Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Ludogorets - Istanbul BB ()

Kies jouw voorkeur
Ludogorets
Neutraal
Istanbul BB
50%50%
Onbekend

Vergelijking

Ludogorets
  Istanbul BB
2 Positie
3
4 Punten
1
1 Gewonnen
0
0 Verloren
1
2 Gescoorde doelpunten
1
1 Doelpunten tegen
2
0 Onderlinge duels gewonnen
0
0 Gele kaarten
0
0 Rode kaarten
0

Onderlinge duels

Prono

Ludogorets wint Gelijk Istanbul BB wint
0 0 0
Populairste
Kalender / Voetbaluitslagen
23/11 17:00 Astana Astana - Villarreal Villarreal Astana - Villarreal
23/11 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen - Steaua Boekarest Steaua Boekarest Viktoria Plzen - Steaua Boekarest
23/11 19:00 Bate Borisov Bate Borisov - Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Bate Borisov - Rode Ster Belgrado
23/11 19:00 1. FC Köln 1. FC Köln - Arsenal Arsenal 1. FC Köln - Arsenal
23/11 19:00 Konyaspor Konyaspor - Marseille Marseille Konyaspor - Marseille
23/11 19:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Vitória Guimarães Vitória Guimarães Red Bull Salzburg - Vitória Guimarães
23/11 19:00 Östersunds FK Östersunds FK - Zorya Zorya Östersunds FK - Zorya
23/11 19:00 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao - Hertha Berlin Hertha Berlin Athletic de Bilbao - Hertha Berlin
23/11 19:00 Nice Nice - Zulte Waregem Zulte Waregem Nice - Zulte Waregem
23/11 19:00 Lazio Lazio - Vitesse Vitesse Lazio - Vitesse
23/11 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Vardar Vardar Zenit St Petersburg - Vardar
23/11 19:00 Lugano Lugano - Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Lugano - Hapoel Be'er Sheva
23/11 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK - Real Sociedad Real Sociedad Rosenborg BK - Real Sociedad
23/11 19:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou - FC København FC København Lokomotiv Moskou - FC København
23/11 21:05 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv - Slavia Praha Slavia Praha Mac. Tel-Aviv - Slavia Praha
23/11 21:05 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë - Dinamo Kiev Dinamo Kiev Skënderbeu Korçë - Dinamo Kiev
23/11 21:05 Partizan Belgrado Partizan Belgrado - Young Boys Bern Young Boys Bern Partizan Belgrado - Young Boys Bern
23/11 21:05 Braga Braga - 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Braga - 1899 Hoffenheim
23/11 21:05 Ludogorets Ludogorets - Istanbul BB Istanbul BB Ludogorets - Istanbul BB
23/11 21:05 AC Milan AC Milan - Austria Wien Austria Wien AC Milan - Austria Wien
23/11 21:05 AEK Athene AEK Athene - Rijeka Rijeka AEK Athene - Rijeka
23/11 21:05 Everton Everton - Atalanta Atalanta Everton - Atalanta
23/11 21:05 Lyon Lyon - Apollon Limassol Apollon Limassol Lyon - Apollon Limassol
23/11 21:05 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol - Zlín Zlín Sheriff Tiraspol - Zlín
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 2 4
2. Slavia Praha Slavia Praha 2 4
3. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 2 1
4. Astana Astana 2 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2 6
2. Young Boys Bern Young Boys Bern 2 2
3. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2 1
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 2 1
  Groep C G P
1. Braga Braga 2 6
2. Ludogorets Ludogorets 2 4
3. Istanbul BB Istanbul BB 2 1
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 2 0
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 2 6
2. AEK Athene AEK Athene 2 4
3. Austria Wien Austria Wien 2 1
4. Rijeka Rijeka 2 0
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 2 4
2. Apollon Limassol Apollon Limassol 2 2
3. Lyon Lyon 2 2
4. Everton Everton 2 1
  Groep F G P
1. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2 4
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 2 2
3. FC København FC København 2 2
4. Zlín Zlín 2 1
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 2 6
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 2 3
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2 3
4. Lugano Lugano 2 0
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 2 6
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2 4
3. Bate Borisov Bate Borisov 2 1
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 2 0
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2 4
2. Konyaspor Konyaspor 2 3
3. Marseille Marseille 2 3
4. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2 1
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 2 6
2. Zorya Zorya 2 3
3. Hertha Berlin Hertha Berlin 2 1
4. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 2 1
  Groep K G P
1. Nice Nice 2 6
2. Lazio Lazio 2 6
3. Vitesse Vitesse 2 0
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 2 0
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2 6
2. Real Sociedad Real Sociedad 2 3
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 2 3
4. Vardar Vardar 2 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 7
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Marseille Germain 5
6. Nice Pléa 4
7. FC Midtjylland Sørloth 4
8. Bate Borisov Ivanić 4
9. Apollon Limassol Schembri 4
10. Mac. Tel-Aviv Kjartansson 4