Word fan! 5

Seizoen 2009 - 2010 Beker van Limburg


 Speeldag 1
23/07 19:30 Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem 1-0 VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden
25/07 16:00 SK Bree SK Bree 5-0 SK Lozen SK Lozen
25/07 16:00 Kadijk SK Kadijk SK 0-2 SK Meeuwen SK Meeuwen
25/07 17:00 Hoepertingen Hoepertingen 7-1 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
25/07 18:00 Exc Hamont Exc Hamont 2-0 Achel VV Achel VV
25/07 18:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 1-1 Lommel Kolonie Lommel Kolonie
25/07 18:00 Hechtel Hechtel 6-0 Ellikom Ellikom
25/07 18:00 SV Breugel SV Breugel 4-10 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
25/07 18:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 3-1 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
25/07 18:00 Koersel Koersel 4-3 Helson Helchteren Helson Helchteren
25/07 18:00 Ophoven Geistingen Ophoven Geistingen 5-1 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
25/07 18:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-5 Uikhoven VC Uikhoven VC
25/07 18:00 Dilsen VV Dilsen VV 1-1 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
25/07 18:00 BL. Kessenich BL. Kessenich 2-6 Waterloos VV Waterloos VV
25/07 18:00 Ven VV Ven VV 1-3 Gruitrode Gruitrode
25/07 18:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 2-7 Opitter FC Opitter FC
25/07 18:00 VV Stokkem VV Stokkem 1-0 Eisden Sportief Eisden Sportief
25/07 18:00 AA Rekem AA Rekem 6-0 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
25/07 18:00 Apollo Gellik Apollo Gellik 7-0 Grimbie 69 Grimbie 69
25/07 18:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 1-0 Lanaken Lanaken
25/07 18:00 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 1-7 Elen Standard Elen Standard
25/07 18:00 KFC Kinrooi KFC Kinrooi 2-0 SSD Opoeteren SSD Opoeteren
25/07 18:30 Sparta Lille Sparta Lille 7-0 Standaard Bree Standaard Bree
25/07 18:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 3-2 Lutlommel VV Lutlommel VV
25/07 18:30 Overpeltse VV Overpeltse VV 6-2 Kaulille FC Kaulille FC
25/07 18:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 1-5 Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen
25/07 18:30 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-2 Lindelhoeven Lindelhoeven
25/07 18:30 RC Reppel RC Reppel 1-1 Racing Peer Racing Peer
25/07 18:30 Kerkhoven Kerkhoven 0-3 Herkol Herkol
25/07 19:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 3-9 KVV Lummen KVV Lummen
25/07 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 2-4 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
25/07 19:30 Eksel Eksel 1-1 GS Bree-Beek GS Bree-Beek
25/07 20:00 Lillonia Lillonia 0-4 Ham United Ham United
26/07 17:00 Wit-Ster Beverst Wit-Ster Beverst 2-0 FC Herderen FC Herderen
26/07 17:00 Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 3-2 Heis Sport Heis Sport
26/07 17:00 Heers VV Heers VV 3-2 Red Star Opheers Red Star Opheers
26/07 17:00 VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 6-1 Velm VV Velm VV
26/07 18:00 VK Gestel VK Gestel 0-4 Stal Sport Stal Sport
26/07 18:00 WS Linkhout WS Linkhout 3-2 Heusden 06 Heusden 06
26/07 18:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 6-4 Leopoldsburg Leopoldsburg
26/07 18:00 KVK Beringen KVK Beringen 0-1 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
26/07 18:00 RS Beverlo RS Beverlo 1-1 Tervant Tervant
26/07 18:00 Anadol Anadol 4-1 Statie Zolder Statie Zolder
26/07 18:00 Viversel Viversel 0-2 SK Meldert SK Meldert
26/07 18:00 E. Genenbos E. Genenbos 2-3 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
26/07 18:00 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 2-0 SL Wurfeld SL Wurfeld
28/07 20:30 KMR Biesen KMR Biesen 1-3 Bilzen VV Bilzen VV
31/07 19:00 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 2-1 ESJ Alken ESJ Alken
31/07 20:00 Bregel Sport Bregel Sport 5-2 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
01/08 18:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 3-3 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
01/08 18:00 Hades Hades 1-6 Runkst VV Runkst VV
01/08 18:00 Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 14-0 Stokrooie VV Stokrooie VV
01/08 19:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 2-3 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
01/08 20:00 MD Halen MD Halen 3-0 Houthalen VV Houthalen VV
01/08 20:00 Terkoest Alken Terkoest Alken 3-2 Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort
01/08 20:00 FC Alken FC Alken 1-1 Godsheide VV Godsheide VV
02/08 17:00 Termien Termien 2-2 Bokrijk Sport Bokrijk Sport
02/08 17:00 SOS Boxberg SOS Boxberg 1-6 SK Nieuwe Kempen SK Nieuwe Kempen
02/08 17:00 Park Houthalen Park Houthalen 3-7 Rooierheide Rooierheide
02/08 17:00 Niel SK Niel SK 2-2 Flandria Termolen Flandria Termolen
02/08 17:00 Zwartberg Zwartberg 0-6 Zutendaal VV Zutendaal VV
02/08 17:00 Flandria Dorne Flandria Dorne 5-0 Sporting Genk Zuid Sporting Genk Zuid
02/08 17:00 Cobox 76 Cobox 76 3-4 Genker VV Genker VV
02/08 18:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-1 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
02/08 18:00 Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 5-0 BS Sport BS Sport
02/08 18:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 3-2 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
02/08 18:00 Sparta Kuringen Sparta Kuringen 6-0 Loksbergen Loksbergen
02/08 18:00 HO Hasselt HO Hasselt 6-3 Bolderberg Bolderberg
02/08 18:00 Laak Laak 2-2 Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven
02/08 18:00 Amandina VC Amandina VC 2-7 Zonhoven VV Zonhoven VV
02/08 20:00 SC Donk SC Donk 3-4 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
05/08 19:00 CS Mechelen CS Mechelen 1-3 Boorsem Sport Boorsem Sport
25/08 19:00 Turkse FC Turkse FC 2-2 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
 Speeldag 2
26/07 18:00 Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 3-1 Terkoest Alken Terkoest Alken
29/07 19:00 FC Herderen FC Herderen 1-2 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
30/07 19:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 2-0 VC Kesselt VC Kesselt
30/07 19:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 2-6 Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem
30/07 19:30 RDK Gravelo RDK Gravelo 3-1 Heers VV Heers VV
01/08 16:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-8 Koersel Koersel
01/08 17:30 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 1-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
01/08 18:00 Ellikom Ellikom 1-2 SV Breugel SV Breugel
01/08 18:00 Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 1-2 Exc Hamont Exc Hamont
01/08 18:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 2-2 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
01/08 18:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 3-2 Dilsen VV Dilsen VV
01/08 18:00 Gruitrode Gruitrode 3-0 KFC Kinrooi KFC Kinrooi
01/08 18:00 Elen Standard Elen Standard 1-2 Ophoven Geistingen Ophoven Geistingen
01/08 18:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 2-0 Ven VV Ven VV
01/08 18:00 Eisden Sportief Eisden Sportief 0-5 Apollo Gellik Apollo Gellik
01/08 18:00 Opitter FC Opitter FC 1-0 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
01/08 18:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 3-4 BL. Kessenich BL. Kessenich
01/08 18:00 Waterloos VV Waterloos VV 2-3 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
01/08 18:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 1-0 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
01/08 18:00 Boorsem Sport Boorsem Sport 0-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
01/08 18:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 0-1 VV Stokkem VV Stokkem
01/08 18:00 Grimbie 69 Grimbie 69 0-1 CS Mechelen CS Mechelen
01/08 18:00 Lanaken Lanaken 4-2 AA Rekem AA Rekem
01/08 18:30 SK Bree SK Bree 3-0 Achel VV Achel VV
01/08 18:30 Standaard Bree Standaard Bree 0-5 Hechtel Hechtel
01/08 18:30 Kaulille FC Kaulille FC 0-1 RC Reppel RC Reppel
01/08 18:30 SK Lozen SK Lozen 2-1 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
01/08 18:30 SK Meeuwen SK Meeuwen 0-1 Kerkhoven Kerkhoven
01/08 18:30 Lommel Kolonie Lommel Kolonie 1-0 Sparta Lille Sparta Lille
01/08 18:30 Herkol Herkol 0-5 Kadijk SK Kadijk SK
01/08 18:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 2-2 Eksel Eksel
01/08 18:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 3-3 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
01/08 19:00 Standard Val-Meer Standard Val-Meer 4-2 Kortessem VV Kortessem VV
01/08 19:00 KSV Hoeselt KSV Hoeselt 2-3 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
01/08 19:00 Kanne VV Kanne VV 2-4 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
01/08 19:00 Membruggen Membruggen 1-1 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
01/08 19:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 1-5 Habo SK Habo SK
01/08 19:00 FC Vliermaal FC Vliermaal 1-3 Wit-Ster Beverst Wit-Ster Beverst
01/08 19:00 Wellen Wellen 2-3 Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer
01/08 19:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 0-2 SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder
01/08 19:00 SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 1-0 Bilzen VV Bilzen VV
01/08 19:30 Racing Peer Racing Peer 0-3 Overpeltse VV Overpeltse VV
01/08 19:30 GS Bree-Beek GS Bree-Beek 5-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
01/08 19:30 Helson Helchteren Helson Helchteren 1-4 KVK Beringen KVK Beringen
02/08 16:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 2-3 SK Moelingen SK Moelingen
02/08 17:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 1-4 Heis Sport Heis Sport
02/08 17:00 FC Nerem FC Nerem 0-5 Union FC Rutten Union FC Rutten
02/08 17:00 Schoonbeek Schoonbeek 1-1 Herenelderen Herenelderen
02/08 17:00 Zepperen Zepperen 3-0 Hoepertingen Hoepertingen
02/08 17:00 KDH Jeuk KDH Jeuk 1-4 VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken
02/08 17:00 FC Rijkel FC Rijkel 1-7 VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden
02/08 18:00 SK Meldert SK Meldert 3-8 WS Linkhout WS Linkhout
02/08 18:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 2-4 Leopoldsburg Leopoldsburg
02/08 18:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 1-5 Turkse FC Turkse FC
02/08 18:00 Heusden 06 Heusden 06 0-2 Lillonia Lillonia
02/08 18:00 Stal Sport Stal Sport 2-2 Anadol Anadol
02/08 18:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 0-6 VK Gestel VK Gestel
02/08 18:00 Ham United Ham United 4-2 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
02/08 18:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 0-1 E. Genenbos E. Genenbos
02/08 18:00 Tervant Tervant 5-1 Viversel Viversel
02/08 18:00 KVV Lummen KVV Lummen 0-2 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
02/08 18:00 Statie Zolder Statie Zolder 0-5 RS Beverlo RS Beverlo
02/08 19:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV 2-2 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
02/08 19:00 Sparta Kolmont Sparta Kolmont 2-1 KMR Biesen KMR Biesen
02/08 19:00 Olympic Landen Olympic Landen 4-2 Velm VV Velm VV
08/08 16:00 Flandria Dorne Flandria Dorne 2-2 Eendracht Louwel Eendracht Louwel
08/08 18:00 As-Niel Utd. As-Niel Utd. 2-5 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer
08/08 18:00 Godsheide VV Godsheide VV 3-2 HO Hasselt HO Hasselt
08/08 20:00 Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 2-1 Thor Hasselt Thor Hasselt
09/08 17:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 6-1 Bokrijk Sport Bokrijk Sport
09/08 17:00 SOS Boxberg SOS Boxberg 3-5 Niel SK Niel SK
09/08 17:00 Rooierheide Rooierheide 1-2 Termien Termien
09/08 17:00 Zwartberg Zwartberg 0-3 Flandria Termolen Flandria Termolen
09/08 17:00 Park Houthalen Park Houthalen 3-4 Cobox 76 Cobox 76
09/08 17:00 SK Nieuwe Kempen SK Nieuwe Kempen 2-3 Bregel Sport Bregel Sport
09/08 17:00 Zutendaal VV Zutendaal VV Uitg Sporting Genk Zuid Sporting Genk Zuid
09/08 18:00 Runkst VV Runkst VV 8-0 Laak Laak
09/08 18:00 Loksbergen Loksbergen 0-7 Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt
09/08 18:00 ESJ Alken ESJ Alken 0-1 Amandina VC Amandina VC
09/08 18:00 Zonhoven VV Zonhoven VV 4-0 Sparta Kuringen Sparta Kuringen
09/08 18:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 2-1 SC Donk SC Donk
09/08 18:00 Bolderberg Bolderberg 1-4 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC
09/08 18:00 BS Sport BS Sport 1-8 Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt
09/08 18:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt 1-0 MD Halen MD Halen
09/08 18:00 Houthalen VV Houthalen VV 1-0 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
09/08 18:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 3-0 Hades Hades
09/08 18:30 Stokrooie VV Stokrooie VV 0-4 FC Alken FC Alken
09/08 19:00 Genker VV Genker VV 2-1 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek
15/08 18:00 SSD Opoeteren SSD Opoeteren 4-1 VV Voorshoven VV Voorshoven
 Speeldag 3
22/07 19:00 VV Voorshoven VV Voorshoven 0-7 Elen Standard Elen Standard
23/07 19:30 HO Molenbeersel HO Molenbeersel 3-4 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem
05/08 19:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4-2 FC Rijkel FC Rijkel
07/08 19:00 VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 1-3 Zepperen Zepperen
08/08 15:00 SK Bree SK Bree 2-1 Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen
08/08 17:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV 1-4 Eendracht Henis Eendracht Henis
08/08 18:00 Apollo Gellik Apollo Gellik 5-0 Boorsem Sport Boorsem Sport
08/08 18:00 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 0-1 Gruitrode Gruitrode
08/08 18:00 BL. Kessenich BL. Kessenich 2-4 SL Wurfeld SL Wurfeld
08/08 18:00 KFC Kinrooi KFC Kinrooi 5-1 Opitter FC Opitter FC
08/08 18:00 Ophoven Geistingen Ophoven Geistingen 6-4 Waterloos VV Waterloos VV
08/08 18:00 Ven VV Ven VV 2-1 SSD Opoeteren SSD Opoeteren
08/08 18:00 Dilsen VV Dilsen VV 1-2 Lanaken Lanaken
08/08 18:00 VV Stokkem VV Stokkem 2-0 Grimbie 69 Grimbie 69
08/08 18:00 AA Rekem AA Rekem 3-1 Eisden Sportief Eisden Sportief
08/08 18:00 Exc Hamont Exc Hamont 4-3 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel
08/08 18:00 Hechtel Hechtel 1-5 Lommel Kolonie Lommel Kolonie
08/08 18:00 Kattenbos Sport Kattenbos Sport 0-3 Lutlommel VV Lutlommel VV
08/08 18:00 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 10-1 Achel VV Achel VV
08/08 18:00 SV Breugel SV Breugel 2-4 Standaard Bree Standaard Bree
08/08 18:00 E. Genenbos E. Genenbos 2-1 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen
08/08 18:00 Koersel Koersel 5-0 KVV Lummen KVV Lummen
08/08 18:00 Turkse FC Turkse FC 0-0 Helson Helchteren Helson Helchteren
08/08 18:00 CS Mechelen CS Mechelen 2-5 Uikhoven VC Uikhoven VC
08/08 18:00 Lindeboys Leut Lindeboys Leut 3-0 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen
08/08 18:30 Sparta Lille Sparta Lille 0-0 SK Lozen SK Lozen
08/08 18:30 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4-1 Lindelhoeven Lindelhoeven
08/08 18:30 Kadijk SK Kadijk SK 8-1 Kaulille FC Kaulille FC
08/08 18:30 Kerkhoven Kerkhoven 3-4 Racing Peer Racing Peer
08/08 18:30 RC Reppel RC Reppel 0-3 Herkol Herkol
08/08 18:30 Overpeltse VV Overpeltse VV 1-2 SK Meeuwen SK Meeuwen
08/08 18:30 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 2-1 Ellikom Ellikom
08/08 19:00 Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 5-1 Herenelderen Herenelderen
08/08 19:00 Kanne VV Kanne VV 2-0 FC Nerem FC Nerem
08/08 19:00 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 3-0 VV Hoeselt VV Hoeselt
08/08 19:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 3-0 SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder
08/08 19:00 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 2-2 Kortessem VV Kortessem VV
08/08 19:00 Valencia Piringen Valencia Piringen 0-1 Riemst Vooruit Riemst Vooruit
08/08 19:00 SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 0-2 Schoonbeek Schoonbeek
08/08 19:00 VK Gestel VK Gestel 2-2 Tervant Tervant
08/08 19:30 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 1-1 GS Bree-Beek GS Bree-Beek
08/08 19:30 KVK Beringen KVK Beringen 3-0 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo
08/08 20:00 Lillonia Lillonia 0-2 Stal Sport Stal Sport
09/08 17:00 FC Herderen FC Herderen 8-1 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot
09/08 17:00 Habo SK Habo SK 1-0 Membruggen Membruggen
09/08 17:00 Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 3-4 FC Vliermaal FC Vliermaal
09/08 17:00 Sparta Kolmont Sparta Kolmont 8-1 Wellen Wellen
09/08 17:00 SK Moelingen SK Moelingen 4-2 VC Kesselt VC Kesselt
09/08 17:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 2-0 Standard Val-Meer Standard Val-Meer
09/08 17:00 Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4-2 KSV Hoeselt KSV Hoeselt
09/08 17:00 Hoepertingen Hoepertingen 7-1 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
09/08 17:00 Red Star Opheers Red Star Opheers 1-4 Olympic Landen Olympic Landen
09/08 17:00 Heers VV Heers VV 4-1 KDH Jeuk KDH Jeuk
09/08 17:00 Velm VV Velm VV 4-2 RDK Gravelo RDK Gravelo
09/08 18:00 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 3-0 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
09/08 18:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 1-4 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder
09/08 18:00 Anadol Anadol 4-1 Heusden 06 Heusden 06
09/08 18:00 RS Beverlo RS Beverlo 3-0 SK Meldert SK Meldert
09/08 18:00 Viversel Viversel 2-2 Ham United Ham United
09/08 18:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 6-1 Statie Zolder Statie Zolder
09/08 18:00 WS Linkhout WS Linkhout 7-0 Leopoldsburg Leopoldsburg
09/08 18:30 Eksel Eksel 1-0 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide
09/08 19:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 0-1 Wit-Ster Beverst Wit-Ster Beverst
11/08 19:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 0-2 Rooierheide Rooierheide
13/08 19:00 Niel SK Niel SK 1-2 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
14/08 20:00 Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-4 Zonhoven VV Zonhoven VV
15/08 18:00 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 0-2 Lanklaarse VV Lanklaarse VV
15/08 20:00 MD Halen MD Halen 2-2 Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort
15/08 20:00 FC Alken FC Alken 6-1 BS Sport BS Sport
16/08 17:00 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 2-4 Bregel Sport Bregel Sport
16/08 17:00 Sporting Genk Zuid Sporting Genk Zuid 1-2 SOS Boxberg SOS Boxberg
16/08 17:00 Flandria Termolen Flandria Termolen 1-4 Flandria Dorne Flandria Dorne
16/08 17:00 Cobox 76 Cobox 76 3-2 Zutendaal VV Zutendaal VV
16/08 17:00 Bokrijk Sport Bokrijk Sport 3-0 Zwartberg Zwartberg
16/08 17:00 Melo Zonhoven Melo Zonhoven 1-3 Termien Termien
16/08 17:00 Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 0-5 FF Park Houthalen Park Houthalen
16/08 18:00 Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 11-0 Loksbergen Loksbergen
16/08 18:00 Terkoest Alken Terkoest Alken 1-2 Runkst VV Runkst VV
16/08 18:00 Eendracht Zelem Eendracht Zelem 3-2 Sporting Hasselt Sporting Hasselt
16/08 18:00 Sparta Kuringen Sparta Kuringen 5-1 ESJ Alken ESJ Alken
16/08 18:00 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 6-0 Godsheide VV Godsheide VV
16/08 18:00 HO Hasselt HO Hasselt 3-0 Stokrooie VV Stokrooie VV
16/08 18:00 Amandina VC Amandina VC 0-1 Bolderberg Bolderberg
16/08 18:00 Laak Laak 0-6 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen
16/08 18:00 Thor Hasselt Thor Hasselt 1-2 Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven
16/08 18:00 Hades Hades 0-2 FC Diepenbeek FC Diepenbeek
16/08 20:00 SC Donk SC Donk 1-3 Houthalen VV Houthalen VV
19/08 19:30 SK Nieuwe Kempen SK Nieuwe Kempen 2-2 Genker VV Genker VV
 Speeldag 4
13/08 19:00 Boorsem Sport Boorsem Sport 0-4 Lindeboys Leut Lindeboys Leut
14/08 19:00 Zepperen Zepperen 1-1 Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem
14/08 20:30 KMR Biesen KMR Biesen 3-1 SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen
15/08 15:00 FC Vliermaal FC Vliermaal 7-1 Kanne VV Kanne VV
15/08 18:00 Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 2-2 Ven VV Ven VV
15/08 18:00 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 0-2 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem
15/08 19:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 2-1 Union FC Rutten Union FC Rutten
15/08 19:00 Membruggen Membruggen 1-3 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
15/08 19:00 VV Hoeselt VV Hoeselt 1-1 Vlijtingen VV Vlijtingen VV
15/08 19:00 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 0-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
15/08 19:00 Kortessem VV Kortessem VV 0-0 FC Herderen FC Herderen
15/08 19:00 Standard Val-Meer Standard Val-Meer 3-5 Valencia Piringen Valencia Piringen
15/08 19:00 KSV Hoeselt KSV Hoeselt 2-2 Habo SK Habo SK
15/08 19:00 Heis Sport Heis Sport 2-1 Heur-Tongeren Heur-Tongeren
16/08 17:00 SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 3-2 Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer
16/08 17:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 0-10 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen
16/08 17:00 FC Nerem FC Nerem 0-2 Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal
16/08 17:00 Herenelderen Herenelderen 1-2 SK Moelingen SK Moelingen
16/08 17:00 Bilzen VV Bilzen VV 4-2 Eendracht Henis Eendracht Henis
16/08 17:00 Schoonbeek Schoonbeek 3-1 Sparta Kolmont Sparta Kolmont
16/08 17:00 VC Kesselt VC Kesselt 3-0 Wellen Wellen
16/08 17:00 Olympic Landen Olympic Landen 2-2 Heers VV Heers VV
16/08 17:00 FC Rijkel FC Rijkel 2-8 Hoepertingen Hoepertingen
16/08 17:00 KDH Jeuk KDH Jeuk 2-1 Red Star Opheers Red Star Opheers
16/08 17:00 RDK Gravelo RDK Gravelo 1-1 VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken
19/08 19:00 SL Wurfeld SL Wurfeld 1-2 VV Voorshoven VV Voorshoven
20/08 19:00 Eisden Sportief Eisden Sportief 0-2 Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas
20/08 19:00 Uikhoven VC Uikhoven VC 4-0 AA Rekem AA Rekem
21/08 19:00 Kaulille FC Kaulille FC 1-0 Kerkhoven Kerkhoven
21/08 19:00 Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 2-1 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
22/08 16:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-9 Turkse FC Turkse FC
22/08 19:00 Bregel Sport Bregel Sport 4-2 Park Houthalen Park Houthalen
22/08 19:00 Eendracht Louwel Eendracht Louwel 4-2 Zwartberg Zwartberg
22/08 19:30 Stal Sport Stal Sport 0-2 RS Beverlo RS Beverlo
22/08 20:00 Ham United Ham United 3-2 VK Gestel VK Gestel
23/08 15:00 Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 0-7 CS Mechelen CS Mechelen
23/08 16:00 Gruitrode Gruitrode 5-2 HO Molenbeersel HO Molenbeersel
23/08 16:00 SSD Opoeteren SSD Opoeteren 1-2 Ophoven Geistingen Ophoven Geistingen
23/08 16:00 Waterloos VV Waterloos VV 1-2 KFC Kinrooi KFC Kinrooi
23/08 17:00 Termien Termien 3-3 As-Niel Utd. As-Niel Utd.
23/08 17:00 Zutendaal VV Zutendaal VV 2-1 Niel SK Niel SK
23/08 17:00 Genker VV Genker VV 2-3 Melo Zonhoven Melo Zonhoven
23/08 17:00 Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 1-1 Flandria Dorne Flandria Dorne
23/08 17:00 Flandria Termolen Flandria Termolen 2-1 SOS Boxberg SOS Boxberg
23/08 17:00 Bokrijk Sport Bokrijk Sport 0-2 SK Nieuwe Kempen SK Nieuwe Kempen
23/08 17:00 Rooierheide Rooierheide 1-9 Cobox 76 Cobox 76
23/08 18:00 Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 1-2 Koersel Koersel
23/08 18:00 Heusden 06 Heusden 06 3-0 Heusden-Zolder Heusden-Zolder
23/08 18:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 1-2 E. Genenbos E. Genenbos
23/08 18:00 Tervant Tervant 3-2 Lillonia Lillonia
23/08 18:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 2-5 Viversel Viversel
23/08 18:00 Statie Zolder Statie Zolder 0-5 WS Linkhout WS Linkhout
23/08 18:00 Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 1-1 FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant
23/08 18:00 SK Meldert SK Meldert 2-4 Anadol Anadol
23/08 18:00 Heusden-Zolder Heusden-Zolder 5-0 Leopoldsburg Leopoldsburg
23/08 18:00 KVV Lummen KVV Lummen 1-3 KVK Beringen KVK Beringen
23/08 18:00 Elen Standard Elen Standard 1-4 K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC
23/08 18:00 Lanaken Lanaken 2-2 Apollo Gellik Apollo Gellik
23/08 18:00 Opitter FC Opitter FC 6-2 BL. Kessenich BL. Kessenich
23/08 18:00 Grimbie 69 Grimbie 69 3-1 Dilsen VV Dilsen VV
23/08 18:00 Lanklaarse VV Lanklaarse VV 0-0 VV Stokkem VV Stokkem
23/08 18:00 Ellikom Ellikom 0-9 SK Bree SK Bree
23/08 18:00 SK Lozen SK Lozen 0-4 SV Breugel SV Breugel
23/08 18:00 Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 1-3 Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel
23/08 18:00 Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 4-2 Sparta Lille Sparta Lille
23/08 18:00 BS Sport BS Sport 4-2 HO Hasselt HO Hasselt
23/08 18:00 Loksbergen Loksbergen 5-4 FC Alken FC Alken
23/08 18:00 FC Diepenbeek FC Diepenbeek 2-0 Laak Laak
23/08 18:00 ESJ Alken ESJ Alken 0-2 Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt
23/08 18:00 Runkst VV Runkst VV 3-0 Thor Hasselt Thor Hasselt
23/08 18:00 Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 0-3 MD Halen MD Halen
23/08 18:00 Bolderberg Bolderberg 0-0 Sparta Kuringen Sparta Kuringen
23/08 18:00 Stokrooie VV Stokrooie VV 0-9 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC
23/08 18:00 Zonhoven VV Zonhoven VV 6-0 Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt
23/08 18:00 Houthalen VV Houthalen VV 2-2 Hades Hades
23/08 18:00 Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 0-1 Terkoest Alken Terkoest Alken
23/08 18:00 Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 0-1 Eendracht Zelem Eendracht Zelem
23/08 18:00 Godsheide VV Godsheide VV 7-0 Amandina VC Amandina VC
23/08 18:30 Standaard Bree Standaard Bree 2-3 Exc Hamont Exc Hamont
23/08 18:30 Lommel Kolonie Lommel Kolonie 1-0 Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden
23/08 18:30 Lutlommel VV Lutlommel VV 2-3 Eksel Eksel
23/08 18:30 Lindelhoeven Lindelhoeven 3-1 KFC Hamont 99 KFC Hamont 99
23/08 18:30 SK Meeuwen SK Meeuwen 4-0 RC Reppel RC Reppel
23/08 18:30 Racing Peer Racing Peer 0-2 Kadijk SK Kadijk SK
23/08 18:30 Herkol Herkol 3-2 Overpeltse VV Overpeltse VV
23/08 19:00 Achel VV Achel VV 1-1 Hechtel Hechtel
23/08 19:30 GS Bree-Beek GS Bree-Beek 1-3 Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal
 Speeldag 5
19/08 19:00 VC Kesselt VC Kesselt 1-1 KMR Biesen KMR Biesen
21/08 19:00 Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 2-5 Zepperen Zepperen
23/08 17:00 Habo SK Habo SK 3-1 FC Nerem FC Nerem
23/08 17:00 Wellen Wellen 0-3 VV Hoeselt VV Hoeselt
23/08 17:00 Union FC Rutten Union FC Rutten 1-2 Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal
23/08 17:00 Heis Sport Heis Sport 1-0 KSV Hoeselt KSV Hoeselt
23/08 17:00 SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 1-4 Membruggen Membruggen
23/08 17:00 Eendracht Henis Eendracht Henis 4-2 Sparta Kolmont Sparta Kolmont
23/08 17:00 Wit-Ster Beverst Wit-Ster Beverst 3-1 Valencia Piringen Valencia Piringen
23/08 17:00 Kortessem VV Kortessem VV 3-0 FC Vliermaal FC Vliermaal
23/08 17:00 SK Moelingen SK Moelingen 1-0 Schoonbeek Schoonbeek
23/08 17:00 Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 4-2 De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon
23/08 17:00 Bilzen VV Bilzen VV 2-2 Vlijtingen VV Vlijtingen VV
23/08 17:00 JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 5-1 Kanne VV Kanne VV
23/08 17:00 Heur-Tongeren Heur-Tongeren 3-0 Vroenhoven VV Vroenhoven VV
23/08 17:00 Riemst Vooruit Riemst Vooruit 7-2 Standard Val-Meer Standard Val-Meer
23/08 17:00 SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 2-1 SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen
23/08 17:00 Herenelderen Herenelderen 0-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
23/08 17:00 VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 5-0 Olympic Landen Olympic Landen
23/08 17:00 Velm VV Velm VV 0-7 KDH Jeuk KDH Jeuk
23/08 17:00 Red Star Opheers Red Star Opheers 1-3 RDK Gravelo RDK Gravelo
23/08 17:00 VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 8-0 Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom
23/08 17:00 Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem 5-1 FC Rijkel FC Rijkel
 Groep 1 G P
1. Uikhoven VC Uikhoven VC 4 12
2. Gruitrode Gruitrode 4 12
3. Ophoven Geistingen Ophoven Geistingen 4 12
4. Apollo Gellik Apollo Gellik 4 10
5. VV Stokkem VV Stokkem 4 10
6. Lindeboys Leut Lindeboys Leut 4 9
7. Opitter FC Opitter FC 4 9
8. K Neeroeteren FC K Neeroeteren FC 4 9
9. KFC Kinrooi KFC Kinrooi 4 9
10. Lanklaarse VV Lanklaarse VV 4 8
11. Lanaken Lanaken 4 7
12. Elen Standard Elen Standard 4 6
13. CS Mechelen CS Mechelen 4 6
14. AA Rekem AA Rekem 4 6
15. SL Wurfeld SL Wurfeld 4 6
16. Fortuna Smeermaas Fortuna Smeermaas 4 6
17. Ven VV Ven VV 4 4
18. Eendracht Club Rotem Eendracht Club Rotem 4 4
19. Waterloos VV Waterloos VV 4 3
20. SSD Opoeteren SSD Opoeteren 4 3
21. Grimbie 69 Grimbie 69 4 3
22. BL. Kessenich BL. Kessenich 4 3
23. Boorsem Sport Boorsem Sport 4 3
24. VV Voorshoven VV Voorshoven 4 3
25. Dilsen VV Dilsen VV 4 1
26. Eisden Sportief Eisden Sportief 4 0
27. HO Molenbeersel HO Molenbeersel 4 0
28. Umitspor Maasmechelen Umitspor Maasmechelen 4 0
 Groep 2 G P
1. Bregel Sport Bregel Sport 4 12
2. Zutendaal VV Zutendaal VV 4 9
3. Cobox 76 Cobox 76 4 9
4. Flandria Dorne Flandria Dorne 4 8
5. Termien Termien 4 8
6. SK Nieuwe Kempen SK Nieuwe Kempen 4 7
7. Melo Zonhoven Melo Zonhoven 4 7
8. Zwaluw Wiemismeer Zwaluw Wiemismeer 4 7
9. Genker VV Genker VV 4 7
10. Flandria Termolen Flandria Termolen 4 7
11. Rooierheide Rooierheide 4 6
12. As-Niel Utd. As-Niel Utd. 4 5
13. Niel SK Niel SK 4 4
14. Eendracht Louwel Eendracht Louwel 4 4
15. Bokrijk Sport Bokrijk Sport 4 4
16. Park Houthalen Park Houthalen 4 3
17. SOS Boxberg SOS Boxberg 4 3
18. Kabouters Opglabbeek Kabouters Opglabbeek 3 0
19. Sporting Genk Zuid Sporting Genk Zuid 3 0
20. Zwartberg Zwartberg 4 0
 Groep 3 G P
1. Zonhoven VV Zonhoven VV 4 12
2. Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 4 12
3. Runkst VV Runkst VV 4 12
4. Torpedo Hasselt Torpedo Hasselt 4 9
5. Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 4 9
6. Eendracht Houthalen Eendracht Houthalen 4 9
7. Eendracht Zelem Eendracht Zelem 4 9
8. FC Diepenbeek FC Diepenbeek 4 9
9. FC Alken FC Alken 4 7
10. Sparta Kuringen Sparta Kuringen 4 7
11. MD Halen MD Halen 4 7
12. Godsheide VV Godsheide VV 4 7
13. Halveweg Zonhoven Halveweg Zonhoven 4 7
14. Houthalen VV Houthalen VV 4 7
15. HO Hasselt HO Hasselt 4 6
16. Terkoest Alken Terkoest Alken 4 6
17. Eendracht Stevoort Eendracht Stevoort 4 4
18. Bolderberg Bolderberg 4 4
19. Sporting Hasselt Sporting Hasselt 3 3
20. Thor Hasselt Thor Hasselt 4 3
21. Amandina VC Amandina VC 4 3
22. BS Sport BS Sport 4 3
23. Loksbergen Loksbergen 4 3
24. Hades Hades 4 1
25. Laak Laak 4 1
26. SC Donk SC Donk 3 0
27. ESJ Alken ESJ Alken 4 0
28. Stokrooie VV Stokrooie VV 4 0
 Groep 4 G P
1. Riemst Vooruit Riemst Vooruit 4 12
2. Wit-Ster Beverst Wit-Ster Beverst 4 12
3. SK Moelingen SK Moelingen 4 12
4. Habo SK Habo SK 4 10
5. Stormvogels Rosmeer Stormvogels Rosmeer 4 9
6. Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 4 9
7. Heis Sport Heis Sport 4 9
8. Zwaluw Vechmaal Zwaluw Vechmaal 4 9
9. SC Zichen-Zussen-Bolder SC Zichen-Zussen-Bolder 4 9
10. JB Eigenbilzen JB Eigenbilzen 4 8
11. Bilzen VV Bilzen VV 4 7
12. Schoonbeek Schoonbeek 4 7
13. VV Hoeselt VV Hoeselt 4 7
14. Union FC Rutten Union FC Rutten 4 6
15. Sparta Kolmont Sparta Kolmont 4 6
16. FC Vliermaal FC Vliermaal 4 6
17. Eendracht Henis Eendracht Henis 4 6
18. Heur-Tongeren Heur-Tongeren 4 6
19. Vroenhoven VV Vroenhoven VV 4 6
20. Kortessem VV Kortessem VV 4 5
21. FC Herderen FC Herderen 4 4
22. Membruggen Membruggen 4 4
23. De Jeugd Borgloon De Jeugd Borgloon 4 4
24. KMR Biesen KMR Biesen 4 4
25. VC Kesselt VC Kesselt 4 4
26. SK Munsterbilzen SK Munsterbilzen 4 3
27. Valencia Piringen Valencia Piringen 4 3
28. Standard Val-Meer Standard Val-Meer 4 3
29. Kanne VV Kanne VV 4 3
30. SK Vliermaalroot SK Vliermaalroot 4 3
31. Vlijtingen VV Vlijtingen VV 4 3
32. KSV Hoeselt KSV Hoeselt 4 1
33. Herenelderen Herenelderen 4 1
34. FC Nerem FC Nerem 4 0
35. Wellen Wellen 4 0
 Groep 5 G P
1. VV Nieuwerkerken VV Nieuwerkerken 4 10
2. Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem 4 10
3. Zepperen Zepperen 4 10
4. Hoepertingen Hoepertingen 4 9
5. Heers VV Heers VV 4 7
6. RDK Gravelo RDK Gravelo 4 7
7. Olympic Landen Olympic Landen 4 7
8. VKM Sint-Truiden VKM Sint-Truiden 4 6
9. KDH Jeuk KDH Jeuk 4 6
10. Sporting Aalst-Brustem Sporting Aalst-Brustem 4 6
11. Velm VV Velm VV 4 3
12. Red Star Opheers Red Star Opheers 4 0
13. FC Rijkel FC Rijkel 4 0
14. Eendracht Gingelom Eendracht Gingelom 4 0
 Groep 6 G P
1. WS Linkhout WS Linkhout 4 12
2. Koersel Koersel 4 12
3. Heusden-Zolder Heusden-Zolder 8 12
4. RS Beverlo RS Beverlo 4 10
5. Anadol Anadol 4 10
6. Ham United Ham United 4 10
7. FC Paal-Tervant FC Paal-Tervant 4 10
8. KVK Beringen KVK Beringen 4 9
9. E. Genenbos E. Genenbos 4 9
10. Turkse FC Turkse FC 4 8
11. Tervant Tervant 4 8
12. Stal Sport Stal Sport 4 7
13. Vrijheid Zolder Vrijheid Zolder 4 7
14. VK Gestel VK Gestel 4 4
15. Viversel Viversel 4 4
16. KVV Lummen KVV Lummen 4 3
17. Heusden 06 Heusden 06 4 3
18. Lillonia Lillonia 4 3
19. SK Meldert SK Meldert 4 3
20. Leopoldsburg Leopoldsburg 8 3
21. Penarol Engsbergen Penarol Engsbergen 4 1
22. Helson Helchteren Helson Helchteren 4 1
23. Statie Zolder Statie Zolder 4 0
24. Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 4 0
 Groep 7 G P
1. SK Bree SK Bree 4 12
2. Sporting Wijchmaal Sporting Wijchmaal 4 12
3. Exc Hamont Exc Hamont 4 12
4. Lommel Kolonie Lommel Kolonie 4 10
5. Kadijk SK Kadijk SK 4 9
6. SK Meeuwen SK Meeuwen 4 9
7. Herkol Herkol 4 9
8. Eksel Eksel 4 8
9. Verbroedering Lommel Verbroedering Lommel 4 7
10. Hechtel Hechtel 4 7
11. Lindelhoeven Lindelhoeven 4 7
12. Overpeltse VV Overpeltse VV 4 6
13. Heidebloem Wijshagen Heidebloem Wijshagen 4 6
14. Sporting Grote Heide Sporting Grote Heide 4 6
15. SV Breugel SV Breugel 4 6
16. GS Bree-Beek GS Bree-Beek 4 5
17. Sparta Lille Sparta Lille 4 4
18. Sporting Grote-Brogel Sporting Grote-Brogel 4 4
19. Lutlommel VV Lutlommel VV 4 4
20. Peerder Sportvrienden Peerder Sportvrienden 4 4
21. Racing Peer Racing Peer 4 4
22. RC Reppel RC Reppel 4 4
23. SK Lozen SK Lozen 4 4
24. Kerkhoven Kerkhoven 4 3
25. Standaard Bree Standaard Bree 4 3
26. Kaulille FC Kaulille FC 4 3
27. KFC Hamont 99 KFC Hamont 99 4 2
28. Achel VV Achel VV 4 1
29. Kattenbos Sport Kattenbos Sport 4 0
30. Ellikom Ellikom 4 0