Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Dinamo Minsk - Zenit St Petersburg ()

Beoordeel

Dinamo Minsk   Zenit St Petersburg
Andrey Gorbunov -
Roman Begunov   34' -
Nino Galović   41' -
Luís Carlos Rocha Rodrigues -
Igor Shitov   90+3' -
Maksim Shvetsov   89' -
Philip Ivanov   82' -
Nikita Korzun -
Uroš Nikolić   12'   67'   79' -
Seidu Yahaya -
Vladimir Khvashchinskiy   32'   61' -
Nikita Kaplenko   61' -
Aleksandr Makas   79' -
Artsem Hurenka   82' -
 
Yuri Lodigin -
Aleksander Anyukov -
Branislav Ivanovic -
Miha Mevlja   45+2' -
Claudio Matías Kranevitter   83' -
Daler Kuzyaev   71' -
Elmir Nabiullin -
Oleg Shatov -
Sebastián Driussi   46' -
Aleksandr Erokhin   46' -
Anton Zabolotnyi   46' -
Magomed Ozdoev   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

46   Sebastián Driussi
Anton Zabolotnyi
90+3   Gele kaart voor Igor Shitov
89   Gele kaart voor Maksim Shvetsov
83   Claudio Matías Kranevitter
Magomed Ozdoev
82   Philip Ivanov
Artsem Hurenka
79   Uroš Nikolić
Aleksandr Makas
71   Gele kaart voor Daler Kuzyaev
67   Doelpunt van Uroš Nikolić
61   Vladimir Khvashchinskiy
Nikita Kaplenko
45+2   Gele kaart voor Miha Mevlja
41   Doelpunt van Nino Galović
34   Gele kaart voor Roman Begunov
32   Doelpunt van Vladimir Khvashchinskiy
12   Doelpunt van Uroš Nikolić
Kalender / Voetbaluitslagen
07/08 18:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 0-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Pyunik Yerevan - Mac. Tel-Aviv
09/08 16:00 Ufa Ufa 2-1 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Ufa - Niedercorn Progres
09/08 18:00 Spartaks Spartaks 0-1 Suduva Suduva Spartaks - Suduva
09/08 18:00 Alashkert Alashkert 0-2 CFR Cluj CFR Cluj Alashkert - CFR Cluj
09/08 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-4 Atalanta Atalanta Hapoel Haifa - Atalanta
09/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-0 Dinamo Brest Dinamo Brest Apollon Limassol - Dinamo Brest
09/08 19:00 Illychivets Illychivets 1-3 Bordeaux Bordeaux Illychivets - Bordeaux
09/08 19:00 Sturm Graz Sturm Graz 0-2 AEK Larnaca AEK Larnaca Sturm Graz - AEK Larnaca
09/08 19:00 Torpedo Torpedo 5-2 Kukësi Kukësi Torpedo - Kukësi
09/08 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia Hapoel Be'er Sheva - Apoel Nicosia
09/08 19:00 Trencín Trencín 4-0 Feyenoord Feyenoord Trencín - Feyenoord
09/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Valur Valur Sheriff Tiraspol - Valur
09/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2-0 Kairat Kairat Sigma Olomouc - Kairat
09/08 19:00 Ludogorets Ludogorets 1-0 Zrinjski Zrinjski Ludogorets - Zrinjski
09/08 19:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Dinamo Minsk - Zenit St Petersburg
09/08 19:20 Bialystok Bialystok 0-1 AA Gent AA Gent Bialystok - AA Gent
09/08 19:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado FC Nordsjælland - Partizan Belgrado
09/08 19:45 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-2 FC København FC København CSKA Sofia - FC København
09/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 4-0 Luzern Luzern Olympiakos Piraeus - Luzern
09/08 20:00 KRC Genk KRC Genk 2-0 Lech Poznan Lech Poznan KRC Genk - Lech Poznan
09/08 20:00 Besiktas Besiktas 1-0 LASK Linz LASK Linz Besiktas - LASK Linz
09/08 20:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Burnley Burnley Istanbul BB - Burnley
09/08 20:00 Olimpija Olimpija 3-0 HJK HJK Olimpija - HJK
09/08 20:00 Vitesse Vitesse 0-1 FC Basel FC Basel Vitesse - FC Basel
09/08 20:30 Zorya Zorya 1-1 Braga Braga Zorya - Braga
09/08 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-2 Brøndby IF Brøndby IF Spartak Subotica - Brøndby IF
09/08 20:45 Hajduk Split Hajduk Split 0-0 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Hajduk Split - Steaua Boekarest
09/08 20:45 Hibernian Hibernian 0-0 Molde FK Molde FK Hibernian - Molde FK
09/08 20:45 The New Saints The New Saints 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland The New Saints - FC Midtjylland
09/08 20:45 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-1 Rijeka Rijeka Sarpsborg 08 - Rijeka
09/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 3-1 Maribor NK Maribor NK Rangers FC - Maribor NK
09/08 20:45 Cork City Cork City 0-2 Rosenborg BK Rosenborg BK Cork City - Rosenborg BK
09/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-2 F91 Dudelange F91 Dudelange Legia Warschau - F91 Dudelange
09/08 21:05 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Rapid Wien Rapid Wien Slovan Bratislava - Rapid Wien
09/08 21:45 Sevilla Sevilla 1-0 Žalgiris Žalgiris Sevilla - Žalgiris
16/08 18:30 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 RB Leipzig RB Leipzig CS U Craiova - RB Leipzig
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 5 10
2. FC Zürich FC Zürich 5 9
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 5 5
4. Ludogorets Ludogorets 5 3
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 5 15
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 5 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 5 6
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 5 0
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 5 7
3. FC København FC København 5 5
4. Bordeaux Bordeaux 5 4
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 5 13
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 5 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 5 4
4. Anderlecht Anderlecht 5 2
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 5 13
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 5 10
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 5 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 5 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 5 11
2. AC Milan AC Milan 5 10
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 5 7
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 5 0
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 5 7
2. Villarreal Villarreal 5 7
3. Rangers FC Rangers FC 5 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 5 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 5 15
2. Lazio Lazio 5 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 5 4
4. Marseille Marseille 5 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 5 8
2. Besiktas Besiktas 5 7
3. Malmö FF Malmö FF 5 6
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 5 5
  Groep J G P
1. Krasnodar Krasnodar 5 12
2. Sevilla Sevilla 5 9
3. Standard Standard 5 9
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 5 0
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 5 11
2. Astana Astana 5 8
3. Rennes Rennes 5 6
4. Jablonec 97 Jablonec 97 5 2
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 5 15
2. Bate Borisov Bate Borisov 5 6
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 5 6
4. PAOK PAOK 5 3
Topschutters
  Speler Goals
1. KRC Genk Samatta 9
2. Trickovski 8
3. Sevilla Sarabia 7
4. Start Akinyemi 7
5. Sarpsborg 08 Mortensen 7
6. Molde FK Hestad 7
7. KRC Genk Trossard 7
8. Domžale Mance 6
9. F91 Dudelange Turpel 5
10. Eintracht Frankfurt Jovic 5