Oost-Vlaanderen (1)

Word fan van Oost-Vlaanderen (1)!
Facebook
RSS Feed van Oost-Vlaanderen (1) Download kalender van Oost-Vlaanderen (1)

Algemeen

  Aantal ploegen: 16
  Aantal matchen: 240
  Aantal gespeelde matchen: 96
  Aantal doelpunten: 337 (179 - 158)
  Aantal owngoals: 0
  Aantal gele kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal rode kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal toeschouwers: 0

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. KVV Zelzate KVV Zelzate 9
2. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 7
3. Eendracht Zele Eendracht Zele 7
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 6
5. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 6

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 5
2. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 5
3. KVV Zelzate KVV Zelzate 4
4. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 4
5. Berlare Berlare 4

Meest gelijk gespeeld

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 8
2. Robur Robur 8
3. KSV Sottegem KSV Sottegem 7
4. Dendermonde Dendermonde 7
5. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 6

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. KVV Zelzate KVV Zelzate 31
2. KVE Drongen KVE Drongen 31
3. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 27
4. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 25
5. KSV Sottegem KSV Sottegem 24

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 33
2. Robur Robur 28
3. KSV Sottegem KSV Sottegem 26
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 26
5. Dendermonde Dendermonde 25

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. KVV Zelzate KVV Zelzate 19
2. KVE Drongen KVE Drongen 11
3. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 6
4. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 6
5. Eendracht Zele Eendracht Zele 6
Kalender / Voetbaluitslagen
25/11 19:30 Berlare Berlare - KSV Sottegem KSV Sottegem Berlare - KSV Sottegem
26/11 14:30 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen - Voorde SV Voorde SV Vlaamse Ardennen - Voorde SV
26/11 14:30 Robur Robur - Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken Robur - Hoger Op Kalken
26/11 14:30 KVE Drongen KVE Drongen - KVV Zelzate KVV Zelzate KVE Drongen - KVV Zelzate
26/11 14:30 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem - Dendermonde Dendermonde Appelterre-Eichem - Dendermonde
26/11 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge - St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas Elene-Grotenberge - St.-Gillis-Waas
26/11 14:30 Eendracht Zele Eendracht Zele - Lochristi Lochristi Eendracht Zele - Lochristi
26/11 16:00 De Pinte J.V. De Pinte J.V. - Aalter Eendracht Aalter Eendracht De Pinte J.V. - Aalter Eendracht
Stand
  Ploeg G P
1. KVV Zelzate KVV Zelzate 12 28
2. Eendracht Zele Eendracht Zele 12 25
3. De Pinte J.V. De Pinte J.V. 12 21
4. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 12 21
5. KVE Drongen KVE Drongen 12 20
6. Berlare Berlare 12 20
7. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 12 19
8. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 12 18
Topschutters