🏠
Meer sporten
Voetbal
Wielrennen
Aanmelden
Nieuws
Kantine
Competities
Ploegen
Personen
Live
Interactief
Prono/Managerspel
E-tornooi
Quiz
Zoeken
Contacteer ons
Transfernieuws & Transfergeruchten
Kantine
Jupiler Pro League
2e klasse
Premier League
Bundesliga
Ligue 1
Serie A
Eredivisie
La Liga
Beker
Champions League
Europa League
Conference League
Europa League
Nieuws
Kalender
Groepen
Statistieken
Geschiedenis
Interactief
Prono
Word fan!
595
Seizoen 2018 - 2019 Europa League
2022 - 2023
2021 - 2022
2020 - 2021
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2014 - 2015
2013 - 2014
2012 - 2013
2010 - 2011
2009 - 2010
2008 - 2009
2007 - 2008
2006 - 2007
2005 - 2006
2004 - 2005
Groepen
Wedstrijden
Statistieken
26/06 20:00
Sant Julia
0-2
Gzira United
28/06 18:00
College Europa
1-1
Prishtina
28/06 19:00
Birkirkara
1-1
KÍ
28/06 20:00
Engordany
2-1
Folgore / Falciano
28/06 20:00
B36 Torshavn
1-1
St Joseph's
28/06 20:00
Cefn Druids
1-1
Trakai
28/06 20:45
Tre Fiori
3-0
Bala Town
05/07 18:00
St Joseph's
1-1P
B36 Torshavn
05/07 18:30
Trakai
1-0
Cefn Druids
05/07 19:00
Prishtina
5-0
College Europa
05/07 19:00
Gzira United
2-1
Sant Julia
05/07 19:30
Bala Town
1-0
Tre Fiori
05/07 20:00
KÍ
2-1
Birkirkara
05/07 20:45
Folgore / Falciano
1-1
Engordany
Eerste voorronde (Heen)
10/07 18:00
Samtredia
0-1
FC Tobol
11/07 15:30
FC Banants
1-2
FK Sarajevo
11/07 17:30
Rabotnicki Skopje
2-1
Honved Boedapest
11/07 17:45
FC Vaduz
1-0
Levski Sofia
11/07 18:00
Fola Esch
0-0
Prishtina
11/07 18:00
KÍ
1-2
Žalgiris
11/07 20:45
Glenavon
2-1
Molde FK
12/07 16:00
Pyunik Yerevan
1-0
Vardar
12/07 16:45
FK Ventspils
5-0
Luftëtari Gjirokastër
12/07 17:00
Chikhura
0-0
Beitar Jerusalem
12/07 17:30
Partizani Tirana
0-1
Maribor NK
12/07 17:30
Rudar Velenje
7-0
Tre Fiori
12/07 18:00
FC Lahti
0-3
FH Hafnarfjordur
12/07 18:00
Trans Narva
0-2
Zeljeznicar
12/07 18:00
Ilves
0-1
Slavia Sofia
12/07 18:00
Qäbälä
0-2
Niedercorn Progres
12/07 18:00
KuPS
0-1
FC København
12/07 18:00
Balzan
4-1
Inter Baku
12/07 18:00
Levadia Tallinn
0-1
Dundalk
12/07 18:00
Trakai
0-0
Irtysh Pavlodar
12/07 18:05
Liepāja
0-3
BK Häcken
12/07 19:00
Petrocub
1-1
Osijek
12/07 19:00
Neftçi
3-1
Ujpest
12/07 19:00
Anorthosis Famagusta
2-1
Laçi
12/07 19:00
Ferencváros
1-1
Mac. Tel-Aviv
12/07 19:00
Derry City
0-2
Dinamo Minsk
12/07 19:00
Stumbras
1-0
Apollon Limassol
12/07 19:00
Connah's Quay
1-3
Shakhtyor Soligorsk
12/07 19:00
Milsami Orhei
2-4
Slovan Bratislava
12/07 19:45
CSKA Sofia
1-0
Riga
12/07 20:00
ÍBV
0-4
Sarpsborg 08
12/07 20:00
Siroki Brijeg
2-2
Domžale
12/07 20:00
Racing Union
0-2
Viitorul Constanta
12/07 20:00
Engordany
0-3
Kairat
12/07 20:00
B36 Torshavn
0-0
Mladost
Eerste voorronde (Terug)
12/07 20:00
Górnik Zabrze
1-0
Olimpia
Eerste voorronde (Heen)
12/07 20:05
Shamrock Rovers
0-1
AIK
12/07 20:15
Rudar Chernogoria
0-3
Partizan Belgrado
12/07 20:30
Buducnost Podgorica
0-2
Trencín
12/07 20:45
Cliftonville
0-1
FC Nordsjælland
12/07 20:45
Spartak Subotica
1-1
Coleraine
12/07 20:45
Lech Poznan
2-0
Gandzasar
12/07 20:45
Rangers FC
2-0
Shkupi
12/07 20:45
Hibernian
6-1
NSI
12/07 21:00
DAC
1-1
Dinamo Tbilisi
12/07 21:00
Radnicki Nis
4-0
Gzira United
12/07 22:00
Stjarnan
3-0
Nomme Kalju
Eerste voorronde (Terug)
17/07 17:45
Levski Sofia
3-2
FC Vaduz
17/07 17:55
Shkupi
0-0
Rangers FC
17/07 18:00
Honved Boedapest
4-0
Rabotnicki Skopje
18/07 18:00
Zeljeznicar
3-1
Trans Narva
19/07 15:00
FC Tobol
2-0
Samtredia
19/07 15:00
Kairat
7-1
Engordany
19/07 17:00
Laçi
1-0
Anorthosis Famagusta
19/07 17:00
Gandzasar
2-1
Lech Poznan
19/07 17:00
Dinamo Minsk
1-2
Derry City
19/07 17:00
Viitorul Constanta
0-0
Racing Union
19/07 17:00
Irtysh Pavlodar
0-1
Trakai
19/07 18:00
Slavia Sofia
2-1
Ilves
19/07 18:00
Molde FK
5-1
Glenavon
19/07 18:00
Nomme Kalju
1-0
Stjarnan
19/07 18:00
Gzira United
0-1
Radnicki Nis
19/07 18:30
Riga
1-0P
CSKA Sofia
19/07 18:30
Slovan Bratislava
5-0
Milsami Orhei
Eerste voorronde (Heen)
19/07 19:00
Olimpia
1-1
Górnik Zabrze
Eerste voorronde (Terug)
19/07 19:00
Dinamo Tbilisi
1-2
DAC
19/07 19:00
Vardar
0-2
Pyunik Yerevan
19/07 19:00
Sarpsborg 08
2-0
ÍBV
19/07 19:00
BK Häcken
1-2
Liepāja
19/07 19:00
Inter Baku
2-1
Balzan
19/07 19:00
Mac. Tel-Aviv
1-0
Ferencváros
19/07 19:00
Apollon Limassol
2-0
Stumbras
19/07 19:00
Shakhtyor Soligorsk
2-0
Connah's Quay
19/07 19:00
AIK
1-1*
Shamrock Rovers
19/07 19:00
Prishtina
0-0P
Fola Esch
19/07 19:00
Žalgiris
1-1
KÍ
19/07 19:30
FC Nordsjælland
2-1
Cliftonville
19/07 19:30
Niedercorn Progres
0-1
Qäbälä
19/07 19:45
Beitar Jerusalem
1-2
Chikhura
19/07 20:00
Luftëtari Gjirokastër
3-3
FK Ventspils
19/07 20:00
FC København
1-1
KuPS
19/07 20:15
FK Sarajevo
3-0
FC Banants
19/07 20:15
Maribor NK
2-0
Partizani Tirana
19/07 20:30
Partizan Belgrado
3-0
Rudar Chernogoria
19/07 20:30
Trencín
1-1
Buducnost Podgorica
19/07 20:30
Mladost
1-2
B36 Torshavn
19/07 20:45
Osijek
2-1
Petrocub
19/07 20:45
Coleraine
0-2
Spartak Subotica
19/07 20:45
Dundalk
2-1
Levadia Tallinn
19/07 20:45
NSI
4-6
Hibernian
19/07 20:45
Tre Fiori
0-3
Rudar Velenje
19/07 21:00
Ujpest
4-0
Neftçi
19/07 21:00
Domžale
1-1
Siroki Brijeg
19/07 21:15
FH Hafnarfjordur
0-0
FC Lahti
Tweede voorronde (Heen)
26/07 16:00
Ufa
0-0
Domžale
26/07 16:45
FK Ventspils
0-1
Bordeaux
26/07 17:00
FC Tobol
2-1
Pyunik Yerevan
26/07 17:00
Kairat
2-0
AZ Alkmaar
26/07 17:00
Viitorul Constanta
2-2
Vitesse
26/07 17:00
Spartaks
6-0
La Fiorita
26/07 17:30
Rudar Velenje
0-2
Steaua Boekarest
26/07 18:00
Balzan
2-1
Slovan Bratislava
26/07 18:00
Torpedo
3-0
VÃkingur
26/07 18:00
Hapoel Haifa
1-1
FH Hafnarfjordur
26/07 18:00
Chikhura
0-0
Maribor NK
26/07 18:30
RB Leipzig
4-0
BK Häcken
26/07 18:30
F91 Dudelange
2-1
Drita
26/07 19:00
Honved Boedapest
1-0
Niedercorn Progres
26/07 19:00
Zrinjski
1-1
Valetta
26/07 19:00
Žalgiris
1-0
FC Vaduz
26/07 19:00
Mac. Tel-Aviv
2-0
Radnicki Nis
26/07 19:00
CSKA Sofia
3-0
Admira
26/07 19:00
Djurgårdens IF
1-1
Illychivets
26/07 19:00
Molde FK
3-0
Laçi
26/07 19:00
Apoel Nicosia
5-0
Flora Tallin
26/07 19:20
Bialystok
1-0
Rio Ave
26/07 19:30
Shakhtyor Soligorsk
1-1
Lech Poznan
26/07 19:45
FC Nordsjælland
1-0
AIK
26/07 19:45
Dinamo Brest
4-3
Atromitos
26/07 19:45
LASK Linz
4-0
Lillestrøm SK
26/07 20:00
Górnik Zabrze
0-1
Trencín
26/07 20:00
Sutjeska
0-1
Alashkert
26/07 20:00
B36 Torshavn
0-2
Besiktas
26/07 20:00
Olimpija
5-1
Crusaders
26/07 20:00
Santa Coloma
1-0
Valur
26/07 20:00
Hajduk Split
1-0
Slavia Sofia
26/07 20:00
KRC Genk
5-0
Fola Esch
26/07 20:00
The New Saints
2-1
Lincoln Red Imps
26/07 20:15
Sankt Gallen
2-1
Sarpsborg 08
26/07 20:30
Partizan Belgrado
1-0
Trakai
26/07 20:30
Zeljeznicar
1-2
Apollon Limassol
Tweede voorronde (Terug)
26/07 20:30
Atalanta
2-2
FK Sarajevo
Tweede voorronde (Heen)
26/07 20:45
Osijek
0-1
Rangers FC
26/07 20:45
Hibernian
3-2
Asteras Tripolis
26/07 20:45
Dundalk
0-0
AEK Larnaca
26/07 20:45
Spartak Subotica
2-0
Sparta Praag
26/07 20:45
Aberdeen
1-1
Burnley
26/07 21:00
Stjarnan
0-2
FC København
26/07 21:00
DAC
1-3
Dinamo Minsk
26/07 21:45
Sevilla
4-0
Ujpest
Tweede voorronde (Terug)
31/07 18:00
Pyunik Yerevan
1-0
FC Tobol
01/08 18:00
Fola Esch
1-4
KRC Genk
02/08 17:00
Alashkert
0-0
Sutjeska
02/08 17:00
Laçi
0-2
Molde FK
02/08 17:30
Trencín
4-1
Górnik Zabrze
02/08 17:30
AEK Larnaca
4-0
Dundalk
02/08 18:00
Trakai
1-1
Partizan Belgrado
02/08 18:00
Valetta
1-2
Zrinjski
02/08 18:00
Dinamo Minsk
4-1
DAC
02/08 18:00
Slavia Sofia
2-3
Hajduk Split
02/08 18:00
Flora Tallin
2-0
Apoel Nicosia
02/08 18:30
BK Häcken
1-1
RB Leipzig
02/08 18:30
Lillestrøm SK
1-2
LASK Linz
02/08 19:00
Niedercorn Progres
2-0
Honved Boedapest
02/08 19:00
FC Vaduz
1-1
Žalgiris
02/08 19:00
AIK
0-1
FC Nordsjælland
02/08 19:00
Apollon Limassol
3-1
Zeljeznicar
02/08 19:00
Admira
1-3
CSKA Sofia
02/08 19:00
Sparta Praag
2-1
Spartak Subotica
02/08 19:00
Illychivets
2-1*
Djurgårdens IF
02/08 19:00
Lincoln Red Imps
1-1
The New Saints
02/08 19:15
Atromitos
1-1
Dinamo Brest
02/08 19:30
Slovan Bratislava
3-1
Balzan
02/08 20:00
FC København
5-0
Stjarnan
02/08 20:00
Besiktas
6-0
B36 Torshavn
02/08 20:00
VÃkingur
0-4
Torpedo
02/08 20:00
Asteras Tripolis
1-1
Hibernian
02/08 20:00
Vitesse
3-1
Viitorul Constanta
Tweede voorronde (Heen)
02/08 20:15
FK Sarajevo
0-8
Atalanta
Tweede voorronde (Terug)
02/08 20:15
Maribor NK
2-0
Chikhura
02/08 20:30
Steaua Boekarest
4-0
Rudar Velenje
02/08 20:30
Domžale
1-1
Ufa
02/08 20:45
Rangers FC
1-1
Osijek
02/08 20:45
Lech Poznan
3-1*
Shakhtyor Soligorsk
02/08 20:45
AZ Alkmaar
2-1
Kairat
02/08 20:45
Sarpsborg 08
1-0
Sankt Gallen
02/08 20:45
Bordeaux
2-1
FK Ventspils
02/08 20:45
Burnley
3-1*
Aberdeen
02/08 20:45
Drita
1-1
F91 Dudelange
02/08 20:45
La Fiorita
0-3
Spartaks
02/08 21:00
Radnicki Nis
2-2
Mac. Tel-Aviv
02/08 21:00
Crusaders
1-1
Olimpija
02/08 21:00
Ujpest
1-3
Sevilla
02/08 21:00
Rio Ave
4-4
Bialystok
02/08 21:15
FH Hafnarfjordur
0-1
Hapoel Haifa
02/08 22:00
Valur
3-0
Santa Coloma
Derde voorronde (Heen)
07/08 18:00
Pyunik Yerevan
0-0
Mac. Tel-Aviv
09/08 16:00
Ufa
2-1
Niedercorn Progres
09/08 18:00
Alashkert
0-2
CFR Cluj
09/08 18:00
Spartaks
0-1
Suduva
09/08 18:00
Hapoel Haifa
1-4
Atalanta
Derde voorronde (Terug)
09/08 18:30
RB Leipzig
3-1
CS U Craiova
Derde voorronde (Heen)
09/08 19:00
Ludogorets
1-0
Zrinjski
09/08 19:00
Sheriff Tiraspol
1-0
Valur
09/08 19:00
Hapoel Be'er Sheva
2-2
Apoel Nicosia
09/08 19:00
Torpedo
5-2
Kukësi
09/08 19:00
Illychivets
1-3
Bordeaux
09/08 19:00
Sturm Graz
0-2
AEK Larnaca
09/08 19:00
Trencín
4-0
Feyenoord
09/08 19:00
Apollon Limassol
4-0
Dinamo Brest
09/08 19:00
Sigma Olomouc
2-0
Kairat
09/08 19:00
Dinamo Minsk
4-0
Zenit St Petersburg
09/08 19:20
Bialystok
0-1
KAA Gent
09/08 19:45
CSKA Sofia
1-2
FC København
09/08 19:45
FC Nordsjælland
1-2
Partizan Belgrado
09/08 20:00
Olympiakos Piraeus
4-0
Luzern
09/08 20:00
Olimpija
3-0
HJK
09/08 20:00
KRC Genk
2-0
Lech Poznan
09/08 20:00
Istanbul BB
0-0
Burnley
09/08 20:00
Besiktas
1-0
LASK Linz
09/08 20:00
Vitesse
0-1
FC Basel
09/08 20:30
Zorja Loehansk
1-1
Braga
09/08 20:45
The New Saints
0-2
FC Midtjylland
09/08 20:45
Hibernian
0-0
Molde FK
09/08 20:45
Hajduk Split
0-0
Steaua Boekarest
09/08 20:45
Spartak Subotica
0-2
Brøndby IF
09/08 20:45
Rangers FC
3-1
Maribor NK
09/08 20:45
Sarpsborg 08
1-1
Rijeka
09/08 20:45
Cork City
0-2
Rosenborg BK
09/08 21:00
Legia Warschau
1-2
F91 Dudelange
09/08 21:05
Slovan Bratislava
2-1
Rapid Wien
09/08 21:45
Sevilla
1-0
Žalgiris
Derde voorronde (Terug)
16/08 16:00
Kairat
1-2
Sigma Olomouc
16/08 17:00
Niedercorn Progres
2-2
Ufa
16/08 17:30
AEK Larnaca
5-0
Sturm Graz
16/08 18:00
HJK
1-4
Olimpija
Derde voorronde (Heen)
16/08 18:30
CS U Craiova
1-1
RB Leipzig
Derde voorronde (Terug)
16/08 18:30
FC København
2-1
CSKA Sofia
16/08 19:00
CFR Cluj
5-0
Alashkert
16/08 19:00
Suduva
0-0
Spartaks
16/08 19:00
FC Midtjylland
3-1
The New Saints
16/08 19:00
Apoel Nicosia
3-1
Hapoel Be'er Sheva
16/08 19:00
Kukësi
2-0
Torpedo
16/08 19:00
Molde FK
3-0
Hibernian
16/08 19:00
Žalgiris
0-5
Sevilla
16/08 19:00
Zenit St Petersburg
8-1*
Dinamo Minsk
16/08 19:30
Luzern
1-3
Olympiakos Piraeus
16/08 19:30
Mac. Tel-Aviv
2-1
Pyunik Yerevan
16/08 19:45
LASK Linz
2-1
Besiktas
16/08 19:45
Dinamo Brest
1-0
Apollon Limassol
16/08 20:00
Zrinjski
1-1
Ludogorets
16/08 20:00
F91 Dudelange
2-2
Legia Warschau
16/08 20:00
Atalanta
2-0
Hapoel Haifa
16/08 20:00
Brøndby IF
2-1
Spartak Subotica
16/08 20:00
FC Basel
1-0
Vitesse
16/08 20:15
Lech Poznan
1-2
KRC Genk
16/08 20:15
Maribor NK
0-0
Rangers FC
16/08 20:30
Steaua Boekarest
2-1
Hajduk Split
16/08 20:30
Partizan Belgrado
3-2
FC Nordsjælland
16/08 20:30
Feyenoord
1-1
Trencín
16/08 20:30
KAA Gent
3-1
Bialystok
16/08 20:30
Rapid Wien
4-0
Slovan Bratislava
16/08 20:45
Bordeaux
2-1
Illychivets
16/08 20:45
Burnley
0-0
Istanbul BB
16/08 20:45
Rijeka
0-1
Sarpsborg 08
16/08 20:45
Rosenborg BK
3-0
Cork City
16/08 21:00
Valur
2-1
Sheriff Tiraspol
16/08 21:30
Braga
2-2
Zorja Loehansk
Vierde voorronde (Heen)
23/08 18:00
Torpedo
0-1
Ludogorets
23/08 18:00
Zenit St Petersburg
3-1
Molde FK
23/08 18:30
Trencín
1-1
AEK Larnaca
23/08 19:00
Apoel Nicosia
1-0
Astana
23/08 19:00
Suduva
1-1
Celtic Glasgow
23/08 19:00
Sheriff Tiraspol
1-0
FK Qarabag
23/08 19:00
Sigma Olomouc
0-1
Sevilla
23/08 19:05
Sarpsborg 08
3-1
Mac. Tel-Aviv
23/08 19:15
Malmö FF
2-2
FC Midtjylland
23/08 20:00
F91 Dudelange
2-0
CFR Cluj
23/08 20:00
FC Basel
3-2
Apollon Limassol
23/08 20:00
Atalanta
0-0
FC København
23/08 20:00
Olympiakos Piraeus
3-1
Burnley
23/08 20:30
Olimpija
0-2
Spartak Trnava
23/08 20:30
Rapid Wien
3-1
Steaua Boekarest
23/08 20:30
Partizan Belgrado
1-1
Besiktas
23/08 20:30
KRC Genk
5-2
Brøndby IF
23/08 20:30
Zorja Loehansk
0-0
RB Leipzig
23/08 20:45
Rosenborg BK
3-1
Shkendija 79
23/08 20:45
Rangers FC
1-0
Ufa
23/08 20:45
KAA Gent
0-0
Bordeaux
Vierde voorronde (Terug)
30/08 16:00
Astana
P1-0
Apoel Nicosia
30/08 16:00
Ufa
1-1
Rangers FC
30/08 17:30
AEK Larnaca
3-0
Trencín
30/08 18:30
FC København
P0-0
Atalanta
30/08 18:30
RB Leipzig
3-2
Zorja Loehansk
30/08 19:00
CFR Cluj
2-3
F91 Dudelange
30/08 19:00
FK Qarabag
3-0
Sheriff Tiraspol
30/08 19:00
Ludogorets
4-0
Torpedo
30/08 19:00
Apollon Limassol
1-0
FC Basel
30/08 19:00
Mac. Tel-Aviv
2-1
Sarpsborg 08
30/08 19:00
Molde FK
2-1
Zenit St Petersburg
30/08 19:15
FC Midtjylland
0-2
Malmö FF
30/08 20:00
Besiktas
3-0
Partizan Belgrado
30/08 20:15
Shkendija 79
0-2
Rosenborg BK
30/08 20:30
Spartak Trnava
1-1
Olimpija
30/08 20:30
Steaua Boekarest
2-1
Rapid Wien
30/08 20:30
Brøndby IF
2-4
KRC Genk
30/08 20:45
Bordeaux
2-0
KAA Gent
30/08 20:45
Burnley
1-1
Olympiakos Piraeus
30/08 21:00
Celtic Glasgow
3-0
Suduva
30/08 21:45
Sevilla
3-0
Sigma Olomouc
Speeldag 1
20/09 18:55
Villarreal
2-2
Rangers FC
20/09 18:55
Rapid Wien
2-0
Spartak Moskou
20/09 18:55
Marseille
1-2
Eintracht Frankfurt
20/09 18:55
Lazio
2-1
Apollon Limassol
20/09 18:55
Besiktas
3-1
Sarpsborg 08
20/09 18:55
KRC Genk
2-0
Malmö FF
20/09 18:55
Sevilla
5-1
Standard
20/09 18:55
Akhisar Belediyespor
0-1
Krasnodar
20/09 18:55
Rennes
2-1
Jablonec 97
20/09 18:55
Dinamo Kiev
2-2
Astana
20/09 18:55
PAOK
0-1
Chelsea
20/09 18:55
FC Fehérvár
0-2
Bate Borisov
20/09 21:00
AEK Larnaca
0-1
FC Zürich
20/09 21:00
Ludogorets
2-3
Bayer Leverkusen
20/09 21:00
RB Leipzig
2-3
Red Bull Salzburg
20/09 21:00
Celtic Glasgow
1-0
Rosenborg BK
20/09 21:00
Slavia Praha
1-0
Bordeaux
20/09 21:00
FC København
1-1
Zenit St Petersburg
20/09 21:00
Spartak Trnava
1-0
Anderlecht
20/09 21:00
Dinamo Zagreb
4-1
Fenerbahçe
20/09 21:00
Sporting Lissabon
2-0
FK Qarabag
20/09 21:00
Arsenal
4-2
Vorskla Poltava
20/09 21:00
F91 Dudelange
0-1
AC Milan
20/09 21:00
Olympiakos Piraeus
0-0
Real Betis
Speeldag 2
04/10 16:50
Astana
2-0
Rennes
04/10 18:55
Bayer Leverkusen
4-2
AEK Larnaca
04/10 18:55
FC Zürich
1-0
Ludogorets
04/10 18:55
Rosenborg BK
1-3
RB Leipzig
04/10 18:55
Red Bull Salzburg
3-1
Celtic Glasgow
04/10 18:55
Bordeaux
1-2
FC København
04/10 18:55
Zenit St Petersburg
1-0
Slavia Praha
04/10 18:55
Fenerbahçe
2-0
Spartak Trnava
04/10 18:55
Anderlecht
0-2
Dinamo Zagreb
04/10 18:55
Vorskla Poltava
1-2
Sporting Lissabon
04/10 18:55
FK Qarabag
0-3
Arsenal
04/10 18:55
Real Betis
3-0
F91 Dudelange
04/10 18:55
AC Milan
3-1
Olympiakos Piraeus
04/10 21:00
Spartak Moskou
3-3
Villarreal
04/10 21:00
Rangers FC
3-1
Rapid Wien
04/10 21:00
Apollon Limassol
2-2
Marseille
04/10 21:00
Eintracht Frankfurt
4-1
Lazio
04/10 21:00
Malmö FF
2-0
Besiktas
04/10 21:00
Sarpsborg 08
3-1
KRC Genk
04/10 21:00
Krasnodar
2-1
Sevilla
04/10 21:00
Standard
2-1
Akhisar Belediyespor
04/10 21:00
Jablonec 97
2-2
Dinamo Kiev
04/10 21:00
Bate Borisov
1-4
PAOK
04/10 21:00
Chelsea
1-0
FC Fehérvár
Speeldag 3
25/10 18:55
FC Zürich
3-2
Bayer Leverkusen
25/10 18:55
AEK Larnaca
1-1
Ludogorets
25/10 18:55
Red Bull Salzburg
3-0
Rosenborg BK
25/10 18:55
RB Leipzig
2-0
Celtic Glasgow
25/10 18:55
Zenit St Petersburg
2-1
Bordeaux
25/10 18:55
FC København
0-1
Slavia Praha
25/10 18:55
Anderlecht
2-2
Fenerbahçe
25/10 18:55
Spartak Trnava
1-2
Dinamo Zagreb
25/10 18:55
FK Qarabag
0-1
Vorskla Poltava
25/10 18:55
Sporting Lissabon
0-1
Arsenal
25/10 18:55
AC Milan
1-2
Real Betis
25/10 18:55
F91 Dudelange
0-2
Olympiakos Piraeus
25/10 21:00
Rangers FC
0-0
Spartak Moskou
25/10 21:00
Villarreal
5-0
Rapid Wien
25/10 21:00
Eintracht Frankfurt
2-0
Apollon Limassol
25/10 21:00
Marseille
1-3
Lazio
25/10 21:00
Sarpsborg 08
1-1
Malmö FF
25/10 21:00
Besiktas
2-4
KRC Genk
25/10 21:00
Standard
2-1
Krasnodar
25/10 21:00
Sevilla
6-0
Akhisar Belediyespor
25/10 21:00
Jablonec 97
1-1
Astana
25/10 21:00
Rennes
1-2
Dinamo Kiev
25/10 21:00
Chelsea
3-1
Bate Borisov
25/10 21:00
PAOK
0-2
FC Fehérvár
Speeldag 4
08/11 16:50
Fenerbahçe
2-0
Anderlecht
08/11 16:50
Astana
2-1
Jablonec 97
08/11 18:55
Spartak Moskou
4-3
Rangers FC
08/11 18:55
Rapid Wien
0-0
Villarreal
08/11 18:55
Apollon Limassol
2-3
Eintracht Frankfurt
08/11 18:55
Lazio
2-1
Marseille
08/11 18:55
Malmö FF
1-1
Sarpsborg 08
08/11 18:55
KRC Genk
1-1
Besiktas
08/11 18:55
Krasnodar
2-1
Standard
08/11 18:55
Akhisar Belediyespor
2-3
Sevilla
08/11 18:55
Dinamo Kiev
3-1
Rennes
08/11 18:55
Bate Borisov
0-1
Chelsea
08/11 18:55
FC Fehérvár
1-0
PAOK
08/11 21:00
Bayer Leverkusen
1-0
FC Zürich
08/11 21:00
Ludogorets
0-0
AEK Larnaca
08/11 21:00
Rosenborg BK
2-5
Red Bull Salzburg
08/11 21:00
Celtic Glasgow
2-1
RB Leipzig
08/11 21:00
Slavia Praha
0-0
FC København
08/11 21:00
Bordeaux
1-1
Zenit St Petersburg
08/11 21:00
Dinamo Zagreb
3-1
Spartak Trnava
08/11 21:00
Vorskla Poltava
0-1
FK Qarabag
08/11 21:00
Arsenal
0-0
Sporting Lissabon
08/11 21:00
Real Betis
1-1
AC Milan
08/11 21:00
Olympiakos Piraeus
5-1
F91 Dudelange
Speeldag 5
29/11 16:50
Spartak Moskou
1-2
Rapid Wien
29/11 16:50
Astana
0-1
Dinamo Kiev
29/11 18:55
FC Zürich
1-2
AEK Larnaca
29/11 18:55
Bayer Leverkusen
1-1
Ludogorets
29/11 18:55
Red Bull Salzburg
1-0
RB Leipzig
29/11 18:55
Rosenborg BK
0-1
Celtic Glasgow
29/11 18:55
Zenit St Petersburg
1-0
FC København
29/11 18:55
Bordeaux
2-0
Slavia Praha
29/11 18:55
Anderlecht
0-0
Spartak Trnava
29/11 18:55
Fenerbahçe
0-0
Dinamo Zagreb
29/11 18:55
FK Qarabag
1-6
Sporting Lissabon
29/11 18:55
Vorskla Poltava
0-3
Arsenal
29/11 18:55
AC Milan
5-2
F91 Dudelange
29/11 18:55
Real Betis
1-0
Olympiakos Piraeus
29/11 18:55
Krasnodar
2-1
Akhisar Belediyespor
29/11 18:55
Bate Borisov
2-0
FC Fehérvár
29/11 21:00
Rangers FC
0-0
Villarreal
29/11 21:00
Eintracht Frankfurt
4-0
Marseille
29/11 21:00
Apollon Limassol
2-0
Lazio
29/11 21:00
Sarpsborg 08
2-3
Besiktas
29/11 21:00
Malmö FF
2-2
KRC Genk
29/11 21:00
Standard
1-0
Sevilla
29/11 21:00
Jablonec 97
0-1
Rennes
29/11 21:00
Chelsea
4-0
PAOK
Speeldag 6
13/12 18:55
Villarreal
2-0
Spartak Moskou
13/12 18:55
Rapid Wien
1-0
Rangers FC
13/12 18:55
Marseille
1-3
Apollon Limassol
13/12 18:55
Lazio
1-2
Eintracht Frankfurt
13/12 18:55
Besiktas
0-1
Malmö FF
13/12 18:55
KRC Genk
4-0
Sarpsborg 08
13/12 18:55
Sevilla
3-0
Krasnodar
13/12 18:55
Akhisar Belediyespor
0-0
Standard
13/12 18:55
Rennes
2-0
Astana
13/12 18:55
Dinamo Kiev
0-1
Jablonec 97
13/12 18:55
PAOK
1-3
Bate Borisov
13/12 18:55
FC Fehérvár
2-2
Chelsea
13/12 21:00
AEK Larnaca
1-5
Bayer Leverkusen
13/12 21:00
Ludogorets
1-1
FC Zürich
13/12 21:00
RB Leipzig
1-1
Rosenborg BK
13/12 21:00
Celtic Glasgow
1-2
Red Bull Salzburg
13/12 21:00
FC København
0-1
Bordeaux
13/12 21:00
Slavia Praha
2-0
Zenit St Petersburg
13/12 21:00
Spartak Trnava
1-0
Fenerbahçe
13/12 21:00
Dinamo Zagreb
0-0
Anderlecht
13/12 21:00
Sporting Lissabon
3-0
Vorskla Poltava
13/12 21:00
Arsenal
1-0
FK Qarabag
13/12 21:00
F91 Dudelange
0-0
Real Betis
13/12 21:00
Olympiakos Piraeus
3-1
AC Milan
1/16 Finales (H)
12/02 18:55
Fenerbahçe
1-0
Zenit St Petersburg
14/02 18:55
Lazio
0-1
Sevilla
14/02 18:55
Bate Borisov
1-0
Arsenal
14/02 18:55
Rapid Wien
0-1
Inter Milaan
14/02 18:55
Slavia Praha
0-0
KRC Genk
14/02 18:55
Krasnodar
0-0
Bayer Leverkusen
14/02 18:55
Rennes
3-3
Real Betis
14/02 18:55
Olympiakos Piraeus
2-2
Dinamo Kiev
14/02 18:55
Galatasaray
1-2
SL Benfica
14/02 21:00
Viktoria Plzen
2-1
Dinamo Zagreb
14/02 21:00
Club Brugge
2-1
Red Bull Salzburg
14/02 21:00
FC Zürich
1-3
Napoli
14/02 21:00
Shakhtar Donetsk
2-2
Eintracht Frankfurt
14/02 21:00
Celtic Glasgow
0-2
Valencia CF
14/02 21:00
Sporting Lissabon
0-1
Villarreal
14/02 21:00
Malmö FF
1-2
Chelsea
1/16 Finales (T)
20/02 18:00
Sevilla
2-0
Lazio
21/02 18:55
Dinamo Zagreb
3-0
Viktoria Plzen
21/02 18:55
Red Bull Salzburg
4-0
Club Brugge
21/02 18:55
Napoli
2-0
FC Zürich
21/02 18:55
Eintracht Frankfurt
4-1
Shakhtar Donetsk
21/02 18:55
Valencia CF
1-0
Celtic Glasgow
21/02 18:55
Zenit St Petersburg
3-1
Fenerbahçe
21/02 18:55
Villarreal
1-1
Sporting Lissabon
21/02 18:55
Arsenal
3-0
Bate Borisov
21/02 21:00
Inter Milaan
4-0
Rapid Wien
21/02 21:00
KRC Genk
1-4
Slavia Praha
21/02 21:00
Bayer Leverkusen
1-1
Krasnodar
21/02 21:00
Chelsea
3-0
Malmö FF
21/02 21:00
Real Betis
1-3
Rennes
21/02 21:00
Dinamo Kiev
1-0
Olympiakos Piraeus
21/02 21:00
SL Benfica
0-0
Galatasaray
1/8 Finales (H)
07/03 18:55
Eintracht Frankfurt
0-0
Inter Milaan
07/03 18:55
Dinamo Zagreb
1-0
SL Benfica
07/03 18:55
Sevilla
2-2
Slavia Praha
07/03 18:55
Zenit St Petersburg
1-3
Villarreal
1/8 Finales (T)
07/03 18:55
Rennes
3-1
Arsenal
1/8 Finales (H)
07/03 21:00
Chelsea
3-0
Dinamo Kiev
07/03 21:00
Napoli
3-0
Red Bull Salzburg
07/03 21:00
Valencia CF
2-1
Krasnodar
1/8 Finales (T)
14/03 18:55
Dinamo Kiev
0-5
Chelsea
14/03 18:55
Red Bull Salzburg
3-1
Napoli
14/03 18:55
Krasnodar
1-1
Valencia CF
1/8 Finales (H)
14/03 21:00
Arsenal
3-0
Rennes
1/8 Finales (T)
14/03 21:00
Inter Milaan
0-1
Eintracht Frankfurt
14/03 21:00
SL Benfica
1-0
Dinamo Zagreb
14/03 21:00
Slavia Praha
4-3*
Sevilla
14/03 21:00
Villarreal
2-1
Zenit St Petersburg
Kwart Finales (H)
11/04 21:00
Arsenal
2-0
Napoli
11/04 21:00
Villarreal
1-3
Valencia CF
11/04 21:00
SL Benfica
4-2
Eintracht Frankfurt
11/04 21:00
Slavia Praha
0-1
Chelsea
Kwart Finales (T)
18/04 21:00
Napoli
0-1
Arsenal
18/04 21:00
Valencia CF
2-0
Villarreal
18/04 21:00
Eintracht Frankfurt
2-0
SL Benfica
18/04 21:00
Chelsea
4-3
Slavia Praha
Halve Finales (H)
02/05 21:00
Arsenal
3-1
Valencia CF
02/05 21:00
Eintracht Frankfurt
1-1
Chelsea
Halve Finales (T)
09/05 21:00
Valencia CF
2-4
Arsenal
09/05 21:00
Chelsea
P1-1
Eintracht Frankfurt
Finale
29/05 21:00
Chelsea
4-1
Arsenal
Groep A
G
P
1.
Bayer Leverkusen
6
13
2.
FC Zürich
6
10
3.
AEK Larnaca
6
5
4.
Ludogorets
6
4
Groep B
G
P
1.
Red Bull Salzburg
6
18
2.
Celtic Glasgow
6
9
3.
RB Leipzig
6
7
4.
Rosenborg BK
6
1
Groep C
G
P
1.
Zenit St Petersburg
6
11
2.
Slavia Praha
6
10
3.
Bordeaux
6
7
4.
FC København
6
5
Groep D
G
P
1.
Dinamo Zagreb
6
14
2.
Fenerbahçe
6
8
3.
Spartak Trnava
6
7
4.
Anderlecht
6
3
Groep E
G
P
1.
Arsenal
6
16
2.
Sporting Lissabon
6
13
3.
Vorskla Poltava
6
3
4.
FK Qarabag
6
3
Groep F
G
P
1.
Real Betis
6
12
2.
Olympiakos Piraeus
6
10
3.
AC Milan
6
10
4.
F91 Dudelange
6
1
Groep G
G
P
1.
Rapid Wien
6
10
2.
Villarreal
6
10
3.
Rangers FC
6
6
4.
Spartak Moskou
6
5
Groep H
G
P
1.
Eintracht Frankfurt
6
18
2.
Lazio
6
9
3.
Apollon Limassol
6
7
4.
Marseille
6
1
Groep I
G
P
1.
KRC Genk
6
11
2.
Malmö FF
6
9
3.
Besiktas
6
7
4.
Sarpsborg 08
6
5
Groep J
G
P
1.
Sevilla
6
12
2.
Krasnodar
6
12
3.
Standard
6
10
4.
Akhisar Belediyespor
6
1
Groep K
G
P
1.
Dinamo Kiev
6
11
2.
Rennes
6
9
3.
Astana
6
8
4.
Jablonec 97
6
5
Groep L
G
P
1.
Chelsea
6
16
2.
Bate Borisov
6
9
3.
FC Fehérvár
6
7
4.
PAOK
6
3
Contacteer ons
/
Over ons
/
Privacybeleid
/
Vacature
/
Partners
Gebruikersovereenkomst
/
Cookies Instellingen
/
Pushmeldingen uitschakelen
© 2002-2024 www.voetbalkrant.com
All Rights Reserved