Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Young Boys Bern - Partizan Belgrado ()

Beoordeel

Young Boys Bern   Partizan Belgrado
David von Ballmoos -
Kevin Mbabu -
Kasim Adams Nuhu -
Steve Von Bergen -
Jordan Lotomba -
Sekou Junior Sanogo -
Djibril Sow   41' -
Roger Claver Djapone Assalé   14': ASSIST   68' -
Christian Fassnacht   77'   14' -
Jean Pierre Nsame -
Miralem Sulejmani   84' -
Moumi Ngamaleu   68' -
Thorsten Schick   84' -
 
Vladimir Stojkovic -
Nemanja Miletic -
Bojan Ostojić   36' -
Miroslav Vulićević -
Everton Luiz Guimaraes Bilher -
Marko Janković   11' -
Marko Jevtović -
Nemanja Miletić -
Zoran Tosic   56'   11': ASSIST   89' -
Ognjen Ožegović   50'   64' -
Leandre Geal Tawamba Kana -
Theophilus Solomon   64' -
Danilo Pantić   89' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

89   Zoran Tosic
Danilo Pantić
84   Miralem Sulejmani
Thorsten Schick
77   Gele kaart voor Christian Fassnacht
68   Roger Claver Djapone Assalé
Moumi Ngamaleu
64   Ognjen Ožegović
Theophilus Solomon
56   Gele kaart voor Zoran Tosic
50   Gele kaart voor Ognjen Ožegović
41   Gele kaart voor Djibril Sow
36   Gele kaart voor Bojan Ostojić
14   Doelpunt van Christian Fassnacht (Roger Claver Djapone Assalé)
11   Doelpunt van Marko Janković (Zoran Tosic)
Kalender / Voetbaluitslagen
14/09 19:00 Villarreal Villarreal 3-1 Astana Astana Villarreal - Astana
14/09 19:00 FC København FC København 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou FC København - Lokomotiv Moskou
14/09 19:00 Zlín Zlín 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Zlín - Sheriff Tiraspol
14/09 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Lyon Lyon Apollon Limassol - Lyon
14/09 19:00 Atalanta Atalanta 3-0 Everton Everton Atalanta - Everton
14/09 19:00 Rijeka Rijeka 1-2 AEK Athene AEK Athene Rijeka - AEK Athene
14/09 19:00 Austria Wien Austria Wien 1-5 AC Milan AC Milan Austria Wien - AC Milan
14/09 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Ludogorets Ludogorets Istanbul BB - Ludogorets
14/09 19:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-2 Braga Braga 1899 Hoffenheim - Braga
14/09 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Young Boys Bern - Partizan Belgrado
14/09 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Kiev - Skënderbeu Korçë
14/09 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Slavia Praha - Mac. Tel-Aviv
14/09 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Hertha Berlin - Athletic de Bilbao
14/09 21:05 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Nice Nice Zulte Waregem - Nice
14/09 21:05 Vitesse Vitesse 2-3 Lazio Lazio Vitesse - Lazio
14/09 21:05 Vardar Vardar 0-5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Vardar - Zenit St Petersburg
14/09 21:05 Zorya Zorya 0-2 Östersunds FK Östersunds FK Zorya - Östersunds FK
14/09 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Vitória Guimarães - Red Bull Salzburg
14/09 21:05 Marseille Marseille 1-0 Konyaspor Konyaspor Marseille - Konyaspor
14/09 21:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-1 Bate Borisov Bate Borisov Rode Ster Belgrado - Bate Borisov
14/09 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 3-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Steaua Boekarest - Viktoria Plzen
14/09 21:05 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Lugano Lugano Hapoel Be'er Sheva - Lugano
14/09 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 4-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Real Sociedad - Rosenborg BK
14/09 22:05 Arsenal Arsenal 3-1 1. FC Köln 1. FC Köln Arsenal - 1. FC Köln
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 1 3
2. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
3. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1 0
4. Astana Astana 1 0
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 3
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1 1
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 1 1
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 1 0
  Groep C G P
1. Braga Braga 1 3
2. Istanbul BB Istanbul BB 1 1
3. Ludogorets Ludogorets 1 1
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1 0
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. AEK Athene AEK Athene 1 3
3. Rijeka Rijeka 1 0
4. Austria Wien Austria Wien 1 0
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 1 3
2. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 1
3. Lyon Lyon 1 1
4. Everton Everton 1 0
  Groep F G P
1. FC København FC København 1 1
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1 1
3. Zlín Zlín 1 1
4. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1 1
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1 3
2. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1 3
3. Lugano Lugano 1 0
4. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1 0
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1 1
3. Bate Borisov Bate Borisov 1 1
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 1 0
  Groep I G P
1. Marseille Marseille 1 3
2. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 1
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1 1
4. Konyaspor Konyaspor 1 0
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 1 3
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1 1
3. Hertha Berlin Hertha Berlin 1 1
4. Zorya Zorya 1 0
  Groep K G P
1. Nice Nice 1 3
2. Lazio Lazio 1 3
3. Vitesse Vitesse 1 0
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 1 0
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 3
2. Real Sociedad Real Sociedad 1 3
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
4. Vardar Vardar 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 7
2. Trakai Maksimov 7
3. AC Milan Valente Silva 5
4. Zenit St Petersburg Kokorin 5
5. Marseille Germain 5
6. FC Midtjylland Sørloth 4
7. Apollon Limassol Schembri 4
8. Mac. Tel-Aviv Kjartansson 4
9. AIK Markkanen 4
10. Osijek Bočkaj 4