Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Slovan Bratislava - Rapid Wien ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 9563

Beoordeel

Slovan Bratislava   Rapid Wien
Dominik Greif -
Mitch Apau -
Vasil Bozhikov   29' -
Kornel Salata   80' -
José Antonio Delgado Villar   43'   87' -
Dejan Dražić   90+1' -
David Holman   46' -
Aleksandar Cavric -
Andraž Šporar -
Mohammed Rharsalla Khadfi   39' -
Vukan Savićević   46' -
Ibrahim Rabiu   87' -
Adam Laczkó   90+1' -
 
Richard Strebinger -
Mateo Barac   49': OWNGOAL -
Boli Bolingoli Mbombo   90' -
Marvin Potzmann   88' -
Mario Sonnleitner -
Christoph Knasmullner   68' -
Dejan Ljubicic -
Thomas Murg   52'   78' -
Stefan Schwab   12' -
Deni Alar -
Veton Berisha -
Andrei Virgil Ivan   68' -
Jeremy Bruno Guillemenot   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+1   Dejan Dražić
Adam Laczkó
90   Gele kaart voor Boli Bolingoli Mbombo
88   Gele kaart voor Marvin Potzmann
87   José Antonio Delgado Villar
Rabiu Ibrahim
84   Gele kaart voor Filip Holosko
80   Gele kaart voor Kornel Salata
78   Thomas Murg
Jeremy Bruno Guillemenot
68   Christoph Knasmullner
Andrei Virgil Ivan
52   Gele kaart voor Thomas Murg
49   Doelpunt van Mateo Barac
46   David Holman
Vukan Savićević
43   Gele kaart voor José Antonio Delgado Villar
39   Gele kaart voor Mohammed Rharsalla Khadfi
29   Doelpunt van Vasil Bozhikov
12   Doelpunt van Stefan Schwab
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/08 18:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 0-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Pyunik Yerevan - Mac. Tel-Aviv
09/08 16:00 Ufa Ufa 2-1 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Ufa - Niedercorn Progres
09/08 18:00 Spartaks Spartaks 0-1 Suduva Suduva Spartaks - Suduva
09/08 18:00 Alashkert Alashkert 0-2 CFR Cluj CFR Cluj Alashkert - CFR Cluj
09/08 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-4 Atalanta Atalanta Hapoel Haifa - Atalanta
09/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-0 Dinamo Brest Dinamo Brest Apollon Limassol - Dinamo Brest
09/08 19:00 Illychivets Illychivets 1-3 Bordeaux Bordeaux Illychivets - Bordeaux
09/08 19:00 Sturm Graz Sturm Graz 0-2 AEK Larnaca AEK Larnaca Sturm Graz - AEK Larnaca
09/08 19:00 Torpedo Torpedo 5-2 Kukësi Kukësi Torpedo - Kukësi
09/08 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia Hapoel Be'er Sheva - Apoel Nicosia
09/08 19:00 Trencín Trencín 4-0 Feyenoord Feyenoord Trencín - Feyenoord
09/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Valur Valur Sheriff Tiraspol - Valur
09/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2-0 Kairat Kairat Sigma Olomouc - Kairat
09/08 19:00 Ludogorets Ludogorets 1-0 Zrinjski Zrinjski Ludogorets - Zrinjski
09/08 19:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Dinamo Minsk - Zenit St Petersburg
09/08 19:20 Bialystok Bialystok 0-1 KAA Gent KAA Gent Bialystok - KAA Gent
09/08 19:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado FC Nordsjælland - Partizan Belgrado
09/08 19:45 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-2 FC København FC København CSKA Sofia - FC København
09/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 4-0 Luzern Luzern Olympiakos Piraeus - Luzern
09/08 20:00 KRC Genk KRC Genk 2-0 Lech Poznan Lech Poznan KRC Genk - Lech Poznan
09/08 20:00 Besiktas Besiktas 1-0 LASK Linz LASK Linz Besiktas - LASK Linz
09/08 20:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Burnley Burnley Istanbul BB - Burnley
09/08 20:00 Olimpija Olimpija 3-0 HJK HJK Olimpija - HJK
09/08 20:00 Vitesse Vitesse 0-1 FC Basel FC Basel Vitesse - FC Basel
09/08 20:30 Zorya Zorya 1-1 Braga Braga Zorya - Braga
09/08 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-2 Brøndby IF Brøndby IF Spartak Subotica - Brøndby IF
09/08 20:45 Hajduk Split Hajduk Split 0-0 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Hajduk Split - Steaua Boekarest
09/08 20:45 Hibernian Hibernian 0-0 Molde FK Molde FK Hibernian - Molde FK
09/08 20:45 The New Saints The New Saints 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland The New Saints - FC Midtjylland
09/08 20:45 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-1 Rijeka Rijeka Sarpsborg 08 - Rijeka
09/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 3-1 Maribor NK Maribor NK Rangers FC - Maribor NK
09/08 20:45 Cork City Cork City 0-2 Rosenborg BK Rosenborg BK Cork City - Rosenborg BK
09/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-2 F91 Dudelange F91 Dudelange Legia Warschau - F91 Dudelange
09/08 21:05 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Rapid Wien Rapid Wien Slovan Bratislava - Rapid Wien
09/08 21:45 Sevilla Sevilla 1-0 Žalgiris Žalgiris Sevilla - Žalgiris
16/08 18:30 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 RB Leipzig RB Leipzig CS U Craiova - RB Leipzig
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Sevilla Ben Yedder 10
2. Chelsea Giroud 9
3. KRC Genk Samatta 9
4. Sevilla Sarabia 8
5. Trickovski 8
6. Red Bull Salzburg Dabbur 8
7. KRC Genk Trossard 8
8. Start Akinyemi 7
9. Eintracht Frankfurt Jovic 7
10. AGF Mortensen 7