Word fan! 0

Provinciaal voetbal - Waals-Brabant (1) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 31
 Speeldag 1
22/08 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 2-0 Stade Everois Stade Everois
22/08 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 4-1 Etterbeek Etterbeek
22/08 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 2-0 BX Brussels BX Brussels
22/08 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 2-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
22/08 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-2 Ixelles Ixelles
22/08 15:00 Brainoise Brainoise 1-2 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
22/08 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 1-1 Léopold FC Léopold FC
22/08 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 1-3 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
 Speeldag 2
28/08 20:30 Ixelles Ixelles 0-0 Saint-Josse Saint-Josse
29/08 15:00 BX Brussels BX Brussels 1-2 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
29/08 15:00 Stade Everois Stade Everois 4-0 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
29/08 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 6-1 RCS Nivellois RCS Nivellois
29/08 15:00 Léopold FC Léopold FC 1-2 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
29/08 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 3-0 Brainoise Brainoise
29/08 15:00 Etterbeek Etterbeek 0-2 FSI Berchem FSI Berchem
29/08 16:30 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 0-3 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
 Speeldag 3
04/09 20:30 Ixelles Ixelles 1-1 Etterbeek Etterbeek
05/09 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 2-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
05/09 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 1-4 BX Brussels BX Brussels
05/09 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 0-5 FF Léopold FC Léopold FC
05/09 15:00 Brainoise Brainoise 0-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
05/09 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 2-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
05/09 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 1-1 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
05/09 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 1-0 Stade Everois Stade Everois
 Speeldag 4
12/09 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 1-1 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
12/09 15:00 BX Brussels BX Brussels 3-0 Brainoise Brainoise
12/09 15:00 Léopold FC Léopold FC 2-1 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
12/09 15:00 Etterbeek Etterbeek 1-3 Saint-Josse Saint-Josse
12/09 15:00 Stade Everois Stade Everois 2-0 RCS Nivellois RCS Nivellois
12/09 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 1-1 Ixelles Ixelles
12/09 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 1-1 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
 Speeldag 5
18/09 20:30 Ixelles Ixelles 1-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
19/09 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 3-3 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
 Speeldag 6
26/09 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 9-0 RCS Nivellois RCS Nivellois
26/09 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 0-2 Saint-Josse Saint-Josse
26/09 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 1-3 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
26/09 15:00 BX Brussels BX Brussels 1-4 FSI Berchem FSI Berchem
26/09 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 4-0 Ixelles Ixelles
26/09 15:00 Stade Everois Stade Everois 0-1 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
26/09 15:00 Léopold FC Léopold FC 4-2 Brainoise Brainoise
 Speeldag 7
02/10 20:30 Ixelles Ixelles 6-2 BX Brussels BX Brussels
03/10 14:30 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 6-2 RCS Nivellois RCS Nivellois
03/10 15:00 Etterbeek Etterbeek 0-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
03/10 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 1-1 Stade Everois Stade Everois
03/10 15:00 Brainoise Brainoise 3-3 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
03/10 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 1-1 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
03/10 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 1-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
03/10 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-4 Léopold FC Léopold FC
 Speeldag 8
10/10 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 2-0 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
10/10 15:00 Léopold FC Léopold FC 3-0 FSI Berchem FSI Berchem
10/10 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 2-0 Brainoise Brainoise
10/10 15:00 BX Brussels BX Brussels 2-5 Etterbeek Etterbeek
10/10 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 3-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
10/10 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 3-1 RCS Nivellois RCS Nivellois
10/10 15:00 Stade Everois Stade Everois 2-0 Ixelles Ixelles
 Speeldag 9
16/10 20:30 Ixelles Ixelles 1-1 Léopold FC Léopold FC
17/10 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 8-2 RCS Nivellois RCS Nivellois
17/10 15:00 Etterbeek Etterbeek 2-2 Stade Everois Stade Everois
17/10 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 3-0 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
17/10 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 2-2 BX Brussels BX Brussels
17/10 15:00 Brainoise Brainoise 1-1 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
17/10 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 2-0 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
 Speeldag 10
24/10 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 5-1 Ixelles Ixelles
24/10 15:00 BX Brussels BX Brussels 2-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
24/10 15:00 Stade Everois Stade Everois 1-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
24/10 15:00 Léopold FC Léopold FC 2-1 Etterbeek Etterbeek
24/10 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-0 Saint-Josse Saint-Josse
24/10 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 2-1 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
24/10 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 1-5 FSI Berchem FSI Berchem
24/10 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 3-1 Brainoise Brainoise
 Speeldag 11
30/10 20:30 Ixelles Ixelles 3-1 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
31/10 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-1 Stade Everois Stade Everois
31/10 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 4-1 Brainoise Brainoise
31/10 15:00 Etterbeek Etterbeek 2-5 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
31/10 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 4-2 RCS Nivellois RCS Nivellois
31/10 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 4-0 BX Brussels BX Brussels
31/10 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 0-2 Léopold FC Léopold FC
31/10 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 1-0 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
 Speeldag 12
07/11 14:30 RCS Nivellois RCS Nivellois 1-5 FSI Berchem FSI Berchem
07/11 14:30 Léopold FC Léopold FC 2-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
07/11 14:30 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 2-2 Ixelles Ixelles
07/11 14:30 Brainoise Brainoise 1-2 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
07/11 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 1-0 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
07/11 14:30 Stade Everois Stade Everois 1-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
07/11 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 3-1 Etterbeek Etterbeek
07/11 15:00 BX Brussels BX Brussels 0-5 FF Saint-Josse Saint-Josse
 Speeldag 13
11/11 14:30 Saint-Josse Saint-Josse 2-2 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
11/11 14:30 Brainoise Brainoise 2-3 Stade Everois Stade Everois
11/11 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-0 BX Brussels BX Brussels
11/11 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-1 Léopold FC Léopold FC
11/11 15:00 Etterbeek Etterbeek 1-2 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
14/11 14:30 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 0-1 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
14/11 14:30 Saint-Josse Saint-Josse 1-1 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
14/11 14:30 Etterbeek Etterbeek 3-4 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
14/11 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-2 Léopold FC Léopold FC
14/11 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 4-0 Brainoise Brainoise
14/11 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 1-1 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
14/11 15:00 Ixelles Ixelles 3-3 RCS Nivellois RCS Nivellois
14/11 15:00 BX Brussels BX Brussels 3-4 Stade Everois Stade Everois
 Speeldag 14
21/11 14:30 Brainoise Brainoise 2-0 Ixelles Ixelles
21/11 14:30 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 1-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
21/11 14:30 RCS Nivellois RCS Nivellois 1-0 Etterbeek Etterbeek
21/11 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 2-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
21/11 14:30 Saint-Josse Saint-Josse 2-1 Stade Everois Stade Everois
21/11 14:30 Léopold FC Léopold FC 3-1 BX Brussels BX Brussels
21/11 14:30 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-1 FSI Berchem FSI Berchem
21/11 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 3-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
 Speeldag 15
24/11 20:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-4 FSI Berchem FSI Berchem
27/11 20:30 Ixelles Ixelles 2-0 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
28/11 14:30 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-2 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
28/11 14:30 Stade Everois Stade Everois 0-4 Léopold FC Léopold FC
28/11 14:30 Etterbeek Etterbeek 3-0 Brainoise Brainoise
28/11 14:30 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 5-1 RCS Nivellois RCS Nivellois
28/11 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 2-0 Saint-Josse Saint-Josse
28/11 15:00 BX Brussels BX Brussels 0-3 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
28/11 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-1 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
 Speeldag 16
04/12 20:30 Ixelles Ixelles 2-6 FSI Berchem FSI Berchem
05/12 14:30 Stade Everois Stade Everois 0-0 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
05/12 14:30 Léopold FC Léopold FC 1-3 Saint-Josse Saint-Josse
05/12 14:30 Etterbeek Etterbeek 1-1 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
05/12 14:30 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 0-5 FF RCS Nivellois RCS Nivellois
05/12 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 3-2 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
05/12 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 5-2 Brainoise Brainoise
05/12 15:00 BX Brussels BX Brussels 1-3 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
 Speeldag 17
08/12 20:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 3-2 Etterbeek Etterbeek
09/12 20:00 FSI Berchem FSI Berchem 0-5 FF Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
12/12 14:30 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-3 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
12/12 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 1-3 Léopold FC Léopold FC
12/12 14:30 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 2-0 BX Brussels BX Brussels
12/12 14:30 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-4 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
12/12 14:30 Saint-Josse Saint-Josse 2-1 Ixelles Ixelles
12/12 14:30 Brainoise Brainoise 2-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
12/12 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-2 Etterbeek Etterbeek
12/12 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 1-0 Stade Everois Stade Everois
 Speeldag 18
19/12 14:30 Stade Everois Stade Everois 5-0 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
19/12 14:30 Léopold FC Léopold FC 3-2 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
19/12 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 0-3 Saint-Josse Saint-Josse
19/12 14:30 Etterbeek Etterbeek 3-1 Ixelles Ixelles
19/12 14:30 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-3 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
19/12 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 8-1 Brainoise Brainoise
19/12 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 3-0 FSI Berchem FSI Berchem
19/12 15:00 BX Brussels BX Brussels 5-0 RCS Nivellois RCS Nivellois
 Speeldag 19
22/12 20:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-3 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
 Speeldag 23
30/01 14:30 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 0-2 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
30/01 14:30 RCS Nivellois RCS Nivellois 1-9 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
30/01 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 5-1 Brainoise Brainoise
30/01 14:30 Stade Everois Stade Everois 1-4 FSI Berchem FSI Berchem
30/01 14:30 Léopold FC Léopold FC 0-0 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
30/01 14:30 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 1-3 Saint-Josse Saint-Josse
30/01 14:30 BX Brussels BX Brussels 2-2 Ixelles Ixelles
30/01 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 3-1 Etterbeek Etterbeek
 Speeldag 24
05/02 20:30 Ixelles Ixelles 0-2 Stade Everois Stade Everois
06/02 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 1-1 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
06/02 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 0-2 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
06/02 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 0-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
06/02 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 2-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
06/02 15:00 Etterbeek Etterbeek 2-2 BX Brussels BX Brussels
06/02 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 4-1 Léopold FC Léopold FC
06/02 15:00 Brainoise Brainoise 1-4 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
 Speeldag 25
13/02 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 4-0 FSI Berchem FSI Berchem
13/02 14:30 BX Brussels BX Brussels 1-3 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
13/02 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
13/02 15:00 Léopold FC Léopold FC 1-0 Ixelles Ixelles
13/02 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-5 Saint-Josse Saint-Josse
13/02 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 3-2 Brainoise Brainoise
13/02 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 3-0 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
13/02 15:00 Stade Everois Stade Everois 1-3 Etterbeek Etterbeek
 Speeldag 20
17/02 20:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-3 Saint-Josse Saint-Josse
 Speeldag 26
19/02 20:30 Ixelles Ixelles 0-1 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
20/02 15:00 Brainoise Brainoise 0-0 RCS Nivellois RCS Nivellois
20/02 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 2-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
20/02 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 2-1 Stade Everois Stade Everois
20/02 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-2 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
20/02 15:00 Etterbeek Etterbeek 0-3 Léopold FC Léopold FC
20/02 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 0-5 FF Houtain-Genappe Houtain-Genappe
20/02 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 0-0 BX Brussels BX Brussels
 Speeldag 20
26/02 20:30 Ixelles Ixelles 1-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
27/02 14:30 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 0-1 Léopold FC Léopold FC
27/02 14:30 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 3-0 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
27/02 14:30 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-6 Stade Everois Stade Everois
27/02 14:30 Brainoise Brainoise 1-2 BX Brussels BX Brussels
27/02 14:30 Saint-Josse Saint-Josse 2-2 Etterbeek Etterbeek
27/02 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 2-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
27/02 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 1-1 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
 Speeldag 27
06/03 14:30 BX Brussels BX Brussels 0-4 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
06/03 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 3-1 Etterbeek Etterbeek
06/03 15:00 Brainoise Brainoise 0-1 Saint-Josse Saint-Josse
06/03 15:00 Stade Everois Stade Everois 0-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
06/03 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-4 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
06/03 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 1-3 FSI Berchem FSI Berchem
06/03 15:00 Léopold FC Léopold FC 3-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
06/03 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 1-0 Ixelles Ixelles
 Speeldag 28
12/03 20:30 Ixelles Ixelles 1-1 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
13/03 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 3-2 Brainoise Brainoise
13/03 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 2-4 Léopold FC Léopold FC
13/03 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 1-1 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
13/03 15:00 Etterbeek Etterbeek 1-2 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
13/03 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 5-0 FF RCS Nivellois RCS Nivellois
13/03 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-0 Stade Everois Stade Everois
13/03 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 3-0 BX Brussels BX Brussels
 Speeldag 29
20/03 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 4-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
20/03 15:00 Léopold FC Léopold FC 0-3 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
20/03 15:00 Stade Everois Stade Everois 0-1 BX Brussels BX Brussels
20/03 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 4-3 Etterbeek Etterbeek
20/03 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 2-2 Saint-Josse Saint-Josse
20/03 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 4-2 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
20/03 15:00 Brainoise Brainoise 2-3 FSI Berchem FSI Berchem
20/03 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-5 Ixelles Ixelles
 Speeldag 21
27/03 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 4-0 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
27/03 14:30 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-2 Ixelles Ixelles
27/03 14:30 Stade Everois Stade Everois 2-2 Brainoise Brainoise
27/03 14:30 Léopold FC Léopold FC 10-0 RCS Nivellois RCS Nivellois
27/03 14:30 BX Brussels BX Brussels 0-2 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
27/03 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 5-0 Etterbeek Etterbeek
27/03 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-1 FSI Berchem FSI Berchem
27/03 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 0-0 Saint-Josse Saint-Josse
 Speeldag 22
30/03 20:00 Ixelles Ixelles 2-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
30/03 20:00 Saint-Josse Saint-Josse 1-2 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
30/03 20:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 1-2 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
30/03 20:00 Brainoise Brainoise 0-2 Léopold FC Léopold FC
30/03 20:00 Etterbeek Etterbeek 5-2 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
30/03 20:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 0-13 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
30/03 20:00 FSI Berchem FSI Berchem 0-0 BX Brussels BX Brussels
31/03 20:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 4-2 Stade Everois Stade Everois
 Speeldag 30
03/04 15:00 RC Schaerbeek RC Schaerbeek 1-4 Houtain-Genappe Houtain-Genappe
03/04 15:00 Stade Everois Stade Everois 5-3 Saint-Josse Saint-Josse
03/04 15:00 Etterbeek Etterbeek 10-0 RCS Nivellois RCS Nivellois
03/04 15:00 FSI Berchem FSI Berchem 3-3 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek
03/04 15:00 BX Brussels BX Brussels 1-4 Léopold FC Léopold FC
03/04 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 0-1 Grez-Doiceau Grez-Doiceau
03/04 15:00 Ixelles Ixelles 2-1 Brainoise Brainoise
03/04 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 4-1 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine
 Speeldag 31
10/04 14:30 Grez-Doiceau Grez-Doiceau 2-0 BX Brussels BX Brussels
10/04 15:00 Léopold FC Léopold FC 3-2 Stade Everois Stade Everois
10/04 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 3-2 Ixelles Ixelles
10/04 15:00 Houtain-Genappe Houtain-Genappe 4-1 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles
10/04 15:00 Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 7-0 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
10/04 15:00 RCS Nivellois RCS Nivellois 1-7 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain
10/04 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 4-3 FSI Berchem FSI Berchem
10/04 15:00 Brainoise Brainoise 3-4 Etterbeek Etterbeek

Download alle wedstrijden van Waals-Brabant (1) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Léopold FC Léopold FC 30 70
2. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 65
3. FSI Berchem FSI Berchem 30 64
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 60
5. Saint-Josse Saint-Josse 30 60
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 56
7. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 52
8. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 50
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 43
10. Stade Everois Stade Everois 30 34
11. Ixelles Ixelles 30 30
12. Etterbeek Etterbeek 30 26
13. BX Brussels BX Brussels 30 21
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 17
15. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 15
16. Brainoise Brainoise 30 8