Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Kalender / Voetbaluitslagen

25/10 18:55 FC Zürich FC Zürich - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen FC Zürich - Bayer Leverkusen
25/10 18:55 F91 Dudelange F91 Dudelange - Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus F91 Dudelange - Olympiakos Piraeus
25/10 18:55 AC Milan AC Milan - Real Betis Real Betis AC Milan - Real Betis
25/10 18:55 Sporting Lissabon Sporting Lissabon - Arsenal Arsenal Sporting Lissabon - Arsenal
25/10 18:55 FK Qarabag FK Qarabag - Vorskla Poltava Vorskla Poltava FK Qarabag - Vorskla Poltava
25/10 18:55 Spartak Trnava Spartak Trnava - Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Spartak Trnava - Dinamo Zagreb
25/10 18:55 Anderlecht Anderlecht - Fenerbahçe Fenerbahçe Anderlecht - Fenerbahçe
25/10 18:55 FC København FC København - Slavia Praha Slavia Praha FC København - Slavia Praha
25/10 18:55 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Bordeaux Bordeaux Zenit St Petersburg - Bordeaux
25/10 18:55 RB Leipzig RB Leipzig - Celtic Glasgow Celtic Glasgow RB Leipzig - Celtic Glasgow
25/10 18:55 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Rosenborg BK Rosenborg BK Red Bull Salzburg - Rosenborg BK
25/10 18:55 AEK Larnaca AEK Larnaca - Ludogorets Ludogorets AEK Larnaca - Ludogorets
25/10 21:00 Sevilla Sevilla - Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor Sevilla - Akhisar Belediyespor
25/10 21:00 Jablonec 97 Jablonec 97 - Astana Astana Jablonec 97 - Astana
25/10 21:00 Rennes Rennes - Dinamo Kiev Dinamo Kiev Rennes - Dinamo Kiev
25/10 21:00 Chelsea Chelsea - Bate Borisov Bate Borisov Chelsea - Bate Borisov
25/10 21:00 Standard Standard - Krasnodar Krasnodar Standard - Krasnodar
25/10 21:00 Besiktas Besiktas - KRC Genk KRC Genk Besiktas - KRC Genk
25/10 21:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Malmö FF Malmö FF Sarpsborg 08 - Malmö FF
25/10 21:00 Marseille Marseille - Lazio Lazio Marseille - Lazio
25/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol Apollon Limassol Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
25/10 21:00 Villarreal Villarreal - Rapid Wien Rapid Wien Villarreal - Rapid Wien
25/10 21:00 Rangers FC Rangers FC - Spartak Moskou Spartak Moskou Rangers FC - Spartak Moskou
25/10 21:00 PAOK PAOK - FC Fehérvár FC Fehérvár PAOK - FC Fehérvár
Kalender / Voetbaluitslagen
25/10 18:55 FC Zürich FC Zürich - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen FC Zürich - Bayer Leverkusen
25/10 18:55 F91 Dudelange F91 Dudelange - Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus F91 Dudelange - Olympiakos Piraeus
25/10 18:55 AC Milan AC Milan - Real Betis Real Betis AC Milan - Real Betis
25/10 18:55 Sporting Lissabon Sporting Lissabon - Arsenal Arsenal Sporting Lissabon - Arsenal
25/10 18:55 FK Qarabag FK Qarabag - Vorskla Poltava Vorskla Poltava FK Qarabag - Vorskla Poltava
25/10 18:55 Spartak Trnava Spartak Trnava - Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Spartak Trnava - Dinamo Zagreb
25/10 18:55 Anderlecht Anderlecht - Fenerbahçe Fenerbahçe Anderlecht - Fenerbahçe
25/10 18:55 FC København FC København - Slavia Praha Slavia Praha FC København - Slavia Praha
25/10 18:55 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Bordeaux Bordeaux Zenit St Petersburg - Bordeaux
25/10 18:55 RB Leipzig RB Leipzig - Celtic Glasgow Celtic Glasgow RB Leipzig - Celtic Glasgow
25/10 18:55 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Rosenborg BK Rosenborg BK Red Bull Salzburg - Rosenborg BK
25/10 18:55 AEK Larnaca AEK Larnaca - Ludogorets Ludogorets AEK Larnaca - Ludogorets
25/10 21:00 Sevilla Sevilla - Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor Sevilla - Akhisar Belediyespor
25/10 21:00 Jablonec 97 Jablonec 97 - Astana Astana Jablonec 97 - Astana
25/10 21:00 Rennes Rennes - Dinamo Kiev Dinamo Kiev Rennes - Dinamo Kiev
25/10 21:00 Chelsea Chelsea - Bate Borisov Bate Borisov Chelsea - Bate Borisov
25/10 21:00 Standard Standard - Krasnodar Krasnodar Standard - Krasnodar
25/10 21:00 Besiktas Besiktas - KRC Genk KRC Genk Besiktas - KRC Genk
25/10 21:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Malmö FF Malmö FF Sarpsborg 08 - Malmö FF
25/10 21:00 Marseille Marseille - Lazio Lazio Marseille - Lazio
25/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol Apollon Limassol Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
25/10 21:00 Villarreal Villarreal - Rapid Wien Rapid Wien Villarreal - Rapid Wien
25/10 21:00 Rangers FC Rangers FC - Spartak Moskou Spartak Moskou Rangers FC - Spartak Moskou
25/10 21:00 PAOK PAOK - FC Fehérvár FC Fehérvár PAOK - FC Fehérvár
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2 6
2. FC Zürich FC Zürich 2 6
3. Ludogorets Ludogorets 2 0
4. AEK Larnaca AEK Larnaca 2 0
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2 6
2. RB Leipzig RB Leipzig 2 3
3. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2 3
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 2 0
  Groep C G P
1. FC København FC København 2 4
2. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2 4
3. Slavia Praha Slavia Praha 2 3
4. Bordeaux Bordeaux 2 0
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2 6
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 2 3
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 2 3
4. Anderlecht Anderlecht 2 0
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 2 6
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2 6
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2 0
4. FK Qarabag FK Qarabag 2 0
  Groep F G P
1. AC Milan AC Milan 2 6
2. Real Betis Real Betis 2 4
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2 1
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 2 0
  Groep G G P
1. Rangers FC Rangers FC 2 4
2. Rapid Wien Rapid Wien 2 3
3. Villarreal Villarreal 2 2
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 2 1
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2 6
2. Lazio Lazio 2 3
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 2 1
4. Marseille Marseille 2 1
  Groep I G P
1. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 2 3
2. KRC Genk KRC Genk 2 3
3. Besiktas Besiktas 2 3
4. Malmö FF Malmö FF 2 3
  Groep J G P
1. Krasnodar Krasnodar 2 6
2. Sevilla Sevilla 2 3
3. Standard Standard 2 3
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 2 0
  Groep K G P
1. Astana Astana 2 4
2. Rennes Rennes 2 3
3. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2 2
4. Jablonec 97 Jablonec 97 2 1
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 2 6
2. PAOK PAOK 2 3
3. Bate Borisov Bate Borisov 2 3
4. FC Fehérvár FC Fehérvár 2 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Start Akinyemi 7
2. KRC Genk Samatta 7
3. KRC Genk Trossard 7
4. Molde FK Hestad 7
5. Trickovski 7
6. Sevilla Sarabia 6
7. Domžale Mance 6
8. Sarpsborg 08 Mortensen 6
9. FC København Kodro 5
10. Mac. Tel-Aviv Atar 5