Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Nice - Vitesse ()

Avenue du Ray 35, 06100 Nice
Toeschouwers: 15006

Beoordeel

Nice   Vitesse
Yoan Cardinale -
Bonfim Dante   16': ASSIST -
Christophe Jallet -
Maxime Le Marchand -
Arnaud Souquet -
Vincent Koziello -
Pierre Lees Melou -
Jean Michaël Seri   72' -
Mario Balotelli   25' -
Alassane Pléa   16'   82' -
Allan Saint-Maximin   45' -
Adrien Tameze Aousta   72' -
Bassem Srarfi   79' -
 
Remko Pasveer -
Alexander Büttner   46' -
Fankaty Dabo -
Guram Kashia -
Matt Miazga -
Thomas Bruns -
Navarone Foor -
Thulani Serero   31' -
Brian Linssen   85' -
Tim Matavz -
Milot Rashica -
Lassana Faye   46' -
Mason Mount   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

85   Brian Linssen
Mason Mount
82   Doelpunt van Alassane Pléa
72   Jean Michaël Seri
Adrien Tameze Aousta
46   Alexander Büttner
Lassana Faye
45   Doelpunt van Allan Saint-Maximin
31   Gele kaart voor Thulani Serero
25   Gele kaart voor Mario Balotelli
16   Doelpunt van Alassane Pléa (Bonfim Dante)
Kalender / Voetbaluitslagen
04/10 16:50 Astana Astana - Rennes Rennes Astana - Rennes
04/10 18:55 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - AEK Larnaca AEK Larnaca Bayer Leverkusen - AEK Larnaca
04/10 18:55 AC Milan AC Milan - Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus AC Milan - Olympiakos Piraeus
04/10 18:55 Real Betis Real Betis - F91 Dudelange F91 Dudelange Real Betis - F91 Dudelange
04/10 18:55 FK Qarabag FK Qarabag - Arsenal Arsenal FK Qarabag - Arsenal
04/10 18:55 Vorskla Poltava Vorskla Poltava - Sporting Lissabon Sporting Lissabon Vorskla Poltava - Sporting Lissabon
04/10 18:55 Anderlecht Anderlecht - Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Anderlecht - Dinamo Zagreb
04/10 18:55 Fenerbahçe Fenerbahçe - Spartak Trnava Spartak Trnava Fenerbahçe - Spartak Trnava
04/10 18:55 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Slavia Praha Slavia Praha Zenit St Petersburg - Slavia Praha
04/10 18:55 Bordeaux Bordeaux - FC København FC København Bordeaux - FC København
04/10 18:55 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Celtic Glasgow Celtic Glasgow Red Bull Salzburg - Celtic Glasgow
04/10 18:55 Rosenborg BK Rosenborg BK - RB Leipzig RB Leipzig Rosenborg BK - RB Leipzig
04/10 18:55 FC Zürich FC Zürich - Ludogorets Ludogorets FC Zürich - Ludogorets
04/10 21:00 Standard Standard - Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor Standard - Akhisar Belediyespor
04/10 21:00 Jablonec 97 Jablonec 97 - Dinamo Kiev Dinamo Kiev Jablonec 97 - Dinamo Kiev
04/10 21:00 Bate Borisov Bate Borisov - PAOK PAOK Bate Borisov - PAOK
04/10 21:00 Krasnodar Krasnodar - Sevilla Sevilla Krasnodar - Sevilla
04/10 21:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - KRC Genk KRC Genk Sarpsborg 08 - KRC Genk
04/10 21:00 Malmö FF Malmö FF - Besiktas Besiktas Malmö FF - Besiktas
04/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Lazio Lazio Eintracht Frankfurt - Lazio
04/10 21:00 Apollon Limassol Apollon Limassol - Marseille Marseille Apollon Limassol - Marseille
04/10 21:00 Rangers FC Rangers FC - Rapid Wien Rapid Wien Rangers FC - Rapid Wien
04/10 21:00 Spartak Moskou Spartak Moskou - Villarreal Villarreal Spartak Moskou - Villarreal
04/10 21:00 Chelsea Chelsea - FC Fehérvár FC Fehérvár Chelsea - FC Fehérvár
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1 3
2. FC Zürich FC Zürich 1 3
3. Ludogorets Ludogorets 1 0
4. AEK Larnaca AEK Larnaca 1 0
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 3
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 1 3
3. RB Leipzig RB Leipzig 1 0
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
  Groep C G P
1. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
2. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 1
3. FC København FC København 1 1
4. Bordeaux Bordeaux 1 0
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1 3
2. Spartak Trnava Spartak Trnava 1 3
3. Anderlecht Anderlecht 1 0
4. Fenerbahçe Fenerbahçe 1 0
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1 3
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 1 0
4. FK Qarabag FK Qarabag 1 0
  Groep F G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. Real Betis Real Betis 1 1
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1 1
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 1 0
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 1 3
2. Villarreal Villarreal 1 1
3. Rangers FC Rangers FC 1 1
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 1 0
  Groep H G P
1. Lazio Lazio 1 3
2. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1 3
3. Marseille Marseille 1 0
4. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 0
  Groep I G P
1. Besiktas Besiktas 1 3
2. KRC Genk KRC Genk 1 3
3. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1 0
4. Malmö FF Malmö FF 1 0
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 1 3
2. Krasnodar Krasnodar 1 3
3. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 1 0
4. Standard Standard 1 0
  Groep K G P
1. Rennes Rennes 1 3
2. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 1
3. Astana Astana 1 1
4. Jablonec 97 Jablonec 97 1 0
  Groep L G P
1. Bate Borisov Bate Borisov 1 3
2. Chelsea Chelsea 1 3
3. PAOK PAOK 1 0
4. FC Fehérvár FC Fehérvár 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Start Akinyemi 7
2. KRC Genk Samatta 7
3. Molde FK Hestad 7
4. Sevilla Sarabia 6
5. Domžale Mance 6
6. KRC Genk Trossard 6
7. Trickovski 6
8. FC København Kodro 5
9. Mac. Tel-Aviv Atar 5
10. Dinamo Minsk Nikolić 5