Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Ludogorets - Braga ()

Beoordeel

Ludogorets   Braga
Neuciano de Jesus Gusmao   77' -
Cosmin Iosif Moti -
Igor Plastun -
Anicet Andrianantenaina -
Natanael Batista Pimienta -
Wanderson Cristaldo Farias   85' -
Jacek Góralski -
Jody Lukoki -
Virgil Misidjan   89' -
Marcelo Nascimento da Costa   68'   73' -
Svetoslav Dyakov   73' -
Georgi Ilkov Terziev   85' -
Gustavo Campanharo   89' -
 
Matheus Lima Magalhaes -
Ricardo José Araújo Ferreira   80' -
Marcelo Augusto Ferreira Teixeira   32' -
Raul Michel Melo da Silva -
Jefferson Nascimento -
Ricardo Sousa Esgaio -
Danilo Barbosa da Silva   78' -
Bruno Alexandre Vieira Almeida   49'   58' -
Nikola Vukčević -
João Paulo Dias Fernandes   83': ASSIST -
Dyego Wilverson Ferreira Sousa   65' -
Ricardo Jorge Luz Horta   58' -
Fransérgio Rodrigues Barbosa   82'   83'   65' -
Ahmed Hassan Mahgoub   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
02/11 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 0-1 Astana Astana Mac. Tel-Aviv - Astana
02/11 19:00 FC København FC København 3-0 Zlín Zlín FC København - Zlín
02/11 19:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol
02/11 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Atalanta Atalanta Apollon Limassol - Atalanta
02/11 19:00 Lyon Lyon 3-0 Everton Everton Lyon - Everton
02/11 19:00 Rijeka Rijeka 1-4 Austria Wien Austria Wien Rijeka - Austria Wien
02/11 19:00 AEK Athene AEK Athene 0-0 AC Milan AC Milan AEK Athene - AC Milan
02/11 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 1-1 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Istanbul BB - 1899 Hoffenheim
02/11 19:00 Ludogorets Ludogorets 1-1 Braga Braga Ludogorets - Braga
02/11 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Young Boys Bern - Dinamo Kiev
02/11 19:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-0 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Partizan Belgrado - Skënderbeu Korçë
02/11 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 0-2 Villarreal Villarreal Slavia Praha - Villarreal
02/11 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 2-0 Zorya Zorya Hertha Berlin - Zorya
02/11 21:05 Lazio Lazio 1-0 Nice Nice Lazio - Nice
02/11 21:05 Vitesse Vitesse 0-2 Zulte Waregem Zulte Waregem Vitesse - Zulte Waregem
02/11 21:05 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Rosenborg BK - Zenit St Petersburg
02/11 21:05 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1-0 Östersunds FK Östersunds FK Athletic de Bilbao - Östersunds FK
02/11 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Marseille Marseille Vitória Guimarães - Marseille
02/11 21:05 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 0-0 Konyaspor Konyaspor Red Bull Salzburg - Konyaspor
02/11 21:05 Arsenal Arsenal 0-0 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Arsenal - Rode Ster Belgrado
02/11 21:05 1. FC Köln 1. FC Köln 5-2 Bate Borisov Bate Borisov 1. FC Köln - Bate Borisov
02/11 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Steaua Boekarest - Hapoel Be'er Sheva
02/11 21:05 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4-1 Lugano Lugano Viktoria Plzen - Lugano
02/11 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 3-0 Vardar Vardar Real Sociedad - Vardar
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 6 11
2. Astana Astana 6 10
3. Slavia Praha Slavia Praha 6 8
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 6 4
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 13
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 6 8
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 6 6
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 6 5
  Groep C G P
1. Braga Braga 6 10
2. Ludogorets Ludogorets 6 9
3. Istanbul BB Istanbul BB 6 8
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 6 5
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 6 11
2. AEK Athene AEK Athene 6 8
3. Rijeka Rijeka 6 7
4. Austria Wien Austria Wien 6 5
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 6 14
2. Lyon Lyon 6 11
3. Everton Everton 6 4
4. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 3
  Groep F G P
1. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 6 11
2. FC København FC København 6 9
3. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 6 9
4. Zlín Zlín 6 2
  Groep G G P
1. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 6 12
2. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 6 10
3. Lugano Lugano 6 9
4. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 6 4
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 6 13
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 6 9
3. 1. FC Köln 1. FC Köln 6 6
4. Bate Borisov Bate Borisov 6 5
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 12
2. Marseille Marseille 6 8
3. Konyaspor Konyaspor 6 6
4. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 6 5
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 6 11
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 6 11
3. Zorya Zorya 6 6
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 6 5
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 6 13
2. Nice Nice 6 9
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 6 7
4. Vitesse Vitesse 6 5
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 16
2. Real Sociedad Real Sociedad 6 12
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 5
4. Vardar Vardar 6 1
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Athletic de Bilbao Aduriz 8
4. AC Milan Valente Silva 8
5. Videoton FC Scepovic 7
6. Trakai Maksimov 7
7. Dinamo Kiev Ribeiro Moraes Júnior 6
8. Real Sociedad da Silva 5
9. Apollon Limassol Schembri 5
10. Red Bull Salzburg Dabbur 5