Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Beoordeel

Austria Wien   AC Milan
Osman Hadzikic -
Florian Klein -
Christoph Martschinko -
Kadri Mohammed   58' -
Heiko Westermann   42' -
Raphael Holzhauser   47': ASSIST -
Dominik Prokop -
Tarkan Serbest -
Christoph Monschein -
Felipe Augusto Rodrigues Pires -
Alexandar Borkovic   47'   42'   86' -
David De Paula Gallardo   74' -
Petar Gluhakovic   86' -
 
Gianluigi Donnarumma -
Ignazio Abate -
Luca Antonelli -
Leonardo Bonucci -
Franck Yannick Kessié   37'   56': ASSIST   62' -
Alessio Romagnoli   74' -
Cristián Zapata -
Lucas Biglia -
Hakan Calhanoglu   7'   10': ASSIST   20': ASSIST -
Nikola Kalinic   7': ASSIST   62' -
André Miguel Valente Silva   10'   20'   56' -
Jesús Joaquín Fernández Sáenz de la Torre   63'   62' -
Giacomo Bonaventura   62' -
Mateo Musacchio   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/09 19:00 Villarreal Villarreal 3-1 Astana Astana Villarreal - Astana
14/09 19:00 FC København FC København 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou FC København - Lokomotiv Moskou
14/09 19:00 Zlín Zlín 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Zlín - Sheriff Tiraspol
14/09 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Lyon Lyon Apollon Limassol - Lyon
14/09 19:00 Atalanta Atalanta 3-0 Everton Everton Atalanta - Everton
14/09 19:00 Rijeka Rijeka 1-2 AEK Athene AEK Athene Rijeka - AEK Athene
14/09 19:00 Austria Wien Austria Wien 1-5 AC Milan AC Milan Austria Wien - AC Milan
14/09 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Ludogorets Ludogorets Istanbul BB - Ludogorets
14/09 19:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-2 Braga Braga 1899 Hoffenheim - Braga
14/09 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Young Boys Bern - Partizan Belgrado
14/09 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Kiev - Skënderbeu Korçë
14/09 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Slavia Praha - Mac. Tel-Aviv
14/09 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Hertha Berlin - Athletic de Bilbao
14/09 21:05 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Nice Nice Zulte Waregem - Nice
14/09 21:05 Vitesse Vitesse 2-3 Lazio Lazio Vitesse - Lazio
14/09 21:05 Vardar Vardar 0-5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Vardar - Zenit St Petersburg
14/09 21:05 Zorya Zorya 0-2 Östersunds FK Östersunds FK Zorya - Östersunds FK
14/09 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Vitória Guimarães - Red Bull Salzburg
14/09 21:05 Marseille Marseille 1-0 Konyaspor Konyaspor Marseille - Konyaspor
14/09 21:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-1 Bate Borisov Bate Borisov Rode Ster Belgrado - Bate Borisov
14/09 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 3-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Steaua Boekarest - Viktoria Plzen
14/09 21:05 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Lugano Lugano Hapoel Be'er Sheva - Lugano
14/09 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 4-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Real Sociedad - Rosenborg BK
14/09 22:05 Arsenal Arsenal 3-1 1. FC Köln 1. FC Köln Arsenal - 1. FC Köln
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 5 11
2. Astana Astana 5 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 5 8
2. FC København FC København 5 6
3. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 5 11
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 5 7
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 5 5
4. Lugano Lugano 5 4
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 5 11
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 5 6
3. Bate Borisov Bate Borisov 5 5
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 5 4
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 5 11
2. Marseille Marseille 5 7
3. Konyaspor Konyaspor 5 5
4. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 5 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 5 8
2. Hertha Berlin Hertha Berlin 5 7
3. Zorya Zorya 5 7
4. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 5 5
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 5 12
2. Nice Nice 5 9
3. Vitesse Vitesse 5 4
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 5 4
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5 13
2. Real Sociedad Real Sociedad 5 10
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 5 5
4. Vardar Vardar 5 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Red Bull Salzburg Dabbur 5
8. Marseille Germain 5
9. Real Sociedad da Silva 4
10. Domžale Balkovec 4