Word fan! 55

Seizoen 2021 - 2022 Oost-Vlaanderen (1)


 Speeldag 1
04/09 18:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-0 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
04/09 19:30 Berlare Berlare 0-0 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
04/09 19:30 Latem Latem 2-3 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
04/09 19:30 Mariakerke Mariakerke 2-1 Eendracht Zele Eendracht Zele
05/09 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 1-2 KVE Drongen KVE Drongen
05/09 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-3 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
05/09 15:00 Grembergen Grembergen 1-0 Dendermonde Dendermonde
 Speeldag 2
11/09 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 3-3 Mariakerke Mariakerke
12/09 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 2-1 Grembergen Grembergen
12/09 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 3-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
12/09 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 5-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
12/09 15:00 Dendermonde Dendermonde 0-0 Berlare Berlare
12/09 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-1 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
12/09 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 0-2 Latem Latem
 Speeldag 3
18/09 19:30 Berlare Berlare 3-0 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
18/09 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 0-0 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
18/09 19:30 Mariakerke Mariakerke 1-1 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
19/09 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 3-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
19/09 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 3-1 Dendermonde Dendermonde
19/09 15:00 Grembergen Grembergen 0-4 KVE Drongen KVE Drongen
19/09 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3-3 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Speeldag 4
25/09 16:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 1-2 Munkzwalm Munkzwalm
25/09 19:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 1-2 Mariakerke Mariakerke
26/09 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
26/09 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-0 Latem Latem
26/09 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 2-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
26/09 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-1 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
26/09 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 2-1 Berlare Berlare
 Speeldag 5
02/10 19:30 Latem Latem 2-3 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
02/10 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 2-0 Dendermonde Dendermonde
02/10 19:30 Mariakerke Mariakerke 1-2 Munkzwalm Munkzwalm
03/10 15:00 Grembergen Grembergen 2-1 Eendracht Zele Eendracht Zele
03/10 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-1 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
03/10 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-2 KVE Drongen KVE Drongen
03/10 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 1-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Speeldag 6
10/10 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 1-3 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
10/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-2 Mariakerke Mariakerke
10/10 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-3 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
10/10 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 6-1 Latem Latem
10/10 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 1-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
10/10 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 4-1 Grembergen Grembergen
10/10 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-0 Berlare Berlare
 Speeldag 7
16/10 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 2-2 KVE Drongen KVE Drongen
16/10 19:30 Berlare Berlare 4-1 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
16/10 19:30 Mariakerke Mariakerke 2-1 Latem Latem
17/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 6-0 Dendermonde Dendermonde
17/10 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-3 Eendracht Zele Eendracht Zele
17/10 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 2-3 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
17/10 15:00 Grembergen Grembergen 2-1 Munkzwalm Munkzwalm
 Speeldag 8
23/10 19:30 Latem Latem 5-1 Grembergen Grembergen
24/10 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-6 Mariakerke Mariakerke
24/10 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
24/10 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 2-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
24/10 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 1-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
24/10 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
24/10 16:00 Munkzwalm Munkzwalm 2-0 Berlare Berlare
 Speeldag 9
30/10 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 2-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
30/10 19:30 Berlare Berlare 3-1 Latem Latem
30/10 19:30 Mariakerke Mariakerke 1-1 Grembergen Grembergen
31/10 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-1 KVE Drongen KVE Drongen
31/10 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-1 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
31/10 15:00 Dendermonde Dendermonde 2-2 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
31/10 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-2 Munkzwalm Munkzwalm
 Speeldag 10
07/11 14:30 Munkzwalm Munkzwalm 3-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
07/11 14:30 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 0-3 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
07/11 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 1-1 Mariakerke Mariakerke
07/11 14:30 Latem Latem 4-3 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
07/11 14:30 Grembergen Grembergen 0-3 Berlare Berlare
07/11 14:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-0 Dendermonde Dendermonde
07/11 14:30 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-2 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
 Speeldag 11
14/11 14:30 Mariakerke Mariakerke 5-0 Berlare Berlare
14/11 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-1 Latem Latem
14/11 14:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 4-2 Grembergen Grembergen
14/11 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 0-4 KVE Drongen KVE Drongen
14/11 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 3-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
14/11 14:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 0-2 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
14/11 15:00 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 4-0 Munkzwalm Munkzwalm
 Speeldag 12
20/11 19:30 Berlare Berlare 1-4 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
20/11 19:30 Latem Latem 1-5 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
20/11 19:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-1 Mariakerke Mariakerke
21/11 14:30 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 0-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
21/11 14:30 Grembergen Grembergen 2-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
21/11 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 3-1 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
21/11 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 3-0 Dendermonde Dendermonde
 Speeldag 13
27/11 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 2-0 Grembergen Grembergen
27/11 19:30 Mariakerke Mariakerke 6-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
28/11 14:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 2-2 Latem Latem
28/11 14:30 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-0 Berlare Berlare
28/11 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 5-1 Munkzwalm Munkzwalm
28/11 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 4-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
28/11 14:30 Dendermonde Dendermonde 3-4 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
 Speeldag 14
04/12 19:00 Berlare Berlare 0-3 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
04/12 19:30 Latem Latem 1-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
05/12 14:30 Grembergen Grembergen 4-0 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
05/12 14:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
05/12 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 5-1 KVE Drongen KVE Drongen
05/12 16:00 Munkzwalm Munkzwalm 5-0 Dendermonde Dendermonde
 Speeldag 15
11/12 18:00 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 5-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
12/12 14:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 2-0 Berlare Berlare
12/12 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 0-3 Munkzwalm Munkzwalm
12/12 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-0 Grembergen Grembergen
12/12 14:30 Dendermonde Dendermonde 3-2 Latem Latem
12/12 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 2-0 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
12/12 16:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 1-3 Mariakerke Mariakerke
 Speeldag 14
15/12 20:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 0-1 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 16
18/12 18:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 4-0 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
19/12 14:30 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 4-2 Berlare Berlare
19/12 14:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 3-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
19/12 14:30 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 6-2 Latem Latem
19/12 14:30 Dendermonde Dendermonde 1-1 Grembergen Grembergen
19/12 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 3-0 Mariakerke Mariakerke
19/12 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 3-2 Munkzwalm Munkzwalm
 Speeldag 19
29/01 18:00 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 1-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
29/01 18:30 Berlare Berlare 1-0 KVE Drongen KVE Drongen
29/01 19:30 Latem Latem 2-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
30/01 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 5-2 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
30/01 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 2-0 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
30/01 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 4-1 Dendermonde Dendermonde
30/01 15:00 Mariakerke Mariakerke 1-1 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
 Speeldag 20
06/02 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-2 Grembergen Grembergen
06/02 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 1-5 Mariakerke Mariakerke
06/02 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 2-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
06/02 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 2-4 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
06/02 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-5 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
06/02 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 0-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
06/02 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 1-1 Latem Latem
 Speeldag 21
12/02 19:30 Latem Latem 1-3 Munkzwalm Munkzwalm
12/02 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 6-0 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
12/02 19:30 Berlare Berlare 2-4 Eendracht Zele Eendracht Zele
13/02 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 3-1 Dendermonde Dendermonde
13/02 15:00 Mariakerke Mariakerke 0-7 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
13/02 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3-1 KVE Drongen KVE Drongen
13/02 15:00 Grembergen Grembergen 0-2 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
 Speeldag 22
19/02 19:30 Latem Latem 6-1 Mariakerke Mariakerke
19/02 19:30 KVE Drongen KVE Drongen 0-0 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
20/02 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 1-0 Grembergen Grembergen
20/02 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 1-2 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
20/02 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-4 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
20/02 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 5-2 Berlare Berlare
20/02 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 3-2 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
 Speeldag 17
26/02 19:30 Berlare Berlare 2-0 Dendermonde Dendermonde
26/02 19:30 Latem Latem 4-1 KVE Drongen KVE Drongen
27/02 15:00 Mariakerke Mariakerke 0-0 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
27/02 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-1 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
27/02 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 1-0 Eendracht Zele Eendracht Zele
27/02 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 0-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
27/02 15:00 Grembergen Grembergen 3-3 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 23
05/03 19:30 Berlare Berlare 0-0 Munkzwalm Munkzwalm
06/03 15:00 Mariakerke Mariakerke 7-1 Dendermonde Dendermonde
06/03 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 0-0 KVE Drongen KVE Drongen
06/03 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 0-3 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
06/03 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3-2 Eendracht Zele Eendracht Zele
06/03 15:00 Grembergen Grembergen 2-2 Latem Latem
06/03 16:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 1-1 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
 Speeldag 24
12/03 19:30 Latem Latem 2-3 Berlare Berlare
12/03 19:30 KVE Drongen KVE Drongen 0-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
13/03 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 0-2 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
13/03 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 1-0 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
13/03 15:00 Grembergen Grembergen 3-0 Mariakerke Mariakerke
13/03 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 5-0 Dendermonde Dendermonde
13/03 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 0-2 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
 Speeldag 25
19/03 19:30 Berlare Berlare 1-1 Grembergen Grembergen
19/03 19:30 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 2-2 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
19/03 19:30 Mariakerke Mariakerke 3-0 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
20/03 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3-3 Munkzwalm Munkzwalm
20/03 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 1-1 Eendracht Zele Eendracht Zele
20/03 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-4 Latem Latem
20/03 15:00 Dendermonde Dendermonde 0-1 KVE Drongen KVE Drongen
 Speeldag 26
26/03 19:30 Latem Latem 2-6 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
26/03 19:30 Berlare Berlare 2-2 Mariakerke Mariakerke
27/03 15:00 Grembergen Grembergen 2-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
27/03 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
27/03 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 3-0 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
27/03 16:00 Munkzwalm Munkzwalm 2-3 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
27/03 16:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 3-2 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
 Speeldag 27
02/04 18:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 1-0 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
02/04 19:30 Mariakerke Mariakerke 2-3 KVE Drongen KVE Drongen
02/04 19:30 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 2-0 Munkzwalm Munkzwalm
02/04 19:30 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 0-2 Berlare Berlare
02/04 20:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 6-0 Grembergen Grembergen
02/04 20:00 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 4-2 Latem Latem
03/04 15:00 Dendermonde Dendermonde 0-4 Eendracht Zele Eendracht Zele
 Speeldag 28
09/04 19:30 Berlare Berlare 0-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
09/04 19:30 Latem Latem 5-2 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
10/04 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 2-5 Mariakerke Mariakerke
10/04 15:00 Grembergen Grembergen 2-0 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
10/04 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 8-1 Dendermonde Dendermonde
10/04 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 2-0 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
10/04 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 4-2 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Speeldag 18
16/04 19:00 KVE Drongen KVE Drongen 3-0 Grembergen Grembergen
17/04 15:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-3 Munkzwalm Munkzwalm
17/04 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 2-1 Mariakerke Mariakerke
17/04 15:00 Dendermonde Dendermonde 0-5 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
17/04 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 0-1 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
17/04 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 0-0 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
17/04 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 0-0 Berlare Berlare
 Speeldag 29
24/04 15:00 KVE Drongen KVE Drongen 3-4 Eendracht Zele Eendracht Zele
24/04 15:00 Aalter Eendracht Aalter Eendracht 1-1 Berlare Berlare
24/04 15:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 3-0 Latem Latem
24/04 15:00 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 2-0 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen
24/04 15:00 Dendermonde Dendermonde 1-5 Munkzwalm Munkzwalm
24/04 15:00 SK Denderhoutem SK Denderhoutem 1-1 Grembergen Grembergen
24/04 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 2-1 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge
 Speeldag 30
01/05 15:00 Mariakerke Mariakerke 1-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge
01/05 15:00 Latem Latem 3-1 Dendermonde Dendermonde
01/05 15:00 Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 1-0 KVE Drongen KVE Drongen
01/05 15:00 Berlare Berlare 3-2 SK Denderhoutem SK Denderhoutem
01/05 15:00 St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 1-5 Aalter Eendracht Aalter Eendracht
01/05 15:00 Munkzwalm Munkzwalm 5-1 Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK
01/05 15:00 Grembergen Grembergen 0-1 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken
 Stand G P
1. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 28 67
2. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 28 65
3. Munkzwalm Munkzwalm 28 54
4. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 28 54
5. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 28 43
6. KVE Drongen KVE Drongen 28 41
7. Mariakerke Mariakerke 28 41
8. Eendracht Zele Eendracht Zele 28 39
9. SK Denderhoutem SK Denderhoutem 28 38
10. Berlare Berlare 28 34
11. Grembergen Grembergen 28 33
12. Doorslaar Lokeren SK Doorslaar Lokeren SK 28 32
13. Latem Latem 28 28
14. St-Joris Sleidinge St-Joris Sleidinge 28 17
15. Dendermonde Dendermonde 28 6