Word fan! 22

Provinciaal voetbal - West-Vlaanderen (2B) 2021/2022 speelschema en kalender

Huidige speeldag: Speeldag 30
 Speeldag 1
04/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-1 Westrozebeke Westrozebeke
04/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-4 Moorsele Moorsele
05/09 15:00 Geluwe Geluwe 2-1 FC Poperinge FC Poperinge
05/09 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 1-1 Beveren-Leie Beveren-Leie
05/09 15:00 Staden Staden 1-4 FC Moen FC Moen
05/09 15:00 Avelgem Avelgem 0-2 Wevelgem City Wevelgem City
05/09 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 2-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
05/09 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-2 Dottignies Sport Dottignies Sport
 Speeldag 2
11/09 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 6-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
11/09 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 1-2 Geluwe Geluwe
11/09 20:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-0 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
12/09 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-2 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
12/09 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 0-1 Avelgem Avelgem
12/09 15:00 FC Moen FC Moen 3-0 Nieuwkerke Nieuwkerke
12/09 15:00 Moorsele Moorsele 3-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
12/09 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 3-3 Staden Staden
 Speeldag 3
18/09 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 1-1 Wevelgem City Wevelgem City
18/09 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
19/09 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 0-0 FC Poperinge FC Poperinge
19/09 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 1-5 Moorsele Moorsele
19/09 15:00 Staden Staden 0-2 Westrozebeke Westrozebeke
19/09 15:00 Avelgem Avelgem 2-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
19/09 15:00 Geluwe Geluwe 1-3 FC Moen FC Moen
19/09 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 3-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
 Speeldag 4
25/09 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-1 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
25/09 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 2-3 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
25/09 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 7-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
25/09 19:00 FC Poperinge FC Poperinge 3-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
25/09 19:30 Moorsele Moorsele 3-2 Staden Staden
26/09 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 3-1 Nieuwkerke Nieuwkerke
26/09 15:00 FC Moen FC Moen 3-4 Avelgem Avelgem
26/09 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 2-5 Geluwe Geluwe
 Speeldag 5
02/10 17:00 Geluwe Geluwe 2-3 Westrozebeke Westrozebeke
02/10 18:30 Avelgem Avelgem 1-2 Beveren-Leie Beveren-Leie
02/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-1 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
02/10 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 1-2 FC Poperinge FC Poperinge
03/10 15:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 3-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
03/10 15:00 Staden Staden 1-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
03/10 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4-1 FC Moen FC Moen
03/10 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-1 Moorsele Moorsele
 Speeldag 6
09/10 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
09/10 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 1-4 Wevelgem City Wevelgem City
10/10 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 1-0 Staden Staden
10/10 15:00 FC Moen FC Moen 3-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
10/10 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 2-0 Avelgem Avelgem
10/10 15:00 Moorsele Moorsele 3-1 Geluwe Geluwe
10/10 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 1-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
10/10 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 2-3 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
 Speeldag 7
16/10 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 3-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
16/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-4 Staden Staden
16/10 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 8-1 FC Moen FC Moen
17/10 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 1-2 Westrozebeke Westrozebeke
17/10 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 0-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
17/10 15:00 Avelgem Avelgem 1-4 Moorsele Moorsele
17/10 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 2-0 Dottignies Sport Dottignies Sport
17/10 15:00 Geluwe Geluwe 0-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 8
23/10 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-2 Avelgem Avelgem
23/10 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 4-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
24/10 15:00 FC Moen FC Moen 1-2 FC Poperinge FC Poperinge
24/10 15:00 Moorsele Moorsele 4-2 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
24/10 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 2-3 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
24/10 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 3-2 Geluwe Geluwe
24/10 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 1-3 Wevelgem City Wevelgem City
24/10 15:00 Staden Staden 2-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
 Speeldag 9
30/10 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 2-0 Moorsele Moorsele
30/10 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-2 Nieuwkerke Nieuwkerke
30/10 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 1-2 FC Moen FC Moen
30/10 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 7-1 Westrozebeke Westrozebeke
30/10 19:00 Avelgem Avelgem 2-3 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
31/10 15:00 Geluwe Geluwe 1-2 Staden Staden
31/10 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 5-2 Bl. Otegem Bl. Otegem
31/10 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 0-4 Beveren-Leie Beveren-Leie
 Speeldag 10
06/11 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-4 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
07/11 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 1-5 FC Poperinge FC Poperinge
07/11 14:30 Beveren-Leie Beveren-Leie 5-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
07/11 14:30 Nieuwkerke Nieuwkerke 5-0 Geluwe Geluwe
07/11 14:30 FC Moen FC Moen 3-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
07/11 14:30 Staden Staden 1-5 Avelgem Avelgem
07/11 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 2-4 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
07/11 15:00 Moorsele Moorsele 1-4 Wevelgem City Wevelgem City
 Speeldag 11
14/11 14:30 FC Moen FC Moen 1-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
14/11 14:30 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 2-0 Staden Staden
14/11 15:00 Avelgem Avelgem 3-1 Nieuwkerke Nieuwkerke
14/11 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 1-3 Moorsele Moorsele
14/11 15:00 Wevelgem City Wevelgem City 4-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
14/11 15:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 0-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
14/11 15:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-2 Geluwe Geluwe
14/11 15:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 4-2 Westrozebeke Westrozebeke
 Speeldag 12
20/11 20:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-6 FC Poperinge FC Poperinge
21/11 14:30 Staden Staden 1-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
21/11 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 0-3 FC Moen FC Moen
21/11 14:30 Beveren-Leie Beveren-Leie 7-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
21/11 14:30 Geluwe Geluwe 0-1 Avelgem Avelgem
21/11 15:00 Moorsele Moorsele 2-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
21/11 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 3-6 Wevelgem City Wevelgem City
 Speeldag 13
27/11 17:00 Wevelgem City Wevelgem City 4-2 Staden Staden
27/11 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-0 Nieuwkerke Nieuwkerke
27/11 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 4-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
27/11 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-2 Avelgem Avelgem
28/11 14:30 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 5-1 Geluwe Geluwe
28/11 14:30 FC Moen FC Moen 1-0 Moorsele Moorsele
28/11 14:30 Beveren-Leie Beveren-Leie 0-0 Westrozebeke Westrozebeke
 Speeldag 12
01/12 19:30 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-1 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
 Speeldag 14
04/12 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-2 FC Moen FC Moen
04/12 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-3 Westrozebeke Westrozebeke
04/12 19:00 Avelgem Avelgem 2-4 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
05/12 14:30 Geluwe Geluwe 0-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
05/12 14:30 Nieuwkerke Nieuwkerke 0-3 Wevelgem City Wevelgem City
05/12 14:30 Staden Staden 1-2 FC Poperinge FC Poperinge
05/12 15:00 Moorsele Moorsele 0-3 Beveren-Leie Beveren-Leie
05/12 16:15 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 2-2 Dottignies Sport Dottignies Sport
 Speeldag 13
08/12 20:00 FC Poperinge FC Poperinge 1-4 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
 Speeldag 15
11/12 17:00 Wevelgem City Wevelgem City 3-1 Geluwe Geluwe
11/12 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 1-1 Avelgem Avelgem
11/12 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 1-1 Staden Staden
12/12 14:30 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 2-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
12/12 14:30 Beveren-Leie Beveren-Leie 7-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
12/12 14:30 FC Moen FC Moen 2-1 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
12/12 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 0-2 Moorsele Moorsele
12/12 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 2-1 Nieuwkerke Nieuwkerke
 Speeldag 16
18/12 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 1-3 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
18/12 18:00 Wevelgem City Wevelgem City 2-1 Avelgem Avelgem
18/12 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 4-0 Nieuwkerke Nieuwkerke
19/12 14:30 FC Moen FC Moen 5-0 Staden Staden
19/12 14:30 Westrozebeke Westrozebeke 1-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
19/12 14:30 Beveren-Leie Beveren-Leie 3-3 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
19/12 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 4-0 Geluwe Geluwe
19/12 15:00 Moorsele Moorsele 3-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
 Speeldag 19
29/01 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 3-0 FC Poperinge FC Poperinge
29/01 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-3 Wevelgem City Wevelgem City
30/01 14:30 Geluwe Geluwe 0-1 Beveren-Leie Beveren-Leie
30/01 14:30 Nieuwkerke Nieuwkerke 3-2 Westrozebeke Westrozebeke
30/01 14:30 Avelgem Avelgem 1-2 FC Moen FC Moen
30/01 14:30 Staden Staden 0-0 Moorsele Moorsele
30/01 14:30 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 1-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
30/01 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 5-3 Bl. Otegem Bl. Otegem
 Speeldag 20
05/02 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 3-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
05/02 20:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 3-1 Staden Staden
06/02 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 6-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
06/02 15:00 FC Moen FC Moen 1-1 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
06/02 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-3 Geluwe Geluwe
06/02 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 4-0 Avelgem Avelgem
06/02 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 0-3 Wevelgem City Wevelgem City
06/02 15:00 Moorsele Moorsele 3-3 Nieuwkerke Nieuwkerke
 Speeldag 21
12/02 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 3-0 FC Moen FC Moen
12/02 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-1 FC Poperinge FC Poperinge
12/02 19:00 Avelgem Avelgem 2-1 Westrozebeke Westrozebeke
12/02 19:30 Wevelgem City Wevelgem City 4-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
13/02 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 3-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
13/02 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 5-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
13/02 15:00 Staden Staden 1-2 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
13/02 15:00 Geluwe Geluwe 1-1 Moorsele Moorsele
 Speeldag 22
19/02 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-1 Geluwe Geluwe
19/02 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 0-2 FC Poperinge FC Poperinge
20/02 15:00 Moorsele Moorsele 1-2 Avelgem Avelgem
20/02 15:00 FC Moen FC Moen 0-1 Wevelgem City Wevelgem City
20/02 15:00 Staden Staden 4-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
20/02 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 1-1 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
20/02 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 5-3 Nieuwkerke Nieuwkerke
20/02 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 3-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
 Speeldag 17
26/02 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-3 Moorsele Moorsele
26/02 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 1-3 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
26/02 19:00 Avelgem Avelgem 1-2 FC Poperinge FC Poperinge
27/02 15:00 Geluwe Geluwe 1-0 Dottignies Sport Dottignies Sport
27/02 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 0-1 FC Moen FC Moen
27/02 15:00 Staden Staden 2-2 Beveren-Leie Beveren-Leie
27/02 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 0-2 Wevelgem City Wevelgem City
27/02 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 1-2 Westrozebeke Westrozebeke
 Speeldag 23
05/03 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 4-0 Westrozebeke Westrozebeke
05/03 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 2-2 Dottignies Sport Dottignies Sport
05/03 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 3-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
05/03 19:00 Avelgem Avelgem 4-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
06/03 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-0 Staden Staden
06/03 15:00 Geluwe Geluwe 2-2 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
06/03 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 4-1 Moorsele Moorsele
06/03 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 0-0 FC Moen FC Moen
 Speeldag 24
12/03 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-6 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
13/03 15:00 FC Moen FC Moen 2-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
13/03 15:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 6-2 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
13/03 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 0-1 Avelgem Avelgem
13/03 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 0-1 Wevelgem City Wevelgem City
13/03 15:00 Moorsele Moorsele 2-2 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
13/03 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 2-0 FC Poperinge FC Poperinge
13/03 15:00 Staden Staden 2-2 Geluwe Geluwe
 Speeldag 25
19/03 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-3 FC Moen FC Moen
19/03 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 0-2 Beveren-Leie Beveren-Leie
19/03 19:00 Avelgem Avelgem 1-1 Staden Staden
20/03 15:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 3-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
20/03 15:00 Wevelgem City Wevelgem City 3-0 Moorsele Moorsele
20/03 15:00 Geluwe Geluwe 1-1 Nieuwkerke Nieuwkerke
20/03 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 2-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
20/03 15:00 FC Poperinge FC Poperinge 1-0 Westrozebeke Westrozebeke
 Speeldag 26
26/03 16:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 1-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
26/03 16:30 Geluwe Geluwe 2-1 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
26/03 17:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 0-2 Avelgem Avelgem
26/03 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 0-5 Wevelgem City Wevelgem City
26/03 19:30 Moorsele Moorsele 2-1 FC Poperinge FC Poperinge
27/03 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 1-3 Dottignies Sport Dottignies Sport
27/03 15:00 Staden Staden 0-2 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
27/03 15:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 1-4 FC Moen FC Moen
 Speeldag 27
02/04 17:00 FC Moen FC Moen 0-3 Westrozebeke Westrozebeke
02/04 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 1-0 Staden Staden
02/04 18:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 2-0 Moorsele Moorsele
02/04 18:30 FC Poperinge FC Poperinge 5-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
02/04 19:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 0-3 Beveren-Leie Beveren-Leie
02/04 19:00 Wevelgem City Wevelgem City 4-2 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
02/04 19:00 Avelgem Avelgem 1-1 Geluwe Geluwe
03/04 15:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 3-1 Nieuwkerke Nieuwkerke
 Speeldag 28
09/04 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 0-3 Dottignies Sport Dottignies Sport
09/04 19:00 Avelgem Avelgem 1-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
09/04 19:30 Moorsele Moorsele 2-6 FC Moen FC Moen
10/04 15:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 4-3 FC Poperinge FC Poperinge
10/04 15:00 Geluwe Geluwe 0-2 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
10/04 15:00 Staden Staden 2-4 Wevelgem City Wevelgem City
10/04 15:00 Westrozebeke Westrozebeke 1-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
10/04 16:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-4 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
 Speeldag 18
16/04 17:00 Westrozebeke Westrozebeke 2-2 Staden Staden
16/04 17:30 FC Moen FC Moen 0-0 Geluwe Geluwe
16/04 18:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 2-0 Nieuwkerke Nieuwkerke
16/04 19:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 1-0 Avelgem Avelgem
16/04 19:00 FC Poperinge FC Poperinge 2-3 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
16/04 19:00 Moorsele Moorsele 6-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
16/04 19:30 Wevelgem City Wevelgem City 3-0 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
16/04 20:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 1-5 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
 Speeldag 29
23/04 18:00 Westrozebeke Westrozebeke 2-0 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem
23/04 18:00 Beveren-Leie Beveren-Leie 0-1 Moorsele Moorsele
23/04 18:00 Dottignies Sport Dottignies Sport 1-2 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
23/04 18:00 FC Poperinge FC Poperinge 1-1 Staden Staden
23/04 18:00 Deerlijk Sport Deerlijk Sport 1-0 Avelgem Avelgem
23/04 18:00 Wevelgem City Wevelgem City 5-1 Nieuwkerke Nieuwkerke
23/04 18:00 FC Moen FC Moen 5-1 Bl. Otegem Bl. Otegem
23/04 18:00 Zwevegem Sport Zwevegem Sport 5-0 Geluwe Geluwe
 Speeldag 30
30/04 18:00 Bl. Otegem Bl. Otegem 2-0 Beveren-Leie Beveren-Leie
30/04 18:00 Nieuwkerke Nieuwkerke 1-1 FC Poperinge FC Poperinge
30/04 18:00 Geluwe Geluwe 0-1 Wevelgem City Wevelgem City
30/04 18:00 Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 3-2 Deerlijk Sport Deerlijk Sport
30/04 18:00 Moorsele Moorsele 4-1 Westrozebeke Westrozebeke
30/04 18:00 Staden Staden 0-1 Dottignies Sport Dottignies Sport
30/04 18:00 Avelgem Avelgem 1-1 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
30/04 18:00 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 2-4 FC Moen FC Moen

Download alle wedstrijden van West-Vlaanderen (2B) naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

 Stand G P
1. Wevelgem City Wevelgem City 30 85
2. Deerlijk Sport Deerlijk Sport 30 65
3. FC Moen FC Moen 30 61
4. Moorsele Moorsele 30 53
5. Zwevegem Sport Zwevegem Sport 30 52
6. FC Poperinge FC Poperinge 30 49
7. KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge 30 46
8. Beveren-Leie Beveren-Leie 30 44
9. Avelgem Avelgem 30 44
10. Dottignies Sport Dottignies Sport 30 37
11. Westrozebeke Westrozebeke 30 33
12. Nieuwkerke Nieuwkerke 30 31
13. Geluwe Geluwe 30 29
14. Staden Staden 30 22
15. Bl. Otegem Bl. Otegem 30 21
16. Emelgem-Kachtem Emelgem-Kachtem 30 8