Seizoen 2018 - 2019


 Speeldag 1
28/07 15:30 Ural Ural 0-1 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
28/07 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
28/07 20:30 Rostov FK Rostov FK 1-0 Terek Grozny Terek Grozny
29/07 13:00 Yenisey Yenisey 0-2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
29/07 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
29/07 18:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-1 Krasnodar Krasnodar
30/07 17:00 Ufa Ufa 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
31/07 18:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
 Speeldag 2
03/08 18:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
04/08 15:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
04/08 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 0-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
05/08 15:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-3 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
05/08 18:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-1 Rostov FK Rostov FK
05/08 20:30 Terek Grozny Terek Grozny 1-0 Yenisey Yenisey
01/12 17:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-0 Ufa Ufa
02/12 12:00 Krasnodar Krasnodar 2-0 Ural Ural
 Speeldag 3
10/08 16:30 Ural Ural 1-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
11/08 15:30 Yenisey Yenisey 1-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
11/08 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
11/08 20:30 Rostov FK Rostov FK 0-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
12/08 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
12/08 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 3-1 Terek Grozny Terek Grozny
13/08 16:30 Ufa Ufa 0-1 Krasnodar Krasnodar
13/08 19:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
 Speeldag 4
17/08 18:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 1-3 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
18/08 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
18/08 18:00 Krasnodar Krasnodar 0-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
18/08 20:30 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
19/08 15:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
19/08 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4-1 Ural Ural
19/08 20:30 Rostov FK Rostov FK 4-0 Yenisey Yenisey
20/08 18:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 3-0 Ufa Ufa
 Speeldag 5
24/08 18:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-1 Rostov FK Rostov FK
25/08 13:00 Ural Ural 2-1 Terek Grozny Terek Grozny
25/08 15:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
25/08 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
26/08 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-1 Krasnodar Krasnodar
26/08 15:30 Ufa Ufa 0-2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
26/08 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-1 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
27/08 16:30 Yenisey Yenisey 1-0 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
 Speeldag 6
31/08 18:30 Rostov FK Rostov FK 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
01/09 13:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
01/09 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 4-0 Ural Ural
01/09 18:00 Krasnodar Krasnodar 2-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
02/09 13:00 Yenisey Yenisey 0-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
02/09 15:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 2-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
02/09 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 0-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
02/09 20:30 Terek Grozny Terek Grozny 2-1 Ufa Ufa
 Speeldag 7
14/09 18:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
15/09 13:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-0 Yenisey Yenisey
15/09 15:30 Ufa Ufa 0-3 CSKA Moskou CSKA Moskou
15/09 18:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 4-0 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
16/09 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
16/09 15:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-4 Krasnodar Krasnodar
16/09 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-2 Terek Grozny Terek Grozny
17/09 16:30 Ural Ural 1-1 Rostov FK Rostov FK
 Speeldag 8
22/09 10:30 Yenisey Yenisey 1-2 Ural Ural
22/09 13:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-1 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
22/09 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-2 Rubin Kazan Rubin Kazan
22/09 18:00 Rostov FK Rostov FK 0-0 Ufa Ufa
22/09 18:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
23/09 15:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5-3 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
23/09 18:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
24/09 17:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-3 Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 9
28/09 16:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 0-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
29/09 10:30 Ural Ural 2-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
29/09 15:30 Ufa Ufa 2-1 Yenisey Yenisey
29/09 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-0 Terek Grozny Terek Grozny
30/09 13:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 2-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
30/09 15:30 Krasnodar Krasnodar 3-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
30/09 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 0-1 Rostov FK Rostov FK
01/10 18:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
 Speeldag 10
05/10 18:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Ufa Ufa
06/10 13:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
06/10 15:30 Rostov FK Rostov FK 0-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
06/10 18:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-0 Ural Ural
07/10 10:30 Yenisey Yenisey 2-3 Spartak Moskou Spartak Moskou
07/10 13:00 Terek Grozny Terek Grozny 0-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
07/10 15:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-1 Krasnodar Krasnodar
07/10 18:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 0-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
 Speeldag 11
19/10 17:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-2 CSKA Moskou CSKA Moskou
19/10 19:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-1 Rostov FK Rostov FK
20/10 10:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 0-0 Yenisey Yenisey
20/10 13:00 Ural Ural 1-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
20/10 15:30 Ufa Ufa 0-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
21/10 13:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
21/10 15:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-3 Arsenal Tula Arsenal Tula
21/10 18:00 Krasnodar Krasnodar 0-1 Terek Grozny Terek Grozny
 Speeldag 12
27/10 13:00 Ural Ural 1-1 Ufa Ufa
27/10 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
27/10 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
28/10 12:00 Yenisey Yenisey 0-3 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
28/10 14:30 Terek Grozny Terek Grozny 0-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
28/10 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-2 Krasnodar Krasnodar
29/10 16:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
29/10 18:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
 Speeldag 13
03/11 12:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 3-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
03/11 14:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
04/11 12:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1-0 Terek Grozny Terek Grozny
04/11 14:30 Krasnodar Krasnodar 2-2 Rostov FK Rostov FK
04/11 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-2 Ural Ural
05/11 12:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
05/11 14:30 Ufa Ufa 1-2 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
05/11 17:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 2-1 Yenisey Yenisey
 Speeldag 14
09/11 17:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
10/11 12:00 Ural Ural 2-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
10/11 14:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-2 Terek Grozny Terek Grozny
10/11 17:00 Rostov FK Rostov FK 0-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
11/11 12:00 Ufa Ufa 2-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
11/11 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
11/11 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
11/05 13:00 Yenisey Yenisey 0-4 Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 15
23/11 16:00 Terek Grozny Terek Grozny 0-2 CSKA Moskou CSKA Moskou
23/11 18:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Ural Ural
24/11 12:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-2 Yenisey Yenisey
24/11 14:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-0 Ufa Ufa
24/11 17:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
25/11 12:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
25/11 14:30 Krasnodar Krasnodar 3-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
25/11 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 Rostov FK Rostov FK
 Speeldag 16
04/08 13:00 Ural Ural 1-2 Krasnodar Krasnodar
06/08 16:30 Ufa Ufa 3-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
30/11 17:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
01/12 12:00 Yenisey Yenisey 1-1 Terek Grozny Terek Grozny
02/12 14:30 Rostov FK Rostov FK 0-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
02/12 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
03/12 17:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 4-2 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
03/04 16:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 3-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
 Speeldag 17
08/12 10:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-0 Rostov FK Rostov FK
08/12 13:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-1 Yenisey Yenisey
08/12 15:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
08/12 18:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-3 Spartak Moskou Spartak Moskou
09/12 12:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 4-0 Ural Ural
09/12 14:30 Krasnodar Krasnodar 1-1 Ufa Ufa
09/12 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1-2 Rubin Kazan Rubin Kazan
10/12 17:30 Terek Grozny Terek Grozny 2-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
 Speeldag 18
01/03 14:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 0-1 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
02/03 09:30 Ural Ural 0-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
02/03 12:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
02/03 14:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-2 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
02/03 17:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-0 Terek Grozny Terek Grozny
03/03 09:30 Ufa Ufa 1-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
03/03 12:00 Yenisey Yenisey 1-1 Rostov FK Rostov FK
03/03 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-1 Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 19
09/03 12:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 4-0 Yenisey Yenisey
09/03 14:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 3-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
10/03 12:00 Rostov FK Rostov FK 0-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
10/03 14:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-1 Ufa Ufa
10/03 17:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
10/03 19:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
11/03 15:30 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Ural Ural
11/03 17:30 Krasnodar Krasnodar 2-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
 Speeldag 20
15/03 17:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-2 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
16/03 09:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
16/03 12:00 Ural Ural 0-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
16/03 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-2 Rostov FK Rostov FK
16/03 17:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 Yenisey Yenisey
17/03 12:00 Ufa Ufa 0-1 Terek Grozny Terek Grozny
17/03 14:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-0 Krasnodar Krasnodar
17/03 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
 Speeldag 21
29/03 16:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
30/03 09:30 Yenisey Yenisey 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
30/03 12:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
30/03 14:30 Terek Grozny Terek Grozny 1-3 Spartak Moskou Spartak Moskou
30/03 17:00 Rostov FK Rostov FK 2-1 Ural Ural
31/03 13:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
31/03 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-2 Ufa Ufa
31/03 18:00 Krasnodar Krasnodar 5-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
 Speeldag 22
06/04 13:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 1-1 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
06/04 15:30 Krasnodar Krasnodar 1-0 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
06/04 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 0-2 CSKA Moskou CSKA Moskou
07/04 10:30 Ufa Ufa 1-0 Rostov FK Rostov FK
07/04 13:00 Ural Ural 3-2 Yenisey Yenisey
07/04 15:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
07/04 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
08/04 16:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-3 Terek Grozny Terek Grozny
 Speeldag 23
12/04 17:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
13/04 10:30 Yenisey Yenisey 0-0 Ufa Ufa
13/04 13:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-0 Ural Ural
13/04 13:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-3 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
13/04 18:30 Terek Grozny Terek Grozny 1-3 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
14/04 13:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-1 Krasnodar Krasnodar
14/04 15:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 5-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
14/04 18:00 Rostov FK Rostov FK 2-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
 Speeldag 24
19/04 18:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-1 Terek Grozny Terek Grozny
20/04 10:30 Ufa Ufa 1-2 Arsenal Tula Arsenal Tula
20/04 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 3-0 Rostov FK Rostov FK
20/04 15:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-0 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
20/04 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
20/04 20:00 Krasnodar Krasnodar 2-3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
21/04 15:30 Ural Ural 2-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
21/04 18:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 2-0 Yenisey Yenisey
 Speeldag 25
24/04 18:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Krasnodar Krasnodar
24/04 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
24/04 18:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
24/04 18:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-1 Ufa Ufa
24/04 20:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
25/04 15:00 Yenisey Yenisey 2-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
25/04 17:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-1 Ural Ural
25/04 19:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 3-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
 Speeldag 26
27/04 15:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 1-1 Rostov FK Rostov FK
27/04 18:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-0 Terek Grozny Terek Grozny
28/04 10:30 Ufa Ufa 4-1 Ural Ural
28/04 13:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 2-1 Yenisey Yenisey
28/04 15:30 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4-2 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
28/04 18:00 Krasnodar Krasnodar 2-0 CSKA Moskou CSKA Moskou
29/04 16:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
29/04 18:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
 Speeldag 27
03/05 13:00 Yenisey Yenisey 3-1 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
03/05 15:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-0 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
04/05 13:00 Ural Ural 0-1 Spartak Moskou Spartak Moskou
04/05 15:30 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
04/05 18:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
05/05 13:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-1 Ufa Ufa
05/05 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
05/05 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-1 Krasnodar Krasnodar
 Speeldag 28
11/11 14:00 Krasnodar Krasnodar 3-0 Yenisey Yenisey
10/05 10:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 2-2 Ural Ural
10/05 13:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 0-0 Rostov FK Rostov FK
10/05 15:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
10/05 18:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
11/05 15:30 Terek Grozny Terek Grozny 2-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
12/05 15:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-0 Ufa Ufa
12/05 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 CSKA Moskou CSKA Moskou
 Speeldag 29
18/05 13:00 Ufa Ufa 0-2 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
18/05 15:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-0 Terek Grozny Terek Grozny
18/05 18:00 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-2 Spartak Moskou Spartak Moskou
19/05 10:30 Ural Ural 2-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
19/05 13:00 Yenisey Yenisey 2-2 Dinamo Moskou Dinamo Moskou
19/05 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-3 Krasnodar Krasnodar
19/05 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
20/05 18:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
 Speeldag 30
26/05 13:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-0 Rostov FK Rostov FK
26/05 13:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4-1 Yenisey Yenisey
26/05 13:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 6-0 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
26/05 13:00 Krasnodar Krasnodar 1-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
26/05 13:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-2 Ural Ural
26/05 13:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-0 Ufa Ufa
26/05 13:00 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 2-0 Spartak Moskou Spartak Moskou
26/05 13:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 3-3 Arsenal Tula Arsenal Tula
 Stand G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 64
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 30 56
3. Krasnodar Krasnodar 30 56
4. CSKA Moskou CSKA Moskou 30 51
5. Spartak Moskou Spartak Moskou 30 49
6. Arsenal Tula Arsenal Tula 30 46
7. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 30 43
8. Terek Grozny Terek Grozny 30 42
9. Rostov FK Rostov FK 30 41
10. Ural Ural 30 38
11. Rubin Kazan Rubin Kazan 30 36
12. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 30 33
13. Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 30 28
14. Ufa Ufa 30 26
15. Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 30 21
16. Yenisey Yenisey 30 20