Word fan! 0

Seizoen 2022 - 2023 First League


 Speeldag 1
06/08 17:30 FK Struga FK Struga 3-0 Pobeda
07/08 17:30 Sileks Sileks 2-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
07/08 17:30 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-2 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
07/08 17:30 Makedonija GjP Makedonija GjP Geannuleerd FK Renova FK Renova
 Speeldag 2
13/08 17:00 Shkupi Shkupi 2-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
14/08 17:00 Skopje Skopje Geannuleerd FK Renova FK Renova
14/08 17:00 Pobeda 0-1 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
14/08 17:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 0-1 FK Struga FK Struga
14/08 17:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 0-5 Akademija Pandev Akademija Pandev
14/08 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-1 Sileks Sileks
 Speeldag 1
17/08 17:00 Shkendija 79 Shkendija 79 2-0 Skopje Skopje
 Speeldag 3
20/08 17:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 4-1 Pobeda
21/08 17:00 FK Struga FK Struga 2-1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
21/08 17:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 1-1 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
21/08 17:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Shkupi Shkupi
21/08 17:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 0-1 Shkendija 79 Shkendija 79
21/08 17:00 Sileks Sileks 3-1 Skopje Skopje
 Speeldag 4
27/08 16:00 Sileks Sileks 1-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
28/08 16:00 Skopje Skopje 0-2 Shkupi Shkupi
28/08 16:00 Pobeda Geannuleerd FK Renova FK Renova
28/08 16:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1-0 Makedonija GjP Makedonija GjP
28/08 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 2-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
28/08 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 0-2 FK Struga FK Struga
 Speeldag 5
31/08 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 3-0 Skopje Skopje
31/08 16:00 FK Struga FK Struga 2-1 Sileks Sileks
31/08 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 1-3 Shkendija 79 Shkendija 79
31/08 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-1 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
31/08 16:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
31/08 16:00 Shkupi Shkupi 1-1 Pobeda
 Speeldag 6
04/09 16:00 Skopje Skopje 1-0 Pobeda
04/09 16:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 2-0 Shkupi Shkupi
04/09 16:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje Geannuleerd FK Renova FK Renova
04/09 16:00 Shkendija 79 Shkendija 79 1-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
04/09 16:00 Sileks Sileks 3-2 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
04/09 16:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 1-3 FK Struga FK Struga
 Speeldag 1
07/09 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 3-1 Shkupi Shkupi
 Speeldag 7
10/09 16:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 0-1 Sileks Sileks
11/09 16:00 Pobeda 1-0 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
11/09 16:00 Shkupi Shkupi 5-0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
11/09 16:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Shkendija 79 Shkendija 79
11/09 16:00 FK Struga FK Struga 3-0 Skopje Skopje
11/09 16:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 2-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
 Speeldag 8
17/09 15:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 1-0 Pobeda
17/09 15:00 Shkendija 79 Shkendija 79 0-0 Shkupi Shkupi
17/09 15:00 Sileks Sileks Geannuleerd FK Renova FK Renova
17/09 15:00 Akademija Pandev Akademija Pandev 0-1 Makedonija GjP Makedonija GjP
17/09 15:00 FK Struga FK Struga 2-0 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
18/09 15:00 Skopje Skopje 0-0 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
 Speeldag 9
01/10 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP 1-1 FK Struga FK Struga
01/10 15:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 1-3 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
02/10 15:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 2-0 Skopje Skopje
02/10 15:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Akademija Pandev Akademija Pandev
02/10 15:00 Shkupi Shkupi 0-0 Sileks Sileks
02/10 15:00 Pobeda 1-3 Shkendija 79 Shkendija 79
 Speeldag 10
08/10 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
09/10 14:00 Skopje Skopje ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
09/10 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
09/10 14:00 Sileks Sileks ...-... Pobeda
09/10 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Shkupi Shkupi
09/10 14:00 FK Struga FK Struga Geannuleerd FK Renova FK Renova
 Speeldag 11
15/10 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
15/10 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Sileks Sileks
15/10 14:00 Pobeda ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
15/10 14:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Struga FK Struga
15/10 14:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
15/10 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 12
26/10 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Sileks Sileks
26/10 14:00 Skopje Skopje ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
26/10 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
26/10 14:00 Pobeda ...-... FK Struga FK Struga
26/10 14:00 Shkupi Shkupi ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
26/10 14:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 13
30/10 13:00 Sileks Sileks ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
30/10 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
30/10 13:00 FK Struga FK Struga ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
30/10 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Pobeda
30/10 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Shkupi Shkupi
30/10 13:00 FK Renova FK Renova Geannuleerd Skopje Skopje
 Speeldag 14
06/11 13:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Renova FK Renova
06/11 13:00 Pobeda ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
06/11 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
06/11 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... FK Struga FK Struga
06/11 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
06/11 13:00 Skopje Skopje ...-... Sileks Sileks
 Speeldag 15
12/11 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Sileks Sileks
12/11 13:00 FK Struga FK Struga ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
12/11 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
12/11 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
12/11 13:00 FK Renova FK Renova ...-... Pobeda
12/11 13:00 Shkupi Shkupi ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 16
27/11 13:00 Skopje Skopje ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
27/11 13:00 Sileks Sileks ...-... FK Struga FK Struga
27/11 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
27/11 13:00 Pobeda ...-... Shkupi Shkupi
27/11 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... FK Renova FK Renova
27/11 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
 Speeldag 17
04/12 13:00 FK Struga FK Struga ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
04/12 13:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... Sileks Sileks
04/12 13:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
04/12 13:00 FK Renova FK Renova ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
04/12 13:00 Shkupi Shkupi ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
04/12 13:00 Pobeda ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 18
11/12 13:00 Skopje Skopje ...-... FK Struga FK Struga
11/12 13:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
11/12 13:00 Sileks Sileks ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
11/12 13:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... FK Renova FK Renova
11/12 13:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Shkupi Shkupi
11/12 13:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Pobeda
 Speeldag 19
19/02 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Skopje Skopje
19/02 14:00 Pobeda ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
19/02 14:00 Shkupi Shkupi ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
19/02 14:00 FK Renova FK Renova ...-... Sileks Sileks
19/02 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
19/02 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Struga FK Struga
 Speeldag 20
26/02 14:00 Skopje Skopje ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
26/02 14:00 FK Struga FK Struga ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
26/02 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... FK Renova FK Renova
26/02 14:00 Sileks Sileks ...-... Shkupi Shkupi
26/02 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Pobeda
26/02 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
 Speeldag 21
05/03 14:00 Pobeda ...-... Sileks Sileks
05/03 14:00 Shkupi Shkupi ...-... Akademija Pandev Akademija Pandev
05/03 14:00 FK Renova FK Renova ...-... FK Struga FK Struga
05/03 14:00 Makedonija GjP Makedonija GjP ...-... GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci
05/03 14:00 FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip ...-... Shkendija 79 Shkendija 79
05/03 14:00 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje ...-... Skopje Skopje
 Speeldag 22
08/03 14:00 Skopje Skopje ...-... Makedonija GjP Makedonija GjP
08/03 14:00 GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci ...-... FK Renova FK Renova
08/03 14:00 FK Struga FK Struga ...-... Shkupi Shkupi
08/03 14:00 Akademija Pandev Akademija Pandev ...-... Pobeda
08/03 14:00 Sileks Sileks ...-... FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
08/03 14:00 Shkendija 79 Shkendija 79 ...-... Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje
 Stand G P
1. FK Struga FK Struga 9 25
2. Sileks Sileks 8 15
3. Shkendija 79 Shkendija 79 8 15
4. GFK Tikves Kavadarci GFK Tikves Kavadarci 9 13
5. Shkupi Shkupi 8 12
6. FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip 8 11
7. Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 8 10
8. Makedonija GjP Makedonija GjP 8 9
9. Akademija Pandev Akademija Pandev 8 7
10. Pobeda Pobeda 8 4
11. Skopje Skopje 8 4
12. FK Renova FK Renova 0 0