĆÆne
08/06 20:45 Schotland Schotland 2-0 Armeniƫ Armeniƫ
 Speeldag 3
09/06 20:45 Noorwegen Noorwegen 0-0 Sloveniƫ Sloveniƫ
09/06 20:45 Zweden Zweden 0-1 Serviƫ Serviƫ
10/06 20:45 Rusland Rusland Geannuleerd IJsland IJsland
10/06 20:50 Albaniƫ Albaniƫ 1-2 Israƫl Israƫl
11/06 15:00 OekraĆÆne OekraĆÆne 3-0 ArmeniĆ« ArmeniĆ«
11/06 18:00 Ierland Ierland 3-0 Schotland Schotland
11/06 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 1-0 Finland Finland
11/06 20:45 Montenegro Montenegro 1-1 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
 Speeldag 4
12/06 18:00 Noorwegen Noorwegen 3-2 Zweden Zweden
12/06 20:45 Sloveniƫ Sloveniƫ 2-2 Serviƫ Serviƫ
13/06 20:45 IJsland IJsland 2-2 Israƫl Israƫl
13/06 20:45 Rusland Rusland Geannuleerd Albaniƫ Albaniƫ
14/06 18:00 Armeniƫ Armeniƫ 1-4 Schotland Schotland
14/06 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 1-1 Ierland Ierland
14/06 20:45 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 3-2 Finland Finland
14/06 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 0-3 Montenegro Montenegro
 Speeldag 2
21/09 20:45 Schotland Schotland 3-0 OekraĆÆne OekraĆÆne
 Speeldag 5
23/09 20:45 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 1-0 Montenegro Montenegro
23/09 20:45 Finland Finland 1-1 Roemeniƫ Roemeniƫ
24/09 15:00 IJsland IJsland Geannuleerd Rusland Rusland
24/09 15:00 ArmeniĆ« ArmeniĆ« 0-5 OekraĆÆne OekraĆÆne
24/09 18:00 Sloveniƫ Sloveniƫ 2-1 Noorwegen Noorwegen
24/09 20:45 Israƫl Israƫl 2-1 Albaniƫ Albaniƫ
24/09 20:45 Serviƫ Serviƫ 4-1 Zweden Zweden
24/09 20:45 Schotland Schotland 2-1 Ierland Ierland
 Speeldag 6
26/09 20:45 Montenegro Montenegro 0-2 Finland Finland
26/09 20:45 Roemeniƫ Roemeniƫ 4-1 Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina
27/09 20:45 Albaniƫ Albaniƫ 1-1 IJsland IJsland
27/09 20:45 Rusland Rusland Geannuleerd Israƫl Israƫl
27/09 20:45 Noorwegen Noorwegen 0-2 Serviƫ Serviƫ
27/09 20:45 Zweden Zweden 1-1 Sloveniƫ Sloveniƫ
27/09 20:45 Ierland Ierland 3-2 Armeniƫ Armeniƫ
27/09 20:45 OekraĆÆne OekraĆÆne 0-0 Schotland Schotland

Download alle wedstrijden van Nations League B naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geĆ¼pdatet worden.

 Groep 1 G P
1. Schotland Schotland 6 13
2. OekraĆÆne OekraĆÆne 6 11
3. Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 4 9
4. Finland Finland 5 7
5. Ierland Ierland 6 7
6. Roemeniƫ Roemeniƫ 6 7
7. Montenegro Montenegro 5 6
8. Armeniƫ Armeniƫ 6 3
 Groep 2 G P
1. Israƫl Israƫl 4 8
2. Serviƫ Serviƫ 3 6
3. Zweden Zweden 3 4
4. Sloveniƫ Sloveniƫ 3 4
5. IJsland IJsland 4 4
6. Noorwegen Noorwegen 3 3
7. Albaniƫ Albaniƫ 4 2
8. Rusland Rusland 0 0
 Groep 3 G P
1. Bosniƫ-Herzegovina Bosniƫ-Herzegovina 2 2
2. Montenegro Montenegro 1 1
3. Finland Finland 1 1
 Groep 4 G P
1. Serviƫ Serviƫ 3 7
2. Noorwegen Noorwegen 3 7
3. Sloveniƫ Sloveniƫ 3 2
4. Zweden Zweden 3 0