Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Zlín - Sheriff Tiraspol ()

Onbekend
Toeschouwers: 4499

Beoordeel

Zlín   Sheriff Tiraspol
Zoran Gajić -
Daniel Holzer -
Petr Jirácek -
Mirzad Mehanovič -
Ubong Moses Ekpai   66'   68' -
Vukadin Vukadinovic -
Lukáš Železník   62' -
Dame Diop   62' -
Lukas Bartosak   68' -
 
Zvonimir Mikuli? -
Ante Kulusic   40' -
Veaceslav Posmac -
Petru Racu -
Mateo Sušić   37' -
Gheorghe Anton -
Josip Brezovec   73' -
Jeremy de Nooijer -
Jairo De Macedo da Silva   87' -
Stefan Mugoša   81' -
Jury Kendysh   73' -
Vitalie Damaşcan   81' -
Zlatko Tripić   87' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
14/09 19:00 Villarreal Villarreal 3-1 Astana Astana Villarreal - Astana
14/09 19:00 FC København FC København 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou FC København - Lokomotiv Moskou
14/09 19:00 Zlín Zlín 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Zlín - Sheriff Tiraspol
14/09 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Lyon Lyon Apollon Limassol - Lyon
14/09 19:00 Atalanta Atalanta 3-0 Everton Everton Atalanta - Everton
14/09 19:00 Rijeka Rijeka 1-2 AEK Athene AEK Athene Rijeka - AEK Athene
14/09 19:00 Austria Wien Austria Wien 1-5 AC Milan AC Milan Austria Wien - AC Milan
14/09 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Ludogorets Ludogorets Istanbul BB - Ludogorets
14/09 19:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-2 Braga Braga 1899 Hoffenheim - Braga
14/09 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Young Boys Bern - Partizan Belgrado
14/09 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Kiev - Skënderbeu Korçë
14/09 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Slavia Praha - Mac. Tel-Aviv
14/09 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Hertha Berlin - Athletic de Bilbao
14/09 21:05 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Nice Nice Zulte Waregem - Nice
14/09 21:05 Vitesse Vitesse 2-3 Lazio Lazio Vitesse - Lazio
14/09 21:05 Vardar Vardar 0-5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Vardar - Zenit St Petersburg
14/09 21:05 Zorya Zorya 0-2 Östersunds FK Östersunds FK Zorya - Östersunds FK
14/09 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Vitória Guimarães - Red Bull Salzburg
14/09 21:05 Marseille Marseille 1-0 Konyaspor Konyaspor Marseille - Konyaspor
14/09 21:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-1 Bate Borisov Bate Borisov Rode Ster Belgrado - Bate Borisov
14/09 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 3-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Steaua Boekarest - Viktoria Plzen
14/09 21:05 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Lugano Lugano Hapoel Be'er Sheva - Lugano
14/09 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 4-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Real Sociedad - Rosenborg BK
14/09 22:05 Arsenal Arsenal 3-1 1. FC Köln 1. FC Köln Arsenal - 1. FC Köln
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 1 3
2. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
3. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1 0
4. Astana Astana 1 0
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 3
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1 1
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 1 1
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 1 0
  Groep C G P
1. Braga Braga 1 3
2. Ludogorets Ludogorets 1 1
3. Istanbul BB Istanbul BB 1 1
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1 0
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. AEK Athene AEK Athene 1 3
3. Rijeka Rijeka 1 0
4. Austria Wien Austria Wien 1 0
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 1 3
2. Lyon Lyon 1 1
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 1
4. Everton Everton 1 0
  Groep F G P
1. FC København FC København 1 1
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1 1
3. Zlín Zlín 1 1
4. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1 1
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1 3
2. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1 3
3. Lugano Lugano 1 0
4. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1 0
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1 1
3. Bate Borisov Bate Borisov 1 1
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 1 0
  Groep I G P
1. Marseille Marseille 1 3
2. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1 1
3. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 1
4. Konyaspor Konyaspor 1 0
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 1 3
2. Hertha Berlin Hertha Berlin 1 1
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1 1
4. Zorya Zorya 1 0
  Groep K G P
1. Nice Nice 1 3
2. Lazio Lazio 1 3
3. Vitesse Vitesse 1 0
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 1 0
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 3
2. Real Sociedad Real Sociedad 1 3
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
4. Vardar Vardar 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 7
2. Trakai Maksimov 7
3. AC Milan Valente Silva 5
4. Zenit St Petersburg Kokorin 5
5. Marseille Germain 5
6. FC Midtjylland Sørloth 4
7. Apollon Limassol Schembri 4
8. Mac. Tel-Aviv Kjartansson 4
9. AIK Markkanen 4
10. Osijek Bočkaj 4