Minste verliespunten

Totaal
1. Léopold FC Léopold FC 30 20
2. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 25
3. FSI Berchem FSI Berchem 30 26
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 30
5. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 30
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 34
7. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 38
8. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 40
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 47
10. Stade Everois Stade Everois 30 56
11. Ixelles Ixelles 30 60
12. Etterbeek Etterbeek 30 64
13. BX Brussels BX Brussels 30 69
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 73
15. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 75
16. Brainoise Brainoise 30 82
Thuis
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 15 10
2. Léopold FC Léopold FC 15 11
3. FSI Berchem FSI Berchem 15 12
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 15 12
5. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 15 13
6. Saint-Josse Saint-Josse 15 15
7. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 15 16
8. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 15 19
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 15 21
10. Ixelles Ixelles 15 24
11. Stade Everois Stade Everois 15 26
12. Etterbeek Etterbeek 15 30
13. RCS Nivellois RCS Nivellois 15 35
14. BX Brussels BX Brussels 15 37
15. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 15 37
16. Brainoise Brainoise 15 38
Uit
1. Léopold FC Léopold FC 15 9
2. FSI Berchem FSI Berchem 15 14
3. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 15 15
4. Saint-Josse Saint-Josse 15 15
5. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 15 18
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 15 21
7. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 15 21
8. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 15 22
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 15 26
10. Stade Everois Stade Everois 15 30
11. BX Brussels BX Brussels 15 32
12. Etterbeek Etterbeek 15 34
13. Ixelles Ixelles 15 36
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 15 36
15. RCS Nivellois RCS Nivellois 15 40
16. Brainoise Brainoise 15 44

Meeste doelpunten gescoord

Totaal
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 82
2. Léopold FC Léopold FC 30 76
3. FSI Berchem FSI Berchem 30 73
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 71
5. Saint-Josse Saint-Josse 30 69
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 69
7. Etterbeek Etterbeek 30 61
8. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 60
9. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 55
10. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 53
11. Stade Everois Stade Everois 30 49
12. Ixelles Ixelles 30 44
13. BX Brussels BX Brussels 30 36
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 34
15. Brainoise Brainoise 30 34
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 28
Thuis
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 45
2. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 42
3. Léopold FC Léopold FC 30 38
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 36
5. Etterbeek Etterbeek 30 34
6. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 33
7. FSI Berchem FSI Berchem 30 32
8. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 32
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 32
10. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 30
11. Ixelles Ixelles 30 25
12. Stade Everois Stade Everois 30 24
13. BX Brussels BX Brussels 30 22
14. Brainoise Brainoise 30 19
15. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 18
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 11
Uit
1. FSI Berchem FSI Berchem 30 41
2. Léopold FC Léopold FC 30 38
3. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 37
4. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 37
5. Saint-Josse Saint-Josse 30 33
6. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 30
7. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 29
8. Etterbeek Etterbeek 30 27
9. Stade Everois Stade Everois 30 25
10. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 22
11. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 21
12. Ixelles Ixelles 30 19
13. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 17
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 16
15. Brainoise Brainoise 30 15
16. BX Brussels BX Brussels 30 14

Beste verdediging

Totaal
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 27
2. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 31
3. Léopold FC Léopold FC 30 32
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 33
5. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 39
6. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 42
7. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 45
8. FSI Berchem FSI Berchem 30 46
9. Stade Everois Stade Everois 30 48
10. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 55
11. Ixelles Ixelles 30 55
12. Etterbeek Etterbeek 30 70
13. BX Brussels BX Brussels 30 72
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 73
15. Brainoise Brainoise 30 85
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 141
Thuis
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 13
2. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 14
3. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 17
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 18
5. Léopold FC Léopold FC 30 19
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 20
7. FSI Berchem FSI Berchem 30 21
8. Stade Everois Stade Everois 30 22
9. Ixelles Ixelles 30 23
10. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 24
11. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 25
12. Etterbeek Etterbeek 30 30
13. Brainoise Brainoise 30 31
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 36
15. BX Brussels BX Brussels 30 43
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 65
Uit
1. Léopold FC Léopold FC 30 13
2. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 14
3. Saint-Josse Saint-Josse 30 15
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 17
5. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 18
6. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 22
7. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 25
8. FSI Berchem FSI Berchem 30 25
9. Stade Everois Stade Everois 30 26
10. BX Brussels BX Brussels 30 29
11. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 30
12. Ixelles Ixelles 30 32
13. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 37
14. Etterbeek Etterbeek 30 40
15. Brainoise Brainoise 30 54
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 76

Beste doelsaldo

Totaal
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 55
2. Léopold FC Léopold FC 30 44
3. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 40
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 36
5. FSI Berchem FSI Berchem 30 27
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 24
7. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 21
8. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 13
9. Stade Everois Stade Everois 30 1
10. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 -2
11. Etterbeek Etterbeek 30 -9
12. Ixelles Ixelles 30 -11
13. BX Brussels BX Brussels 30 -36
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 -39
15. Brainoise Brainoise 30 -51
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 -113
Thuis
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 32
2. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 28
3. Léopold FC Léopold FC 30 19
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 18
5. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 13
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 12
7. FSI Berchem FSI Berchem 30 11
8. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 9
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 7
10. Etterbeek Etterbeek 30 4
11. Stade Everois Stade Everois 30 2
12. Ixelles Ixelles 30 2
13. Brainoise Brainoise 30 -12
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 -18
15. BX Brussels BX Brussels 30 -21
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 -54
Uit
1. Léopold FC Léopold FC 30 25
2. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 23
3. Saint-Josse Saint-Josse 30 18
4. FSI Berchem FSI Berchem 30 16
5. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 12
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 12
7. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 8
8. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 4
9. Stade Everois Stade Everois 30 -1
10. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 -9
11. Etterbeek Etterbeek 30 -13
12. Ixelles Ixelles 30 -13
13. BX Brussels BX Brussels 30 -15
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 -21
15. Brainoise Brainoise 30 -39
16. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 -59

Aantal keer...

Gewonnen
1. Léopold FC Léopold FC 30 22
2. FSI Berchem FSI Berchem 30 20
3. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 19
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 18
5. Saint-Josse Saint-Josse 30 17
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 17
7. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 15
8. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 14
9. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 12
10. Stade Everois Stade Everois 30 9
11. Etterbeek Etterbeek 30 7
12. Ixelles Ixelles 30 7
13. BX Brussels BX Brussels 30 5
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 4
15. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 4
16. Brainoise Brainoise 30 1
Verloren
1. Brainoise Brainoise 30 24
2. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 23
3. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 21
4. BX Brussels BX Brussels 30 19
5. Etterbeek Etterbeek 30 18
6. Stade Everois Stade Everois 30 14
7. Ixelles Ixelles 30 14
8. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 11
9. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 8
10. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 8
11. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 8
12. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 6
13. FSI Berchem FSI Berchem 30 6
14. Saint-Josse Saint-Josse 30 4
15. Léopold FC Léopold FC 30 4
16. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 3
Winst met meer dan 1 doelpunt verschil
1. Léopold FC Léopold FC 30 14
2. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 14
3. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 14
4. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 13
5. FSI Berchem FSI Berchem 30 13
6. Saint-Josse Saint-Josse 30 13
7. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 9
8. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 9
9. Stade Everois Stade Everois 30 7
10. Etterbeek Etterbeek 30 6
11. Ixelles Ixelles 30 4
12. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 4
13. BX Brussels BX Brussels 30 3
14. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 2
15. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 2
16. Brainoise Brainoise 30 1
Winst met 1 doelpunt verschil
1. Léopold FC Léopold FC 30 8
2. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 8
3. FSI Berchem FSI Berchem 30 7
4. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 6
5. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 5
6. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 5
7. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 4
8. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 4
9. Saint-Josse Saint-Josse 30 4
10. Ixelles Ixelles 30 3
11. Stade Everois Stade Everois 30 2
12. BX Brussels BX Brussels 30 2
13. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 2
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 2
15. Etterbeek Etterbeek 30 1
16. Brainoise Brainoise 30 0
Clean sheets
1. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 14
2. Léopold FC Léopold FC 30 11
3. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 11
4. Saint-Josse Saint-Josse 30 10
5. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 9
6. FSI Berchem FSI Berchem 30 8
7. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 8
8. Stade Everois Stade Everois 30 7
9. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 5
10. BX Brussels BX Brussels 30 5
11. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 3
12. Ixelles Ixelles 30 3
13. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 3
14. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 3
15. Etterbeek Etterbeek 30 2
16. Brainoise Brainoise 30 2
Verlies met meer dan 1 doelpunt verschil
1. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 22
2. BX Brussels BX Brussels 30 16
3. Brainoise Brainoise 30 14
4. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 12
5. Etterbeek Etterbeek 30 9
6. Stade Everois Stade Everois 30 7
7. Ixelles Ixelles 30 7
8. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 6
9. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 6
10. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 6
11. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 6
12. FSI Berchem FSI Berchem 30 5
13. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 3
14. Léopold FC Léopold FC 30 3
15. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 3
16. Saint-Josse Saint-Josse 30 3
Verlies met 1 doelpunt verschil
1. Brainoise Brainoise 30 10
2. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 9
3. Etterbeek Etterbeek 30 9
4. Stade Everois Stade Everois 30 7
5. Ixelles Ixelles 30 7
6. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 5
7. BX Brussels BX Brussels 30 3
8. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 3
9. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 2
10. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 2
11. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 2
12. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 1
13. FSI Berchem FSI Berchem 30 1
14. Léopold FC Léopold FC 30 1
15. Saint-Josse Saint-Josse 30 1
16. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 0
Niet kunnen scoren
1. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 14
2. BX Brussels BX Brussels 30 12
3. Brainoise Brainoise 30 9
4. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 9
5. Stade Everois Stade Everois 30 9
6. Ixelles Ixelles 30 8
7. FSI Berchem FSI Berchem 30 6
8. Etterbeek Etterbeek 30 5
9. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 5
10. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 5
11. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 5
12. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 4
13. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 4
14. Saint-Josse Saint-Josse 30 4
15. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 3
16. Léopold FC Léopold FC 30 2
Langste reeks overwinningen
1. Saint-Josse Saint-Josse 30 8
2. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 7
3. FSI Berchem FSI Berchem 30 5
4. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 5
5. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 5
6. Léopold FC Léopold FC 30 5
7. Ixelles Ixelles 30 4
8. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 4
9. Etterbeek Etterbeek 30 3
10. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 3
11. BX Brussels BX Brussels 30 2
12. Stade Everois Stade Everois 30 2
13. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 2
14. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 1
15. Brainoise Brainoise 30 1
16. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 1
Langste reeks zonder verlies
1. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 30 21
2. Saint-Josse Saint-Josse 30 13
3. Léopold FC Léopold FC 30 13
4. Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 30 12
5. Grez-Doiceau Grez-Doiceau 30 12
6. Houtain-Genappe Houtain-Genappe 30 12
7. FSI Berchem FSI Berchem 30 9
8. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 30 8
9. Stade Everois Stade Everois 30 8
10. Royale Union Tubize-Braine Royale Union Tubize-Braine 30 6
11. Ixelles Ixelles 30 5
12. Etterbeek Etterbeek 30 3
13. BX Brussels BX Brussels 30 3
14. RCS Nivellois RCS Nivellois 30 2
15. RC Schaerbeek RC Schaerbeek 30 2
16. Brainoise Brainoise 30 1