Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Steaua Boekarest - Viktoria Plzen ()

Beoordeel

Steaua Boekarest   Viktoria Plzen
Florin Constantin Niţă -
Mihai Alexandru Bălașa -
Iranilton Sousa Morais Junior -
Dragoș Ionuț Nedelcu -
Bogdan Planić -
Romario Sandu Benzar -
Constantin Valentin Budescu   55'   21': PENALTY   44'   83' -
Mihai Doru Pintilii -
Denis Alibec   44': ASSIST   73'   74' -
Florinel Teodor Coman   57' -
C?t?lin Gheorghi?? Golofca -
Ovidiu Marian Popescu   57' -
Harlem-Eddy Gnohere   74' -
Dennis Man   83' -
 
Aleš Hruška -
Lukáš Hejda -
David Limberský -
Radim Rezník -
Patrik Hrosovský   34' -
Diego Živulić   61' -
Daniel Kolár -
Jan Kopic -
Milan Petržela   80' -
Jakub Reznícek   61' -
Tomáš Hořava   61' -
Marek Bakosh   90+3'   61' -
Martin Zeman   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/09 19:00 Villarreal Villarreal 3-1 Astana Astana Villarreal - Astana
14/09 19:00 FC København FC København 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou FC København - Lokomotiv Moskou
14/09 19:00 Zlín Zlín 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Zlín - Sheriff Tiraspol
14/09 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Lyon Lyon Apollon Limassol - Lyon
14/09 19:00 Atalanta Atalanta 3-0 Everton Everton Atalanta - Everton
14/09 19:00 Rijeka Rijeka 1-2 AEK Athene AEK Athene Rijeka - AEK Athene
14/09 19:00 Austria Wien Austria Wien 1-5 AC Milan AC Milan Austria Wien - AC Milan
14/09 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Ludogorets Ludogorets Istanbul BB - Ludogorets
14/09 19:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-2 Braga Braga 1899 Hoffenheim - Braga
14/09 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Young Boys Bern - Partizan Belgrado
14/09 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Kiev - Skënderbeu Korçë
14/09 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Slavia Praha - Mac. Tel-Aviv
14/09 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Hertha Berlin - Athletic de Bilbao
14/09 21:05 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Nice Nice Zulte Waregem - Nice
14/09 21:05 Vitesse Vitesse 2-3 Lazio Lazio Vitesse - Lazio
14/09 21:05 Vardar Vardar 0-5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Vardar - Zenit St Petersburg
14/09 21:05 Zorya Zorya 0-2 Östersunds FK Östersunds FK Zorya - Östersunds FK
14/09 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Vitória Guimarães - Red Bull Salzburg
14/09 21:05 Marseille Marseille 1-0 Konyaspor Konyaspor Marseille - Konyaspor
14/09 21:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-1 Bate Borisov Bate Borisov Rode Ster Belgrado - Bate Borisov
14/09 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 3-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Steaua Boekarest - Viktoria Plzen
14/09 21:05 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Lugano Lugano Hapoel Be'er Sheva - Lugano
14/09 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 4-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Real Sociedad - Rosenborg BK
14/09 22:05 Arsenal Arsenal 3-1 1. FC Köln 1. FC Köln Arsenal - 1. FC Köln
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 5 11
2. Astana Astana 5 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 5 7
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 5 6
3. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 5 11
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 5 7
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 5 5
4. Lugano Lugano 5 4
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 5 11
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 5 6
3. Bate Borisov Bate Borisov 5 5
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 5 4
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 5 9
2. Marseille Marseille 5 7
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 5 5
4. Konyaspor Konyaspor 5 5
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 5 8
2. Zorya Zorya 5 7
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 5 6
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 5 5
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 5 13
2. Nice Nice 5 9
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 5 4
4. Vitesse Vitesse 5 2
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5 11
2. Real Sociedad Real Sociedad 5 10
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 5 5
4. Vardar Vardar 5 1
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4