Word fan! 0

Seizoen 2021 - 2022 First League


 Speeldag 1
08/08 17:30 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1-0 Borec Borec
08/08 17:30 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0-0 Shkendija 79 Shkendija 79
08/08 17:30 FK Renova FK Renova 1-1 Skopje Skopje
08/08 17:30 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 0-0 Shkupi Shkupi
08/08 17:30 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-0 Pelister Pelister
08/08 20:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-1 FK Struga FK Struga
 Speeldag 2
15/08 17:00 FK Struga FK Struga ...-... Pelister Pelister
15/08 17:00 Shkupi Shkupi ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
15/08 17:00 Skopje Skopje ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
15/08 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... FK Renova FK Renova
15/08 17:00 Borec Borec ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
15/08 20:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Speeldag 3
18/08 17:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... FK Struga FK Struga
18/08 17:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
18/08 17:00 FK Renova FK Renova ...-... Borec Borec
18/08 17:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
18/08 17:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Skopje Skopje
18/08 17:00 Pelister Pelister ...-... Shkupi Shkupi
 Speeldag 4
22/08 16:00 FK Struga FK Struga ...-... Shkupi Shkupi
22/08 16:00 Skopje Skopje ...-... Pelister Pelister
22/08 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
22/08 16:00 Borec Borec ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
22/08 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
22/08 20:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... FK Renova FK Renova
 Speeldag 5
28/08 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Struga FK Struga
28/08 16:00 FK Renova FK Renova ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
28/08 16:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
28/08 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Borec Borec
28/08 16:00 Pelister Pelister ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
28/08 16:00 Shkupi Shkupi ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 6
12/09 16:00 FK Struga FK Struga ...-... Skopje Skopje
12/09 16:00 Borec Borec ...-... Pelister Pelister
12/09 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
12/09 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
12/09 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Renova FK Renova
14/09 15:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Shkupi Shkupi
 Speeldag 7
19/09 15:00 FK Renova FK Renova ...-... FK Struga FK Struga
19/09 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
19/09 15:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
19/09 15:00 Pelister Pelister ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
19/09 15:00 Shkupi Shkupi ...-... Borec Borec
19/09 15:00 Skopje Skopje ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
 Speeldag 8
26/09 15:00 FK Struga FK Struga ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
26/09 15:00 Borec Borec ...-... Skopje Skopje
26/09 15:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Pelister Pelister
26/09 15:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
26/09 15:00 FK Renova FK Renova ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
26/09 18:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Shkupi Shkupi
 Speeldag 9
02/10 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... FK Struga FK Struga
02/10 15:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... FK Renova FK Renova
02/10 15:00 Pelister Pelister ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
02/10 15:00 Skopje Skopje ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
02/10 15:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Borec Borec
03/10 15:00 Shkupi Shkupi ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Speeldag 10
15/10 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Skopje Skopje
16/10 14:00 FK Struga FK Struga ...-... Borec Borec
16/10 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
16/10 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Shkupi Shkupi
16/10 14:00 FK Renova FK Renova ...-... Pelister Pelister
16/10 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 11
23/10 14:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Renova FK Renova
24/10 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... FK Struga FK Struga
24/10 14:00 Pelister Pelister ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
24/10 14:00 Skopje Skopje ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
24/10 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
24/10 14:00 Borec Borec ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
 Speeldag 12
29/10 14:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
30/10 14:00 FK Struga FK Struga ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
30/10 14:00 Borec Borec ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
30/10 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
30/10 14:00 Skopje Skopje ...-... FK Renova FK Renova
30/10 14:00 Pelister Pelister ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 13
06/11 13:00 Pelister Pelister ...-... FK Struga FK Struga
06/11 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Shkupi Shkupi
06/11 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Skopje Skopje
06/11 13:00 FK Renova FK Renova ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
06/11 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Borec Borec
06/11 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
 Speeldag 14
20/11 13:00 Skopje Skopje 1-2 Makedonija GjP Makedonija GjP
21/11 13:00 FK Struga FK Struga 1-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
21/11 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 3-2 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
21/11 13:00 Borec Borec 1-4 FK Renova FK Renova
21/11 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-0 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
21/11 13:00 Shkupi Shkupi 5-0 Pelister Pelister
 Speeldag 15
27/11 13:00 FK Renova FK Renova 1-2 Akademija Pandev Akademija Pandev
28/11 13:00 Shkupi Shkupi 4-0 FK Struga FK Struga
28/11 13:00 Pelister Pelister 0-0 Skopje Skopje
28/11 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-2 Shkendija 79 Shkendija 79
28/11 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 2-1 Borec Borec
28/11 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 2-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Speeldag 16
04/12 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 0-0 FK Renova FK Renova
05/12 13:00 FK Struga FK Struga 0-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
05/12 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 0-0 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
05/12 13:00 Borec Borec 1-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
05/12 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 2-1 Pelister Pelister
05/12 13:00 Skopje Skopje 1-3 Shkupi Shkupi
 Speeldag 17
08/12 13:00 Skopje Skopje 1-0 FK Struga FK Struga
08/12 13:00 Shkupi Shkupi 1-1 Shkendija 79 Shkendija 79
08/12 13:00 Pelister Pelister 1-3 Borec Borec
08/12 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 4-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
08/12 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1-2 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
08/12 13:00 FK Renova FK Renova 1-1 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
 Speeldag 18
11/12 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 1-3 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
12/12 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1-2 Makedonija GjP Makedonija GjP
12/12 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-0 Pelister Pelister
12/12 13:00 Borec Borec 0-3 Shkupi Shkupi
12/12 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-0 Skopje Skopje
14/12 13:00 FK Struga FK Struga 1-0 FK Renova FK Renova
 Speeldag 19
12/02 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1-2 FK Renova FK Renova
13/02 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 3-1 FK Struga FK Struga
13/02 14:00 Skopje Skopje 1-1 Borec Borec
13/02 14:00 Shkupi Shkupi 2-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
13/02 14:00 Pelister Pelister 0-2 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
13/02 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
 Speeldag 20
19/02 14:00 Borec Borec 0-3 Shkendija 79 Shkendija 79
20/02 14:00 FK Struga FK Struga 1-1 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
20/02 14:00 FK Renova FK Renova 0-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
20/02 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 1-0 Pelister Pelister
20/02 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 0-1 Shkupi Shkupi
20/02 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 5-0 Skopje Skopje
 Speeldag 21
26/02 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 2-1 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
27/02 14:00 Borec Borec 0-1 FK Struga FK Struga
27/02 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 0-0 Akademija Pandev Akademija Pandev
27/02 14:00 Skopje Skopje 0-1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
27/02 14:00 Shkupi Shkupi 3-2 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
28/02 14:00 Pelister Pelister 1-1 FK Renova FK Renova
 Speeldag 22
05/03 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 3-0 Skopje Skopje
09/03 14:00 FK Struga FK Struga 1-3 Makedonija GjP Makedonija GjP
09/03 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 2-1 Pelister Pelister
09/03 14:00 FK Renova FK Renova 0-0 Shkupi Shkupi
09/03 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 2-1 Shkendija 79 Shkendija 79
09/03 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 5-0 Borec Borec
 Speeldag 23
12/03 15:00 Shkupi Shkupi 2-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
13/03 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 3-0 Borec Borec
13/03 15:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-1 Skopje Skopje
13/03 15:00 Shkendija 79 Shkendija 79 2-1 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
13/03 15:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-0 FK Struga FK Struga
14/03 15:00 FK Renova FK Renova 0-0 Pelister Pelister
 Speeldag 24
18/03 15:00 FK Struga FK Struga 1-3 Shkupi Shkupi
19/03 15:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 1-2 Akademija Pandev Akademija Pandev
19/03 15:00 Skopje Skopje 0-2 Shkendija 79 Shkendija 79
19/03 15:00 Borec Borec 0-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
19/03 15:00 Pelister Pelister 2-0 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
19/03 15:00 FK Renova FK Renova 2-1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Speeldag 25
02/04 15:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1-3 FK Struga FK Struga
03/04 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 2-2 FK Renova FK Renova
03/04 15:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 2-0 Pelister Pelister
03/04 15:00 Shkendija 79 Shkendija 79 0-0 Borec Borec
03/04 15:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-2 Skopje Skopje
03/04 15:00 Shkupi Shkupi 1-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
 Speeldag 26
06/04 13:00 Skopje Skopje 0-0 Shkupi Shkupi
06/04 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 0-3 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
06/04 15:00 FK Renova FK Renova 0-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
06/04 15:00 Pelister Pelister 0-2 Shkendija 79 Shkendija 79
06/04 15:00 Borec Borec 1-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
06/04 15:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 2-0 FK Struga FK Struga
 Speeldag 27
10/04 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
10/04 16:00 FK Struga FK Struga 1-0 Skopje Skopje
10/04 16:00 Shkupi Shkupi 3-1 Borec Borec
10/04 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 2-0 Pelister Pelister
10/04 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-1 FK Renova FK Renova
10/04 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-1 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
 Speeldag 28
16/04 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
16/04 16:00 Pelister Pelister 0-1 Shkupi Shkupi
16/04 16:00 Borec Borec 2-0 FK Struga FK Struga
17/04 16:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 0-0 Shkendija 79 Shkendija 79
17/04 16:00 FK Renova FK Renova 0-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
17/04 16:00 Skopje Skopje 1-2 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
 Speeldag 29
22/04 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 2-1 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
22/04 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 0-1 Skopje Skopje
23/04 16:00 Shkupi Shkupi 2-0 FK Renova FK Renova
23/04 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 3-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
23/04 16:00 FK Struga FK Struga 4-0 Pelister Pelister
23/04 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 5-0 Borec Borec
 Speeldag 30
30/04 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
30/04 17:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 4-1 Shkupi Shkupi
01/05 17:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-0 Akademija Pandev Akademija Pandev
01/05 17:00 FK Renova FK Renova 1-1 FK Struga FK Struga
01/05 17:00 Pelister Pelister 1-1 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
01/05 17:00 Borec Borec 1-0 Skopje Skopje
 Speeldag 31
04/05 17:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 2-1 Borec Borec
04/05 17:00 Skopje Skopje 4-2 Pelister Pelister
04/05 17:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 0-1 FK Renova FK Renova
04/05 17:00 FK Struga FK Struga 1-0 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
04/05 17:00 Shkupi Shkupi 1-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
04/05 17:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 4-2 Shkendija 79 Shkendija 79
 Speeldag 32
08/05 17:00 Pelister Pelister 2-1 Borec Borec
08/05 17:00 FK Renova FK Renova 2-0 Skopje Skopje
08/05 17:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
08/05 17:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-3 FK Struga FK Struga
08/05 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 0-0 Shkupi Shkupi
08/05 17:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 2-1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Speeldag 33
15/05 17:00 Shkupi Shkupi 3-0 Akademija Pandev Akademija Pandev
15/05 17:00 FK Struga FK Struga 1-1 Shkendija 79 Shkendija 79
15/05 17:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 2-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
15/05 17:00 Skopje Skopje 4-1 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
15/05 17:00 Borec Borec 1-5 FK Renova FK Renova
15/05 17:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 2-1 Pelister Pelister
 Stand G P
1. Shkupi Shkupi 21 48
2. Makedonija GjP Makedonija GjP 21 43
3. Shkendija 79 Shkendija 79 21 41
4. Akademija Pandev Akademija Pandev 21 40
5. FK Struga FK Struga 21 29
6. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 21 28
7. FK Renova FK Renova 21 27
8. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 21 25
9. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 21 24
10. Skopje Skopje 21 20
11. Borec Borec 21 13
12. Pelister Pelister 21 10