Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Rapid Wien - Steaua Boekarest ()

Gerhard Hanappi Stadion
Onbekend Keißlergasse 6, 1140 Wien 0
Toeschouwers: 19300

Beoordeel

Rapid Wien   Steaua Boekarest
Richard Strebinger -
Mateo Barac -
Boli Bolingoli Mbombo -
Marvin Potzmann -
Mario Sonnleitner   14'   39' -
Christoph Knasmullner   4'   39': ASSIST   86' -
Dejan Ljubicic -
Thomas Murg   4': ASSIST   89' -
Stefan Schwab   49' -
Deni Alar   68' -
Veton Berisha   41'   84'   84' -
Andrei Virgil Ivan   68' -
Aleksandar Kostic   86' -
Mert Müldür   89' -
 
Cristian Emanuel Bălgrădean -
Mihai Alexandru Bălașa -
Bogdan Planić -
Romario Sandu Benzar -
Mihai Doru Pintilii   79' -
Ovidiu Marian Popescu   45'   46' -
Mihai Roman   58' -
Constantin Alexandru Stan   47': ASSIST -
Felipe Teixeira -
Harlem-Eddy Gnohere   47' -
Florinel Teodor Coman   46' -
Dennis Man   46' -
Raul Andrei Rusescu   58' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
23/08 18:00 Torpedo Torpedo 0-1 Ludogorets Ludogorets Torpedo - Ludogorets
23/08 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Molde FK Molde FK Zenit St Petersburg - Molde FK
23/08 18:30 Trencín Trencín 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca Trencín - AEK Larnaca
23/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Astana Astana Apoel Nicosia - Astana
23/08 19:00 Suduva Suduva 1-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Suduva - Celtic Glasgow
23/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 FK Qarabag FK Qarabag Sheriff Tiraspol - FK Qarabag
23/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 0-1 Sevilla Sevilla Sigma Olomouc - Sevilla
23/08 19:05 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 3-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Sarpsborg 08 - Mac. Tel-Aviv
23/08 19:15 Malmö FF Malmö FF 2-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Malmö FF - FC Midtjylland
23/08 20:00 FC Basel FC Basel 3-2 Apollon Limassol Apollon Limassol FC Basel - Apollon Limassol
23/08 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-0 CFR Cluj CFR Cluj F91 Dudelange - CFR Cluj
23/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-1 Burnley Burnley Olympiakos Piraeus - Burnley
23/08 20:00 Atalanta Atalanta 0-0 FC København FC København Atalanta - FC København
23/08 20:30 KRC Genk KRC Genk 5-2 Brøndby IF Brøndby IF KRC Genk - Brøndby IF
23/08 20:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-1 Besiktas Besiktas Partizan Belgrado - Besiktas
23/08 20:30 Olimpija Olimpija 0-2 Spartak Trnava Spartak Trnava Olimpija - Spartak Trnava
23/08 20:30 Rapid Wien Rapid Wien 3-1 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Rapid Wien - Steaua Boekarest
23/08 20:30 Zorya Zorya 0-0 RB Leipzig RB Leipzig Zorya - RB Leipzig
23/08 20:45 KAA Gent KAA Gent 0-0 Bordeaux Bordeaux KAA Gent - Bordeaux
23/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 1-0 Ufa Ufa Rangers FC - Ufa
23/08 20:45 Rosenborg BK Rosenborg BK 3-1 Shkendija 79 Shkendija 79 Rosenborg BK - Shkendija 79
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters
  Speler Goals
1. KRC Genk Samatta 9
2. Trickovski 8
3. Sevilla Sarabia 7
4. Start Akinyemi 7
5. AGF Mortensen 7
6. Molde FK Hestad 7
7. KRC Genk Trossard 7
8. Sevilla Ben Yedder 7
9. Red Bull Salzburg Dabbur 6
10. Domžale Mance 6